Uçaklı Mardin, Şanlıurfa, Gaziantep, Diyarbakır...

Uçaklı Mardin, Şanlıurfa, Gaziantep, Diyarbakır Turu
41
2,899TRL
Direkt Uçuşlu | 2 Gece Konaklamalı
  • Uçaklı Mardin, Şanlıurfa, Gaziantep, Diyarbakır Turu : Direkt Uçuşlu | 2 Gece Konaklamalı
  • Uçaklı Mardin, Şanlıurfa, Gaziantep, Diyarbakır Turu : Direkt Uçuşlu | 2 Gece Konaklamalı
  • Uçaklı Mardin, Şanlıurfa, Gaziantep, Diyarbakır Turu : Direkt Uçuşlu | 2 Gece Konaklamalı
Direkt Uçuşlu | 2 Gece Konaklamalı

 UÇAKLI MARDİN– ŞANLIURFA - GAZİANTEP 

Diyarbakır-Hasankeyf-Midyat-Mardin- Göbeklitepe-Harran-Gaziantep
1 Gece MARDİN ve 1 Gece ŞANLIURFA KONAKLAMA FARKIYLA!
URFA'DA SIRA GECESİ EĞLENCESİ!

MARDİN - ŞANLIURFA - DİYARBAKIR - GAZİANTEP - HARRAN - BALIKLIGÖL - GÖBEKLİTEPE

DİREKT UÇUŞ KONFORU

UÇUŞ BİLGİLERİ
CUMA / 05:50 İZMİR - DİYARBAKIR
PAZAR / 22:40 GAZİANTEP - İZMİR

BU TURU KREDİ KARTINIZ İLE ONLİNE ÖDEYEREK VADE FARKSIZ 3 TAKSİT İMKANIYLA SATIN ALABİLİRSİNİZ!

TÜM KREDİ KARTLARINA 3-6-9-12 TAKSİT İMKANI ! 

NASIL SATIN ALIRIM ?

* Websitemiz üzerinden kredi kartınız veya banka kartınız ile taksitli veya tek çekim ödeme yaparak rezervasyon oluşturabilirsiniz.
* Rezervasyon hatlarımızdan bizlere ulaşarak ön ödeme yapıp,kalan ödemenizi araçta tamamlayacak şekilde rezervasyon oluşturabilirsiniz.
* Ofisimize gelerek nakit veya kredi/banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOTLAR

Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.
Koltuk numaralandırılması kayıt sırasına göre düzenlenmektedir
Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 5 (beş) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.
Müzekart ihtiyacı gereken turlarda Müzekart temini gezi esnasında sağlanmaktadır. Müzekart ücreti 60TL'dir. Öğrenci müzekart ücreti 30TL'dir. Müzekart 1 yıl boyunca Türkiye'de ki tüm müzelere ücretsiz giriş sağlar.
Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir. Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

BİLGİLENDİRME

Uçak saatleri belirtilen havayolu firmasından alınmış olup olası rotar, saat değişiklikleri ya da iptallerden İzmir Gezi Fırsatları sorumlu değildir.
Hava şartlarından, uçak saat değişikliklerinden ya da mücbir sebeplerden dolayı gerçekleştirilemeyen turlardan İzmir Gezi Fırsatları sorumlu değildir.Tur kalkış gününden en geç 1 gün önce rehber bilgisi, güncel buluşma saatleri ve biniş noktaları İzmir Gezi Fırsatları tarafından SMS olarak gönderilir.
Uçaklı turlarda kimlik ibraz ederek rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Rezervasyon sonrası tarafınıza tur evrağı gönderilir ve kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Uçaklı turlarda isim soyisim TC kimlik no gibi kişisel bilgilerin yanlış olmasından kaynaklı iptallerde İzmir Gezi Fırsatları sorumlu değildir.
Diğer katılım şartları ve iptal ve değişiklik şartlarını üst menüden ek bilgiler kısmından detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Diyarbakır, Hasankeyf, Mardin, Midyat

Siz değerli misafirlerimizle sabah saat Adnan Menderes Havalimanı iç hatlar terminalinde buluşup, Check-in işlemlerimizi tamamlayarak saat 06:00 uçağı ile hareket ediyor ve saat 07:55’de DİYARBAKIR Havalimanına iniyoruz. Bizi bekleyen aracımıza eşyalarımızı yerleştirdikten sonra kahvaltı için Hasanpaşa Hanı’na gidiyoruz. Buradaki yöresel kahvaltımızdan sonra, pek çok Şair ve Edebeyatçı yetiştirmiş, Güney Doğu Anadolu bölgesinin büyük şehirlerinden DİYARBAKIR’da Anadolu’nun en eski camisi ve islam aleminde 5.inci harem-i şerifi olarak bilinen Ulu Cami, hemen yanında bulunan 35 yaş şiiri ile tanınan Türk şiirinin önemli şairlerinden Cahit Sıtkı Tarancı’ nın Kültür Evi’ni ziyaret ederek, Dört Ayaklı Minare (Şeyh Mutahhar Camii) Sülüklü Hanı, Deliller Hanı’nı görüyoruz. Ardından, UNESCO 39'uncu Dünya Miras Komitesi Toplantısı'nda 'Dünya Kültür Mirası' olarak tescillenen Diyarbakır Surları ile Hevsel Bahçeleri’ ni görüyor ve On Gözlü Köprü' yü fotoğraflıyoruz. Buradaki gezimizin tamamlayıp, Batman üzerinden Ilısu Barajı ile sular altında kalan HASANKEYF’e doğru yola çıkıyoruz. Şehrin önemi hakkında rehberimizden bilgilerimizi alıp, fotoğraf molası sonrasında MİDYAT’a ulaşıyoruz. Midyat; mimari alanda bölgenin lideri konumunda… Tarihi yapısını o kadar güzel korumuş ki insan burada kendini adeta bir Orta Çağ kentinde gibi hissediyor. Zengin bir mimari doku içinde bulunan yörenin taş ustalarının incelikli becerileri Midyat`a bir Açıkhava müzesi görünümü kazandırmakta. Ayrıca Süryani ustalarının yüzyılların birikimiyle ince ince işlediği TELKARİ sanatının en iyi örneklerini burada bulabilirsiniz. Midyat sokaklarını gezerek, alışverişler yaptıktan sonra ‘’Sıla’’, ‘’Adını Kalbime Yazdım’’ ve ‘’Hercai’’dizilerinin de çekildiği ve daha birçok diziye ev sahipliği yapan Midyat Konuk Evi‘ni geziyoruz. Midyat gezimizi tamamlayarak kısa bir yolculuk sonrası, Mardin’de otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Konaklama: Yay Grand Otel veya vb. oteller

2.

Gün
Mardin, Şanlıurfa, Sıra Gecesi 2 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, Süryanilerin bölgedeki dinsel ve kültürel var oluşlarının tarihsel bir simgesi olan Deyr-ul Zafaran Manastırı’na gidiyoruz. Rehberimizden Manastır hakkında edineceğimiz bilgiler sonrasında, şehir merkezine geçiyor ve Kırklar Kilisesi, Mardin Müzesi (Misafirlerimiz kendileri gezebilir), Ulucami, Kasımiye Medresesi, Tarihi Mardin Evleri, Mardin PTT Evi, Kayseriyye Bedesteni gibi Mardin kültürü ve mimarisi ile bütünleşmiş yapıları gezerek Mardin’in dar sokaklarını ve taş mimarisini keşfediyoruz. Kulaklarınızı çocuk seslerine ve ara ara duyacağınız nal seslerine verin ve dar sokaklarda yürürken mutlaka elleriniz yüzlerce yıllık serin duvarlara dokunsun, işte o zaman Mardin’le biraz daha bütünleşmiş olacaksınız. Öğle yemeğimizi yöresel Mardin mutfağından lezzetler bulacağımız restaurantımızda aldıktan sonra, Mardin çarşısında alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Çarşıda yöreye özgü eski baskı kalıplarıyla basılmış yazmalar, bakır çerezlikler ve şamdanlar, kilim ve el yapımı keçe, tesbihler, puşi, şarap, ahşap işçiliği ürünleri, badem şekeri, leblebi, mırra cezvesi ve kulpsuz özel fincanlar (Gümgüm) gibi hediyelik eşya alışverişlerimizi yaparak, Şanlıurfa’ya doğru yola çıkıyoruz. Otelimize yerleşiyor ve günün yorgunluğunu üzerimizden attıktan sonra dileyen misafirlerimizle birlikte akşam yemeğimizi de alacağımız yörenin meşhur Sıra Gecesi (ekstra) eğlencesine geçiyoruz. Keyifli bir Urfa akşamı geçirdikten sonra otelimize geri dönüyoruz. 

Bugün Şanlıurfa'da sıra gecesinde katılacağız ve akşam yemeği eşliğinde olacaktır. (Ekstra)Konaklama: Kilim Otel veya vb. oteller

3.

Gün
Şanlıurfa, Göbeklitepe, Harran,Balıklıgöl 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, HARRAN’a hareket ediyoruz. İslamiyet döneminin ilk üniversitesi olarak bilinen HARRAN ÜNİVERSİTESİ, HARRAN ULU CAMİİ, HARRAN HÖYÜK, HARRAN KALESİ ve dünyada hiçbir yerde bulunmayan kendine özgü mimarisi ile HARRAN KONİK KUBBELİ EVLERİ’ni gezdikten sonra GÖBEKLİTEPE’ye hareket ediyoruz. Dünya tarihinin yeniden yazılmasına sebep olan, 12.000 yıl önce yapılmış ve yapıldıktan sonra üstü ‘’Biz tekrar buraya geri geleceğiz’’ düşüncesiyle orayı inşa eden insanlar tarafından kapatılmış, dünyanın ilk tapınağı - yaşamsal kült alanı GÖBEKLİTEPE ziyaretine başlıyoruz. Rehberinizin anlatımıyla ve göreceğiniz eserlerle birlikte zamanda yolculuk yapmaya hazırlanın. Zihniniz sizi güzel bir yolculuğa çıkaracak... İlk heykel atölyesinin bulunduğu Göbeklitepe, aynı zamanda nohut, mercimek, buğdayın dünyada ilk ekildiği topraklar ve tarım tarihinin başladığı yer olarak bilinmektedir. Göbeklitepe ziyaretimiz sonrasında, peygamberler şehri ŞANLIURFA`ya geçiyoruz. Yöresel yemeklerden öğle yemeğimizi aldıktan sonra Şanlıurfa gezimize devam ediyor ve ateşin suya ve yanan tahtaların ise kutsal balıklara dönüştüğü BALIKLI GÖL ve AYN-EL ZELİHA GÖLÜ’nü ve Hz.İbrahim Peygamberin doğduğu mağarayı görüyoruz. Ayn-el Zeliha Gölü’nde beyaz balığı aramayı unutmayın ve eğer görürseniz mutlaka dilekte bulunun, yüzünüzü tatlı bir gülümseme saracak… Daha sonra fabrikalarıyla, geniş ve düzenli caddeleri, parkları bulvarları meydanları ile gerçekten metropol olmaya aday GAZİANTEP’ te, panoramik şehir turu yapıyoruz. Bu esnada KALE`yi ve şehrin önemli yapılarını görebilme fırsatı yakalıyoruz. Ardından ELMACI PAZARI, BAKIRCILAR ve SEDEFÇİLER çarşılarını gezilerimizi yapıp, 17.yüzyılda Tekke Camii Külliye binası içine kahve-kütüphane olarak kullanılan ve günümüzde TAHMİS KAHVESİ diye anılan mekânda, Sütlü Melengiç kahvelerimizi içiyoruz. Sonrasında akşam yemeği için dünyaca ünlü Gaziantep mutfağını tatmak için serbest zaman alıyoruz. Lezzet ve kültür turumuzu keyifle tamamlayıp GAZİANTEP Havalimanı’ndan 22:40 uçağı ile İZMİR'e uçuyoruz. Unutulmaz anılarımızla, siz değerli konuklarımızla bir başka İZMİR GEZİ FIRSATLARI seyahatinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

EK BİLGİLER

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8-İzmir Gezi Fırsatları, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

9-Hangi oda da kalacağınızı İzmir Gezi Fırsatları’nın belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

10-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Ek yatak olarak, açılır yatak verilebilir.

11-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

12-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

13-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

14-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Yoğunluktan dolayı gezilemeyen/gidilemeyen güzergahlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

15-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

16-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

17-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre İzmir Gezi Fırsatları web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#4348
LOKASYON:
Gaziantep
YEMEK:
2 Sabah Kahvaltısı ve 1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
Adnan Menderes Havalimanı
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 1507,48 TL 3014,96 TL
3 1024,31 TL 3072,94 TL
4 775,48 TL 3101,93 TL
6 521,82 TL 3130,92 TL
9 354,32 TL 3188,90 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

2.899TL

Başlangıç Fiyatı

3 Gün

Gaziantep
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.