Dubai Turu Flydubai Havayolları İle 7 Gece...

Dubai Turu Flydubai Havayolları İle 7 Gece - Şeker Bayramı
41
499TRL
Cuma Sabah Varış – Pazartesi Akşam Dönüş
KESİN ÇIKIŞ
 • Dubai Turu Flydubai Havayolları İle 7 Gece - Şeker Bayramı : Cuma Sabah Varış – Pazartesi Akşam Dönüş
 • Dubai Turu Flydubai Havayolları İle 7 Gece - Şeker Bayramı : Cuma Sabah Varış – Pazartesi Akşam Dönüş
Cuma Sabah Varış – Pazartesi Akşam Dönüş
 • Flydubai Havayolları İle
 • 5* Hilton Jumeirah & Creek
 • 7 Gece 8 Gün
 • Covid-19 Seyahat Sigortası Dahil
 • Şehir Turu Dahil
 • 02 – 12 Yaş Çocuk %50 İndirimli

DUBAİ TURU

Dubai, Arap Yarımadası’nda bulunan Birleşik Arap Emirlikleri’ni oluşturan 7 emirlikten birisidir. Abu Dhabi’den sonraki en geniş ikinci yüzölçümüne sahiptir. Çölün üzerine kurulu bu şehir çok lüks olmasıyla ve dünyanın en geniş metrekareye sahip alışveriş merkezine sahip olmakla ünlüdür. Dünyanın ilk 7 yıldızlı oteli ve en uzun binasının bu şehirde olmasıyla da turistler tarafın ayrıca ilgi görülmektedir. Çöl üzerine kurulu olmasına rağmen oldukça dikkat çekici lüks yaşantısıyla gelen herkesi kendisine hayran bırakıyor. Lüks olması kadar hava şartlarıyla da ilgileri üzerine çekiyor. Yazları neredeyse 55 derecelere kadar çıkan hava sıcaklığı kış aylarında da sıcaklığını sürdürüyor. Hatta havanın aşırı sıcak olduğu günlerde tehlike oluşturduğu için iş yerleri ekstra tatil edilebiliyor.

TUR İLE YAŞAYABİLECEĞİNİZ DENEYİMLER


 • Çölde safari deneyimi yaşayacaksınız.
 • Yeni lezzetlere kapı açacaksınız.
 • Arap kültürüne şahitlik edeceksiniz.
 • Yeni mimariler ile büyükleneceksiniz.
 • Lüks alışveriş merkezlerinde alışveriş yapacaksınız.
 • Dünyanın en yüksek binasından şehri kuşbakışı izleyeceksiniz.
 • Deniz, kum ve güneşin tadını çıkaracaksınız.
 • Tekne turu ile büyüleneceksiniz.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İSTANBUL – DUBAİ
Itenirary
İstanbul – Dubai Transfer
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuşumuzdan 3 saat öncesinden itibaren gerçekleştireceğimiz bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından flydubai Hava Yolları ‘nın FZ752 sefer sayılı uçuşu ile 21:35 ‘de Dubai ‘ye uçuyoruz.

2.

Gün
DUBAİ 2 gün programını görmek için tıklayınız
Itenirary
Uçuş – Otel Transfer
Yerel saat ile sabah 03:00 ‘de Dubai ‘ye varışımız sonrasında havalimanında bizleri bekleyen özel araç ile otelimize transfer.
Itenirary
Kahvaltı – Serbest Zaman
Odaların alınması ardından sabah kahvaltısı ve dinlenme amaçlı serbest zaman. Öğleden sonra Dubai Şaheserleri Turu programımızı düzenlemek üzere hareket ediyoruz.
Itenirary
Dubai Şaheserleri Turu
Turumuza ilk olarak Sheikh Sarayı bahçesinde fotoğraf molası ile başlıyoruz. Sonrasında “Gökdelenler Caddesi” olarak bilinen Sheikh Zayed yolu üzerinden ulaşacağımız, Dubai’ nin ikonik simgelerinden biri olan ‘’ Yelken Oteli’’ olarak tanıdığımız Burj Al Arab Oteli ve hemen ardından Dubai ‘nin Venedik’i” olarak bilinen Souk Medinat Jumeirah ‘ı ziyaret ediyoruz. Devamında, insanoğlunun en büyük mimari projelerinden biri olan, dünyanın etrafında 3 metrelik duvar örülebilecek kadar kum ve kaya kullanılarak yapımı 7 yılda 2008 yılında tamamlanan, Dünya jet sosyetesinin villalarını bulunduğu Palmiye Adası’ nı göreceğiz. Turumuzun son durağında ise, muhteşem yapıları ile şehrin turistik merkezlerinden birisi olan Dubai Marina (Yat Limanı ve Marina Walk) görülecektir.
Itenirary
Otele Dönüş
Dubai Şaheserleri Turu bitiminde dinlenmek üzere otelimize dönüyoruz.

3.

Gün
DUBAİ – (Akşam Yemekli Dubai Fenomenleri ve Dhow Cruise Turu) 3 gün programını görmek için tıklayınız
Itenirary
Kahvaltı - Serbest Zaman
Sabah kahvaltısı ardından deniz & kum & günei, kişisel aktiviteler ve alışveriş için serbest zaman sunuyoruz. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek oan Akşam Yemekli Dubai Fenomenleri ve Dhow Cruise Tekne Turu (85 Euro) programımıza katılabilirler.
Itenirary
Dubai Mall
Turumuza Dünya’nın en büyük alışveriş merkezlerinden birisi olan Dubai Mall ziyaretimiz ile başlıyoruz.
Itenirary
Fountain Show
Ardından ışık ve ses gösterisi içeren Fountain Show ‘u izlemek için Fountain Show’a gidiyoruz.
Itenirary
Burj Khalifa – Festival City – Serbest Zaman
Sonrasında 828 metre yüksekliği ile Dünya ‘nın en yüksek yapısı olan Burj Khalifa ’yı göreceğiz. Sonrasında iki kez Guinness Rekorlar Ödülü’nü kazanan, lazer ve ateş ile desteklenen su gösterisini ve projeksiyon yansıtmasını izlemek için, alışveriş ve eğlence merkezi Festival City ‘ye hareket ve kısa serbest zaman.
Itenirary
Tekne Gezisi- Akşam Yemeği – Otele Dönüş
Turumuzu, açık büfe servis edilecek ve soft içeceklerin dahil olduğu akşam yemeği eşliğinde, Dubai ‘nin ışıkları altındaki güzelliğini farklı açılardan gözlemleme imkanına sahip olacağımız tekne gezimiz ile tamamlıyoruz. Tur sonrası otelimize dönüyoruz.

4.

Gün
DUBAİ – (Akşam Yemekli Çöl Safari Turu) 4 gün programını görmek için tıklayınız
Itenirary
Kahvaltı - Serbest Zaman
Sabah kahvaltısı ardından tam gün serbest zaman sunuyoruz. Bu serbest zamanda deniz & güneş ve kumun tadını çıkartabilir ve otel aktivitelerinden yararlanabilirsiniz. Öğleden arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Çöl Safari Turu (BBQ & Akşam Yemeği ve Soft içecekler dahil – 85 Euro) programımıza katılabilirler.
Itenirary
Çöl Safari
Turumuzda 4x4 Jeeplerle çölde unutulmaz anlar yaşayıp, gün batımı eşliğinde fotoğraf molası vereceğiz. Yapacağımız çöl safarinin hemen ardından Bedevi kampına hareket edeceğiz.
Itenirary
Bedevi Kampı – Akşam Yemeği
Burada düzenlenecek olan dans ve müzikli eğlence eşliğinde, akşam yemeğimizi alacağız. İsteyen yolcularımız deve üzerinde kısa bir gezintiye çıkabilir, geleneksel motiflerin kullanıldığı kına dövmesi yaptırabilir, Arap coğrafyasına ait geleneksel Kandura ve Abaya kıyafetleri ile fotoğraf çektirebilirler.
Itenirary
Otele Dönüş – Serbest Zaman
Bedevi hayatını deneyimlediğimiz bu turumuzun ardından otelimize dönüyoruz. Dinlenmek üzere sizlere ayrılan serbest zamanda dilediğiniz gibi tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

5.

Gün
DUBAİ – (Öğle Yemekli Abu Dhabi Şaheserleri Turu) 5 gün programını görmek için tıklayınız
Itenirary
Kahvaltı - Serbest Zaman
Sabah kahvaltısı ardından deniz & kum & güneş veya alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan tam günlük Abu Dhabi Şaheserleri (Öğle Yemeği Dahil 90 Euro) turuna katılabilirler.
Itenirary
Abu Dhabi Şaheserleri Turu – Serbest Zaman
Turumuzda ilk olarak, eğlence adası olarak bilinen Yas Adası gezimizi düzenliyoruz. Görülecek yerler arasında Formula 1 Abu Dhabi Grand Prix, Yas Marina, Yas Waterworld, Warner Bros ve Ferrari World eğlence merkezleri panoramik olarak görülecek olup, Yas Mall da serbest zaman verilecektir.
Itenirary
Ferrari Store
İsteyen yolcularımız Ferrari markasına ait hediyelik eşya ve aksesuarları satın alabileceğimiz Ferrari Store ‘da alışveriş imkânı bulacaklar.
Itenirary
Saadiyat Adası - Abu Dhabi Louvre Müzesi- Etihad Towers - Sheikh Zayed Camii
Ardından, Saadiyat adası ve Abu Dhabi Louvre Müzesi yolu üzerinden varacağımız Hurma Pazarı ‘nda kısa bir mola veriyoruz. Ardından 7 Emirliğin başkenti olarak bilinen Abu Dhabi ‘de gerçekleştireceğimiz gezi esnasında 40 yıl öncesine kadar küçük bir balıkçı köyü olarak bilinen başkentin, bugün ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olacağız. Abu Dhabi gezimiz esnasında, Emirates Palace, Etihad Towers ve Corniche panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Lokal restoranda sunulacak öğle yemeğimin ardından, tasarımında dünya kültürlerini birleştirme amacı ile Dünya ‘nın birçok farklı ülkesinden getirilen malzemelerinin kullanıldığı ve pek çok mimari akımın harmanlanmış olduğu, Osmanlı mimarisinin de etkilerinin görüldüğü, 82 farklı boyutta kubbesi olan, 17.000 metrekare avlusu ve camii içerisinde Dünya ‘nın en büyük halısının bulunduğu, avizeleri pırlantalardan oluşan ve Dünya ‘nın sayılı büyük camileri arasında olan Sheikh Zayed Camii ‘ni ziyaret edeceğiz.
Itenirary
Otele Dönüş
Turumuz sonrasında dinlenmek üzere otelimize dönüyoruz.

6.

Gün
DUBAİ – (Dubai Kombi Turu) 6 gün programını görmek için tıklayınız
Itenirary
Kahvaltı - Serbest Zaman
Otelde alacağımız kahvaltı sonrası çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Deniz & kum & güneş veya alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak Dubai Kombi Turu (35 Euro) düzenliyoruz.
Itenirary
Dubai Kombi Turu – Serbest Zaman
Turumuza Dubai ‘nin en eski yapısı olarak bilinen El Fahidi Hisarı içinde yer alan Dubai Müzesi ‘ni ziyaret ederek başlıyoruz. Dubai ‘nin ilk yerleşim bölgesi olan Bastakiya Bölgesi ‘ni ve bu bölgede bulunan Bedevi mahalleleri, Meena Pazarı, Kumaş Pazarını ziyaret ediyoruz. Ardından Abra adı verilen Dubai’nin geleneksel teknesine biniyor, dünyaca ünlü markaların imitasyon ürünlerinin bulunduğu Dubai ‘deki ekonomik alışveriş bölgelerinden biri olan Altın ve Baharat çarşısına doğru yola çıkıyoruz. Tur sonrası verilecek serbest zaman sunuyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak Burj Khalifa At The Top programına katılabilirler. (45 Euro)
Itenirary
Burj Khalifa At The Top – Otele Dönüş – Serbest Zaman
Bu programımızda Dünya’nın en yüksek yapısı olan Burj Khalifa ‘nın 125. Katına çıkarak 360 derece açı ile Dubai ‘nin ve körfezin eşsiz manzarasının tadını çıkartacağız. Tur sonrası otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman ayırıyoruz.

7.

Gün
DUBAİ 7 gün programını görmek için tıklayınız
Itenirary
Kahvaltı - Serbest Zaman
Sabah kahvaltısı ardından tam gün serbest zaman sunuyoruz. Bu serbest zaman dahilinde, kişisel aktivitelerinize zaman ayırabilir, deniz & güneş ve kumun ve alışverişin tadını çıkartabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

8.

Gün
DUBAİ – İSTANBUL 8 gün programını görmek için tıklayınız
Itenirary
Dubai- İstanbul Transfer
Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemlerinin ardından deniz & kum & güneş, alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Yerel transfer yetkilimizin belirteceği saatte İstanbul’a gerçekleşecek dönüş uçuşumuz için havalimanına transfer. Bagaj teslim, check-in, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Flydubai Hava Yolları ‘nın FZ751 sefer sayılı uçuşu ile 16:45 ‘de İstanbul ‘a hareket ediyoruz. TSİ 20:35 ‘de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ‘na varış ve turumuzun sonu.
EK BİLGİLERÖNEMLİ NOTLAR :
- Otellere giriş saati 15:00, çıkış saatleri ise 12:00‘dir. Dubai programlarımızda rehber misafirlerimizi Dubai Havalimanı ‘nda karşılamaktadır, Pakete dahil rehberlik hizmeti gidiş-dönüş havalimanı transferlerini Dubai panoramik şehir turunu kapsamaktadır.
- Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 10 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları ve içerikleri değişiklik gösterebilir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. Ekstra turlar sırasında misafirlerimize farklı rehber eşlik edebilir.
- Vize başvurularının tur hareketinden en geç 10 gün iş günü öncesine kadar yapılması gerekmektedir. (B.A.E. ‘de Cuma ve Cumartesi günleri tatil olup, işgünü sayılmamaktadır). Başvurusu gerçekleşmiş vize işlem bedelinin iadesi bulunmamaktadır. Tur programında dahil olarak sunulan BAE vize başvuru bedeli 85 Euro dur.
- Hilton Dubai Creek ‘te konaklayacak misafirlerimiz, Hilton JUMEİRAH Beach ‘e shuttle servis hizmetinden ve tesisin tüm ücretsiz aktivitelerinden yararlanmak için 1 gün öncesinden otel resepsiyonundan rezervasyon yapmaları gerekmektedir.
Avantajlı Ekstra Tur Paketi : 260 € yerine 225 €
Pakete Dahil Olan Turlar:
• Akşam Yemekli Dubai Fenomenleri ve Dhow Cruise Tekne Turu (Açık büfe, soft içecekler dahil 85 Euro)
• Akşam Yemekli Çöl Safari Turu (Açık büfe, soft içecekler dahil 85 Euro)
• Öğle Yemekli Abu Dhabi Şaheserleri Turu (Açık büfe, soft içecekler dahil 90 Euro)
Avantajlı Ekstra tur paketlerinde 0-2 yaş arası ücretsiz, 2+/12 yaş arası %50 indirimlidir)


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#2694
LOKASYON:
Dubai
YEMEK:
7 Kahvaltı
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 259,48 EUR 518,96 EUR
3 176,31 EUR 528,94 EUR
4 133,48 EUR 533,93 EUR
6 89,82 EUR 538,92 EUR
9 60,99 EUR 548,90 EUR
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

499

Başlangıç Fiyatı

8 Gün

Dubai
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.