Pokut Turu: Trabzondan Bulutlar Diyarı

Pokut Turu: Trabzondan Bulutlar Diyarı
41
130TRL
Pokut Turu
İYİ SEÇİM!
  • Pokut Turu: Trabzondan Bulutlar Diyarı : Pokut Turu
  • Pokut Turu: Trabzondan Bulutlar Diyarı : Pokut Turu
  • Pokut Turu: Trabzondan Bulutlar Diyarı : Pokut Turu
Pokut Turu
  • Pokut Yaylası
  • Sal Yaylası
  • Palovit Şelalesi
  • Şen Yuva Köyü
  • Zil Kale
  • Fırtına Vadisi

Pokut Turu, Doğa harikası ile büyüleyen pokut ve sal yaylası turu için 08.00’de Trabzon merkezde olan ofisimizin önünden harekete geçiyoruz. İlk durağımız çamlıhemşin oluyor. Buradan pek çok diziye ev sahipliği yapmış Şenyuva köyüne doğru yol alıyoruz. Köyde vereceğimiz mola ile çaylarımızı veya kahvelerimizi içiyor sonrasında bölgenin en eski taş kemer köprüsünde fotoğraf molası veriyoruz. Anılarımız bizler için önemli! Yol boyunca ülkemizin en eski konaklarını, eski mimari yapıları görüyoruz.

Pokut Turu

Pokut Yaylası Turu

Karadenizin en güzel yaylalarından birisi olan Pokut Yaylasına doğru yol almaya başlıyoruz. Varışımıza istinaden bulutların ülkesi olan pokut yaylasında eşsiz manzarada fotoğraf ve yemek molası veriyoruz. Rotamızı daha da özgür hissedebileceğimiz yaylalar ile taçlandırıyoruz. Sırada ki ilk durağımız sal yaylası oluyor. Bu yaylanın rakımı tam olarak 2070 metre. Bol oksijeni ciğerlerimize çekiyor ve yaylanın keyfini çıkarıyoruz. Burada ki serbest zamanımızı değerlendirdikten sonra bölgenin en ünlü şelalelerinden birisi olan Palovit Şelalesine doğru yol alıyoruz. Palovit Şelalesinin özelliği debisinin çok yüksek olmasıdır. Yaklaşık 15 metre yüksekten akan bu şelale bizlere görsel bir şölen yaşatıyor. Son durağımız ise tarihi ticaret yollarından birisi üzerine kurulmuş olan Zilkale. Zilkale, deniz seviyesinden yaklaşık 750 metre yükseklikte. Tahmin edersiniz ki bu yükseklikte ne güzel manzaralara şahit olacağımızı. Pokut turumuz burada verdiğimiz fotoğraf molası ile son buluyor. 3 saat süren bir yolculuğun ardından Trabzon’a varışımızı gerçekleştiriyoruz

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#1916
LOKASYON:
İzmir/Çandarlı
ULAŞIM
Minibüs, Van   
BULUŞMA:
Trabzon Meydan Trabzon Otogar Önü Trabzon Forum Avm Trabzon Havaalanı Yomra Sürmene Of Rize Merkez Çayeli
BİTİŞ:
Aktivite Bitiminde Acentemiz Misafirlerimizi Tur Biniş Noktalarına Bırakacaktır
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 67,60 TL 135,20 TL
3 45,93 TL 137,80 TL
4 34,78 TL 139,10 TL
6 23,40 TL 140,40 TL
9 15,89 TL 143,00 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

130TL

Başlangıç Fiyatı

1 Gün

İzmir/Çandarlı
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.