Dubai Turu - Kişiye Özel - Flydubai Havayolları...

Dubai Turu - Kişiye Özel - Flydubai Havayolları İle 4 Gece
41
299TRL
Uçak bileti + 4 Gece 5* CROWNE PLAZA Hotel + Transferler Sabah Varış – Akşam Dönüş Ekonomi ve Business Class Seçeneği ile Dubai Uluslararası Havalimanına (Şehir Merkezi) tarifeli seferler
SİZE ÖZEL
  • Dubai Turu - Kişiye Özel - Flydubai Havayolları İle 4 Gece : Uçak bileti + 4 Gece 5* CROWNE PLAZA Hotel + Transferler
Sabah Varış – Akşam Dönüş
Ekonomi ve Business Class Seçeneği ile 
Dubai Uluslararası Havalimanına (Şehir Merkezi) tarifeli seferler
  • Dubai Turu - Kişiye Özel - Flydubai Havayolları İle 4 Gece : Uçak bileti + 4 Gece 5* CROWNE PLAZA Hotel + Transferler
Sabah Varış – Akşam Dönüş
Ekonomi ve Business Class Seçeneği ile 
Dubai Uluslararası Havalimanına (Şehir Merkezi) tarifeli seferler
Uçak bileti + 4 Gece 5* CROWNE PLAZA Hotel + Transferler
Sabah Varış – Akşam Dönüş
Ekonomi ve Business Class Seçeneği ile
Dubai Uluslararası Havalimanına (Şehir Merkezi) tarifeli seferler
  • Flydubai Hava Yolları İle
  • 5* Crowne Plaza Dubai Deira Hotel vb.
  • 4 Gece 6 Gün
  • Avantajlı Ekstra Tur Paketi : 255 € yerine 220 €
  • Havalimanı – otel – havalimanı transferleri dahil
  • Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli dahil

DUBAİ TURU

Dubai, Arap Yarımadası’nda bulunan Birleşik Arap Emirlikleri’ni oluşturan 7 emirlikten birisidir. Abu Dhabi’den sonraki en geniş ikinci yüzölçümüne sahiptir. Çölün üzerine kurulu bu şehir çok lüks olmasıyla ve dünyanın en geniş metrekareye sahip alışveriş merkezine sahip olmakla ünlüdür. Dünyanın ilk 7 yıldızlı oteli ve en uzun binasının bu şehirde olmasıyla da turistler tarafın ayrıca ilgi görülmektedir. Çöl üzerine kurulu olmasına rağmen oldukça dikkat çekici lüks yaşantısıyla gelen herkesi kendisine hayran bırakıyor. Lüks olması kadar hava şartlarıyla da ilgileri üzerine çekiyor. Yazları neredeyse 55 derecelere kadar çıkan hava sıcaklığı kış aylarında da sıcaklığını sürdürüyor. Hatta havanın aşırı sıcak olduğu günlerde tehlike oluşturduğu için iş yerleri ekstra tatil edilebiliyor. Dubai Turu Flydubai Havayolları İle 3 Gece Vize Dahil ile keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.


TUR İLE YAŞAYABİLECEĞİNİZ DENEYİMLER


Çölde safari deneyimi yaşayacaksınız.

Yeni lezzetlere kapı açacaksınız.

Arap kültürüne şahitlik edeceksiniz.

Yeni mimariler ile büyükleneceksiniz.

Lüks alışveriş merkezlerinde alışveriş yapacaksınız.

Dünyanın en yüksek binasından şehri kuşbakışı izleyeceksiniz.

Deniz, kum ve güneşin tadını çıkaracaksınız.

Tekne turu ile büyüleneceksiniz.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İSTANBUL – DUBAİ

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuşunuzdan 3 saat öncesinden itibaren gerçekleştireceğiniz bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Flydubai Hava Yolları ‘nın FZ752 sefer sayılı uçuşu ile 21:35 ‘de Dubai ‘ye uçuyoruz.


2.

Gün
DUBAİ – (Dubai Şaheserleri Turu) 2. gün programını görmek için tıklayınız

Yerel saat ile sabah 02:55 ‘de Dubai ‘ye varış. Otele gerçekleşecek transfer ardından otelin belirlediği saatte odaların alınması ve tam gün serbest zaman. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Dubai Şaheserleri Turu ‘na (50 Euro) katılabilirler. Turumuza ilk olarak Sheikh Sarayı bahçesinde fotoğraf molası ile başlıyoruz. Sonrasında “Gökdelenler Caddesi” olarak bilinen Sheikh Zayed yolu üzerinden ulaşacağımız, Dubai’ nin ikonik simgelerinden biri olan ‘’ Yelken Oteli’’ olarak tanıdığımız Burj Al Arab Oteli ve hemen ardından Dubai ‘nin Venedik’i” olarak bilinen Souk Medinat Jumeirah ‘ı ziyaret ediyoruz. Devamında, insanoğlunun en büyük mimari projelerinden biri olan, dünyanın etrafında 3 metrelik duvar örülebilecek kadar kum ve kaya kullanılarak yapımı 7 yılda 2008 yılında tamamlanan, Dünya jet sosyetesinin villalarını bulunduğu Palmiye Adası’ nı göreceğiz. Turumuzun son durağında ise, muhteşem yapıları ile şehrin turistik merkezlerinden birisi olan Dubai Marina (Yat Limanı ve Marina Walk) görülecektir. Dubai Şaheserleri Turu bitiminde otelimize transfer ve serbest zaman.


3.

Gün
DUBAİ – (Akşam Yemekli Dubai Fenomenleri ve Dhow Cruise Turu) 3. gün programını görmek için tıklayınız

Tam Gün serbest zaman. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek oan Akşam Yemekli Dubai Fenomenleri ve Dhow Cruise Tekne Turu (85 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuza Dünya’nın en büyük alışveriş merkezlerinden birisi olan Dubai Mall ziyaretimiz ile başlıyoruz. Ardından ışık ve ses gösterisi içeren Fountain Show ‘u izledikten sonra 828 metre yüksekliği ile Dünya ‘nın en yüksek yapısı olan Burj Khalifa ’yı göreceğiz. Sonrasında iki kez Guinness Rekorlar Ödülü’nü kazanan, lazer ve ateş ile desteklenen su gösterisini ve projeksiyon yansıtmasını izlemek için, alışveriş ve eğlence merkezi Festival City ‘ye hareket ve kısa serbest zaman. Turumuzu, açık büfe servis edilecek ve soft içeceklerin dahil olduğu akşam yemeği eşliğinde, Dubai ‘nin ışıkları altındaki güzelliğini farklı açılardan gözlemleme imkanına sahip olacağımız tekne gezimiz ile tamamlıyoruz. Tur sonrası otelimize transfer.

4.

Gün
DUBAİ – (Akşam Yemekli Çöl Safari Turu) 4. gün programını görmek için tıklayınız

Tam gün serbest zaman. Öğleden arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Çöl Safari Turu (BBQ & Akşam Yemeği ve Soft içecekler dahil – 85 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuzda 4x4 Jeeplerle çölde unutulmaz anlar yaşayıp, gün batımı eşliğinde fotoğraf molası vereceğiz. Yapacağımız çöl safarinin hemen ardından Bedevi kampına hareket edeceğiz. Burada düzenlenecek olan dans ve müzikli eğlence eşliğinde, akşam yemeğimizi alacağız. İsteyen yolcularımız deve üzerinde kısa bir gezintiye çıkabilir, geleneksel motiflerin kullanıldığı kına dövmesi yaptırabilir, Arap coğrafyasına ait geleneksel Kandura ve Abaya kıyafetleri ile fotoğraf çektirebilirler. Bedevi hayatını deneyimleyeceğimiz bu turumuz sonrasında otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. 

5.

Gün
DUBAİ – (Dubai Kombi Turu) 5. gün programını görmek için tıklayınız

Tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak Dubai Kombi Turu (35 Euro) düzenliyoruz. Turumuza Dubai ‘nin en eski yapısı olarak bilinen El Fahidi Hisarı içinde yer alan Dubai Müzesi ‘ni ziyaret ederek başlıyoruz. Dubai ‘nin ilk yerleşim bölgesi olan Bastakiya Bölgesi ‘ni ve bu bölgede bulunan Bedevi mahalleleri, Meena Pazarı, Kumaş Pazarını ziyaret ediyoruz. Ardından Abra adı verilen Dubai’nin geleneksel teknesine biniyor, dünyaca ünlü markaların imitasyon ürünlerinin bulunduğu Dubai ‘deki ekonomik alışveriş bölgelerinden biri olan Altın ve Baharat çarşısına doğru yola çıkıyoruz. Tur sonrası verilecek serbest zaman sunuyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak Burj Khalifa At The Top programına katılabilirler. (45 Euro) Bu programımızda Dünya’nın en yüksek yapısı olan Burj Khalifa ‘nın 125. Katına çıkarak 360 derece açı ile Dubai ‘nin ve körfezin eşsiz manzarasının tadını çıkartacağız. Tur sonrası otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. 

6.

Gün
DUBAİ – İSTANBUL 6. gün programını görmek için tıklayınız

Akşam İstanbul’a gerçekleşecek olan dönüş uçuşumuza kadar serbest zaman. Yerel transfer yetkilimizin belirteceği saatte İstanbul’a gerçekleşecek dönüş uçuşumuz için havalimanına transfer. Bagaj teslim, check-in, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Flydubai Hava Yolları ‘nın FZ753 sefer sayılı uçuşu ile 20:45 ‘de İstanbul ‘a hareket ediyoruz. TSİ 00:25 ‘de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ‘na varış ve turumuzun sonu.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#2697
LOKASYON:
Dubai
YEMEK:
4 Kahvaltı
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 155,48 EUR 310,96 EUR
3 105,65 EUR 316,94 EUR
4 79,98 EUR 319,93 EUR
6 53,82 EUR 322,92 EUR
9 36,54 EUR 328,90 EUR
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

299

Başlangıç Fiyatı

6 Gün

Dubai
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.