Günübirlik Bozcaada Turu

Günübirlik Bozcaada Turu
41
200TRL
Keyif dolu fırsat!
  • Günübirlik Bozcaada Turu : Keyif dolu fırsat!
  • Günübirlik Bozcaada Turu : Keyif dolu fırsat!
  • Günübirlik Bozcaada Turu : Keyif dolu fırsat!
  • Günübirlik Bozcaada Turu : Keyif dolu fırsat!
Keyif dolu fırsat!

 BOZCAADA TURU 

Bozcaada'yı günübirlik değerlendirmek isteyenlere özel muhteşem fırsat!

 TUR PROGRAMI 

Değerli misafirlerimiz; Belirtilen duraklardan sizleri karşıladıktan sonra, İzmir Gezi Fırsatlarının konforlu otobüsleri ve otobüs ikramları eşliğinde, sabahın erken saatlerinde Geyikli Feribot İskelesine ulaşıyoruz. Feribot saatini beklerken restoranımız da kahvaltımızı yapıyoruz Yaklaşık yarım saatlik deniz yolculuğumuzdan sonra Bozcaada' da varıyoruz. Öncelikle aracımızla ada merkezinden geçip adanın güneyine ilerliyor yolumuzun üzerinde bulunan üzüm bağlarını görüyoruz. Koyların eşsiz güzelliğinin seyrine dalıyoruz. Tuz Burnu Plajı, Akvaryum Koyu, Ayazma Plajı da göreceklerimizden bazılarıdır. Fotoğraf molamızın ardından, koya ismini veren Ayazmanın da bulunduğu, Aya Paraskevi Manastırını geçtiğimizde, ünlü Ayazma Plajına varıyoruz. Buradaki yüzme ve yemek molamızın ardından, Rüzgar Enerji Santrallerinin yer aldığı batı noktasını ziyaret ediyoruz. Sonrasında ada merkezine yöneliyoruz. Bozcaada merkezde Türk ve Rum Mahallesi bulunmaktadır. Rehberimiz ile Rum mahallesini geziyoruz. Gezimiz esnasında Meryem Ana Kilisesi'ni ve Çan Kulesi'ni fotoğraflama imkanı buluyoruz. Sonra adanın meşhur kurabiyelerinden bademli kurabiyenin, kavala kurabiyesinin ve damak çatlatan kurabiyenin tadına bakabilirsiniz. Feribot saatine kadar alışveriş ve gezi için serbest zaman veriyoruz. Akşam feribotuyla dönüşe geçiyoruz. Yol güzergahımız üzerinde bulunan Ezine ‘de meşhur Ezine Peyniri tadımı yapılıyor. İsteyen müşterilerimiz buradan alışveriş yapabiliyor. Akşam saat 22:00-23:00 gibi İzmir'de bir başka turumuzda sizlerle görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

23:30 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
00:00 Bornova Metro Opet Benzinlik (Atmlerin yanı)
00:15 Karşıyaka Anıt
00:30 Bostanlı İskele
Yol güzergahımızda bulunan Aliağa,Menemen,Çiğli'den yolcularımızı alabiliriz.
Programımız tur tarihlerinden 1 gece önceden çıkışlıdır.
Turlarımız kişi sayısına göre 19,32 ve 46 kişi kapasiteli araçlar ile düzenlenmektedir.

BU TURU KREDİ KARTINIZ İLE ONLİNE ÖDEYEREK VADE FARKSIZ 9 TAKSİT İMKANIYLA SATIN ALABİLİRSİNİZ!

ÖNEMLİ NOTLAR

Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.
Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.
Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.
Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

EK BİLGİLER

REZERVASYON ve ÖDEME SEÇENEKLERİ

ÖN ÖDEME

Banka havalesi ile veya ofisimizden ön ödeme yaparak ve kalan ödemesini araçta tamamlayacak şekilde rezervasyon oluşturmak isteyen misafirlerimiz 0546 403 4350 numaralı hattımızdan ön ödemeli rezervasyon oluşturabilir.

ONLİNE ÖDEME

Online ödeme,kredi kartı ile taksitli ödeme veya tek çekim ödeme yapmak isteyen misafirlerimiz sağ taraftaki alandan rezervasyon oluşturabilir.

SATIŞ OFİSİMİZDE ELDEN ÖDEME

Satış ofisimize gelerek nakit veya kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#2809
LOKASYON:
Bozcaada
YEMEK:
1Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
23:30 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü 00:00 Bornova Metro Opet Benzinlik (Atmlerin yanı) 00:15 Karşıyaka Anıt 00:30 Bostanlı İskele
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 104,00 TL 208,00 TL
3 70,67 TL 212,00 TL
4 53,50 TL 214,00 TL
6 36,00 TL 216,00 TL
9 24,44 TL 220,00 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

200TL

Başlangıç Fiyatı

1 Gün

Bozcaada
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.