Doğu Anadolu Turu

Doğu Anadolu Turu
41
1,875TRL
Doğu'nun gizli cennetlerini keşfetmeye ne dersin?
 • Doğu Anadolu Turu : Doğu'nun gizli cennetlerini keşfetmeye ne dersin?
 • Doğu Anadolu Turu : Doğu'nun gizli cennetlerini keşfetmeye ne dersin?
 • Doğu Anadolu Turu : Doğu'nun gizli cennetlerini keşfetmeye ne dersin?
Doğu'nun gizli cennetlerini keşfetmeye ne dersin?
 • Borçka Karagöl
 • Ani Harabeleri
 • Kars
 • Van
 • Muradiye Şelalesi
 • Akdamar

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Buluşma Noktası-Hareket-Borçka-Şavşat

Gezimizin ilk günü, buluşma noktalarından otobüslerimize binerek gezimize başlıyoruz.

Buluşma yer ve saatleri:

06:15 Ordu: Teleferik önü

07:00 Giresun: Belediye Meydan

Yoldaki molalarımızla, Sürmene’de Meşhur Bozo Pide’de Pide molası sonrası yeni açılan 5300 metre uzunluğunda Cankurtaran tünelini geçerek Borçka’ya ulaşıyoruz. Minibüslerle doğa harikası Karagöl’e çıkıyoruz.Göl Kıyısında geziyoruz ve güzellikleri resimliyoruz. Serbest zaman sonrası Artvin’de kısa bir şehir turu sonrası Türkiye’nin en büyük baraj inşaatlarını seyrederek sessiz şehir ünvanı almış Şavşat’ta otelimize varış,akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Tur ücretine dahildir. (Sürmene Bozo Pide’de pide)

Öğle Yemeği: Bölgede ekstra olarak alınmaktadır. (Tüm içecekler ekstra.).

Akşam Yemeği: Tur ücretine dahildir. Otelde set menü veya açık büfe alınmaktadır. (Tüm içecekler ekstra.)Konaklama: Otel / Şavşat

2.

Gün
Şavşat-Karagöl 2 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alınan sabah kahvaltısı sonrası minibüslerle çamlar arasında Karagöl’e hareket ediyoruz. Göl kenarında yürüyüş yapıyoruz ve yine doyumsuz güzellikleri resimliyoruz. Şavşat’da alışveriş ve Şavşat evinde çay molası sonrası otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Bölgede ekstra olarak alınmaktadır. (Tüm içecekler ekstra.)

Öğle Yemeği: Bölgede ekstra olarak alınmaktadır. (Tüm içecekler ekstra.)

Akşam Yemeği: Tur ücretine dahildir..(Otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor.) (Tüm içecekler ekstra.)Konaklama: Otel / Şavşat

3.

Gün
Ardahan-Çıldır Gölü-Ani Harabeleri-Kars 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alınan sabah kahvaltısı sonrası Ardahan’a hareket ediyoruz. Panoramik şehir turu yapıyoruz ve turizmIn parlayan yıldızı Çıldır gölünü geziyoruz. Arzu eden misafirlerimizle gölde yetişen çok özel bir balık yiyeceğiz, Gagik Kilisesi, Havariler Kilisesi, Aziz Krikor Şapeli, Aziz Prkich (Halaskar) Kilisesi, Büyük Katedral (Fethiye Camii), Tigran Honents (Resimli) Kilisesi ve sınırın en ucunda bulunan Bakireler Manastırı, Pers Uygarlığı’na ait bir Zerdüşt Ateş Gedesi ve bir Gürcü Kilisesi, Selçuklu Sarayı ve Kalesi, hamamları ve Türklerin Anadolu’da yaptıkları ilk Cami olan Ebu-l Menuçehr Camii’ni gezeceğiz ve Kars turumuza başlıyacağız Osmanlı İmparatorluğu'nun en fazla eser bıraktığı doğudaki tek şehir olan Kars şehir turumuza başlıyoruz. Rus işgali sırasında yapılan ve günümüze hala kullanılmakta olan binaların bir kısmını göreceğiz. Kars Müzesi, Fevzi Paşa İlköğretim Okulu, Tren Garı, Vilayet Konağı, PTT Binası, Demir Köprü, İsmet Paşa İlköğretim Okulu, Hekim Evi (Opera Binası), Kale, On iki Havari Kilisesi, Taş Köprü, Namık Kemal’in evi, Rus dönemi taş yapılarından olan Defterdarlık Binası, Sağlık Müdürlüğü ve Belediye Binası, Fethiye Camii (Alexander Nevski Kilisesi) göreceğimiz arasında yer alacak. Meşhur Kars kaşarı ve balı almak için serbest zaman. Turumuz sonrası otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Akşam dileyen misafirlerimizle Kars caddelerinde yürüyeceğiz.

Kahvaltı: Tur ücretine dahildir, otelde açık büfe olarak sunuluyor.

Öğle Yemeği: Bölgede ekstra olarak alınmaktadır. (Tüm içecekler ekstra.).

Akşam Yemeği: Tur ücretine dahildir. Otelde set menü veya açık büfe alınmaktadır. (Tüm içecekler ekstra.)Konaklama: Otel / Kars

4.

Gün
Iğdır-Doğubeyazıt-Muradiye Şelalesi-Van 4 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alınan sabah kahvaltısı sonrası doğunun en güzel ovası Iğdır Ovasını geçerek Iğdır’a ulaşıyoruz, Iğdır turu yapıyoruz,şehiri tanıyoruz ve Doğubeyazıt'a hareket ediyoruz. Yolumuz Muhteşem Ağrı Dağını resimleyerek ve doyumsuz güzelliğini seyrederek birçok efsanenin baş kahramanı Ağrı Dağı eteklerinde muhteşem manzaraların belleğimize kazınmasına yardımcı olan İshakpaşa Sarayı'nı Rehberimiz eşliğinde adım adım geziyoruz. Külliye'de karşılaşacağımız taş işçiliğine hayran kalacaksınız. İshakpaşa Sarayı gezimizi tamamladıktan sonra Doğubayazıt’da öğle yemeği ve Alışveriş molamızı veriyoruz. Muradiye şelalesini geziyoruz ve akşam saatlerinde Van’daki Otelimize yerleşme, akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Tur ücretine dahildir, otelde açık büfe olarak sunuluyor.

Öğle Yemeği: Bölgede ekstra olarak alınmaktadır. (Tüm içecekler ekstra.).

Akşam Yemeği: Tur ücretine dahildir. Otelde set menü veya açık büfe alınmaktadır. (Tüm içecekler ekstra.)Konaklama: Otel / Van

5.

Gün
Akdamar-Nemrut Krater Gölü-Tatvan-Dönüş Yolculuğu 5 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alınan sabah kahvaltısı sonrası Van Kalesi ve Van Şehir turu yapıyoruz. Gevaş ilçesine doğru yola çıkıyoruz. Gevaş'ta tekne ile yaklaşık 20 dakika sürecek bir yolculuğun ardından Akdamar Adası'na ulaşıp,muhteşem taş işçiliği örneklerini gözlemleyebileceğimiz Akdamar Kilisesi'ni geziyor ve rehberimizin anlatımlarını dinliyoruz. Van'ın en önemli turizm noktası olan Akdamar Adası'nda geçirecek olduğumuz keyifli vakitlerin ardından Tatvan’a doğru yol alacağız. Nemrut Dağı’na araçla çıkarken sol tarafınızda belki de hayat boyu hatırlayacağınız müthiş bir Van Gölü ve Tatvan manzarası sizin gözlerinize hitap edecektir.Nemrut Krater gölünü resimleyeceğiz ve Türklerin Anadolu’ya giriş Kapısı Kümbetler Şehri Ahlat’ı geziyoruz. Akşam saatlerinde dönüş için hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde Erzurum’da kısa bir mola sonrası yoldaki molalarımızla sabah saatlerinde Giresun’da gezimizin sonu. Başka bir Tabya Tur gezisinde buluşmak dileğiyle.

Kahvaltı: Tur ücretine dahildir, otelde açık büfe olarak sunuluyor.

Öğle Yemeği: Bölgede ekstra olarak alınmaktadır. (Tüm içecekler ekstra.).

Akşam Yemeği: Bölgede ekstra olarak alınmaktadır. (Tüm içecekler ekstra.)

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#3238
LOKASYON:
Bolu/Aladağ
YEMEK:
4 Sabah Kahvaltısı, 4 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
06:15 Ordu: Teleferik Önü 07:00 Giresun: Belediye Meydan
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 975,00 TL 1950,00 TL
3 662,50 TL 1987,50 TL
4 501,56 TL 2006,25 TL
6 337,50 TL 2025,00 TL
9 229,17 TL 2062,50 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

1.875TL

Başlangıç Fiyatı

5 Gün

Bolu/Aladağ
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.