Isparta Lavanta Bahçeleri Salda Çeşme Şirince...

Isparta Lavanta Bahçeleri Salda Çeşme Şirince Turu 1 Gece
41
449TRL
Türkiye'yi Bizimle Yeniden Keşfet !
İYİ SEÇİM!
 • Isparta Lavanta Bahçeleri Salda Çeşme Şirince Turu 1 Gece : Türkiye'yi Bizimle Yeniden Keşfet !
 • Isparta Lavanta Bahçeleri Salda Çeşme Şirince Turu 1 Gece : Türkiye'yi Bizimle Yeniden Keşfet !
 • Isparta Lavanta Bahçeleri Salda Çeşme Şirince Turu 1 Gece : Türkiye'yi Bizimle Yeniden Keşfet !
Türkiye'yi Bizimle Yeniden Keşfet !
 • Lüks Araçlarla Ulaşım
 • Otel'de 1 gece 2 gün yarım pansiyon konaklama
 • Otel'de açık büfe 1 sabah kahvaltısı
 • Otel'de açık büfe veya set menü 1 akşam yemeği
 • Araç içi İkram
 • Tüm çevre gezileri Dahil

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul - İzmir Otobüs Yolculuğu

Değerli misafirimiz, kalkış noktalarından katılımınız ile yeni rota keşfetmek, tarih, kültür, yöresel tatlar ve dağanın tadını çıkarmak için sizlere özel hazırladığımız turumuza profesyonel ekibimiz eşliğinde araç içerisindeki ikramlarımız ile başlıyoruz. Keyifli otobüs yolculuğumuzun gece boyunca devam etmesi sonunda sabah saatlerinde İzmir'e ulaşıyoruz.

        


2.

Gün
Çiçekli Köy, Alaçatı, Çeşme Ilıca Plajı Yüzme, Şirince Köyü, Denizl 2. gün programını görmek için tıklayınız

Değerli misafirimiz, sabah saatlerinde Çiçekli Köy’e varışımız ile birlikte bölgenin meşhur köy ürünlerinden oluşan harika kahvaltımız için serbest zaman veriyoruz. Muhteşem doğasıyla bizleri karşılayan Çiçekli Köy’e veda edip kendine özgü taş ev ve cumbalı evleri ile dikkat çeken Çeşme ile bütünleşmiş Alaçatı'ya hareket ediyoruz. Arnavut kaldırımlı sokakları, yel değirmenlerini görüyor ve çay kahve için serbest zaman veriyoruz. Alaçatı programımız sonrası Çeşme'ye hareket ediyoruz. rehberimizin belirleyeceği saatte buluşarak bölgenin meşhur ılıca plajında deniz, kum ve güneşin tadını çıkarmak için yüzme molası veriyoruz. Yüzme molamızın ardından otobüsümüzde buluşuyor ve şarabı, eski rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince ile programımıza devam ediyoruz. Bölgenin en meşhur şarap evinde şarap tadımı sonrasında bölgeyi keşfetmek ve harika kareler yakalamak için siz değerli misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

Kahvaltı İzmir Çiçekli Köy - Menü serpme köy kahvalstısı olup ekstradır.

Öğle Yemeği Çeşme'de - Menü serbest zamanlı olup ekstradır.

Akşam Yemeği Otel'de - Menü açık büfe veya set menü olup fiyata dahildir.

Konaklama Grand Denizli Hotel, Napa Hotel, Aygören Hotel, Eyüpoğlu Hotel Denizli

Günün Tavsiyesi Çiçekli Köyü'ün meşhur köy kahvaltısını yapmak, Ilıca plajında denizin tadını çıkarmak, Alaçatı'nın arnavut kaldırımlı sokakalarında yürümek, Şirince Köyü'nün meşhur meyve şaraplarından almak, bol bol fotoğraf çekmek.

        

3.

Gün
Kuyucak Lavanta Bahçeleri, Gül ve Lavanta Fabrikası, Burdur, Salda 3. gün programını görmek için tıklayınız

Değerli misafirimiz, otelimizde aldığımız açık büfe sabah kahvaltımız sonrası eşsiz bir görüntüye tanık olmak için lavanta tarlalarının bulunduğu Isparta’nın Keçiborlu ilçesine bağlı Kuyucak Köyü'ne ulaşıyoruz. Kuyucak Köyü'nde bulunan kerpiç evleri gördükten sonra lavanta bahçesi içerisinde muhteşem fotoğraflar çekebilme imkanı buluyoruz. Lavanta tarlasında çalışanları izleyerek, hasadın inceliklerini öğreniyor ve sonrasında lavanta ürünleri ile ilgili alışverişimizi tamamlayarak Burdur’un yöresel ürünlerini tatmak ve alışveriş için şehir merkezine ulaşıyor ve serbest zaman veriyoruz. Programımız sonrası Öğle Yemeğimizi alıyor ve Türkiye'nin maldivleri olarak adlandırılan ve Mars'ı merak eden Salda'ya gitsin olarak nitelendirilen Türkiye'nin en derin 3. Gölü'ne ulaşıyoruz. Bembeyaz kumlar, turkuaz rengindeki suyun büyüleyici güzelliğini rehberimizin anlatımları eşliğinde geziyoruz. Gezimiz sonrası gölde yüzmek, fotoğraf çekinmek için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımız sonrası günümüzü en iyi şekilde değerlendirmemiz ve biriktirdiğimiz harika anılarımızın da keyfi ile İstanbul'a aynı güzergah üzerinden dönüyoruz. Sizleri almış olduğumuz noktalarda bırakarak siz değerli misafirimize farklı rotalarda tekrar görüşmek üzere veda ediyoruz.

Kahvaltı Otel'de - Menü açık büfe olup fiyata dahildir.

Öğle Yemeği Burdur'da - Menü yöresel yemekler olup ekstradır.

Akşam Yemeği Mola yerinde - Serbest menü olup ekstradır.

Konaklama Bugün konaklama yoktur.

Günün Tavsiyesi Burdur'da Ceviz Ezmesi Tatlısı, Haşhaş Gevreği, Susamlı Ürünler, Salda gölünde yüzmek, Pamukkale travertenlerde yürümek, bol bol fotoğraf çekmek.

        

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#2943
LOKASYON:
Isparta
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
Bakırköy - E5 Üzeri İncirli Ömür Plaza Karşısı Doğtaş Mobilya Önü 22:30 Mecidiyeköy - Ankara İstikameti - Meydan Simit Sarayı Önü 23:00 Kadıköy - Evlendirme Dairesi Önü - Yapı Kredi Karşısı 23:30 Kartal - E5 Kartal Köprüsü - Ankara İstikameti İett Durakları 23:45
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 233,48 TL 466,96 TL
3 158,65 TL 475,94 TL
4 120,11 TL 480,43 TL
6 80,82 TL 484,92 TL
9 54,88 TL 493,90 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

449TL

Başlangıç Fiyatı

3 Gün

Isparta
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.