Bali Turu Emirates Havayolları İle 5 Gece...

Bali Turu Emirates Havayolları İle 5 Gece Herşey Dahil Konaklama
41
1,399TRL
Endonezya'nın en popüler adası Bali'ye Gelgidek!
VİZESİZ
 • Bali Turu Emirates Havayolları İle 5 Gece Herşey Dahil Konaklama : Endonezya'nın en popüler adası Bali'ye Gelgidek!
 • Bali Turu Emirates Havayolları İle 5 Gece Herşey Dahil Konaklama : Endonezya'nın en popüler adası Bali'ye Gelgidek!
 • Bali Turu Emirates Havayolları İle 5 Gece Herşey Dahil Konaklama : Endonezya'nın en popüler adası Bali'ye Gelgidek!
 • Bali Turu Emirates Havayolları İle 5 Gece Herşey Dahil Konaklama : Endonezya'nın en popüler adası Bali'ye Gelgidek!
 • Bali Turu Emirates Havayolları İle 5 Gece Herşey Dahil Konaklama : Endonezya'nın en popüler adası Bali'ye Gelgidek!
Endonezya'nın en popüler adası Bali'ye Gelgidek!
 • Emirates Havayolları İle
 • 5 Gece 8 Gün
 • DUBAİ Stop Over Paket (Panoramik Şehir Turu + Vize) Dahil!
 • 5 Gece Her Şey Dahil Konaklama
 • 5* Holiday Inn Resort Bali Benoa – Nusa Dua
 • Vizesiz

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İSTANBUL – DUBAİ

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuştan 3 saat öncesinde hazır bulunarak gerçekleştireceğiniz bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Emirates Hava Yolları ‘nın EK0122 sefer sayılı uçuşu ile 19.25 ‘de Dubai aktarmalı olarak Bali ‘ye uçuyoruz. 


2.

Gün
DUBAİ – BALİ – NUSA DUA 2. gün programını görmek için tıklayınız

Yerel saat ile 00:55 ‘de Dubai ‘ye varışımız sonrasında Emirates Hava Yolları ‘nın EK0398 sefer sayılı uçuşu ile 02:05 ‘da Bali ‘ye doğru olan uçuşumuza devam ediyoruz. Yerel saat ile 15:25 ‘de Endonezya ‘nın en çok ziyaret edilen, sahilleri ile meşhur adası Bali’ye varışımızın sonrasında, Nusa Dua bölgesindeki otelimize transfer. Odaların alınması işlemleri sonrasında dinlenmek üzere serbest zaman ve otelimizde herşey dahil konseptinde konaklama.

3.

Gün
NUSA DUA – (ÖĞLE YEMEKLİ MİSTİK BALİ TURU) 3. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısı ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan öğle yemekli Mistik Bali Turu (75 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuza ilk olarak doğal güzellikleri ve tapınaklarının yanı sıra pirinç tarlaları ile de ünlenen Bali’deki turumuza bu pirinç tarlalarını ziyaret ederek başlıyoruz. Pirinç tarlalarına tepeden bakacağımız ve tarlalarda çalışan işçileri seyrederek fotoğraflayabileceğimiz terasa çıkacağız. Sunulacak serbest zaman boyunca hediyelik eşya satn alabilir, Sonsuzluk Salıncağı ‘nı deneyimleyebilir ve meşhur Luwak Kahvesi ‘ni tadabilirsiniz. Pirinç Tarlaları Terası gezimiz sonrasında Ubud ‘a hareket ediyoruz. Ana caddesi boyunca onlarca sanat galerisi ve zanaat pazarı bulunan Ubud’un tarihi 8. YY ‘a kadar uzanmaktadır. Aynı zamanda antik Bali ‘nin şifa merkezi olan Ubud, günümüzde de doğal ilaç ve şifa merkezi olarak adından söz ettirmektedir. Ubud gezimiz esnasında ilk olarak, gri uzun kuyruklu makakların yaşadığı Ubud Maymun Ormanı ‘nı ziyaret edecek ve yerel köy halkı için ruhani ve kültürel açıdan oldukça önemli orman tapınaklarını panoramik olarak göreceğiz. Ubud gezimiz esnasında ayrıca, birçok efsaneye konu olmuş, Lotus çiçekleri ile dikkat çeken Saraswati Tapınağı ve Ubud ’un odak noktası olarak kabul edilen Kraliyet Sarayı görülecek, Bali’nin yerel el sanatları ve hediyelik eşyalar için merkezi olarak kabul edilen Ubud sanat pazarında serbest za-man sunulacaktır. Lokal restoranda alacağımız öğle yemeğinin ardından Endonezya’nın Bali Adası ‘ndaki en büyük 2. gölü olan, muhteşem manzaralara ve büyüleyici tapınaklara sahip Bratan Gölü ‘ne doğru yola çıkıyoruz. Burada göreceğimiz Ulun Danu Bratan Tapınağı, Bali mitolojisinde önemli yere sahip yedi deniz tapınağından bir tanesidir. Tapınağın çevresinde dolaşırken kendi-nizi pek çok inancın simgeleriyle süslenmiş efsanenin arasında buluyorsunuz. Endonezya'da dinle-rin ne kadar iç içe yaşadığının en büyük kanıtı, burada hem Hindular için hem Budistlerin kullan-dığı 2 tapınak haricinde bir de cami bulunasıdır. Sonrasında Bali ‘de turistlerin en uğrak noktala-rından bir tanesi olan Candikuning Meyve Pazarı olacaktır. Yerel halkın mahsullerini tezgahlara getirdiği bu pazarda Güney Asya ‘ya ait birçok tropikal meyve ve sebzeyi tadabilir ve satın alabi-lirsiniz. Turumuzun ardından Nusa Dua bölgesindeki otelimize transfer ve dinlenmek üzere ser-best zaman.

4.

Gün
NUSA DUA – (ÖĞLE YEMEKLİ BALİ KOMBİ TURU) 4. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizle birlikte ekstra olarak Öğle Yemekli Bali Kombi Turu (75 Euro) programımızı düzenliyoruz. Turumuzda ilk olarak, volkanik bir yanardağ olan ve tepesindeki panorama noktasından, siyah lav şeritlerinin bıraktığı izler eşliğinde krater gölü oluşumu Batur Gölü ‘nü izleyerek fotoğraflayabileceğimiz Batur Yanar-dağı ‘nı ziyaret ediyoruz. Sunulacak serbest zaman ardından Tampaksiring kasabası yakınlarında bulunan bir Hindu su tapınağı olan Kutsal Su Tapınağı’nı (Tirta Empul) ziyaret ediyoruz. Ruhları arındırdığına inanılan kaynak suları ile beslenen ve içinde kutsal olmaları sebebi ile zarar veril-meden yaşayan balıkların bulunduğu havuz, cenaze ayinlerinin düzenlendiği özel bölümler ve bahçesinde yüzyıllık ağaçların bulunduğu tapınaktaki etkileyici ziyaretimiz sonrasında Ubud şehir merkezine ulaşıyoruz. Lokal restoranda alınacak öğle yemeği ve kişisel aktiviteler için sunulacak serbest zaman ardından turumuzun bir sonraki durağı, 11. YY’dan günümüze kadar gelen ve UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi’nde yer alan, Fil Mağarası olarak bilinen Goa Gajah olacak-tır. Hinduizm sembolleri ile süslenmiş T şeklinde yapısı bulunan tapınakta en fazla dikkat çeken objelerden biri de 1954 yılına kadar keşfedilmeyen ancak sonrasında tapınağı meşhur kılan, gü-zel kadın heykellerinin bulunduğu yüzme havuzlarıdır. Fil Mağarası ziyaretimiz sonrasında Nusa Dua bölgesindeki otelimize haraket ediyoruz. Yol üzerinde turumuzun son durak noktası ise, al-tın, gümüş ve değerli taş el işçilikleriyle adından söz ettiren ve ünlenen Celuk Sanat Köyü (Celuk Art Village) olacaktır. Hediyelik eşya alışverişi ve kişisel aktiviteler için sunulacak serbest sonra-sında Nusa Dua bölgesindeki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. 

5.

Gün
NUSA DUA 5. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Gün boyunca kişisel aktiviteler ve alışveriş için sunulacak serbest zamanda, bölgeyi keşfedebilir, Bali masajını deneyimleyebilir, denizin, kumun ve güneşin tadını çıkartabilir ve otelin her şey dahil konseptinde keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

6.

Gün
NUSA DUA – (ULUWATU TAPINAĞI & KEÇAK DANS GÖSTERİSİ ve YEMEKLİ BALİ 6. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Gün boyunca kişisel aktiviteler ve alışveriş için sunulacak serbest zamanda, Bali masajını deneyimleyebilir veya denizin, kumun ve güneşin tadını çıkartabilirsiniz. Akşamüzeri arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Uluwatu Tapınağı & Keçak Dans Gösterisi ve Yemekli Bali Akşamları Turu (45 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuzda ilk olarak gün batımında Bali’nin en meşhur 6 tapınağından biri olan Uluwatu Tapınağı ‘nı ziyaret ediyoruz. Dik bir uçurumun ve falezlerin kenarına kurulmuş olan tapınağın ev sahibi maymunlar olmuş durumda. Yöre halkı için büyük bir manevi değere sahip olan ve adayı kötü ruhlardan koruduğuna inanılan Bali ‘nin sembol tapınaklarından bir tanesi olan Uluwatu Tapınağı’na gerçekleştireceğimiz ziyaretin devamında, Dünyaca ünlü görsel bir dans gösterisi olan Keçak Dansı ‘nı izleyeceğiz. Hindu dini motifleriyle ve hikayeleriyle süslenmiş dansta iyinin ve kötünün savaşı anlatılıyor. Gün batımı zamanı etrafı saran kızıl renk ile dansın kombinasyonu izleyenlerini etkiliyor. Gösteri sonrasında bölgenin canlı gece hayatına ev sahipliği yapan Kuta bölgesine hareket edeceğiz. Lokal restoranda alacağımız akşam yemeği sonrasında Bali’nin ışıltılı caddelerinde süregelen yerel hayatını gözlemleyebilecek ve eğlenceli vakit geçireceğiz. Tur sonrası otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

7.

Gün
NUSA DUA 7. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından otel çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Tüm gün kişisel aktiviteler, alışveriş, deniz, kum, güneş veya masaj keyfi için rehberimizin belirteceği saatte kadar serbest zaman sunulacaktır. Lokal acente yetkilisinin belirteceği saatte Bali Denpasar Havalimanı ‘na transfer. 

8.

Gün
NUSA DUA – DUBAİ – İSTANBUL 8. gün programını görmek için tıklayınız

Bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Emirates Hava Yolları'nın EK 399 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile 00.05 ‘de Dubai ‘ye uçuyoruz. Yerel saatle 05:00 ‘de Dubai Havalimanı ‘na varışımız ardından, alanda bizleri bekleyen özel aracımızla Dubai şehir merkezine transfer. Sabah kahvaltısı için sunulacak serbest zaman ardından panoramik Dubai şehir turumuzu düzenlemek üzere hareket ediyoruz. Turumuza ilk olarak “Gökdelenler Caddesi” olarak bilinen Sheikh Zayed yolu üzerinden ulaşacağımız, Dubai’ nin ikonik simgelerinden birisi olan ‘’ Yelken Oteli’’ olarak tanıdığımız Burj Al Arab Oteli ‘ni görecek ve fotoğraf molası sunacağız. Ardından insanoğlunun en büyük mimari projelerinden biri olan, dünyanın etrafında 3 metrelik duvar örülebilecek kadar kum ve kaya kullanılarak yapımı 7 yılda 2008 yılında tamamlanan, Dünya jet sosyetesinin villalarını bulunduğu Palmiye Adası’ nı göreceğiz. Turumuzun son durağında ise, 828 metre yüksekliği ile Dünya ‘nın en yüksek yapısı olan Burj Khalifa ’yı panoramik olarak görecek ve turumuzun tamamlanmasıyla birlikte İstanbul ‘a gerçekleşecek uçuşumuz için Dubai Havalimanı ‘na hareket edeceğiz. Emirates Hava Yolları ‘nın EK0121 sefer sayılı uçuşu ile yerel saatle 14:15 ‘de İstanbul ‘a uçuyoruz. TSİ 17:55 ‘de İstanbul Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu. 

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#2971
LOKASYON:
Endonezya
YEMEK:
Herşey Dahil Konsept
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 727,48 1454,96
3 494,31 1482,94
4 374,23 1496,93
6 251,82 1510,92
9 170,99 1538,90
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur
asd

1.399

Başlangıç Fiyatı

8 Gün

Endonezya
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.