Bodrum Seaside Beach Club

Bodrum Seaside Beach Club
41
3,699TRL
Bodrum’un en güzel koylarından biri olan Ortakent’te yer alan Bodrum Seaside Beach Club, denize sıfır konumu, kendisine ait plajı ve açık havuzuyla misafirlerine eğlence dolu bir yaz tatili vaat ediyor. Tesis misafirleri plaj ve havuz kenarının yanı sıra çim alanda da güneşlenme şansına sahipler.
EN İYİ FİYAT
  • Bodrum Seaside Beach Club : Bodrum’un en güzel koylarından biri olan Ortakent’te yer alan Bodrum Seaside Beach Club, denize sıfır konumu, kendisine ait plajı ve açık havuzuyla misafirlerine eğlence dolu bir yaz tatili vaat ediyor. Tesis misafirleri plaj ve havuz kenarının yanı sıra çim alanda da güneşlenme şansına sahipler.
  • Bodrum Seaside Beach Club : Bodrum’un en güzel koylarından biri olan Ortakent’te yer alan Bodrum Seaside Beach Club, denize sıfır konumu, kendisine ait plajı ve açık havuzuyla misafirlerine eğlence dolu bir yaz tatili vaat ediyor. Tesis misafirleri plaj ve havuz kenarının yanı sıra çim alanda da güneşlenme şansına sahipler.
  • Bodrum Seaside Beach Club : Bodrum’un en güzel koylarından biri olan Ortakent’te yer alan Bodrum Seaside Beach Club, denize sıfır konumu, kendisine ait plajı ve açık havuzuyla misafirlerine eğlence dolu bir yaz tatili vaat ediyor. Tesis misafirleri plaj ve havuz kenarının yanı sıra çim alanda da güneşlenme şansına sahipler.
Bodrum’un en güzel koylarından biri olan Ortakent’te yer alan Bodrum Seaside Beach Club, denize sıfır konumu, kendisine ait plajı ve açık havuzuyla misafirlerine eğlence dolu bir yaz tatili vaat ediyor. Tesis misafirleri plaj ve havuz kenarının yanı sıra çim alanda da güneşlenme şansına sahipler.
  • Denize Sıfır
  • Özel Plaj Olan Otel
  • Plajı Kum
  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel
  • Denizi Sığ Otel
  • Denizi Kum Çakıl Otel

Yeme / İçme

Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Tesisin belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli alkollü ve alkolsüz içecekler, 10.00-23.00 saatleri arasında ücretsiz. Minibarda şişe su bulunuyor. (ücretsiz)

Türk kahvesi ve taze sıkılmış portakal suyu ücretli.

Hizmet Saatleri

08.00-10.00 Kahvaltı

12.30-14.00 Öğle Yemeği

16.30-17.30 Çay Saati (Kuru Pasta ve Kek ile)

19.00-21.00 Akşam Yemeği

Plaj

Denize sıfır tesisin 50 m uzunluğunda plajı mevcut. Plajda ve havuzda bulunan güneş şemsiyeleri ve minder ücretsiz.

Konum

Ortakent mevkiindeki tesis, Bodrum merkeze 13 km, Milas-Bodrum Havalimanı'na ise 45 km mesafede konumlanıyor.

Genel Uyarılar

Seaside Beach Club Otel odalarına giriş, saat 15.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 11.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı.

Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Tesislerde verilen Her Şey Dahil konaklamalar, akşam yemeği ile başlayıp, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü öğle yemeği ile son bulur.

Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi biri otelden erken ayrılırsa ücret iadesi yapılmaz.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında; başta HES Kodu olmak üzere kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Tabya Tur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; misafirlerin tesise girişi sırasında HES Kodu sorgusu yapılacaktır. Tesis, sorgulama sonucunda tanılı veya temaslı misafirleri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler, hem kendi sağlıklarını hem de kamu sağlığını korumak için tesise giriş öncesinde, konaklama süresince ve tesisten ayrıldıktan sonra Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenenler başta olmak üzere; Covid 19 kapsamında gerekli olan tüm tedbirleri uygulamaktan sorumludur. Sağlık problemi bulunan veya Covid-19 belirtilerine ilişkin şüphesi olan tüm misafirlerin, tesise giriş öncesinde sağlık kuruluşlarına başvurması gereklidir. Covid-19 sebebiyle misafirlerin uğradığı veya sebep oldukları zarardan kendileri sorumlu olup her ne sebeple olursa olsun, Tabya Tur sorumlu değildir.

Covid-19 Kapsamında Alınan Tedbirler

Ön Büro

Resepsiyona girişte misafirlerin vücut ısısı ölçülerek kayıt altına alınır.

Bagajlar dış alanda dezenfekte edilir.

Tesiste, sosyal mesafe kurallarına uygun olarak resepsiyon bölümünde kişi sayısına göre check-in yapılabilecek misafirler iç kısma alınarak işlemleri tamamlanır.

Karşılama esnasında misafire kolonya ikram edilir. Misafirin kişisel koruyucu donanım eksikleri tamamlanır.

Resepsiyon girişinde ayaklı el dezenfektan ünitesi bulunacaktır.

Resepsiyondaki personeller, kişisel koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske, siperlik) kullanarak işlemlerini gerçekleştirir.

Gelen misafirlerden misafir kayıt formu ve covid-19 misafir taahhütnamesi doldurmaları istenir. Misafirlerden konaklama süresince covid -19 semptomları göstermeleri durumunda tesisin hazırladığı aksiyon planına uyacaklarına dair taahhüt istenecektir.

Sosyal mesafe kuralına bağlı kalınacak ve uymayan misafirler uyarılacaktır.

Kullanılmış maske ve eldiven vb. atıkların yönetmelikler doğrultusunda toplanabilmesi için resepsiyon ve lobi bölgesinde tıbbi atık kutuları bulundurulacaktır.

Check-in saatlerinde uygun dezenfeksiyon işlemlerinin yapılabilmesi ve odaların havalandırılması için gecikmeler yaşanabilir.

Check-out işlemleri sosyal mesafe kuralları çerçevesinde yapılarak misafirler uğurlanacaktır.

Kat Hizmetleri

Misafirler, havalandırılmış ve sterilize edilmiş odaya alınır.

Tesiste kat görevlilerinin sorumlu olduğu odalar mümkün olduğunca sabit tutulmaktadır.

Oda temizliğinin, misafirlerin odada olmadığı zamanlarda yapılması tercih edilir.

Oda temizliğinde kişisel koruyucu donanımlar (maske, eldiven ve siperlik) kullanılır.

Misafir odalarında bulunan bukletler tek kullanımlıktır.

Odalarda kullanılan havlu, çarşaf vb. tekstil ürünleri 60 - 90 ℃ programlarda yıkanır.

Temizlik sırasında kullanılan bezler her yer için renk kodlarına göre ayrılmıştır.

Yatak örtüsü ve çarşaflar kesinlikle çırpılmayarak toz ve partikül oluşumuna izin vermeyecek şekilde bohçalanarak toplanır.

Oda temizliği sırasında oda havalandırılacaktır. Klima çalıştırılmayacaktır.

Kat koridorlarında veya merdiven başlarında alkol bazlı el dezenfektanları bulunmaktadır.

Genel Alanlar

Genel alan tuvaletlerinin giriş kapıları havalandırmayı arttırmak amaçlı açık tutulmaktadır.

Genel alan tuvaletlerinin giriş kısımlarında alkol bazlı dezenfektanlar bulunmaktadır.

Sık dokunulan yüzey ve nesnelere özel dikkat gösterilecek, sürekli dezenfeksiyonu sağlanacaktır.

Havuz ve sahil bölgesinde şezlong aralarında kanunca öngörülen mesafe aralığı bırakılacaktır.

Genel alanlarda maske ve eldiven atıklarının konulması için özel çöp kovaları bulunacaktır.

Yiyecek ve İçecek

Tesisin restoranı sosyal mesafe kuralına uygun şekilde dizayn edilerek, misafire bu yönde hizmet verilir. Restoran girişlerinde alkol bazlı dezenfektan standı bulunur.

Restorandaki oturma düzeni ve kapasite, sosyal mesafeye uygun şekilde düzenlenmiştir. Restoran iç ve dış alan kapasitesi misafir tarafından görülebilir alanlara asılmıştır.

Büfelerden yemek ve tabak servisi aşçılar tarafından yapılacaktır.

Restoran, çalışma saati sonunda temizlenerek, dezenfekte edilir.

Ana restoran her gün bir defa sisleme cihazı ile dezenfekte edilir.

Tüm tabak, çatal, kaşık, bıçak, bardaklar yüksek sıcaklıkta (75 ℃ ve üstü) yıkanır.

Restoran masalarında bıçak, kaşık ve çatal tek kullanımlık ambalajlar içinde olacaktır.

Tuz, şeker, karabiber vb. ürünler tek kullanımlık olarak misafirlere sunulacaktır.

Bebek mama sandalyeleri her kullanım sonrasında uygun dezenfektan ile dezenfekte edilir.

Masalar üzerinde herhangi bir set-up olmayacaktır. Misafir geldikten sonra konulacaktır.

Plaj ve havuz servislerinde tek kullanımlık ürünler tercih edilecektir.

Servis personeli eldiven ve maske kullanır. Kişisel Koruyucu Donanım Kullanma Prosedürüne uygun olarak değişimini yapar.

Her gün mesai başlangıcında mutfak şefi veya yardımcısı tarafından tüm mutfak personelinin Kişisel Koruyucu Donanımları kontrol edilir. Covid-19 hakkında güncel bilgiler verilip büfe ve mutfak içerisinde nasıl çalışılması gerektiği ve uyulacak kurallar hakkında hatırlatma yapılır.

Teknik Servis

Havuzlarda günde 3 defa ölçüm yapılır ve kayıt altına alınır.

Havuzlarda haftada bir kez şok klorlama ve dezenfeksiyon yapılır.

Temizlik ve dezenfeksiyon yeterliliğini doğrulamak üzere aylık periyotlarda akredite edilmiş laboratuvarlarca havuz suyunun analizi yaptırılır.

Personel Eğitimi

Tüm personellere Covid-19, çevre, hijyen, iş güvenliği, kişisel koruyucu donanım kullanımı, el yıkama eğitimlerinin yanı sıra iş başı ve kimyasal eğitimleri verilerek sürekli gelişmeleri sağlanır.

Günlük personel vücut ısısı ölçüm değerleri alınarak kayıt altında tutulur.

Tüm personelin kişisel koruyucu donanım kullanma prosedürüne uygun olarak görev yapması sağlanır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#3570
LOKASYON:
Bodrum
YEMEK:
Herşey Dahil
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
16:00 Giresun: Belediye Meydan 16:45 Ordu: Teleferik Önü
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 1923,48 TL 3846,96 TL
3 1306,98 TL 3920,94 TL
4 989,48 TL 3957,93 TL
6 665,82 TL 3994,92 TL
9 452,10 TL 4068,90 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

3.699TL

Başlangıç Fiyatı

6 Gün

Bodrum
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.