Maldivler & Sri Lanka & Dubai Turu Emirates...

Maldivler & Sri Lanka & Dubai Turu Emirates Havayolları İle - Kurban Bayramı Özel
41
1,499TRL
Uzakdoğu Macerasına Hazır mısın?
LÜKS VE KONFOR
  • Maldivler & Sri Lanka & Dubai Turu Emirates  Havayolları İle - Kurban Bayramı Özel : Uzakdoğu Macerasına Hazır mısın?
  • Maldivler & Sri Lanka & Dubai Turu Emirates  Havayolları İle - Kurban Bayramı Özel : Uzakdoğu Macerasına Hazır mısın?
Uzakdoğu Macerasına Hazır mısın?
  • Emirates Havayolları Tarifeli Seferleri İle
  • 4* & 5* Oteller
  • 7 Gece 10 Gün
  • Maldivlerde 4 Gece Yarım Pansiyon Konsept
  • 4 Uçuş Dahil
  • Avantajlı Ekstra Tur Paketi 275 Euro yerine 225 EURO!

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İSTANBUL – DUBAİ

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuştan 3 saat itibarı ile gerçekleştireceğiniz bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Emirates Hava Yolları’na ait tarifeli sefer ile 15.45 ‘te Dubai aktarmalı olarak Maldivler ‘e uçuyoruz. 21.00 ‘de Dubai ‘ye varışımız ardından 02.30 ‘da Maldivler ‘e olan uçuşumuza devam ediyoruz. Yerel saat ile 07.40 ’da Hint Okyanusu’nda 1190 adadan oluşan, masmavi denizi, bembeyaz kumsalı ve rengârenk mercan adaları ile ünlü Maldivler ‘e varışımızın ardından otelimize transfer. Odaların alınmasına kadar serbest zaman. Otelde alınacak akşam yemeği sonrasında geceleme otelimizde. 


2.

Gün
DUBAİ - MALDİVLER 2. gün programını görmek için tıklayınız

Yerel saat ile 07.40 ’da Hint Okyanusu’nda 1190 adadan oluşan, masmavi denizi, bembeyaz kumsalı ve rengârenk mercan adaları ile ünlü Maldivler ‘e varışımızın ardından otelimize transfer. Odaların alınmasına kadar serbest zaman. Otelde alınacak akşam yemeği sonrasında geceleme otelimizde. 

3.

Gün
MALDİVLER 3. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarabilir veya su sporları, okyanusta balık tutma ve daha birçok eğlenceli günlük aktivitelere katılabilirsiniz. Otelde alınacak akşam yemeği sonrasında geceleme otelimizde. 

4.

Gün
MALDİVLER 4. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarabilir veya su sporları, okyanusta balık tutma ve daha birçok eğlenceli günlük aktivitelere katılabilirsiniz. Otelde alınacak akşam yemeği sonrasında geceleme otelimizde.

5.

Gün
MALDİVLER 5. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarabilir veya su sporları, okyanusta balık tutma ve daha birçok eğlenceli günlük aktivitelere katılabilirsiniz. Otelde alınacak akşam yemeği sonrasında geceleme otelimizde.

6.

Gün
MALDİVLER- SRİ LANKA 6. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısı, odaların boşaltılması ve otelden çıkış işlemlerinin ardından serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Yerel transfer yetkilisinin belirteceği saatte Colombo uçuşumuz için Male Havalimanı ‘na doğru yola çıkıyoruz. Pasaport kontrol, bilet ve bagaj işlemleri ardından Emirates Havayolları ile 16.30 ‘da Colombo ‘ya uçuyoruz. Yerel saat ile 18.30 ’da Hint Okyanusunun incisi, Sri Lanka ‘nın başkenti Colombo ‘ya ulaşıyoruz. Otelimize varışımız ardından odaların alınması ve dinlenmek üzere serbest zaman.

7.

Gün
SRİ LANKA – KANDY 7. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemlerinin ardından ilk olarak Colombo şehir turumuz gerçekleştireceğiz. Panoramik şehir turumuz esnasında 1983 yılında yeni parlamento kompleksi açılıncaya kadar, 53 yıl boyunca adanın yasama meclisi olan Eski Parlemento Binası, 1505-1658 yılları arasında Portekiz, 1658-1796 arasında Hollanda ve 1796-1948 arasında İngiliz egemenliğinde kalan, Sri Lanka, ulusal bağımsızlığının ansına inşa edilen ve ülkedeki resmî törenlerin yapıldığı Bağımsızlık Anıtı ve Colombo Şehrinin en önemli Budist tapınaklarından biri olan, Budha heykelleri, çin vazoları ve antika saatler gibi zengin eser koleksiyonu ile kutsal ve turistik bir cazibe merkezi haline gelmiş Gangaramaya Tapınağı görülecek yerler arasındadır. Ardından Sri Lanka ‘nın kültür merkezi olarak kabul edilen, bölgesel olarak ruhani ve dini açıdan büyük öneme sahip olan Kandy şehrine hareket ediyoruz. Varışımızla birlikte düzenleyeceğimiz şehir turumuzda ilk olarak Budist dünyasının en kutsal ibadet yerlerinden biri olan, 1988 yılında UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi ‘ne alınan ve inanılışa göre Budha ‘ya ait dişin bulunduğu Kutsal Diş Tapınağı (Tample of Tooth) görülecektir. Sonrasında tipik mimarisi ile öne çıkan ve tarih boyunca birçok hükümdara ev sahipliği yapmış olan Eski Kraliyet Sarayı ve muhteşem manzarası ile ziyaretçileri etkisi altında bırakan muhteşem bir doğa harikası olan Kandy Gölü panoramik olarak görülecektir. Yerel transfer yetkilisinin belirteceği saatte Dubai uçuşumuz için Bandaranaike (Colombo) Havalimanı ‘na doğru yola çıkıyoruz. 

8.

Gün
SRİ LANKA – DUBAİ 8. gün programını görmek için tıklayınız

Pasaport kontrol, bagaj teslim ve bilet işlemleri ardından Emirates Havayolları ile 03.15 ‘de Dubai ‘ye uçuyoruz. Yerel saat ile 06.00 ‘da Dubai Uluslararası Havalimanı ‘na varışımıza istinaden Dubai Şehir turumuza başlıyoruz. Turumuza ilk olarak Sheikh Sarayı bahçesinde fotoğraf molası ile başlıyoruz. Sonrasında “Gökdelenler Caddesi” olarak bilinen Sheikh Zayed yolu üzerinden ulaşacağımız, Dubai’ nin ikonik simgelerinden birisi olan ‘’ Yelken Oteli’’ olarak tanıdığımız Burj Al Arab Oteli ve hemen ardından Dubai ‘nin Venedik’i” olarak bilinen Souk Medinat Jumeirah ‘ı ziyaret ediyoruz. Devamında, insanoğlunun en büyük mimari projelerinden biri olan, dünyanın etrafında 3 metrelik duvar örülebilecek kadar kum ve kaya kullanılarak yapımı 7 yılda 2008 yılında tamamlanan, Dünya jet sosyetesinin villalarını bulunduğu Palmiye Adası’ nı göreceğiz. Turumuzun son durağında ise, muhteşem yapıları ile şehrin turistik merkezlerinden birisi olan Dubai Marina (Marina Walk) görülecektir. Şehir turunun ardından otelimize transfer. Odaların alınmasına kadar serbest zaman. Sonra-sında arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Dubai Fenomenleri Turu ‘na (50 Euro) katılabilirler. Turumuza Dünya’nın en büyük alışveriş merkezlerinden birisi olan Dubai Mall ziyaretimiz ile başlıyoruz. Ardından ışık ve ses gösterisi içeren Fountain Show ‘u izledikten sonra 828 metre yüksekliği ile Dünya ‘nın en yüksek yapısı olan Burj Khalifa ’yı göre-ceğiz. Sonrasında iki kez Guinness Rekorlar Ödülü’nü kazanan, lazer ve ateş ile desteklenen su gösterisini ve projeksiyon yansıtmasını izlemek için, alışveriş ve eğlence merkezi Festival City ‘ye hareket ve serbest zaman. Arzu eden misafirleri-miz ekstra düzenlenecek olan Akşam Yemekli Dhow Cruise Tekne Turu’ muza (80 Euro) katılabilirler. Açık büfe, soft içe-ceklerin dahil olduğu tekne turumuzda Dubai ‘nin ışıkları altındaki güzelliğini farklı açılardan gözlemleme imkanına sahip olacağız. Tur sonrası otelimize transfer.

9.

Gün
DUBAİ 9. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısı ardından deniz & kum & güneş veya alışveriş için serbest zaman. Serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Dubai Frame & Miracle Garden Turu ‘na (65 Euro) katılabilirler. Turumuza Dubai Frame ile başlıyoruz. “Gezegendeki en büyük resim çerçevesi “olarak bilinen Dubai Frame ‘e zirvesine çıkarak, en yüksek noktadan Dubai manzarasını izliyor, Dubai’nin nereden nereye geldiğini görsel şovlar izleyerek, 150 metre yük-seklikte camdan oluşan tabanda yürürken adrenalini doruklarınızda hissedeceksiniz. Devamında Miracle Garden ‘a hare-ket. Mucize Bahçe anlamında gelen 50 milyondan fazla çiçek barındıran bu alan adeta harikalar diyarıdır; bitkilerle süs-lenmiş arabalardan, inanılmaz heykellere, çiçek evlere, mucize saatine ve daha birçok özel dekora ev sahipliği sağlamak-tadır. Tur sonrası otelimize hareket. Öğleden sonra, arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Akşam Yemekli Çöl Safari Turu ‘na (80 Euro) katılabilirler. Turumuzda 4x4 Jeeplerle çölde unutulmaz anlar yaşayıp, gün batımı eşliğinde fotoğraf molası vereceğiz. Yapacağımız çöl safarinin hemen ardından Bedevi kampına hareket edeceğiz. Burada düzenle-necek olan dans ve müzikli eğlence eşliğinde, akşam yemeğimizi alacağız (açık büfe, soft içecekler dahil). İsteyen yolcula-rımız deve üzerinde ile kısa bir gezintiye çıkabilir, geleneksel motiflerin kullanıldığı kına dövmesi yaptırabilir, Arap coğraf-yasına ait geleneksel Kandura ve Abaya kıyafetleri ile fotoğraf çektirebilirler. Bedevi hayatını tanıyacağımız bu turumuz sonrasında otelimize transfer. 

10.

Gün
DUBAİ – İSTANBUL 10. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısı, odaların boşaltılması ve havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerimizin ardından Emirates Havayol-ları ile 10:05‘de İstanbul ‘a hareket. TSİ 13:40 ‘da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ‘na varış ve turumuzun sonu.

EK BİLGİLER

GENEL ŞARTLAR

1- Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.

2- Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde; Gelgidek.com gezi hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar turu iptal edebilir. Böyle bir durumda iptal bilgisi misafire iletilir. Tur bedelinin tamamı misafire iade edilir. Tur dışında satın alınan ilave hizmetlerin iadesinde; Gelgidek.com’ dan alınmış olan iç hat bağlantı uçuşu da misafire iade edilir, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası kullanılarak misafir adına vize başvurusu yapılmış ise bu hizmetler kullanılmış olaca-ğından misafire iadesi yapılamaz, vize başvurusu yapılmamışsa vize ve seyahat sağlık sigortası da iptal edilerek ücret iadesi yapılır. Misafir iç hat bağlantı uçuşunu Gelgidek.com’ dan bağımsız farklı bir ürün sağlayıcıdan aldıysa, gezinin Gelgidek.com tarafından iptal edilmesi durumunda Gelgidek.com’ dan herhangi bir ücret iadesi talep edemez. Turun iptalinden dolayı oluşabilecek maddi ve manevi kayıpları misafir turu satın aldığında peşinen kabul eder, Gelgi-dek.com sorumlu tutulamaz.

3- Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde Gelgidek.com iyi niyet göstererek turu iptal etmeme hakkında sahip-tir. Bu durumda turun misafir için münferiden sağlanması söz konusu olacağından pakete dahil rehberlik hizmeti sa-dece yurtdışı gidiş-dönüş alan transferini kapsayacaktır.

İptal ve değişiklik

4- Misafirlerimizin tur çıkış tarihinden 30 gün öncesine kadar Gelgidek.com’a yazılı olarak bildirmek koşulu ile cezasız iptal hakkı vardır. Gezi başlangıç tarihine 31 günden az kalması durumunda tur ücretinin %50’ si tutarında ceza öde-yerek, gezi başlangıç tarihine 15 gün ve daha az kalması durumunda tur ücretinin tamamını ceza bedeli ödeyerek ip-tal yapabilir. İptal talep edilmesi durumunda, iç hat bağlantı, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası gibi ilave alınan hizmetlerin iptal iade şartları iptal talep edilen süreye göre değişkenlik gösterebileceği için iadesi konusunda önden bilgi sorulması gerekmektedir. Gelgidek.com ilave hizmetlerin iptal iadesi için herhangi bir taahhütte bulunamaz.

5- Erken rezervasyon kampanyası kapsamındaki rezervasyonlarda, kampanya bitiş tarihinden sonra gerçekleştirile-cek tarih ve isim değişikliği işlemleri, ancak GELGİDEK.COM onayı ile ve kişi başı 25 € değişiklik işlem bedeli karşılığın-da gerçekleştirilebilir. Tarih değişikliği işlemleri için müsaitlik onayı alınması gerekir.

Rehberlik Hizmetleri ve Ekstra Turlar

6- Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 10 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları ve içerikleri değişiklik gösterebilir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartları-na göre rehber tarafından değiştirilebilir. Ekstra turlar sırasında misafirlerimize farklı rehber eşlik edebilir.

7- Ekstra turlar için tahsis edilen araçlar, bu ekstra turu satın alan misafirlerin kullanımı içindir.

8- Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anla-tımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik tur-lar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapıla-mamasından Gelgidek.com sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

9- Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.

10- Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak iste-meyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekst-ra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

Uçuşlar Hakkında

11- Gelgidek.com hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, olası ihtilaflarda Türk mevzuatının ilgili hükümlerinin yanı sıra Lahey Protokolü ve Varşova Konvansiyonu uygulanacaktır.

12- Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar ya da uçuş saati değişiklikleri olabilir. Gelgidek.com, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu uçuş saatinin değişme/iptal riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.

13- 0-2 yaş arası çocuklar sadece alan vergisi bedeli öderler.

14- Hava yolları kuralları gereğince; gidiş-dönüş olarak satın alınmış uçak biletlerinin gidiş uçuşu kullanılmadığı takdirde, dönüş uçuşu hava yolu tarafından iptal edilmektedir.

15- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemlerdir ve bu işlemlerin misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında, ilgili hava yolu kontuarlarından ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.

16- Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri, havalimanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler bizzat misafirler tarafından takip edilmelidir.

17- Tura katılım için hava yolları kuralları doğrultusunda bildirilen saatlerde, belirtilen havalimanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen misafirlerin, uçuşu gerçekleştirememeleri durumundan Gelgidek.com sorumlu değildir. Uçağı kaçı-ran misafirlerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletlerinin temini ve gidilecek bölgedeki transferleri vb. gibi konulara dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

18- Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/fiyat kuralları hava yolları tarafından belirlenmekte olup, Gelgidek.com’un sorumluluğunda değil-dir.

19- Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek (business veya first class’a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz için; biletleri kesildikten sonra hava yolunun (üyeliğinizin bulunduğu hava yolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemleri gerçekleştirebilir. Her uçuş için mil garantisi verilmez. Programın biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz.

20- Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.

Diğer Hususlar

21- Gelgidek.com misafirin doğrudan otel ile iletişime geçerek yaptığı herhangi bir değişiklik veya iptal işlemi için sorumlu-luk kabul etmeyecektir. Bu durumda Gelgidek.com’un iptal koşulları geçerli olacaktır.

22- Tur programında otel(ler) isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli sunulduğu durumlarda gezi hareketinden 48 saat önce misafire Gelgidek.com tarafından bildirilecektir.

23- Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi özel dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Gelgidek.com ta-rafından bilgi verilecektir.

24- Satın alınan tura kayıt esnasında; misafir tarafından pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sis-teme doğru şekilde girilmesi/beyan edilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bil-gilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.

25- Cep telefonlarınızı yurt dışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurt dışına açık olup olmadığını, hattınızın ait olduğu şirket ile iletişime geçerek kontrol ediniz.

26- Konaklama için otel giriş saati 15.00, çıkış saati ise 12.00’dir.

27- Gelgidek.com tarafından, oda ile ilgili talepler (yüksek kat, genel alanlara yakın, sigara içilen/içilmeyen, yatak tipi) otele bildirilir. Ayırtılan odaların, otelin müsaitliğine göre misafirin tercihleri doğrultusunda olmasına özen gösterilir. Bu taleplerin gerçekleşmesi otele giriş sırasındaki müsaitliğe bağlıdır ve Gelgidek.com tarafından garanti edilemez.

28- Otellerde sunulan kahvaltı Türk mutfağında alışılagelmiş zengin kahvaltıdan farklılık göstermektedir. Genelde konti-nental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı seçenekler ile sunulmak-ta olup, gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

29- Bazı durumlarda çift yataklı oda yerine çift kişilik yatak olabilmektedir. Çoğu Avrupa oteli, gerektiğinde birleştirilebi-len 2 yataklı odalar sunmaktadır.

30- Çocuk ve ek yatak politikası her otelin, oda tiplerine göre değişiklik gösterebilir.

31- Her türlü ilave yatak ve bebek karyolası, talep üzerine ve otelin müsaitliği doğrultusunda temin edilir ve otel tarafın-dan onaylanması gerekir.

32- Odadaki ilave yatak veya bebek karyolası kapasitesi 1 adettir (azami).

33- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması vardır, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluşmaktadır. Misafirlerimiz 3 kişilik oda ve/veya çocuklu rezervasyonlarında stan-dart odaya eklenecek ilave yataklar nedeniyle odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.

34- Otel rezervasyonlarında belirtilen, yetişkinler ile konaklayacak çocuk sayısı ve çocukların yaşları misafirlerimizce hatalı beyan edilir ise ilgili oteller ek bedel tahsil edebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yanlış beyanda bulunan misa-fire aittir. Otel tarafından çocuklar için yaş tespitine yönelik kimlik talep edilebilir.

35- 2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda, çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan, “tek çocuk” için geçerlidir.

36- Gün içindeki kur değişimi, TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir. İlave talepleriniz, otelde alacağınız bazı ek hizmetler (minibar, ütü vb.) otel tarafından ekstra ücrete tabi tutulur. Bu masraflar satın alma esna-sında ücrete dahil edilmez ve konaklamanız sırasında doğrudan otele ödenir.

37- Bazı ülkeler şehir, turizm ya da yerel düzeyde vergiler ile ilgili farklı uygulamalara sahiptir. Bu şekilde uygulanmakta olan her türlü şehir, turizm ya da diğer vergiler, giriş veya çıkış sırasında otel tarafından, misafirden tahsil edilir.

38- Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışma-ları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.

39- Gelgidek.com zorunlu durumlarda veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin prog-ramdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

40- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri, pasaportları / kimlikleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Gelgidek.com sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ül-keye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

41- Tura katılan kişilerin seyahat sağlık sigorta poliçelerini ve herhangi bir sağlık sorunları varsa ilgili ilaç ve raporlarını yanlarında bulundurmaları zorunludur.

42- Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmî kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik/pasaport ve kredi kartı ya da nakit depozit, otel tarafından talep edilebilir. Çıkış sırasında talep edilen depozit iadesi otel ile misafir arasında olan bir işlem olup, Gelgidek.com’un herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır.

Vize ve Pasaport

43- Maldivler ‘e yapılacak seyahatlerde T.C vatandaşları için vize uygulaması bulunmamaktadır.

44- Sri Lanka ‘ya yapılacak seyahatlerde yeşil pasaport sahipleri de dahil tüm T.C. vatandaşları için vize gerekmektedir. 2 Adet resim (arka tarafı beyaz, 4x6 cm boyutlarında) ile misafirlerimiz ülkeye girişte (kapıda) 35 USD ödeme yaparak vizelerini alabilmektedirler. Kapı vize ücretleri ülke kararı ile değişiklik gösterebilir.

45- Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri) ‘ye yapılacak seyahatlerde T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvuru ücreti ve hizmet bedeli 80 Euro dur. T.C. yeşil pasaportu sahibi vatandaşlar B.A.E. ‘ne yapacakları seyahatlerde vize-den muaftır. Yeşil Pasaport ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pa-saportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den hava-yolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilirler. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

46- Vize başvuruları, tur hareketinden 1 ay öncesinden itibaren yapılabilmektedir. Tur hareket tarihinden en geç 7 gün iş günü öncesine kadar vize başvurusunun yapılması gerekmektedir. (B.A.E. ‘de Cuma ve Cumartesi günleri tatil olup, işgünü sayılmamaktadır)

47- Misafirlerimizin pasaportlarının seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir.

48- Gelgidek.com misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı konumunda olup herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme veya ret verme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Gelgidek.com`un hiçbir sorumluluğu yoktur. Gelgidek.com sadece aracı kurum görevini üstlenmekte-dir. Şahsi vize başvurularında Gelgidek.com’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Misafirle-rimiz bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

49- Gümrük geçişlerinde/sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 6 sayfalık boş alan olması gerekmektedir.

50- Turdaki herhangi bir ülkeye giriş için vizeden muaf olunması, ülkeye giriş/ülkeden çıkış yapılabileceği anlamına gel-mez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama/çıkarmama yetkisi vardır, bu durumdan Gelgidek.com sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

51- Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misa-firlerimizin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara biz-zat danışmaları gerekmektedir, aksi halde doğacak sonuçlardan Gelgidek.com sorumlu olmayacaktır.

52- Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat (lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; pasaportların yenilenmesi gerekmektedir. Aksi durumda so-rumluluk yolcuya aittir.

53- 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali ol-duğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#2698
LOKASYON:
Uzak doğu
YEMEK:
7 Kahvaltı 4 Yemek
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 779,48 1558,96
3 529,65 1588,94
4 400,98 1603,93
6 269,82 1618,92
9 183,21 1648,90
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur
asd

1.499

Başlangıç Fiyatı

10 Gün

Uzak doğu
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.