Phuket Turu Türk Havayolları İle 5 Gece

Phuket Turu Türk Havayolları İle 5 Gece
41
1,099TRL
Tayland'ın İncisi Phuket'e Gelgidek!
VİZESİZ
 • Phuket Turu Türk Havayolları İle 5 Gece : Tayland'ın İncisi Phuket'e Gelgidek!
 • Phuket Turu Türk Havayolları İle 5 Gece : Tayland'ın İncisi Phuket'e Gelgidek!
 • Phuket Turu Türk Havayolları İle 5 Gece : Tayland'ın İncisi Phuket'e Gelgidek!
 • Phuket Turu Türk Havayolları İle 5 Gece : Tayland'ın İncisi Phuket'e Gelgidek!
 • Phuket Turu Türk Havayolları İle 5 Gece : Tayland'ın İncisi Phuket'e Gelgidek!
 • Phuket Turu Türk Havayolları İle 5 Gece : Tayland'ın İncisi Phuket'e Gelgidek!
Tayland'ın İncisi Phuket'e Gelgidek!
 • Türk Havayolları Direk Seferi İle
 • 4* Deluxe DoubleTree by HİLTON Konaklama
 • 5 Gece 6 Gün
 • Patong Beach
 • Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemekleri Dahil
 • Avantajlı Ekstra Tur Paketi: 280 Euro yerine 235 Euro

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İSTANBUL – PHUKET

İstanbul Havalimanı ‘nda uçuşunuzdan 3 saat önce hazır bulunarak gerçekleştireceğiniz check-in, bagaj teslim ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları ‘nın TK172 sefer sayılı uçuşu ile 02:15 ‘de Phuket ‘e hareket ediyoruz. Yerel saat ile 15:55 ‘de Tayland ‘ın en çok ziyaret edilen, adaları ve sahilleri ile meşhur şehri Phuket ‘e varışımıza ardından otelimize transfer. Odaların alınması ve otelde alınacak akşam yemeğinin ardından dinlenmek üzere serbest zaman.


2.

Gün
PHUKET 2. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Phi Phi Adası Turu ‘na – (Öğle Yemeği Dahil – 75 Euro) katılabilirler. Sürat teknelerimizle Phuket ’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don ’a hızlı bir şekilde ulaşıyoruz. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio ’nun “The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği Maya Bay ’de denize girme ve güneşlenme imkânı buluyoruz. Ardından Phi Phi Ley ’e uğruyoruz. Burada Viking Mağarası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam yemeği otelde sunulacaktır. Arzu eden misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek olan Phuket Fantasea Turu ‘na (45 Euro) katılabilirler. Adanın en büyük gösterisi olan Phuket Fantasea, Tayland’ın zengin ve egzotik kültürünü; dumanlar, patlamalar, lazerler ile zenginleştirerek, trapez sanatçıları, değişen onlarca sahne, filler ve birbirinden farklı hayvanlar ile Tai kültürünü yakından tanıma şansı bulacağımız ve unutamayacağımız egzotik bir akşam sunmaktadır. Tur sonrası otelimize transfer. 

3.

Gün
PHUKET 3. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan tam günlük James Bond Adası Turu’na – (Öğle Yemeği Dahil – 75 Euro) katılabilirler. Gezi teknemizle ilk durağımız, birçok belgesele konu olan Hong ve Panak Adaları olacaktır. Kanolar ile yapacağımız gezimiz esnasında, koy ve mağaralar arasında muhteşem doğa manzaralarına ve orada yaşayan birçok canlıyı gözlemleyeceğimiz bir macera bizleri bekliyor. Açık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından turumuzun bir sonraki durağı James Bond filmlerinden The Man with the Golden Gun - “Altın Tabancalı Adam” bölümünün çekildiği James Bond Adası olacaktır. Bu adadaki meşhur çivi kayayı ve sahili görecek ve adadaki yerel seyyar satıcılardan alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek için serbest zaman vereceğiz. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam yemeği otelde sunulacaktır. 

4.

Gün
PHUKET 4. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Coral ve Raya Adaları Turu’na – (Öğle Yemeği Dahil – 70 Euro) katılabilirler. Hızlı botlarla gerçekleştireceğimiz bu turumuzda berrak denizi, beyaz plajları ve rengarenk balıkları ile Phuket ‘in en güzel plajlarına sahip Raya Adası ve Coral Adası ‘nda tam gün plajın keyfini çıkartacak, şnorkel tecrübesini yaşama şansına sahip olacağız. Turumuz esnasında yerel restauranta açık büfe öğle yemeğimizi aldıktan sonra denizin, kumun ve güneşin tadını çıkartmaya devam edeceğiz. Tur sonrası otelimize transfer. Akşam yemeği otelde sunulacaktır

5.

Gün
PHUKET 5. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Phuket Kombi Turu ‘na (85 Euro) katılabilirler. Turumuzda ilk olarak Fil Safarisi düzenliyoruz. Turumuzda öncelikle fillerin bakımı ve bakım yapan kişiler hakkında bilgilere sahip olacağız. Ardından tropikal yağmur ormanlarında yer alan kampımızda, filler üstünde yürüyüşün keyfini çıkartacak, fil sırtında çevreyi keşfedip eşsiz macerayı deneyimleyeceğiz. Bir sonraki durağımız Chalong Tapınağı (Wat Chalong) olacaktır. Phuket ’teki 29 tapınaktan en önemlisi olan, 1876 yılındaki Çin istilası esnasında yerel halkı birlik ve beraberliğe çağırarak üstün direniş sergileyen ve istila esnasında bitkisel tedavi yöntemleri ile birçok yaralının kısa sürede şifa bulmasını sağlayan 2 önemli Budist keşişine ithafen yapılan tapınakta birçok heykel ve Tayland ‘a özgü tarihi olayların anlatıldığı minyatürler ilgimizi çekecek. Ardından Chalong Tepesi ‘ne oturtulan Big Buddha ‘yı (Buddha Heykeli) ziyaret edeceğiz. Budist dindarlar için sembolik önem taşıyan, Phuket ‘in güney kısmında hemen hemen her noktadan görülebilecek büyüklükte inşa edilen 45 metrelik meditasyon pozisyonundaki heykeli ziyaretimiz esnasında kültürel objelerin ve hediyelik eşyaların satıldığı salonda alışveriş yapabilirsiniz. Bir sonraki durağımız Kaju Fabrikası (Cashew Nut Factory) olacaktır. Tayland’ın güney bölgesinde ve Phuket ‘te doğal olarak yetişen, birçok hastalığa şifa olarak kullanılan kaju fıstığının birçok çeşidini tadabileceğimiz fabrika ziyareti sonrasındaki durağımız Phuket ‘in eski şehir merkezi (Phuket – Old Town) olacaktır. Tarih boyunca Phuket ‘e hükmeden Çin ve Portekiz ‘in mimari özelliklerini bir arada taşıyan şehrin tarihi merkezinde birçok kafe, hediyelik eşya dükkanları, barlar ve sanat galerileri görülmeye değerdir. Eski şehirde gerçekleştireceğimiz gezi ile turumuzu tamamlıyor ve otelimize dönüyoruz. Otelde sunulacak akşam yemeği ardından dinlenmek üzere serbest zaman.

6.

Gün
PHUKET – İSTANBUL 6. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından otel çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Tüm gün kişisel aktiviteler, alışveriş, deniz, kum, güneş veya masaj keyfi için serbest zaman sunulacaktır. Rehberimizin belirteceği saatte, İstanbul’a gerçekleşecek olan dönüş uçuşumuz için Phuket Havalimanı ‘na transfer. Bagaj teslim, check-in, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Türk Havayolları ‘nın TK173 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile yerel saat ile 21:55 ‘de İstanbul ‘a hareket ediyoruz. TSİ 04:15 ‘de İstanbul Havalimanı ‘na varış ve turumuzun sonu.

EK BİLGİLER

- Otellere giriş saati en erken 15:00, çıkış saati ise en geç 12:00’dir.

- Turlarımızda sunulan Türkçe rehberlik hizmeti en az 10 kişilik katılımda verilecektir. 10 kişinin altından katılım olduğu takdirde rehberlik hizmeti İngilizce olarak verilebilir.

- Programda belirtilen turların günleri ve saatleri gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

Avantajlı Ekstra Tur Paketi: 280 Euro yerine 235 Euro

Pakete Dahil Olan Turlar:

• Phi Phi Adası Turu – Öğle Yemeği ve Soft İçecekler Dahil (75 Euro)

• Phuket Fantasea Turu (45 Euro)

• James Bond Adası Turu – Öğle Yemeği ve Soft İçecekler Dahil (75 Euro)

• Phuket Kombi Turu (85 Euro)

(Ekstra tur paketlerinde 0-2 yaş arası ücretsiz, 3-12 yaş arası %50 indirimlidir)

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#2695
LOKASYON:
Phuket
YEMEK:
5 kahvaltı 5 akşam yemeği
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 571,48 1142,96
3 388,31 1164,94
4 293,98 1175,93
6 197,82 1186,92
9 134,32 1208,90
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur
asd

1.099

Başlangıç Fiyatı

6 Gün

Phuket
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.