Bali Turu Emirates Havayolları İle 5 Gece...

Bali Turu Emirates Havayolları İle 5 Gece - Kurban Bayramı Özel
41
1,249TRL
Endonezya'nın en popüler adası Bali'ye Gelgidek!
VİZESİZ
 • Bali Turu Emirates Havayolları İle 5 Gece - Kurban Bayramı Özel : Endonezya'nın en popüler adası Bali'ye Gelgidek!
 • Bali Turu Emirates Havayolları İle 5 Gece - Kurban Bayramı Özel : Endonezya'nın en popüler adası Bali'ye Gelgidek!
 • Bali Turu Emirates Havayolları İle 5 Gece - Kurban Bayramı Özel : Endonezya'nın en popüler adası Bali'ye Gelgidek!
 • Bali Turu Emirates Havayolları İle 5 Gece - Kurban Bayramı Özel : Endonezya'nın en popüler adası Bali'ye Gelgidek!
 • Bali Turu Emirates Havayolları İle 5 Gece - Kurban Bayramı Özel : Endonezya'nın en popüler adası Bali'ye Gelgidek!
Endonezya'nın en popüler adası Bali'ye Gelgidek!
 • Emirates Havayolları ile
 • 5 Gece 8 Gün
 • DUBAİ Stop Over Paket (Panoramik Şehir Turu + Vize) Dahil!
 • Yarim Pansiyon ve Ekstra Turlar Dahil!
 • 2 Gece – 5* Natya Resort & Villa (Ubud)
 • 3 Gece – 5* Hilton Bali Resort veya 4* Mercure Bali (Nusa Dua

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İSTANBUL – BALİ

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuştan 3 saat öncesinde hazır bulunarak gerçekleştireceğiniz bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Emirates Hava Yolları ‘nın EK0122 sefer sayılı uçuşu ile 19.25 ‘de Dubai aktarmalı olarak Bali ‘ye uçuyoruz. 


2.

Gün
DUBAİ – BALİ – UBUD 2 gün programını görmek için tıklayınız

Yerel saat ile 00:55 ‘de Dubai ‘ye varışımız sonrasında Emirates Hava Yolları ‘nın EK0398 sefer sayılı uçuşu ile 02:05 ‘da Bali ‘ye doğru olan uçuşumuza devam ediyoruz. Yerel saat ile 15:25 ‘de Endonezya ‘nın en çok ziyaret edilen, sahilleri ile meşhur adası Bali’ye varışımızın sonrasında, birçok Hollywood filminin çekildiği, “Bali’nin Kütürel Kalbi” olarak nitelendirilen, el işi sana-tlarının, ağaç oymacılığının ve müzeciliğin oldukça gelişmiş olduğu Ubud bölgesindeki otelimize transfer. Odaların alınması işlemleri sonrasında otelde ya da local restoranda alınacak akşam yemeğinin (set menu veya açık büfe) ardından dinlenmek üzere serbest zaman.

3.

Gün
UBUD – (ÖĞLE YEMEKLİ MİSTİK BALİ TURU) 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısı ardından öğle yemekli Mistik Bali Turu programımızı düzenlenemek üzere ha-reket ediyoruz. Doğal güzellikleri ve tapınaklarının yanı sıra pirinç tarlaları ile de ünlenen Ba-li’deki turumuza bu pirinç tarlalarını ziyaret ederek başlıyoruz. Pirinç tarlalarına tepeden ba-kacağımız ve tarlalarda çalışan işçileri seyrederek fotoğraflayabileceğimiz terasa çıkacağız. Sunu-lacak serbest zaman boyunca hediyelik eşya satn alabilir, Sonsuzluk Salıncağı ‘nı deneyimleyebilir ve meşhur Luwak Kahvesi ‘ni tadabilirsiniz. Pirinç Tarlaları Terası gezimiz sonrasında Ubud ‘a ha-reket ediyoruz. Ana caddesi boyunca onlarca sanat galerisi ve zanaat pazarı bulunan Ubud’un tarihi 8. YY ‘a kadar uzanmaktadır. Aynı zamanda antik Bali ‘nin şifa merkezi olan Ubud, günümüzde de doğal ilaç ve şifa merkezi olarak adından söz ettirmektedir. Ubud gezimiz esnasında ilk olarak, gri uzun kuyruklu makakların yaşadığı Ubud Maymun Ormanı ‘nı ziyaret ede-cek ve yerel köy halkı için ruhani ve kültürel açıdan oldukça önemli orman tapınaklarını pano-ramik olarak göreceğiz. Ubud gezimiz esnasında ayrıca, birçok efsaneye konu olmuş, Lotus çiçekleri ile dikkat çeken Saraswati Tapınağı ve Ubud ’un odak noktası olarak kabul edilen Krali-yet Sarayı görülecek, Bali’nin yerel el sanatları ve hediyelik eşyalar için merkezi olarak kabul edilen Ubud sanat pazarında serbest zaman sunulacaktır. Lokal restoranda alacağımız öğle yem-eğinin ardından Endonezya’nın Bali Adası ‘ndaki en büyük 2. gölü olan, muhteşem manzaralara ve büyüleyici tapınaklara sahip Bratan Gölü ‘ne doğru yola çıkıyoruz. Burada göreceğimiz Ulun Danu Bratan Tapınağı, Bali mitolojisinde önemli yere sahip yedi deniz tapınağından bir tanesidir. Tapı-nağın çevresinde dolaşırken kendinizi pek çok inancın simgeleriyle süslenmiş efsanenin arasında buluyorsunuz. Endonezya'da dinlerin ne kadar iç içe yaşadığının en büyük kanıtı, burada hem Hindular için hem Budistlerin kullandığı 2 tapınak haricinde bir de cami bulunasıdır. Sonrasında Bali ‘de turistlerin en uğrak noktalarından bir tanesi olan Candikuning Meyve Pazarı olacaktır. Yerel halkın mahsullerini tezgahlara getirdiği bu pazarda Güney Asya ‘ya ait birçok tropikal meyve ve sebzeyi tadabilir ve satın alabilirsiniz. Turumuzun ardından Ubud bölgesindeki otelimize trans-fer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

4.

Gün
UBUD – (ÖĞLE YEMEKLİ BALİ KOMBİ TURU) – NUSA DUA 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından otel çıkış işlemlerimizi tamamlıyor ve Öğle Yemekli Bali Kombi Turu programımızı düzenlemek için hareket ediyoruz. Turumuzda ilk olarak, volkanik bir yanardağ olan ve tepesindeki panorama noktasından, siyah lav şeritlerinin bıraktığı izler eşliğinde krater gölü oluşumu Batur Gölü ‘nü izleyerek fotoğraflayabileceğimiz Batur Yanardağı ‘nı ziyaret ediyoruz. Sunulacak serbest zaman ardından Tampaksiring kasabası yakınlarında bulunan bir Hindu su tapı-nağı olan Kutsal Su Tapınağı’nı (Tirta Empul) ziyaret ediyoruz. Ruhları arındırdığına inanılan kay-nak suları ile beslenen ve içinde kutsal olmaları sebebi ile zarar verilmeden yaşayan balıkların bulunduğu havuz, cenaze ayinlerinin düzenlendiği özel bölümler ve bahçesinde yüzyıllık ağaçla-rın bulunduğu tapınaktaki etkileyici ziyaretimiz sonrasında Ubud şehir merkezine ulaşıyoruz. Lo-kal restoranda alınacak öğle yemeği ve kişisel aktiviteler için sunulacak serbest zaman ardından turumuzun bir sonraki durağı, 11. YY’dan günümüze kadar gelen ve UNESCO Dünya Kültür Miras-ları Listesi’nde yer alan, Fil Mağarası olarak bilinen Goa Gajah olacaktır. Hinduizm sembolleri ile süslenmiş T şeklinde yapısı bulunan tapınakta en fazla dikkat çeken objelerden biri de 1954 yılı-na kadar keşfedilmeyen ancak sonrasında tapınağı meşhur kılan, güzel kadın heykellerinin bulun-duğu yüzme havuzlarıdır. Fil Mağarası ziyaretimiz sonrasında Nusa Dua bölgesindeki otelimize haraket ediyoruz. Yol üzerinde turumuzun son durak noktası ise, altın, gümüş ve değerli taş el işçilikleriyle adından söz ettiren ve ünlenen Celuk Sanat Köyü (Celuk Art Village) olacaktır. Hedi-yelik eşya alışverişi ve kişisel aktiviteler için sunulacak serbest sonrasında Nusa Dua bölgesindeki otelimize transfer, odaların alınması ve dinlenmek üzere serbest zaman. 

5.

Gün
NUSA DUA 5 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Gün boyunca kişisel aktiviteler ve alışveriş için sunulacak serbest zamanda, bölgeyi keşfedebilir, Bali masajını deneyimleyebilir veya denizin, kumun ve güneşin tadını çıkartabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

6.

Gün
NUSA DUA – (ULUWATU TAPINAĞI & KEÇAK DANS GÖSTERİSİ ve YEMEKLİ BALİ 6 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Gün boyunca kişisel aktiviteler ve alışveriş için sunulacak serbest zamanda, Bali masajını deneyimleyebilir veya denizin, kumun ve güneşin tadını çıkartabilirsiniz. Akşam üzeri, gün batımında Bali’nin en meşhur 6 tapınağından biri olan Uluwatu Tapınağı ‘nı ziyaret ediyoruz. Dik bir uçurumun ve falezlerin kenarına kurulmuş olan tapınağın ev sahibi maymunlar olmuş durumda. Yöre halkı için büyük bir manevi değere sahip olan ve adayı kötü ruhlardan koruduğuna inanılan Bali ‘nin sembol tapınaklarından bir tanesi olan Uluwatu Tapınağı’na gerçekleştireceğimiz ziyaretin devamında, Dünyaca ünlü görsel bir dans gösterisi olan Keçak Dansı ‘nı izleyeceğiz. Hindu dini motifleriyle ve hikayeleriyle süslenmiş dansta iyinin ve kötünün savaşı anlatılıyor. Gün batımı zamanı etrafı saran kızıl renk ile dansın kombinasyonu izleyenlerini etkiliyor. Gösteri sonrasında bölgenin canlı gece hayatına ev sahipliği yapan Kuta bölgesine hareket edeceğiz. Lokal restoranda alacağımız akşam yemeği sonrasında Bali’nin ışıltılı caddelerinde süregelen yerel hayatını gözlemleyebilecek ve eğlenceli vakit geçireceğiz. Tur sonrası otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

7.

Gün
NUSA DUA 7 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından otel çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Tüm gün kişisel aktiviteler, alışveriş, deniz, kum, güneş veya masaj keyfi için rehberimizin belirteceği saatte kadar serbest zaman sunulacaktır. Lokal acente yetkilisinin belirteceği saatte Bali Denpasar Havalimanı ‘na transfer. 

8.

Gün
NUSA DUA – DUBAİ – İSTANBUL 8 gün programını görmek için tıklayınız

Bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Emirates Hava Yolları'nın EK 399 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile 00.05 ‘de Dubai ‘ye uçuyoruz. Yerel saatle 05:00 ‘de Dubai Havalimanı ‘na varışımız ardından, alanda bizleri bekleyen özel aracımızla Dubai şehir merkezine transfer. Sabah kahvaltısı için sunulacak serbest zaman ardından panoramik Dubai şehir turumuzu düzenlemek üzere hareket ediyoruz. Turumuza ilk olarak “Gökdelenler Caddesi” olarak bilinen Sheikh Zayed yolu üzerinden ulaşacağımız, Dubai’ nin ikonik simgelerinden birisi olan ‘’ Yelken Oteli’’ olarak tanıdığımız Burj Al Arab Oteli ‘ni görecek ve fotoğraf molası sunacağız. Ardından insanoğlunun en büyük mimari projelerinden biri olan, dünyanın etrafında 3 metrelik duvar örülebilecek kadar kum ve kaya kullanılarak yapımı 7 yılda 2008 yılında tamamlanan, Dünya jet sosyetesinin villalarını bulunduğu Palmiye Adası’ nı göreceğiz. Turumuzun son durağında ise, 828 metre yüksekliği ile Dünya ‘nın en yüksek yapısı olan Burj Khalifa ’yı panoramik olarak görecek ve turumuzun tamamlanmasıyla birlikte İstanbul ‘a gerçekleşecek uçuşumuz için Dubai Havalimanı ‘na hareket edeceğiz. Emirates Hava Yolları ‘nın EK0121 sefer sayılı uçuşu ile yerel saatle 14:15 ‘de İstanbul ‘a uçuyoruz. TSİ 17:55 ‘de İstanbul Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu. 

EK BİLGİLER

GENEL ŞARTLAR

1- Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşü-nülemez.

2- Seyahat edilecek ülkede ya da ülkemizde ortaya çıkabilecek ve engel olunamayan mücbir sebeplere (deprem, afet, sel, tsunami, salgın hastalık, siyasi iç karışıklık vb.) bağlı uçuş kısıtla-maları olası halinde Gelgidek.com’un turu düzenlememe / iptal etme hakkı vardır. Böyle bir durumda iptal bilgisi misafire iletilir. Tur bedelinin tamamı misafire iade edilir. Gelgidek.com’ dan alınmış olan iç hat bağlantı uçuşu da misafire iade edilir, ancak Misafir iç hat bağlantı uçu-şunu Gelgidek.com’ dan bağımsız farklı bir ürün sağlayıcıdan aldıysa, gezinin Gelgidek.com ta-rafından iptal edilmesi durumunda Gelgidek.com’ dan herhangi bir ücret iadesi talep edemez. Turun iptalinden dolayı oluşabilecek maddi ve manevi kayıpları misafir turu satın aldığında peşinen kabul eder, Gelgidek.com sorumlu tutulamaz.

3- İptal ve değişiklik: Misafirlerimizin tur çıkış tarihinden 30 gün öncesine kadar Gelgi-dek.com’a yazılı olarak bildirmek koşulu ile cezasız iptal hakkı vardır. Misafir, gezi başlangıç ta-rihine 30 günden az süre kala iptal talebinde bulunması halinde, paket tur bedelinin tamamı-nı ödemekle yükümlüdür, iade gerçekleşmez. İptal talep edilmesi durumunda, iç hat bağlantı, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası gibi ilave alınan hizmetlerin iptal iade şartları, iptal talep edilen süreye göre değişkenlik gösterebileceği için iadesi konusunda önden bilgi sorulması gerekmektedir. Gelgidek.com ilave hizmetlerin iptal iadesi için herhangi bir taahhütte bulu-namaz.

4- Tur programının düzenlenebilmesi için en az 20 (yirmi) kişi katılım gerekmektedir. Katı-lımcı sayısı sağlanamaması durumunda, seyahat başlangıcından 21 gün önce Gelgidek.com ‘un programı iptal etme hakkı vardır. Katılımcı sayısı sağlanmaması sebebi ile iptal edilen prog-ramlarda cezasız iptal ve iade gerçekleştirilir ya da tüketici farklı bir tur veya tarih seçerek re-zervasyonunu değiştirmek istemesi halinde ortaya çıkabilecek olası fiyat farkları tüketiciye yansıtılır.

5- Gelgidek.com hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, olası ihtilaflarda Türk mevzu-atının ilgili hükümlerinin yanı sıra Lahey Protokolü ve Varşova Konvansiyonu uygulanacaktır.

6- Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar ya da uçuş saati değişiklikleri olabilir. Gelgidek.com, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu uçuş saatinin değişme/iptal riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.

7- 0-2 yaş arası çocuklar sadece alan vergisi bedeli öderler.

8- Hava yolları kuralları gereğince; gidiş-dönüş olarak satın alınmış uçak biletlerinin gidiş uçuşu kullanılmadığı takdirde, dönüş uçuşu hava yolu tarafından iptal edilmektedir.

9- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemlerdir ve bu işlemlerin misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında, ilgili hava yo-lu kontuarlarından ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.

10- Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri, havalimanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler bizzat misafirler tarafından takip edilmelidir.

11- Tura katılım için hava yolları kuralları doğrultusunda bildirilen saatlerde, belirtilen hava-limanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen misafirlerin, uçuşu ger-çekleştirememeleri durumundan Gelgidek.com sorumlu değildir. Uçağı kaçıran misafirlerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletlerinin temini ve gidilecek bölgedeki transferleri vb. gibi konulara dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

12- Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidile-cek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/fiyat kuralları hava yolları ta-rafından belirlenmekte olup, Gelgidek.com’un sorumluluğunda değildir.

13- Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek (business veya first class’a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz için; biletleri kesildikten sonra hava yolunun (üyeliğinizin bulunduğu hava yolu-nu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemleri gerçekleştirebilir. Her uçuş için mil garantisi verilmez. Programın biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kont-rol ediniz.

14- Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.

Diğer Hususlar

15- Gelgidek.com misafirin doğrudan otel ile iletişime geçerek yaptığı herhangi bir değişiklik veya iptal işlemi için sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu durumda Gelgidek.com’un iptal ko-şulları geçerli olacaktır.

16- Tur programında otel(ler) isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli sunulduğu durumlarda gezi hareketinden 48 saat önce misafire Gelgidek.com tarafından bildirilecektir.

17- Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi özel dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Gelgidek.com tarafından bilgi verilecektir.

18- Satın alınan tura kayıt esnasında; misafir tarafından pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme doğru şekilde girilmesi/beyan edilmesi gerekmektedir. Uçak bi-letleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya deği-şikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.

19- Cep telefonlarınızı yurt dışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefo-nunuzun yurt dışına açık olup olmadığını, hattınızın ait olduğu şirket ile iletişime geçerek kontrol ediniz.

20- Konaklama için otel giriş saati 15.00, çıkış saati ise 12.00’dir.

21- Gelgidek.com tarafından, oda ile ilgili talepler (yüksek kat, genel alanlara yakın, sigara içi-len/içilmeyen, yatak tipi) otele bildirilir. Ayırtılan odaların, otelin müsaitliğine göre misafirin tercihleri doğrultusunda olmasına özen gösterilir. Bu taleplerin gerçekleşmesi otele giriş sıra-sındaki müsaitliğe bağlıdır ve Gelgidek.com tarafından garanti edilemez.

22- Otellerde sunulan kahvaltı Türk mutfağında alışılagelmiş zengin kahvaltıdan farklılık gös-termektedir. Genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay ve-ya kahveden oluşan sınırlı seçenekler ile sunulmakta olup, gruplar için gruba tahsis edilmiş ay-rı bir salonda servis edilebilir.

23- Çocuk ve ek yatak politikası her otelin, oda tiplerine göre değişiklik gösterebilir.

24- Her türlü ilave yatak ve bebek karyolası, talep üzerine ve otelin müsaitliği doğrultusunda temin edilir ve otel tarafından onaylanması gerekir.

25- Odadaki ilave yatak veya bebek karyolası kapasitesi 1 adettir (azami).

26- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması vardır, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen ya-tak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmakta-dır. İlave yataklar, açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluşmaktadır. Misafirlerimiz 3 kişilik oda ve/veya çocuklu rezervasyonlarında standart odaya eklenecek ilave yataklar nedeniyle odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan et-miş sayılırlar.

27- Otel rezervasyonlarında belirtilen, yetişkinler ile konaklayacak çocuk sayısı ve çocukların yaşları misafirlerimizce hatalı beyan edilir ise ilgili oteller ek bedel tahsil edebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yanlış beyanda bulunan misafire aittir. Otel tarafından çocuklar için yaş tespitine yönelik kimlik talep edilebilir.

28- 2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda, çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fi-yatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Çocuk indirimle-ri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan, “tek çocuk” için geçerlidir.

29- Gün içindeki kur değişimi, TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir. İlave talepleriniz, otelde alacağınız bazı ek hizmetler (minibar, ütü vb.) otel tarafından ekstra ücrete tabi tutulur. Bu masraflar satın alma esnasında ücrete dahil edilmez ve konaklamanız sırasında doğrudan otele ödenir.

30- Bazı ülkeler şehir, turizm ya da yerel düzeyde vergiler ile ilgili farklı uygulamalara sahip-tir. Bu şekilde uygulanmakta olan her türlü şehir, turizm ya da diğer vergiler, giriş veya çıkış sırasında otel tarafından, misafirden tahsil edilir.

31- Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.

32- Gelgidek.com zorunlu durumlarda veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

33- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri, pasaportları / kimlikleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Gelgidek.com sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

34- Tura katılan kişilerin seyahat sağlık sigorta poliçelerini ve herhangi bir sağlık sorunları var-sa ilgili ilaç ve raporlarını yanlarında bulundurmaları zorunludur.

35- Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmî kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kim-lik/pasaport ve kredi kartı ya da nakit depozit, otel tarafından talep edilebilir. Çıkış sırasında talep edilen depozit iadesi otel ile misafir arasında olan bir işlem olup, Gelgidek.com’un her-hangi bir müdahalesi bulunmamaktadır.

Vize / Pasaport Uygulamaları

36- Endonezya’ya yapılacak seyahatlerde T.C vatandaşları için vize uygulaması bulunmamaktadır.

37- T.C. vatandaşlarından Birleşik Arap Emirlikleri vizesi istenmektedir. Bu turumuzda tek girişli Birleşik Arap Emirlikleri vizesi fiyatlara dahildir. Seyahat tarihinden 7 iş günü öncesine kadar tarafımıza vize başvurusunun yapılması gerekmektedir. Dubai ‘ye yapılacak seyahatlerde Yeşil pasaport sahibi T.C. vatandaşları için vize gerekmemektedir.

38- Misafirlerimizin pasaportlarının seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir.

39- Gümrük geçişlerinde/sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 2 sayfalık boş alan olması gerekmektedir.

40- Bu turdaki ülkelere giriş için vizeden muaf olunması, ülkeye giriş/ülkeden çıkış yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama/çıkarmama yetkisi vardır, bu durumdan Gelgidek.com sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

41- Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerimizin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir, aksi halde doğacak sonuçlardan Gelgidek.com sorumlu olmayacaktır.

42- Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat (lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; pasaportların yenilenmesi gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

43- 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#2962
LOKASYON:
Endonezya
YEMEK:
5 Kahvaltı
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 649,48 1298,96
3 441,31 1323,94
4 334,11 1336,43
6 224,82 1348,92
9 152,66 1373,90
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur
asd

1.249

Başlangıç Fiyatı

8 Gün

Endonezya
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.