Yedigöller, Abant, Gölcük, Ormanya, Maşukiye...

Yedigöller, Abant, Gölcük, Ormanya, Maşukiye
41
1,200TRL
1 Gece Konaklamalı
 • Yedigöller, Abant, Gölcük, Ormanya, Maşukiye : 1 Gece Konaklamalı
 • Yedigöller, Abant, Gölcük, Ormanya, Maşukiye : 1 Gece Konaklamalı
 • Yedigöller, Abant, Gölcük, Ormanya, Maşukiye : 1 Gece Konaklamalı
 • Yedigöller, Abant, Gölcük, Ormanya, Maşukiye : 1 Gece Konaklamalı
 • Yedigöller, Abant, Gölcük, Ormanya, Maşukiye : 1 Gece Konaklamalı
 • Yedigöller, Abant, Gölcük, Ormanya, Maşukiye : 1 Gece Konaklamalı
 • Yedigöller, Abant, Gölcük, Ormanya, Maşukiye : 1 Gece Konaklamalı
 • Yedigöller, Abant, Gölcük, Ormanya, Maşukiye : 1 Gece Konaklamalı
 • Yedigöller, Abant, Gölcük, Ormanya, Maşukiye : 1 Gece Konaklamalı
1 Gece Konaklamalı
 • ABANT GÖLÜ
 • GÖLCÜK GÖLÜ
 • ORMANYA
 • MAŞUKİYE
 • YEDİGÖLLER
 • GÖLYAZI

 ABANT YEDİGÖLLER TURU 

BOLU - ABANT GÖLÜ - GÖLCÜK GÖLÜ - MAŞUKİYE - ORMANYA HOBBİT EVLERİ

5 YILDIZLI RAMADA BY WYNDHAM OTEL KONAKLAMA FARKIYLA! 
Kapalı Isıtmalı Havuz, Hamam, Sauna Kullanımı DAHİL!

 GÖLCÜK GÖLÜ,ABANT GÖLÜ,ORMANYA,MAŞUKİYE,HOBBİT KÖYÜ-GÖLYAZI

Maşukiye'nin muhteşem doğasında Atv, Safari, Dev Salıncak, Zipline Keyfi
Gölyazı'nda küçük sandallar ile göl gezintisi keyfi!

ARAÇ KALKIŞ YERİ ve HAREKET SAATLERİ
20:30 Bostanlı İskele
20:40 Karşıyaka Anıt
20:45 Bayraklı Üst Geçit
21:00 Konak İBB Binası Karşısı
21:15 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
21:30 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü)
22:00 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı)
22:45 Manisa Eski Garaj
Programımız Cuma akşamı çıkışlıdır.


BU TURU KREDİ KARTINIZ İLE ONLİNE ÖDEYEREK VADE FARKSIZ 3 TAKSİT İMKANIYLA SATIN ALABİLİRSİNİZ!
TÜM KREDİ KARTLARINA 3-6-9-12 TAKSİT İMKANI ! 

NASIL SATIN ALIRIM ?
* Websitemiz üzerinden kredi kartınız veya banka kartınız ile taksitli veya tek çekim ödeme yaparak rezervasyon oluşturabilirsiniz.
* Rezervasyon hatlarımızdan bizlere ulaşarak ön ödeme yapıp,kalan ödemenizi araçta tamamlayacak şekilde rezervasyon oluşturabilirsiniz.
* Ofisimize gelerek nakit veya kredi/banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOTLAR
Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.
Koltuk numaralandırılması kayıt sırasına göre düzenlenmektedir
Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.
Müzekart ihtiyacı gereken turlarda Müzekart temini gezi esnasında sağlanmaktadır. Müzekart ücreti 60TL'dir. Öğrenci müzekart ücreti 30TL'dir. Müzekart 1 yıl boyunca Türkiye'de ki tüm müzelere ücretsiz giriş sağlar.
Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir. Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
ABANT GÖLÜ-GÖLCÜK GÖLÜ-YEDİGÖLLER-KOCAELİ

Unova tesislerinde erken saatlerde gerçekleşecek kahvaltımızın (ekstra) ardından ,ABANT GÖLÜ ziyaretimiz için yolculuğumuz kaldığı yerden devam ediyor. Her mevsimde ayrı güzelliğe sahip olan ABANT GÖLÜ’nde, muhteşem doğa manzaralarını,meşe, köknar, dişbudak, çam, kavak, kayın ve gürgen ağaçlarının, dağ çiçeklerinin ve meyveli bitkilerin arasında yürüyüşümüzü gerçekleştirip bol bol fotoğraf çekimleri yapıyor ve tertemiz doğasında vakit geçiriyoruz.Serbest zamanımızı da tamamladıktan sonra vakit kaybetmeden sizlerin daha rahat gezebilmesi için GÖLCÜK GÖLÜ bölgesine hareket ediyoruz. İnternet ve sosyal medyada sıklıkla karşılaştığımız o meşhur evin bulunduğu yer olan doğa harikası Gölcük Gölü’nde, eşsiz göl ve doğa manzaralarını izleyebileceğimiz seyir teraslarında fotoğraflar çekip, yürüyüş parkurlarında gezintiler yapıyoruz. Yemyeşil ağaçların göle verdiği renk ve göl üzerinde bulunan nilüfer çiçekleri ile seyre doyum olmayan güzellikler içerisinde geçireceğimiz keyifli zaman sonrasında, BOLU’ya geçiyoruz. Burada bizi bekleyen minibüslerle, güzel manzaralar eşliğinde YEDİGÖLLER Milli Parkı’na giriş yapıyoruz.İçerisinde yedi farklı göl bulunan Nazlıgöl, İncegöl, Sazlıgöl, Kurugöl, Deringöl, Seringöl ve Büyükgöl’ü görerek doğanın cömertçe bizlere sunduğu tüm güzelliklerin tadını çıkarıp sonbaharda kızılın, ilkbaharda ise yeşilin binbir tonuna bürünen muhteşem manzarasında doğa ile baş başa yorucu olmayan yürüyüşler yapıyoruz. Rehberimizin belirlediği saatte buluşup güzergah üzerinde bulunan SAPANCA GÖLÜ`nü görerek otelimize ulaşmış oluyoruz.Konaklama: Ramada by Wyndham Hotel

2.

Gün
ORMANYA-MAŞUKİYE-GÖLYAZI GÖLÜ-İZMİR 2 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından MAŞUKİYE bölgesine hareket ediyoruz.Ormanlar arasında yer alan MAŞUKİYE`de, tertemiz ve bol oksijenli havasını soluyarak gezintimize başlıyoruz. Aşık ile Maşuk’un hikayesinde olduğu gibi; aşık olunan (Maşuk) ve gerçekten de etraftaki doğal güzelliklerin "buraya gelen aşık olur" diyebildiği, herkesin dudaklarından bir daha geleceğim sözlerini duyabileceğimiz bu doğa harikası yerde verilen serbest zamanımızda dileyen misafirlerimiz ATV turuyla doğanın tadını çıkarırken, dileyen misafirlerimiz ise ZİPLİNE ile adrenalin keyfinin tadını çıkarabiliyor.Verilen serbest zamanımızın sonuna gelir gelmez yönümüzü ORMANYA DOĞAL YAŞAM PARKI bölgesine çeviriyoruz. Ormanya Doğal Yaşam Parkı projesine 2014 yılında başlanılmış ve projenin planlaması 10 yıldan fazla sürmüştür. Doğal çevresiyle 4 bin dönümlük alandan oluşan Ormanya Doğal Yaşam Parkı Dünya`nın üçüncü, Avrupa`nın en büyük doğal yaşam parkı durumundadır. İçerisinde bulunan canlıların doğal koşullarına en yakın ortamda yaşamaları için tüm ihtiyaçların yerine getirildiği Ormanya Doğal Yaşam Parkı bölgesine gelen ziyaretçiler için tüm detaylar incelikle ve titizlikle planlanmıştır. Burada `Yüzüklerin Efendisi` ve `Hobbitler` filmleri ile ünlenen Hobbit Evlerinin bulunduğu alanı ziyaret ederek bu güzel görüntüleri anılarımız arasına ekliyoruz. Rehberimiz ile bölge gezimizin ardından ULUABAT GÖLÜ ve GÖLYAZI KÖYÜ`nü görmek üzere turumuza devam ediyoruz. ULUABAT GÖLÜ ve GÖLYAZI KÖYÜ göz kamaştıran ve günbatımında eşsiz güzellikleri ile karşılaşacağımız bir balıkçı köyüdür. Dileyen misafirlerimiz göl üzerinde tekne turu ile dileyen misafirlerimiz ise köy içerisinde yürüyüşlerini gerçekleştirerek muhteşem güzellikler ile karşılaşma imkanına sahip olacaktır. Burada verilecek serbest zamanda, gölün kenarında balık ağlarını ve kerevit sepetlerini onaran balıkçıları görebilirsiniz.. Köy meydanında bulunan asırlık çınarın altında, akşam çaylarımızı içip, Arnavut kaldırımlı dar sokaklarından ilerleyerek, tarihi kent duvarları arasında keyifli yürüyüşler gerçekleştirebilirsiniz.Köyde nereye baksanız bir fotograf karesi sizi bekliyor.Turumuzun bitiminde SUSURLUK BALIKESİR-AKHİSAR-MANİSA güzergahını takip ederek, kısa molalar sonrasında akşam saat 23:00-00:00 arası İzmir'de sizleri aldığımız noktalarda bir başka turda görüşmek üzere uğurluyoruz. 

EK BİLGİLER

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8-İzmir Gezi Fırsatları, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

9-Hangi oda da kalacağınızı İzmir Gezi Fırsatları’nın belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

10-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Ek yatak olarak, açılır yatak verilebilir.

11-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

12-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

13-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

14-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Yoğunluktan dolayı gezilemeyen/gidilemeyen güzergahlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

15-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

16-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

17-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre İzmir Gezi Fırsatları web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#4345
LOKASYON:
Bolu
YEMEK:
1 Sabah ve 1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
20:30 Bostanlı İskele 20:40 Karşıyaka Anıt 20:45 Bayraklı Üst Geçit 21:00 Konak İBB Binası Karşısı 21:15 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü 21:30 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü) 22:00 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı) 22:45 Manisa Eski Garaj Programımız Cuma akşamı çıkışlıdır.
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 624,00 TL 1248,00 TL
3 424,00 TL 1272,00 TL
4 321,00 TL 1284,00 TL
6 216,00 TL 1296,00 TL
9 146,67 TL 1320,00 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

1.200TL

Başlangıç Fiyatı

2 Gün

Bolu
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.