Baştanbaşa Gizemli Mısır Turu

Baştanbaşa Gizemli Mısır Turu
41
499TRL
FIRSAT
 • Baştanbaşa Gizemli Mısır Turu :
 • Baştanbaşa Gizemli Mısır Turu :
 • Baştanbaşa Gizemli Mısır Turu :
 • Baştanbaşa Gizemli Mısır Turu :
 • Baştanbaşa Gizemli Mısır Turu :
 • Baştanbaşa Gizemli Mısır Turu :
 • Baştanbaşa Gizemli Mısır Turu :
 • Baştanbaşa Gizemli Mısır Turu :
 • Baştanbaşa Gizemli Mısır Turu :
 • Baştanbaşa Gizemli Mısır Turu :
 • Baştanbaşa Gizemli Mısır Turu :
 • Baştanbaşa Gizemli Mısır Turu :
 • Baştanbaşa Gizemli Mısır Turu :

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul - Sharm El Sheikh

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali acente kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla 22.00’da buluşma2.

Gün
Sharm El Sheikh 2 gün programını görmek için tıklayınız

Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının PC628 tarifeli seferi ile 00.30’de Sharm El Sheikh’e hareket. Yerel saat ile 02.10’da varışın ardından bagaj alımı ve vize işlemlerimizin ardından özel otobüsümüz ile otelimize transfer. Otele check-in işlemlerimizin ardından odalarımıza yerleşiyoruz. Sabah kahvaltımızın ardından rehberinizle beraber şehir turu için otelimizden ayrılıyoruz. Mısır’ın koyları ve plajları ile popüler tatil beldelerinden biri olan Sharm el Sheikh şehir turumuzda Nabq Bay, Hadaba Bay, Naama bay rehberinizle birlikte görülecek yerler arasındadır. Eski şehir bölgesi ve yeni şehir bölgesi olarak adlandırılan Hollywood Sharm el Sheikh’te birbirinden renkli alışveriş dükkanlarını, kafelerini, restoranları ve bir çok cazibe noktasını göreceğiz. Şehrin en önemli merkezi Soho meydanında vereceğimiz serbest zamanın ardından rehberinizin bilgilendireceği saatte otelinize transfer. Arzu eden misafirlerimiz ile Ekstra Kızıldeniz’de Cam tabanlı tekne turu. Bu turumuzda alt tabanı cam olan teknemizden kızıldenizin nefes kesen sualtını keyifle izleyerek birbirinden çeşitli rengarenk balık türlerini, mercanları ve birçok deniz canlısını göreceğiz. Olmazsa olmaz bu turumuzda keyifli dakikalar geçireceğinize eminiz. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.

Ekstra Kızıldeniz’de Cam tabanlı tekne turu : 20 Euro (Kişi Başı) (Ulaşım, rehberlik)Konaklama: 4* Oteller Vb. (Yarım Pansiyon Konaklama)

3.

Gün
Sharm El Sheikh 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile tam günlük Ekstra öğle yemekli Ras Mohammed tekne turu. Kızıldeniz’in en muhteşem noktalarında biri olan bu milli parkta mangrov ağaçları, el değmemiş plajları, deniz ve çöl manzaları eşliğinde kızıldeniz sualtı yaşamını deneyimleme fırsatı yakalayacağız. Tam günlük turumuzda keyifle denize girip, şnorkelle sualtını keşfedebilirsiniz. Öğle yemeğimizi teknede alacağız. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.

Ekstra Ras Mohammed tekne turu: 60 Euro(Kişi Başı)(Ulaşım,rehberlik,tekne turu,öğle yemeği+1 içecek )Konaklama: 4* Oteller Vb. (Yarım Pansiyon Konaklama)

4.

Gün
Sharm El Sheikh - Kahire 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah erken saatlerde özel otobüsümüz ile Kahire’ye transfer. Yaklaşık 500 km sürecek yolculuk sonrası Kahire’ye varışımızın ardından panoramik şehir turu. Şehir turumuzda görülecek yerler arasında Kahire Kalesi, Mehmet Ali Paşa Cami, Sultan Hasan Kulliyesi, İmam Şafi Camii, Baron Empain Sarayı, Sedat’ın Anıt Mezarı, Al Azhar Camii, İslam tarihi müzesi, Kahire Müzesi, Kahire Kulesi, Khan el Khalili pazarı, El Tahrir meydanı ve şehrin birçok turistik noktası panoramik olarak görülecektir. Turumuz sonrası serbest zaman. Rehberinizin bilgilendireceği saatte otelimize transfer. Geceleme otelimizde.Konaklama: 4* Oteller Vb. (Yarım Pansiyon Konaklama)

5.

Gün
Kahire 5 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile Ekstra tam günlük Kahire şaheserleri turu(Giza Piramitleri & Mısır Müzesi & Al Azhar Üniversitesi ve Camii & Khan El Khalili Çarşısı) Bu turumuzda ilk durağımız Giza Piramitleri Keops, Kefren ve Mikerinos piramitlerini ve Sfenks Heykelini gezeceğiz ve rehberinizden detaylı tarih anlatımlarıyla resim çekme fırsatı yakalacayaksınız. Giza Piramitleri turumuz sonrası mücevher ve parfüm yapım dükkanlarını ve papirus dükkanlarını ziyaret ederek alışveriş yapabilirsiniz. Daha sonra Kahire’nin en önemli turistik noktalarından biri olan Mısır müzesini ziyaret edeceğiz. 120 binden fazla eserin olduğu bu müzede Antik mısır hazinelerini, sfenksleri ve birçok tarihi eseri görme fırsatını yakalayacağız. Turumuz sonrası Mısır’ın en eski üniversitesini göreceğiz ve 970 yılında yapımına başlanılan 20.000 kişilik Al Azhar camiini ziyaret edeceğiz. Turumuz sonrası Kahire’nin en hareketli noktalarından biri olan Khan el Khalili çarşısında rehberiniz eşliğinde gezerek birbirinden çeşitli ve renkli dükkanları göreceğiz. Turumuz sonrası otelimize transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile Ekstra Nil Nehri’nde Akşam yemekli tekne turu. Bu turumuzda Nil nehrinde eğlenceli gece hayatını ve ışıklar altında Kahire şehrini izleyeceğimiz yerel teknelerden birinde lokal yemeklerin ve eğlence’nin tadını çıkarabilirsiniz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Ekstra tam günlük Kahire şaheserleri: 80 Euro (Kişi Başı) (Ulaşım, rehberlik, müze girişleri )

Ekstra Nil Nehri’nde Akşam yemekli tekne turu:60 Euro (Kişi Başı) (Ulaşım,rehberlik,Akşam yemeği+2 içecek )Konaklama: 4* Oteller Vb. (Yarım Pansiyon Konaklama)

6.

Gün
Kahire 6 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile Ekstra tam günlük öğle yemekli İskenderiye turu. Bu turumuzda Mısır'ın ikinci en büyük şehri, "Akdeniz'in İncisi" İskenderiye'yi göreceğiz. İskenderiye, atmosferi ve ambiyansı ile, Kahire'den sadece 225 km uzaklıkta olmasına rağmen, Mısır'ın sizlere farklı yüzünü yansıtır. M.Ö.331'de Büyük İskender tarafından kurulan bu şehir, Greko-Roman Mısır'ın başkenti olmuştur ve efsanevi deniz feneri ile dünyanın yedi harikasından birine ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca, antik çağda bilimin ve eğitim merkezi, 19. yüzyıldan itibaren ise Mısır'ın ticari ve denizcilik merkezi olma görevini üstlenmiştir. Bu cezbedici şehirde geçireceğiniz zamandan sonra Kahire’ye dönmek istemeyeceksiniz. Öğle yemeğimizi yerel restoranda alacağız. Turumuz sonrası şehirde serbest zaman. Rehberinizin bilgilendireceği saatte Kahire’ye otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Ekstra tam günlük öğle yemekli İskenderiye turu: 90 Euro (Kişi Başı) (Ulaşım,rehberlik,Öğle yemeği+1 içecek )Konaklama: 4* Oteller Vb. (Yarım Pansiyon Konaklama)

7.

Gün
Kahire - Hurgada 7 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah erken kahvaltımızın ardından özel otobüsümüz ile Hurgada’ya transfer. Yaklaşık 450 km sürecek yolculuk sonrası Hurgada’ya varışımızın ardından panoramik şehir turu. Hurgada Mısır’ın Altın kumlu kumsalları, Turkuaz rengi denizi, palmiye ağaçları ile Mısır turizmi’nin ve Kızıldeniz’in merkezidir. Şehir turumuzda eski şehir bölgesi El Dahar (Downtown) yeni ve modern bir turizm merkezi Sakkala, otel, alışveriş merkezleri ve mağazalardan oluşan Sahl Hasheesh bölgesi görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası şehirde serbest zaman. Rehberinizin bilgilendireceği saatte otelimize transfer. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.Konaklama: 4* Oteller Vb. (Yarım Pansiyon Konaklama)

8.

Gün
Hurgada 8 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile Ekstra tam günlük öğle yemekli Luxor şaheserleri turu (Luxor Tapınağı & Karnak Tapınağı & Krallar Vadisi & Hatchepsut Tapınağı & Memnon Anıtları & Nil Deltası ) Bu turumuzda firavunların izini sürerek nefes kesici tapınaklarda gizemli Mısır turumuzu tam anlamıyla deneyimleyeceğiz. Mısır’a seyahat edenler için olmazsa olmaz dediğimiz bu turumuzda Luxor Tapınağından, Antik Mısır’da Kral ve Güneş Tanrısı Kabul edilen Amon Ra tapınağı, Krallar veya Firavunları Vadisi olarak bilinen Krallar Vadisini, Kadın Firavun Hatchepsut Tapınağını, Memnon dev heykellerini ve nil deltasını ziyaret edip birbirinden gizemli anlar yaşayacağız ve resim çekme şansını yakalacağız. Öğle yemeğimizi yerel restoranda alacağız. Turumuz sonrası serbest zaman. Rehberinizin bilgilendireceği saatte otelimize transfer. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.

Ekstra tam günlük öğle yemekli Luxor şaheserleri turu: 120 Euro(Kişi Başı) (Ulaşım,rehberlik,Öğle yemeği+1 içecek)Konaklama: 4* Oteller Vb. (Yarım Pansiyon Konaklama)

9.

Gün
Hurgada 9 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızın ardından odalarımızı boşaltıyoruz (otelle görüştükten sonra günlük ödeme ile odanızı tüm gün tutabilir otelde akşam yemeği alabilirsiniz) Valizlerimizi bagaj odasına bıraktıktan sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile tam günlük Ekstra öğle yemekli Giftun Adası Portakal koyu Tekne turu. Kızıldeniz’in en muhteşem noktalarında biri olan Giftun adası tekne turu ve Portakal koyunda Mısır turumuzun bütün yorgunluğunu atacağımız harika bir tekne turu yapacağız. Öğle yemeğimizi teknede alacağız. Turumuz sonrası otelimize transfer. Rehberinizin bilgilendireceği saatte Hurgada havalimanına transfer.

Ekstra öğle yemekli Giftun Adası Portakal koyu tekne turu:60 Euro(Kişi Başı) (Ulaşım,rehberlik,Öğle yemeği+1 içecek)Konaklama: 4* Oteller Vb. (Yarım Pansiyon Konaklama)

10.

Gün
Hurgada - İstanbul

Pegasus Havayollarının PC621 tarifeli seferi ile 01.45’de İstanbul’a hareket ve yerel saat ile 05.35’de varışımıza istinaden turumuzun sonu.


EK BİLGİLER

Önemli Not: Pandemi sürecinde ziyaret edilecek ülkelerin, giriş protokol için istenen belge, pcr test ve ücretlerinden, ülke giriş – çıkış prosedürlerinden, ülkelerin aşı şartlarından, ziyaret edilecek ülke – bölge tasarrufunda olması dolayısıyla,Tatilsepeti'nin sorumluluğu bulunmamaktadır.

AVANTAJLI EKSTRA TUR PAKETLERİ

PAKET 1: (GÜNDÜZ TURLARI - 6 TUR)

Kızıldeniz’de Cam tabanlı Tekne Turu | 20 EURO

Tam günlük öğle yemekli Ras Mohammed tekne turu | 60 EURO

Tam günlük öğle yemekli Kahire şaheserleri turu | 80 EURO

Tam günlük öğle yemekli İskenderiye turu | 90 EURO

Tam günlük öğle yemekli Luxor şaheserleri turu | 120 EURO

Tam günlük öğle yemekli Giftun Adası Portakal koyu Tekne turu | 60 EURO

Toplam 430 Euro Olan Turların Hepsinin Alınması Halinde 400 Euro Olacaktır

PAKET 2: (TÜM TURLAR - 7 TUR)

Kızıldeniz’de Cam tabanlı Tekne Turu | 20 EURO

Tam günlük öğle yemekli Ras Mohammed tekne turu | 60 EURO

Tam günlük öğle yemekli Kahire şaheserleri turu | 80 EURO

Nil Nehri’nde Akşam yemekli tekne turu | 60 EURO

Tam günlük öğle yemekli İskenderiye turu | 90 EURO

Tam günlük öğle yemekli Luxor şaheserleri turu | 120 EURO

Tam günlük öğle yemekli Giftun Adası Portakal koyu Tekne turu | 60 EURO

Toplam 490 Euro Olan Turların Hepsinin Alınması Halinde 450 Euro Olacaktır

Tekli Ekstra Tur Alımlarında İndirim Yapılmamaktadır, Liste Fiyatı Geçerlidir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#4361
LOKASYON:
Mısır
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
BULUŞMA:
İstanbul(Saw) - Sharm El Sheikh 22:00
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 259,48 EUR 518,96 EUR
3 176,31 EUR 528,94 EUR
4 133,48 EUR 533,93 EUR
6 89,82 EUR 538,92 EUR
9 60,99 EUR 548,90 EUR
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

499

Başlangıç Fiyatı

10 Gün

Mısır
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.