Olimpos Kaputaş Adrasan Turu Bayram Özel...

Olimpos Kaputaş Adrasan Turu Bayram Özel
41
1,400TRL
4 Gece Konaklamalı
 • Olimpos Kaputaş Adrasan Turu Bayram Özel : 4 Gece Konaklamalı
 • Olimpos Kaputaş Adrasan Turu Bayram Özel : 4 Gece Konaklamalı
 • Olimpos Kaputaş Adrasan Turu Bayram Özel : 4 Gece Konaklamalı
 • Olimpos Kaputaş Adrasan Turu Bayram Özel : 4 Gece Konaklamalı
 • Olimpos Kaputaş Adrasan Turu Bayram Özel : 4 Gece Konaklamalı
 • Olimpos Kaputaş Adrasan Turu Bayram Özel : 4 Gece Konaklamalı
 • Olimpos Kaputaş Adrasan Turu Bayram Özel : 4 Gece Konaklamalı
 • Olimpos Kaputaş Adrasan Turu Bayram Özel : 4 Gece Konaklamalı
 • Olimpos Kaputaş Adrasan Turu Bayram Özel : 4 Gece Konaklamalı
4 Gece Konaklamalı
 • Saklıkent
 • Kaputaş
 • Salda Gölü
 • Olympos
 • Adrasan
 • Suluada

Olimpos turların da ilk imzası olan!
İZMİR’in en tecrübeli tatil ekibiyle!
EN DOLU EN SULU TATİL

   OLİMPOS - OLİMPOS ANTİK KENTİ   

  YANARTAŞ - ADRASAN - SULUADA 
YAKAPARK - TLOS ANTİK KENTİ - SAKLIKENT KANYONU
KAPUTAŞ PLAJI - SALDA GÖLÜ
4 GECE BUNGALOV EVLERDE KONAKLAMA FARKIYLA!!
 18-22 TEMMUZ ARAÇ KALKIŞ YERİ ve HAREKET SAATLERİ
01:00 Bostanlı İskele
01:15 Karşıyaka Anıt
01:30 Bornova Metro Bp Benzinlik Önü
01:45 Konak İBB Binası Karşısı
02:00 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
Programımız cumartesiyi pazara bağlayan gece çıkışlıdır! Araçlarımız kişi sayısına göre 19,32 ve 46 kişi kapasiteli araçlar olarak ayarlanmaktadır.

TÜRKMEN TREE HOUSES HOTEL (Denize yürüme mesafesindeki ender tesislerden birisidir)
*Otel konsepti giriş günü açık büfe akşam yemeği ile başlayıp çıkış günü açık büfe sabah kahvaltısı ile sonlanır.

BU TURU KREDİ KARTINIZ İLE ONLİNE ÖDEYEREK 9 TAKSİT İMKANIYLA SATIN ALABİLİRSİNİZ!

NASIL SATIN ALIRIM ?
* Websitemiz üzerinden kredi kartınız veya banka kartınız ile taksitli veya tek çekim ödeme yaparak rezervasyon oluşturabilirsiniz.
* Rezervasyon hatlarımızdan bizlere ulaşarak ön ödeme yapıp,kalan ödemenizi araçta tamamlayacak şekilde rezervasyon oluşturabilirsiniz.
* Ofisimize gelerek nakit veya kredi/banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOTLAR
Olimpos Plajı sit alanı olması nedeniyle şemsiye,kafe,beach vb. olanaklar yoktur.Misafirlerimizden isteyenler yanında şemsiye,kamp sandalyesi vb. ekipmanları getirebilir.
Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.
Koltuk numaralandırılması kayıt sırasına göre düzenlenmektedir
Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.
Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir. Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Antalya

Gece belirtilen noktalarda misafirlerimizle buluşuyoruz.Keyifli geçen yolculuğumuzun ardından sabah saatlerinde Yakapark'a ulaşıyoruz.Burada alacağımız açık büfe kahvaltının ardından Saklıkent Kanyon'una geçiyoruz.Kanyon içerisinde yaklaşık 2-2.5 saat keyifli vakit geçirdikten sonra yüzme molası vereceğimiz Kaputaş Plajına hareket ediyoruz(Duş,wc,kabin mevcuttur).Manzarasıyla bizleri büyüleyen ve harika bir kum plaja sahip Kaputaş'ta 2-2.5 saatlik yüzme molamızı aldıktan sonra konaklama yapacağımız Olimpos'a hareket ediyoruz.Sadece bungalov evlerin bulunduğu olimpos bölgesi tertemiz havasıyla bizleri karşılıyor.Akşam üzeri otelimize yerleşiyoruz dileyen misafirlerimiz olimpos sahilinde denize girebilirler. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. Olimpos'un kendine has hareketli gece hayatıyla eğlenceli akşamlar bizleri bekliyor..

(NOT : Olimpos sahilinde şezlong ve şemsiye bulunmamaktadır.Misafirlerimizin yanına kamp sandalyesi,havlu vb. ihtiyaçları getirmesini öneririz.)Konaklama: Türkmen Tree House Hotel, Divasa Hotel vb.

2.

Gün
Antalya 2 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra dileyen misafirlerimiz otelde ve olimposta serbest zaman geçirebilir dileyen misafirlerimizle 09: 45’ te tekne turu için yolculuğumuz başlıyor. 10: 00’da Adrasan sahilde bizi bekleyen teknemizde yerimizi alıyoruz ve Türkiye’nin maldivleri olan SULUADA tekne turumuz başlıyor. 17: 00’ da yine Adrasan sahilde tekne turumuzu sonlandırıp otelimize geçiyoruz. Akşam yemeğinden sonra katılım gösteren misafirlerimiz için 21: 00’ da Yanartaş taş turu için aracımız otel önünde hazır halde bulunacak. Yanartaş turumuzdan 23: 00’ da sonlandırıyoruz ve misafirlerimizi Olympos gecesiyle baş başa bırakıyoruz.Konaklama: Türkmen Tree House, DİVASA HOTEL vb.

3.

Gün
Antalya

Sabah otelde alacağımız kahvaltıdan sonra gün boyu serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Olimpos plajında vakit geçirebilir.Konaklama: Türkmen Tree House Hotel, Divasa Hotel vb.

4.

Gün
Antalya 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelimizde alacağımız serbest zamandan sonra dileyen misafirlerimiz Adrasan sahiline gidebilir. Adrasan sahili tamamen ince kumdan oluşan plajı ile şezlong, şemsiyeden yararlanabilir ve dileyen misafirlerimiz su sporları olanakları değerlendirebilir. 17:00’ da Adrasan’dan ayrılıp otelimize geliyoruz. Akşam yemeğinden sonra mehtap turuna katılım gösteren misafirlerimiz için 21: 45’ te aracımız otel önünde misafirlerimizi bekliyor olacak. (Mehtap turumuz yüzmeli molalı) Mehtap turumuz dan 00: 00-01:00’ da dönmüş oluyoruz ve Olympos gecesi ile misafirlerimizi baş başa bırakıyoruz.

5.

Gün
5 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelden alacağımız kahvaltımız dan sonra artık Olympos’la vedalaşıyoruz ve geri dönüş için yolculuğumuz başlıyor.Geri dönüş yolculuğumuzda Salda Gölünde öğle yemeği molası veriyoruz. Salda gölü manzarasında keyifli yürüyüşlerle harika bir tatil programını geride bırakıyor ve ve saat 23:00 itibariyle İzmir'de aldığımız noktalara bir başka programda sizlerle görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

EK BİLGİLER

REZERVASYON ve ÖDEME SEÇENEKLERİ

ÖN ÖDEME  

Banka havalesi ile veya ofisimizden ön ödeme yaparak ve kalan ödemesini araçta tamamlayacak şekilde rezervasyon oluşturmak isteyen misafirlerimiz 0546 403 4350 numaralı hattımızdan ön ödemeli rezervasyon oluşturabilir.

ONLİNE ÖDEME

Online ödeme,kredi kartı ile taksitli ödeme veya tek çekim ödeme yapmak isteyen misafirlerimiz sağ taraftaki alandan rezervasyon oluşturabilir.

SATIŞ OFİSİMİZDE ELDEN ÖDEME

Satış ofisemize gelerek nakit veya kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#3157
LOKASYON:
Antalya
YEMEK:
3 Sabah, 3 Akşam
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
01:00 Bostanlı İskele 01:15 Karşıyaka Anıt 01:30 Bornova Metro Bp Benzinlik Önü 01:45 Konak İBB Binası Karşısı 02:00 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
BİTİŞ:
Tur bitiminde aynı noktalara bırakıyoruz.
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 728,00 TL 1456,00 TL
3 494,67 TL 1484,00 TL
4 374,50 TL 1498,00 TL
6 252,00 TL 1512,00 TL
9 171,11 TL 1540,00 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur
asd

1.400TL

Başlangıç Fiyatı

5 Gün

Antalya
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.