Kurşunlu Termal Ilgaz Dağı 1 Gece 2 Gün

Kurşunlu Termal Ilgaz Dağı 1 Gece 2 Gün
41
400TRL
Ilgaz'da 1 Gece 2 Gün muhteşem bir eğlenceye hazır mısınız?
  • Kurşunlu Termal Ilgaz Dağı 1 Gece 2 Gün : Ilgaz'da 1 Gece 2 Gün muhteşem bir eğlenceye hazır mısınız?
  • Kurşunlu Termal Ilgaz Dağı 1 Gece 2 Gün : Ilgaz'da 1 Gece 2 Gün muhteşem bir eğlenceye hazır mısınız?
  • Kurşunlu Termal Ilgaz Dağı 1 Gece 2 Gün : Ilgaz'da 1 Gece 2 Gün muhteşem bir eğlenceye hazır mısınız?
  • Kurşunlu Termal Ilgaz Dağı 1 Gece 2 Gün : Ilgaz'da 1 Gece 2 Gün muhteşem bir eğlenceye hazır mısınız?
  • Kurşunlu Termal Ilgaz Dağı 1 Gece 2 Gün : Ilgaz'da 1 Gece 2 Gün muhteşem bir eğlenceye hazır mısınız?
Ilgaz'da 1 Gece 2 Gün muhteşem bir eğlenceye hazır mısınız?
  • Ilgaz
  • Termal
  • Kastamonu
  • Kurşunlu

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Ilgaz

Ankara dan Sabah saat 07:00 de KIZILAY dan Kastamonu ya hareket. Yolda vereceğimiz molaların ardından Saat 10:30 sularında tarihi Eski Sümer Uygarlıgı ve Hitit Uygarlıgına uzanan, Milli Mücadele döneminde lojistik anlamda çok önemli yeri bulunan, Kurtuluş Savaşı’nda cepheye en çok asker gönderen, Şapka devriminin gerçekleştiği ile olan Kastamonu ya varıyoruz. İlk olarak şehrin en önemli simgelerinden biri olan Saat kulesini ziyaret ediyoruz. 1885 yılında, Vali Abdurrahman Paşa tarafından yaptırılmış olan yapının, halk arasında sürgün saat olduğuna dair yaşayan bir efsanesi bulunmaktadır. Ardından Kastamonu arkeoloji müzesi ve Türkiye`de ki ilk ve tek olan ŞAPKA MÜZESİNİ ziyaret ediyoruz. Öğle yemeği Kastamonu Merkez de. Dileyen misafirlerimiz Yöresel Kastamonu Mutfağını tatmak için önerecegimiz restoranta geçebilirler. Yemekten sonra Kastamonu Konak yaşantısını en güzel şekilde yansıtan Etnoğrafya müzesine hareket (Liva paşa Konağı) ediyoruz. Nasrullah kadı camii ziyaretimizden sonra Çekme Helva atölyelerini geziyor ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Akşamüzeri Kurşunlu da bulunan Termal Otelimize geceleme için hareket ediyoruz. Otelimize varışın ardından Odalarımıza yerleşiyoruz ve Otelin sundugu termal imkanlardan yararlanıyoruz. Akşam yemeği Otelimizde.


2.

Gün
Ilgaz 2 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra Ilgaz Dağı Kayak Merkezine doğru yola çıkıyoruz. Kayak tesislerimize varışımızın ardından Kayak, snowboard, kızak vs yapmak isteyenler hiç zaman kaybetmeden büyük piste çıkıp kayak zevkinin tadını doyasıya çıkarabilirler. Kaymayı bilmeyenler için çok farklı ve eğlenceli, keyif dolu sürprizlerimiz olacak. Hatta iddia ediyoruz bitmesini istemeyeceksiniz. Bu arada saat 13:00 civarı otelde bizler için özel olarak itinalı bir şekilde hazırlanmış (ekstra) öğle yemeğimiz mangalda ekmek arası köfte, sucuk, tavuk yanında meşrubat ve salatadan oluşan bir ziyafet sizleri bekliyor olacak. Yemekten sonra hiç vakit kaybetmeden tekrar pistlere dönüyoruz ve kayak keyfine devam ediyoruz. Ortalama saat 17:30 da Ankara’ya dönmek üzere araçlarımızda toplanıyoruz ve saat 22:00 da Ankara’da oluyoruz.


EK BİLGİLER

NOT : İki yetişkin yanında 0-6 Yaş 1 çocuk otel konaklamasında ücretsizdir. Otelde ücretsiz olan çocuklar için 150 TL ulaşım ücreti alınır. 6-12 Yaş çocuklar için yetişkin fiyatı üzerinden ekstra 30 TL İndirim oranı uygulanır. Tek kişi konaklamalarında (sngl) gecelik 90 TL Fiyat farkı uygulanır. Bonus, world, finans bank ve Teb bank kredi kartlarına kişi başı 25 TL karşılığında 4 Taksit yapılmaktadır.

BİLGİ : Araçlarımız katılım durumuna göre 20 – 35 – 47 – 54 kişilik 2016 model ve üzeri tam donanıma sahip tur paketli araçlardır. Hiçbir misafirimize tura çıkacağı gün araçta oturacağı koltukla ilgili firmamız garanti vermemektedir. Koltukları rezervasyon sistemimiz turdan 1 gün önce otomatik belirler ve sizlere konuyla ilgili seyahat danışmanlarımız mutlak dönüş yapar.

NOT: !! KAYAK DERSİ, PİST KULLANIM BEDELİ VE KAYAK EKİPMANI KİRALAMA ÜCRETLERİNİN FİRMAMIZ İLE HERHANGİ BİR ALAKASI YOKTUR. ÜCRETLER BÖLGEDEKİ İŞLETMELERE ÖDENMEKTEDİR, YAYINLANAN FİYAT TARİFELERİ BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. BÖLGELERDE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR!

TURDA YANINIZDA BULUNMASI GEREKEN EŞYALAR

• Su geçirmeyen kalın mont

• Güneş gözlüğü

• Su geçirmeyen altı kauçuk bot

• Kar eldiveni, Bere, Atkı

• Power bank

• Şarj kablosu

• Jumbo boy çöp poşeti

• Yedek elbise
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#2358
LOKASYON:
Ilgaz
YEMEK:
2 Sabah Kahvaltısı + 1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs    Diğer   
BULUŞMA:
- 07:30 Kızılay Avm Karşısı Mc Donalds Önü - 07:45 Ulus Atatürk Heykeli - 07:55 Dışkapı Hastanesi - 08:05 Aydınlıkevler Köprüsü - 08:15 Altınpark - 08:25 Furuko Fabrikası - 08:35 Ülker Fabrikası
BİTİŞ:
- Kızılay Avm Karşısı Mc Donalds Önü - Ulus Atatürk Heykeli - Dışkapı Hastanesi - Aydınlıkevler Köprüsü - Altınpark - Furuko Fabrikası - Ülker Fabrikası
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 208,00 TL 416,00 TL
3 141,33 TL 424,00 TL
4 107,00 TL 428,00 TL
6 72,00 TL 432,00 TL
9 48,89 TL 440,00 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur
asd

400TL

Başlangıç Fiyatı

2 Gün

Ilgaz
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.