Günübirlik Yedigöller Maşukiye Turu

Günübirlik Yedigöller Maşukiye Turu
41
149TRL
Her cumartesi pazar kesin kalkışlı!
EN İYİ FİYAT
  • Günübirlik Yedigöller Maşukiye Turu : Her cumartesi pazar kesin kalkışlı!
  • Günübirlik Yedigöller Maşukiye Turu : Her cumartesi pazar kesin kalkışlı!
  • Günübirlik Yedigöller Maşukiye Turu : Her cumartesi pazar kesin kalkışlı!
  • Günübirlik Yedigöller Maşukiye Turu : Her cumartesi pazar kesin kalkışlı!
Her cumartesi pazar kesin kalkışlı!

ARAÇ KALKIŞ SAATLERİ:

06.00 İncirli Dilek Pastahanesi Önü
06.30 Mecidiyeköy İETT Durakları
07.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi
07.20 Kartal Köprüsü Ankara Yönü
07.30 Çayırova McDonald's Önü
07.45 Gebze Center
09.00 İzmit Halkevi


FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER:

- Gidiş Dönüş Ulaşım
- Rehberlik Hizmeti
- Milli Park Giriş Ücreti
- Araç içi Lunchbox Kahvaltı
- Seyahat Sigortası


FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

- Kişisel Harcamalar
- Atv, Utv Safari Turu
- Zipline ve Ata Binme Etkinlikleri


TUR PROGRAMI:

Misafirlerimizi kalkış noktalarından alarak, günübirlik Yedigöller Maşukiye turumuza başlıyoruz. 1 saatlik yolculuğun ardından, serpme kahvaltımızı yapacağımız, Hereke'de denize sıfır olan restoranımıza varıyoruz. (kahvaltı fiyata dahildir.)

Kahvaltının ardından yolculuğumuza başlıyoruz. İlk durağımız Maşukiye yolu üzerindeki Kartepe At Çiftliği olacaktır. Dileyen misafirlerimiz burada ata binebilir, çiftlikte vakit geçirebilirler. At çiftliğinde geçirdiğimiz zamanın ardından doğasıyla meşhur olan Maşukiye'ye hareket ediyoruz. 15 dakikalık yolculuğumuzun ardından Maşukiye'ye varıyoruz.  

Maşukiye'ye ulaştığımızda ise eğimli ve patikalı yolları ile şehrin sanayileşmiş kokusunu geride bırakıp, derin bir nefes alarak yürüyüşümüze başlıyoruz. Yeşilin her tonunu görüp, doğanın her kokusunu içimize çekip doğa yürüyüşümüzü tamamladıktan hemen sonra aktivite zamanına geçiyoruz.  

Misafirlerimiz Maşukiye'de doğa içerisinde gezi, Atv safari, Utv, Zipline gibi aktivitelere katılabilirler. Tüm bu aktiviteler ekstra ücretlidir. Atv turu 120 TL, Utv turu ise 170 TL'dir. Kullanımları için 20 dakikalık bir eğitimin ardından rehber önderliğinde safariye başlanıyor. 45 dk süren yolculuğumuz oldukça zorlu olacaktır. Patikalardan, derelerden, sulardan geçerek Samanlı Dağı'nı ölümsüzleştirmek için kısa kısa fotoğraf molaları veriyoruz. Ehliyet şartı aranmamaktadır. Safari turuna 16 yaşını doldurmuş ve ağır sağlık problemi olmayan herkes katılabilir. 

Maşukiye'de ki gezimizin ardından ikinci rotamız ve doğa harikası olan 2,5 saatlik yolculuktan sonra Yedigöller’e ulaşıyoruz. Yedigöller'de serbest zaman diliminde orman içi parkurlarda yaklaşık 2-3 saat devam edecek olan yürüyüşümüze başlıyoruz. Vadi önünün heyelanlarla kapanması ile oluşan göller, Sazlıgöl, İncegöl, Nazlıgöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl ve Seringöl isimleri ile anılıyor. Göllerin çevresi kayın, meşe, gürgen, kızılağaç, dişbudak, karaağaç, ıhlamur gibi geniş yapraklı ağaçlarla ve karaçam, sarıçam, göknar gibi iğne yapraklı ağaçlarla kaplı. Doğanın eşsiz yaratıcılığı ve ortaya çıkan muhteşem manzaraya şahit olmaya başlıyorsunuz. Öğle yemeğini bu eşsiz güzellik eşliğinde yedikten sonra belirlenen saatte toplanarak milli parka veda edip İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle misafirlerimize veda ediyoruz.

ÖNERİLERİMİZ:

Gezi boyunca ayağınızda rahat bir ayakkabınızın olması, yürüyüşlerinizi daha keyifli bir hale getirir.
Yapacağınız spor&şık kombinler fotoğraflarınızın likelarını yükseltebilir!
Gece için yanınızda bir hırka, gündüz için güneş gözlüğü..
Ve en önemlisi, fotoğraf makinesi, sarj aleti ve powerbanklarınızı sakın yanınıza almayı unutmayınız!


ÖNEMLİ DETAYLAR:

-Tur esnasında kesinlikle koltuk sözü ve garantisi verilmez.

-Araçlarımız belirlenen noktalardan, belirlenen saatlerde hareket ederler. Hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında olmanız ricamızdır. Geç kalan ve tura katılmayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamayacaklardır.

-Tur kalkış tarihinden önce, araçtaki görevli personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında verdiğiniz numaraya kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz numaranın doğru olmasına lütfen dikkat edin. Aksi taktirde aramızda oluşan iletişimsizlik için sorumluluk tarafınıza ait olacaktır.

-18 Yaş altı reşit sayılmayan misafirlerimizden anne veya babalarıyla beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamenin seyahat sırasında yanında bulundurmaları zorunludur.

-Rehber, hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü taktirde tüm programı tamamlamak kaydı ile zamanlama ve program akışında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

-Programda belirtilen oteller, restorantlar herhangi bir problem karşısında, standartları ve mevkiileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

-Turmuz; Rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri olarak paket halinde olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Bazı konaklamalı turlarımızın ulaşımsız satışı mevcuttur.

-Yeterli çoğunluluk sağlanamadığı taktirde, satın alınan tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal edilebilir. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden haber verme yükümlülüğü bize aittir.

-Mücbir sebeplerden -hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk, misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlara uymama gibi- gezilemeyen yerlerden, şirketimiz sorumlu değildir.

-Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir. Net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

-T.C Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz programlarımızda ayrıca bir fark ödemezler. Müze kart uygulamasının T.C Vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeni ile müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü, bir önceki sirküyü geçersiz kılar.


ARAÇLARIMIZ:

Kullandığımız araçlar kişi sayısı ve yol durumuna göre değişiklik gösterebilir.

16 kişiye kadar; Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter
27 kişiye kadar; Otokar Sultan Maxi & Isuzu Novo Lux
35 kişiye kadar; Otokar Sultan Mega
46 kişiye kadar; Mercedes Travego - Tourismo & Man Fortuna & Neoplan Tourliner / Cityliner

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#3185
LOKASYON:
Yedigöller
ULAŞIM
Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 77,48 TL 154,96 TL
3 52,65 TL 157,94 TL
4 39,86 TL 159,43 TL
6 26,82 TL 160,92 TL
9 18,21 TL 163,90 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur
asd

149TL

Başlangıç Fiyatı

1 Gün

Yedigöller
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.