Varna Burgas Turu Otobüs İle 2 Gece 3 Gün...

Varna Burgas Turu Otobüs İle 2 Gece 3 Gün
41
69TRL
Varna Burgas'a Gelgidek!
LÜKS VE KONFOR
 • Varna Burgas Turu Otobüs İle 2 Gece 3 Gün : Varna Burgas'a Gelgidek!
 • Varna Burgas Turu Otobüs İle 2 Gece 3 Gün : Varna Burgas'a Gelgidek!
 • Varna Burgas Turu Otobüs İle 2 Gece 3 Gün : Varna Burgas'a Gelgidek!
 • Varna Burgas Turu Otobüs İle 2 Gece 3 Gün : Varna Burgas'a Gelgidek!
 • Varna Burgas Turu Otobüs İle 2 Gece 3 Gün : Varna Burgas'a Gelgidek!
 • Varna Burgas Turu Otobüs İle 2 Gece 3 Gün : Varna Burgas'a Gelgidek!
Varna Burgas'a Gelgidek!
 • Lüks Araçlarla Ulaşım
 • 5* Hotel International Spa & Casino konaklama
 • 2 Gece 3 Gün
 • Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği Dahil
 • Zorunlu ekstra ödeme yok
 • Turkce rehberlik hizmeti dahil

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul – Varna

07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi , 07.30 Mecediyeköy Finansbank önü , 08.00 Bakırköy Ömür Plaza Önü,08:30 ‘da Isparta Kule Tır Parkı hareketle , Kırklareli karayolu takip edilerek Dereköy sınır kapısına varış. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Varna’ya yolculuk.Yol üzerinde vereceğimiz molalar sonrası öğleden sonra Bulgaristan’ın en büyük üçüncü şehri ve Karadeniz’in incisi olarak adlandırılan Varna şehir merkezine varıyoruz. Şehir merkezine varisimiz sonrası, gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turumuzda Deniz Parkı , Bazilika ve Katedral göreceğimiz yerler arasındadır. Panoramik şehir turumuz sonrası şehrin en büyük parkı ve kordonunda serbest zaman.Otelimize transfer.Misafirlerimiz otelimizin havuz , spa ve kumarhane imkanlarından faydalabilinrler. Geceleme otelimizde. 


2.

Gün
Varna (Balchik) 2 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası tüm gün serbest zaman.Misafirlerimiz otelimizin havuz , spa ve kumarhane imkanlarından faydalanabilirler. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Balchik ve Alaca Manastırı Turuna katılabilirler.(25 EUR)Otel önünden hareket edicek olan araçlarımızla Balchik turu için Balchika hareket.Bünyesindeki 2000 farklı bitki çeşidiyle Avrupa'nın en büyük 2. Botanik Bahçesi'ni gezdikten sonraki durağımız, söylentiye göre gönlünü balıkçı bir Türk'e kaptıran Romanya Prensesi Marie'nin mimarisi bir camiyi andıran yazlık sarayı ziyaret edilecektir.Geceleme otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Bulgar Tavernası Turuna katılabilirler.(35 EUR)

3.

Gün
Varna – (Nessebar) – Burgas – İstanbul 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısı sonrası Burgas’a hareket ediyoruz.Burgası panoramik olarak görüp serbest zaman veriyoruz.Dileyen misafirlerimiz Nessebar Yarım Adası turuna katılabilirler.(10EUR) Burgas’a bağlı olan dar bir geçit ile anakaraya bağlı romantik, kayalık bir yarım adanın üzerinde yer alan ve 1983 yılında da eşsiz bir tarihe ve kültüre sahip olması nedeniyle Dünya Kültür Mirası Anıtı olarak seçilen Nesseber antik kentine geçiyoruz. Tarihi yarımadada bin yıldır varlığını koruyan Roma, Bizans ve ortaçağ kalıntıları ile Bulgar kiliseleri bulunur. Kent 13.yy ve 14.yy lardan kalma kiliseleri ile ünlü iken kiliselerin özellikle cephe tasarımları ile ilgi çekicidir. Bizlere görkemli antik atmosfer sunan Nesseberda ziyaretlerimiz sonrası,Dereköy sınır kapısına varıyoruz.Kırklareli üzerinden akşam saatlerinde İstanbul’a varış, gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#3548
LOKASYON:
Bulgaristan
ULAŞIM
Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 35,88 71,76
3 24,38 73,14
4 18,46 73,83
6 12,42 74,52
9 8,43 75,90
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur
asd

69

Başlangıç Fiyatı

3 Gün

Bulgaristan
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.