Bozcaada Yüzme Assos Kazdağları Köyleri...

Bozcaada Yüzme Assos Kazdağları Köyleri Turu 1 Gece Otel Konaklamalı
41
459TRL
Yüzme Turu
  • Bozcaada Yüzme Assos Kazdağları Köyleri Turu 1 Gece Otel Konaklamalı : Yüzme Turu
  • Bozcaada Yüzme Assos Kazdağları Köyleri Turu 1 Gece Otel Konaklamalı : Yüzme Turu
  • Bozcaada Yüzme Assos Kazdağları Köyleri Turu 1 Gece Otel Konaklamalı : Yüzme Turu
Yüzme Turu
  • Lüks Araçlarla Ulaşım
  • 1 Gece Otel Konaklama
  • 2 Gece 3 Gün
  • Yarım Pansiyon
  • Çevre Gezileri Dahil
  • Türkçe Rehberlik Hizmeti Dahil

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün

İSTANBUL- GEYİKLİ OTOBÜS YOLCULUĞU

Değerli misafirimiz, kalkış noktalarından katılımınız ile yeni rota keşfetmek, tarih, kültür, yöresel tatlar ve doğanın tadını çıkarmak için sizlere özel hazırladığımız turumuza profesyonel ekibimiz eşliğinde araç içerisindeki ikramlarımız ile başlıyoruz. Keyifli otobüs yolculuğumuzun gece boyunca devam etmesi sonunda sabah saatlerinde Geyikli'ye ulaşıyoruz.


2.

Gün
2 gün programını görmek için tıklayınız

GEYİKLİ, BOZCAADA, AYAZMA PLAJI, RUM EVLERİ, BOZCAADA KALESİ

Değerli misafirimiz, sabah saatlerinde Geyikli'ye varışımız ile birlikte bölgenin meşhur köy ürünlerinden oluşan harika kahvaltımız için serbest zaman veriyoruz. Muhteşem doğasıyla bizleri karşılayan Geyikli'ye veda edip feribota biniyor ve Bozcaada'ya hareket ediyoruz. Feribot yolcuğumuz sonrası Türkiye’nin 3.büyük adası olan Bozcaada’ya ulaşıyoruz. Rehberimiz eşliğinde eski Rum mimarisindeki evleriyle ünlü ada sokaklarını ve Bozcaada Kalesi’ni keşfe çıkıyoruz. Ardından şarap mahzenleri gezisi yapıyor ve bölgenin meşhur Çiçek Pastanesi’nin kurabiyelerini tatma imkanı buluyoruz. Programımız sonrası Ayazma Plajı’nda yüzmek deniz, kum ve güneş üçlüsünün tadını çıkarmak için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşarak, Çanakkale bölgesinde bulunan otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı Geyikli'de - Menü serpme köy kahvaltısı olup ekstradır.

Öğle Yemeği Bozcaada'da - Menü serbest olup ekstradır.

Akşam Yemeği Otel'de - Menü açık büfe veya set menü olup fiyata dahildir.

Konaklama Zileli Hotel, Helen Hotel Çanakkale vb.

Günün Tavsiyesi Bozcaada'da Çiçek Pastanesindeki kurabiyeleri tatmak, domates reçeli almak, adanın meşhur şaraplarını almak, Ayazma Plajında yüzmek, bol bol fotoğraf çekmek.


3.

Gün
3 gün programını görmek için tıklayınız

ASSOS, ASSOS TARİHİ LİMAN, ATHENA TAPINAĞI, ADATEPE KÖYÜ, ZEUS ALTARI, ZEYTİN MÜZESİ, YEŞİLYURT KÖYÜ

Değerli misafirimiz, otelimizde aldığımız açık büfe sabah kahvaltımız sonrası ilk rotamız olan Kazdağları köylerini görmek üzere otelimizden hareket ediyoruz. Programımıza Yeşilyurt köyü ile başlıyoruz. Köydeki taş evler ve yüsek oksijeni ile yemşeşil doğa eşliğinde küçük bir yürüyüş yapıyor ve köy kahvesinde çay, kahve molası veriyoruz. Molamız sonrasında Adatepe Köyü'ne hareket ediyor ve Zeus Altarı'ndan Ege Denizi'nin muhteşem manzarasını da izledikten sonra eski bir yunan köyü olarak bilinen Adatepe Köyü'ne kısa bir yürüyüş yapıyoruz. Köy meydanına ulaştığımızda öğle yemeğimiz için serbet zaman veriyoruz. Yemeğimiz sonrasında Zeytin Müzesine gidip zeytin yağı oluşumunda eskiden günümüze kadar kullanılan gereçler , yapım aşaması ve sabun üretimine şahit oluyor alışverişimizi yapıyoruz. Müze gezimizin sonrasında Assos diğer ismi Behramkale olarak bilinen bölgenin en büyük limanına sahip köye ulaşıyoruz. Köyün en tepe bölgesinde yer alan Athena Tapınağını ziyaret ediyoruz. Ardından köyde alışveriş yapmak, limanda gezebilmeniz için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında günümüzü en iyi şekilde değerlendirmemiz ve biriktirdiğimiz harika anılarımızın da keyfi ile İstanbul'a aynı güzergah üzerinden dönüyoruz. Sizleri almış olduğumuz noktalarda bırakarak siz değerli misafirimize farklı rotalarda tekrar görüşmek üzere veda ediyoruz.

Kahvaltı Otel'de - Menü açık büfe olup fiyata dahildir.

Öğle Yemeği Adatepe Köyü'nde - Menü rehber tavsiyesi olup ekstradır.

Akşam Yemeği Mola yerinde - Serbest menü olup ekstradır.

Konaklama Bugün konaklama yoktur.

Günün Tavsiyesi Adatepe Köyü'nde mantı ve otlu gözleme yemek, zeytin müzesinden zeytin ve zeytinyağı almak, Zeus Altarı'nda manzara fotoğrafı çekmek, Assos antik limanda dondurmalı waffle yemek, Assos'tan dağ kekiği almak ve köy pazarından alışveriş yapmak.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#3551
LOKASYON:
Çanakkale
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
Kadıköy - Evlendirme Dairesi Önü - Yapı Kredi Karşısı 23:30 Mecidiyeköy - Çanakkale İstikameti - Migros Önü 00:00 Bakırköy - E5 Üzeri İncirli Ömür Plaza Önü 00:30
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 238,68 TL 477,36 TL
3 162,18 TL 486,54 TL
4 122,78 TL 491,13 TL
6 82,62 TL 495,72 TL
9 56,10 TL 504,90 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur
asd

459TL

Başlangıç Fiyatı

3 Gün

Çanakkale
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.