Doğu Anadolu Turu

Doğu Anadolu Turu
41
4,000TRL
  • Doğu Anadolu Turu :
  • Doğu Anadolu Turu :
  • Doğu Anadolu Turu :
  • Şavşat
  • Karagöl
  • Kars
  • Sarıkamış
  • Doğubayazıt
  • Van

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Buluşma Noktası-Hareket-Borçka-Şavşat

Gezimizin ilk günü, buluşma noktalarından otobüslerimize binerek gezimize başlıyoruz.

Buluşma yer ve saatleri:

07:00 Giresun: Belediye Meydan

Yoldaki molalarımızla, Sürmene’de Meşhur Bozo Pide’de Pide molası sonrası yeni açılan 5300 metre uzunluğunda Cankurtaran tünelini geçerek Borçka’ya ulaşıyoruz. Minibüslerle doğa harikası Karagöl’e çıkıyoruz.Göl Kıyısında geziyoruz ve güzellikleri resimliyoruz. Serbest zaman sonrası Artvin’de kısa bir şehir turu sonrası Türkiye’nin en büyük baraj inşaatlarını seyrederek sessiz şehir ünvanı almış Şavşat’ta otelimize varış, akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Bölgede ekstra olarak alınmaktadır. (Tüm içecekler ekstra.).

Öğle Yemeği: Bölgede ekstra olarak alınmaktadır. (Tüm içecekler ekstra.).

Akşam Yemeği: Tur ücretine dahildir. Otelde set menü veya açık büfe alınmaktadır. (Tüm içecekler ekstra.)Konaklama: Şavşat

2.

Gün
Şavşat-Karagöl-Kars 2 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alınan sabah kahvaltısı sonrası minibüslerle çamlar arasında Karagöl’e hareket ediyoruz. Göl kenarında yürüyüş yapıyoruz ve yine doyumsuz güzellikleri resimliyoruz. Şavşat’da alışveriş ve Şavşat evinde çay molası sonrası Kars’a hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde Ardahan’da kısa bir şehir turu yapıyoruz. Yine yolumuz üzerinde turizmin parlayan yıldızı Çıldır Gölü kıyısında gezeceğiz. Gezilerimiz sonrası otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Tur ücretine dahildir..(Otelde açık büfe olarak sunuluyor.) (Tüm içecekler ekstra.)

Öğle Yemeği: Bölgede ekstra olarak alınmaktadır. (Tüm içecekler ekstra.)

Akşam Yemeği: Tur ücretine dahildir..(Otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor.) (Tüm içecekler ekstra.)Konaklama: Kars

3.

Gün
Ani Harabeleri-Kars-Sarıkamış 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alınan sabah kahvaltısı sonrası Gagik Kilisesi, Havariler Kilisesi, Aziz Krikor Şapeli, Aziz Prkich (Halaskar) Kilisesi, Büyük Katedral (Fethiye Camii), Tigran Honents (Resimli) Kilisesi ve sınırın en ucunda bulunan Bakireler Manastırı, Pers Uygarlığı’na ait bir Zerdüşt Ateş Gedesi ve bir Gürcü Kilisesi, Selçuklu Sarayı ve Kalesi, hamamları ve Türklerin Anadolu’da yaptıkları ilk Cami olan Ebu-l Menuçehr Camii’ni gezeceğiz ve Kars turumuza başlıyacağız Osmanlı İmparatorluğu'nun en fazla eser bıraktığı doğudaki tek şehir olan Kars şehir turumuza başlıyoruz. Rus işgali sırasında yapılan ve günümüze hala kullanılmakta olan binaların bir kısmını göreceğiz. Kars Müzesi, Fevzi Paşa İlköğretim Okulu, Tren Garı, Vilayet Konağı, PTT Binası, Demir Köprü, İsmet Paşa İlköğretim Okulu, Hekim Evi (Opera Binası), Kale, On iki Havari Kilisesi, Taş Köprü, Namık Kemal’in evi, Rus dönemi taş yapılarından olan Defterdarlık Binası, Sağlık Müdürlüğü ve Belediye Binası, Fethiye Camii (Alexander Nevski Kilisesi) göreceğimiz arasında yer alacak. Öğleden sonra Sarıkamış’a gidiyoruz. 1.Dünya Savaşında şehit olan askerlerimizi ziyaret ediyoruz. Sarıkamış kayak merkezinde kısa bir mola sonrası otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Akşam arzu eden misafirlerimiz Kafkas Gecesi’ne katılabilirler.

Kahvaltı: Tur ücretine dahildir, otelde açık büfe olarak sunuluyor.

Öğle Yemeği: Bölgede ekstra olarak alınmaktadır. (Tüm içecekler ekstra.).

Akşam Yemeği: Tur ücretine dahildir. Otelde set menü veya açık büfe alınmaktadır. (Tüm içecekler ekstra.)Konaklama: Kars

4.

Gün
Iğdır-Doğubeyazıt-Muradiye Şelalesi-Van 4 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alınan sabah kahvaltısı sonrası doğunun en güzel ovası Iğdır Ovasını geçerek Iğdır’a ulaşıyoruz, Iğdır turu yapıyoruz,şehri tanıyoruz ve Doğubeyazıt'a hareket ediyoruz. Yolumuz Muhteşem Ağrı Dağını resimleyerek ve doyumsuz güzelliğini seyrederek birçok efsanenin baş kahramanı Ağrı Dağı eteklerinde muhteşem manzaraların belleğimize kazınmasına yardımcı olan İshakpaşa Sarayı'nı Rehberimiz eşliğinde adım adım geziyoruz. Külliye'de karşılaşacağımız taş işçiliğine hayran kalacaksınız. İshakpaşa Sarayı gezimizi tamamladıktan sonra Doğubayazıt’da öğle yemeği ve Alışveriş molamızı veriyoruz. Muradiye şelalesini geziyoruz ve gezilerimiz sonrası akşam saatlerinde otelimize yerleşme, akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Tur ücretine dahildir, otelde açık büfe olarak sunuluyor.

Öğle Yemeği: Bölgede ekstra olarak alınmaktadır. (Tüm içecekler ekstra.).

Akşam Yemeği: Tur ücretine dahildir. Otelde set menü veya açık büfe alınmaktadır. (Tüm içecekler ekstra.)Konaklama: Van

5.

Gün
Akdamar-Nemrut Krater Gölü-Tatvan-Dönüş Yolculuğu 5 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alınan sabah kahvaltısı sonrası Van Kalesi ve Van Şehir turu yapıyoruz. Gevaş ilçesine doğru yola çıkıyoruz. Gevaş'ta tekne ile yaklaşık 20 dakika sürecek bir yolculuğun ardından Akdamar Adası'na ulaşıp,muhteşem taş işçiliği örneklerini gözlemleyebileceğimiz Akdamar Kilisesi'ni geziyor ve rehberimizin anlatımlarını dinliyoruz. Van'ın en önemli turizm noktası olan Akdamar Adası'nda geçirecek olduğumuz keyifli vakitlerin ardından Tatvan’a doğru yol alacağız. Nemrut Dağı’na araçla çıkarken sol tarafınızda belki de hayat boyu hatırlayacağınız müthiş bir Van Gölü ve Tatvan manzarası sizin gözlerinize hitap edecektir.Nemrut Krater gölünü resimleyeceğiz ve Türklerin Anadolu’ya giriş Kapısı Kümbetler Şehri Ahlat’ı geziyoruz. Akşam saatlerinde dönüş için hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde Erzurum’da kısa bir mola sonrası yoldaki molalarımızla sabah saatlerinde Giresun’da gezimizin sonu. Başka bir Tabya Tur gezisinde buluşmak dileğiyle.

Kahvaltı: Tur ücretine dahildir, otelde açık büfe olarak sunuluyor.

Öğle Yemeği: Bölgede ekstra olarak alınmaktadır. (Tüm içecekler ekstra.).

Akşam Yemeği: Bölgede ekstra olarak alınmaktadır. (Tüm içecekler ekstra.)

EK BİLGİLER

• Genel Şartlar ve Genel Hizmet Sözleşmesi tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.

• Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 7 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Tabya Tur’da saklıdır.

• Turun iptali durumunda Tabya Tur, iptali bizzat bildirmek zorundadır.

• Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

• Tur içersinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.

• Fiyatlarımıza KDV dahildir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#4451
LOKASYON:
Bolu/Aladağ
YEMEK:
4 Sabah Kahvaltısı,4 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
07:00 Giresun: Belediye Meydan
BİTİŞ:
Giresun: Belediye Meydan
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 2080,00 TL 4160,00 TL
3 1413,33 TL 4240,00 TL
4 1070,00 TL 4280,00 TL
6 720,00 TL 4320,00 TL
9 488,89 TL 4400,00 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

4.000TL

Başlangıç Fiyatı

5 Gün

Bolu/Aladağ
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.