Odessa Turu Skyup Havayolları İle 2 Gece...

Odessa Turu Skyup Havayolları İle 2 Gece
41
379TRL
Ukrayna'nın İncisi Odessa'ya Gelgidek!
VİZESİZ
  • Odessa Turu Skyup Havayolları İle 2 Gece : Ukrayna'nın İncisi Odessa'ya Gelgidek!
  • Odessa Turu Skyup Havayolları İle 2 Gece : Ukrayna'nın İncisi Odessa'ya Gelgidek!
  • Odessa Turu Skyup Havayolları İle 2 Gece : Ukrayna'nın İncisi Odessa'ya Gelgidek!
  • Odessa Turu Skyup Havayolları İle 2 Gece : Ukrayna'nın İncisi Odessa'ya Gelgidek!
Ukrayna'nın İncisi Odessa'ya Gelgidek!
  • Skyup Havayolları ile
  • 2 Gece 3 Gün
  • 3* Reikarz Maranero vb.
  • Vizesiz
  • Zorunlu Ekstra Ödeme Yok
  • Türkçe Rehberlik Hizmeti Dahil

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Istanbul – Odessa

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma. Check-in işlemlerinin ardından SkyUp Havayolları’nın PQ498 Sefer sayılı tarifeli seferi ile 11.30’de Odessa’ya hareket. 13.05’te varışımızı takiben Odessa şehir turu. Karadeniz’in en önemli şehirlerinden Odessa bir zamanlar Tatarlar’ın ve Osmanlılar’ın en kilit konumdaki Hacıbey Kalesi’nin bulunduğu yerde Ruslar, 1700’lerin sonlarında Odessa kentini kurmuşlar ve bu kent, 1800’lü yıllarda, St. Petersburg ve Moskova’dan sonra, Rusya’nın üçüncü büyük kenti haline gelmişti. Günümüzde Karadeniz’in İbiza’sı olarak adlandırılan ve Ukrayna’nın üçüncü büyük kenti olan Odessa, Ruslar’dan kalan tarihi binaları ve şehir yapısı, yemyeşil sokakları, geniş parkları ve sahil şeridiyle, sadece Karadeniz’in değil, Doğu Avrupa’nın da en güzel şehirlerinden biridir. Bu turda, Odessa Opera Binası, Çariçe 2. Katerina Anıtı, dünyaca ünlü Potemkin Merdivenlerinin yansıra, eşsiz mimari örneklerini göreceğiz. Turumuzun ardından, otelimize yerleşiyoruz. Dileyen konuklarımız, kentin araç trafiğine kapalı, cıvıl cıvıl sokaklarında renkli bir akşamın tadını çıkartabilecekleri, ekstra düzenlenecek Akşam Yemekli Ukrayna Gecesi Turu’na katılabilirler (40 Eur). Geceleme otelimizde.


2.

Gün
Odessa 2 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından serbest zaman verilecektir. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Katakomplar turu’na katılabilirler (50 Euro). Bu turumuzda sizi, şehrin geniş alanına uzanan bir yeraltı labirenti olan Katakompları gezmeye davet ediyoruz. 200 yıl önce inşa edilmiş olan bu yeraltı tünelinin toplam uzunluğu yaklaşık olarak 3500 kilometredir. Bu tüneller, Odesa’nın İkinci Dünya Savaşı’nda Nazi Almanya’sının işgaline uğradığı üç yıl boyunca, yerel direnişçiler (partizanlar) tarafından kullanılmış ve direnişçiler, bu süre boyunca yaşamlarını, bu yeraltı labirentlerinde geçirmişlerdir. Turumuzda, o dönemin orijinal eşyalarını görerek, yeraltı labirentlerinde üç yıl yaşayan insanların direnişi ve yaşantısına tanıklık edeceğiz. Bu keyifli turumuzun ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Degustasyonlu Shustov Konyak Fabrikası Turu’na katılabilirler (25 Euro). 1899 Yılında Odesa’da satın aldığı Konyak Fabrikasını günümüze kadar getiren Nikolay Leonidovic ve ailesi Rusya’da Konyak ve Votka kralı olarak bilinmektedir. Üretilen eşsiz konyakları tadabileceğimiz bu turda ayrıca konyak üretim tekniklerini, detaylarını ve üretim aşamalarını göreceğiz. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek Odessa Tekne Turu için hareket (25 Eur) . Odessa plajlarını, Gece hayatıyla ünlü Arcadia Bölgesini, Meçhul Bahriyeli Anıtını göreceğiz. Bu keyifli turumuzun ardından serbest zaman.Geceleme otelimizde.

3.

Gün
Odessa – Istanbul 3 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltıdan ardından serbest zaman ve odaların boşaltılması. Daha sonra rehberimizin belirttiği saatte Odessa Havalimanı’na gitmek üzere yola çıkacağız Bagaj ve pasaport işlemlerini tamamladıktan sonra SkyUp Havayolları PQ497 sefer sayılı uçuşla 09:00’de İstanbul’a hareket. 10:30’te varışımıza istinaden turumuzun sonu. Eve Hoşgeldiniz !

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#3543
LOKASYON:
santorini
YEMEK:
2 Kahvaltı
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 197,08 EUR 394,16 EUR
3 133,91 EUR 401,74 EUR
4 101,38 EUR 405,53 EUR
6 68,22 EUR 409,32 EUR
9 46,32 EUR 416,90 EUR
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

379

Başlangıç Fiyatı

3 Gün

santorini
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.