Varna Burgas Turu Otobüs İle 3 Gece

Varna Burgas Turu Otobüs İle 3 Gece
41
99TRL
Varna Burgas'a Gelgidek!
İYİ SEÇİM!
  • Varna Burgas Turu Otobüs İle 3 Gece  : Varna Burgas'a Gelgidek!
  • Varna Burgas Turu Otobüs İle 3 Gece  : Varna Burgas'a Gelgidek!
Varna Burgas'a Gelgidek!
  • Lüks Araçlarla Ulaşım
  • 2 Gece 3 Gün
  • 5* Hotel International Spa & Casino konaklama
  • Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği Dahil
  • Zorunlu ekstra ödeme yok
  • Turkce rehberlik hizmeti dahil

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul – Varna

07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi, 07.30 Mecidiyeköy Finansbank önü, 08.00 Bakırköy Ömür Plaza Önü,08:30 ‘da Isparta Kule Tır Parkı hareketle, Kırklareli karayolu takip edilerek Dereköy sınır kapısına varış. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Varna’ya yolculuk. Yol üzerinde vereceğimiz molalar sonrası öğleden sonra Bulgaristan’ın en büyük üçüncü şehri ve Karadeniz’in incisi olarak adlandırılan Varna şehir merkezine varıyoruz. Şehir merkezine varisimiz sonrası, gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turumuzda Deniz Parkı, Bazilika ve Katedral göreceğimiz yerler arasındadır. Panoramik şehir turumuz sonrası şehrin en büyük parkı ve kordonunda serbest zaman. Otelimize transfer. Misafirlerimiz otelimizin havuz, spa ve kumarhane imkanlarından faydalabilirler. Geceleme otelimizde. 


2.

Gün
Varna (Balchik) 2 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası tüm gün serbest zaman. Misafirlerimiz otelimizin havuz, spa ve kumarhane imkanlarından faydalanabilirler. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Balchik ve Alaca Manastırı Turuna katılabilirler. (25 EUR) Otel önünden hareket edicek olan araçlarımızla Balchik turu için Balchika hareket. Bünyesindeki 2000 farklı bitki çeşidiyle Avrupa'nın en büyük 2. Botanik Bahçesi'ni gezdikten sonraki durağımız, söylentiye göre gönlünü balıkçı bir Türk'e kaptıran Romanya Prensesi Marie'nin mimarisi bir camiyi andıran yazlık sarayı ziyaret edilecektir. Geceleme otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Bulgar Tavernası Turuna katılabilirler. (35 EUR)

3.

Gün
Varna (Deli Orman-Şumen-Veliko Tarnavo) 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası tüm gün serbest zaman. Misafirlerimiz otelimizin havuz, spa ve kumarhane imkanlarından faydalanabilirler. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Deli Orman Şumen, Veliko Tarnavo turuna katılabilirler. (45 EUR) İlk olarak Deliorman Bölgesinin en büyük şehirlerinden biri ve aynı zamanda Osmanlı İmparatorluğunun ordu karargâh merkezlerinden biri olan Shumene 'ne (ŞUMNU’ya) gidiyoruz. Çandarlı Ali Paşa tarafından Osmanlı topraklarına katılan Şumnu'da epeyce bir Türk nüfusu yaşamaktaydı. Efsanevi güreşçimiz Koca Yusuf'ta Şumnu'ludur. Panoramik şehir turumuzda Şerif Halil Paşa Camiini ve Medresesini görüyoruz. Aynı zamanda Tombul Camii olarak tanınan bu yapı, 1741 yılında Balkanlar'ın ikinci büyük camii idi. Öyküsünü bir biçimde hepimiz duymuşuzdur; “Ben sana paşa olamazsın demedim, adam olamazsın dedim" diyen babayı memnun etmek için yapıldığı ve bu konuşmanın Şerif Halil Paşa Camiinin önünde geçtiği rivayet edilir. Yine Şerif Halil Paşa tarafından yaptırılan Kurşun Çeşmesi, Şumnu Saat Kulesi de göreceğimiz eserler arasında. Şumen ziyaretlerimiz sonrası bölgenin en büyük şehirlerinden olan aynı zamanda Bulgaristan’ın eski başkenti olan, dört tepe üzerine ve Yantra nehir vadisinde kurulu olan Veliko Tarnavo şehir merkezine hareket ediyoruz. Varışımız sonrası yapacağımız Orta çağ Bulgar devletinde siyasi, iktisadi ve kültürel hayatın merkezi olan eski şehirde kaldırımlı sokaklarda yapacağımız panoramik şehir turumuz esnasında Ulusal müze ve Kırk Azizler müzesini ve Tsarevets Kalesini panoramik olarak görüyoruz. Ziyaretlerimiz ve serbest zaman sonrası Varna’ya geri dönüş. Geceleme otelimizde.

4.

Gün
Varna – (Nessebar) – Burgas – İstanbul 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısı sonrası Burgas’a hareket ediyoruz. Burgası panoramik olarak görüp serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz Nessebar Yarımadası turuna katılabilirler. (10EUR) Burgas’a bağlı olan dar bir geçit ile anakaraya bağlı romantik, kayalık bir yarımadanın üzerinde yer alan ve 1983 yılında da eşsiz bir tarihe ve kültüre sahip olması nedeniyle Dünya Kültür Mirası Anıtı olarak seçilen Nesseber antik kentine geçiyoruz. Tarihi yarımadada bin yıldır varlığını koruyan Roma, Bizans ve orta çağ kalıntıları ile Bulgar kiliseleri bulunur. Kent 13.yy. ve 14.yy. lardan kalma kiliseleri ile ünlü iken kiliselerin özellikle cephe tasarımları ile ilgi çekicidir. Bizlere görkemli antik atmosfer sunan Nesseberda ziyaretlerimiz sonrası,Dereköy sınır kapısına varıyoruz.Kırklareli üzerinden akşam saatlerinde İstanbul’a varış, gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#3547
LOKASYON:
Bulgaristan
ULAŞIM
Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 51,48 102,96
3 34,98 104,94
4 26,48 105,93
6 17,82 106,92
9 12,10 108,90
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur
asd

99

Başlangıç Fiyatı

4 Gün

Bulgaristan
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.