6* Seabourn Encore İle Güneydoğu Asya

6* Seabourn Encore İle Güneydoğu Asya
41
6,109TRL
Singapur (Singapur) Bangkok - Ko Kood (Tayland) Sihanoukville (Kamboçya) Saigon/Ho Chi Minh City (1) Hue/Da Nang - Halong Bay (Vietnam) Hong Kong (Çin)
LÜKS VE KONFOR
  • 6* Seabourn Encore İle Güneydoğu Asya : Singapur (Singapur) Bangkok - Ko Kood (Tayland) Sihanoukville (Kamboçya)
Saigon/Ho Chi Minh City (1) Hue/Da Nang - Halong Bay (Vietnam) Hong Kong (Çin)
  • 6* Seabourn Encore İle Güneydoğu Asya : Singapur (Singapur) Bangkok - Ko Kood (Tayland) Sihanoukville (Kamboçya)
Saigon/Ho Chi Minh City (1) Hue/Da Nang - Halong Bay (Vietnam) Hong Kong (Çin)
  • 6* Seabourn Encore İle Güneydoğu Asya : Singapur (Singapur) Bangkok - Ko Kood (Tayland) Sihanoukville (Kamboçya)
Saigon/Ho Chi Minh City (1) Hue/Da Nang - Halong Bay (Vietnam) Hong Kong (Çin)
Singapur (Singapur) Bangkok - Ko Kood (Tayland) Sihanoukville (Kamboçya)
Saigon/Ho Chi Minh City (1) Hue/Da Nang - Halong Bay (Vietnam) Hong Kong (Çin)
  • 14 gece 15 gün Gemide
  • Tam Pansiyon Konaklama
  • Ön Vizesiz
  • Restauran ve barlarda sınırsız 1. sınıf alkollü & alkolsüz içecekler
  • Ücretsiz kişiselleştirilebilen mini bar kullanımı
  • Hoş geldin şampanyası

*Arzu edilirse programa uçak ve transfer hizmetleri eklenebilir.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
SİNGAPUR

Singapur Limanı’nda demirli olan Seabourn Encore Gemisi’ne saat 14.00 itibari ile pasaport/check-in işlemlerinin ardından giriş, süitinize yerleşme ve serbest zaman. Gemimiz 23.00’de limandan hareket edecektir.


2.

Gün

3.

Gün

7.

Gün

10.

Gün

12.

Gün

14.

Gün

15.

Gün
HONG KONG, ÇİN

Gemimiz yerel saat ile 07.00'de Hong Kong Limanı’na yanaşmış olacaktır. Gemide alınan kahvaltı sonrası çıkış işlemleri ve programın sonu.


EK BİLGİLER

NOTLAR VE BİLMENİZ GEREKENLER;


Vize Bilgisi Gemide alınacak Vietnam ve Kamboçya vizesi

Hususi, Hizmet, Diplomatik pasaport için vize gerekmemektedir

Hong Kong özerk bölge olduğu için Çin vizesi gerekmemektedir

*Programda belirtilen saatler gemi firmasından alınmıştır. Saatlerde oluşabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliği durumunda acentemiz programın içeriğini düzenleme hakkını saklı tutar. Ayrıca deniz & nehir turlarımızda ani gelişen liman şartları, kötü hava şartları, su seviye değişimi, deniz & nehir trafiği, nehir seviye havuzlarındaki grev vb. “fors majör” nedenlerden ötürü gemi firması ve gemi kaptanı programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu değişikliklerden acentemiz sorumlu olmayacaktır.

*Tura başlangıç için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havalimanında ya da geminin yanaşacağı limanda hazır bulunmayan, uçağı ya da gemiyi kaçırarak binemeyen yolcuların seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu olmayacaktır. Uçağı ya da gemiyi kaçıran yolcuların tura yeniden dahil olmaları için gerekli olacak ulaşım masrafları kendilerine aittir.

*Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine maksimum 8 kg ve 40 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 55 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet valiz alabilme hakkına sahiptir. Bu valizin izin verilen ücretsiz kilo sınırı havayolu şirketi, uçuş güzergahı ve biletin sınıfına göre değişkenlik göstermektedir. Uçuş öncesi lütfen biletinizden veya acentemizden teyit ediniz.

 *Gemiye yapılan check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) manyetik “cruise card”larını alırken kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından kişi başına ortalama 300 USD’lik bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız ekstra harcamalar içindir. Gemi içindeki ekstra harcamalarınızı check-in esnasında sizlere verilmiş olan bu manyetik cruise card ile yapabileceksiniz. Gemide casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki interaktif televizyonlardan, gemi içerisindeki interaktif ekranlardan veya resepsiyondan takip edebilirsiniz.

*Gemiye alkollü içki, ütü, saç kurutma makinası, kettle, biberon ısıtıcı, elektrikli battaniye vb. eşyalar sokmak kesinlikle yasaktır. Her kabinde saç kurutma makinası bir çok kabinde kettle mevcuttur.

*Gemi seyahatimizin başlangıcında valizleriniz için belirli renklerde valiz etiketleri tahsis edilecektir. Bu etiketlerin eksiksiz doldurulması valizlerinizin kabinlerinize doğru olarak gelmesi açısından son derece önemlidir.

*Valizleriniz geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kabinize gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan, kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Bu yüzden gemiye bineceğiniz ilk gün önemli ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.

*Acil bir durumda tahliye prosedürlerini tanımanız açısından seyahatinizin ilk günü çok kısa sürecek bir güvenlik tatbikatı ve brifingi yapılacaktır. Katılımı son derece önemlidir. Tatbikattaki buluşma noktasına rehberleriniz ve odanızdan sorumlu gemi çalışanı yönlendirmektedir.

*Gemi yolculuğu sırasında masanızın ilk gün belirlendiği, ana alakart restaurantta alacağınız akşam yemeklerinden bazıları resmi akşam yemeği olacaktır. Gemi kuralları gereği burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun takım elbise, kadın yolcumuzun da gece elbisesi giyinmesi zorunludur. Arzu eden yolcularımız bu resmi akşamlarda ya da diğer akşamlarda yemeklerini geminin başka restaurantlarında ve açık büfesinde alma hakkına sahiptir.

*Geminin ücretli olan uydu bağlantılı internet sisteminden faydalanabilirsiniz. Maliyetinin düşük olması için mutlaka gemi tarafından önerilen paketleri tercih ediniz.

*Gemide her akşam, bir sonraki güne ait ayrıntılı bir program kabininize teslim edilecektir. Bu programda, gemi içerisindeki tüm aktiviteler, eğlence organizasyonlarına dair bilgiler ve önemli notlar eksiksiz şekilde yer almaktadır.

*Tur süresince tüm özel eşyalarınıza titizlikle sahip çıkmanızı önemle rica ederiz. Gemide tüm kabinlerde değerli eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz bir kasa mevcuttur. Acentamız kabinde ve bagajda unutulan para veya değerli eşyaların kaybolmasından ve çalınmasından dolayı sorumluluk üstlenmemektedir. Bulunan eşyalarınızın bulunduğu ülkeden karşı ödemeli kargo hizmeti ile tarafınıza gönderilmesi konusunda destek sağlanacaktır.

*Tur başlangıcından sonraki günlerde de geminin limanlardaki kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda geminin kalkış saatinden en geç 45 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan acentemiz sorumlu olmayacaktır. Gemi turuna izin verilen uygun bir limandan yeniden dahil olunması için gerekli olacak ulaşım masrafları yolcunun kendisine aittir.

*Cruise gemilerinde uzman doktorların ve tıbbi personelin hizmet verdiği, donanımlı Sağlık Merkezi bulunmaktadır. Acil durum numarasını arayarak 24 saat boyunca acil durum hizmetlerinden de yararlanmak mümkündür. Gemide sunulan sağlık hizmetleri ücretlidir. Nehir gemilerinde sağlık personeli bulunmamakta olup acil durumlarda ambulansların gemiye ulaşması mümkündür.

*Gemi seyahatinizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Ertesi sabah gemiden çıkış işlemleri sonrasında valizler geminin dışında bulunan istasyonlardan yolcular tarafından teslim alınacaktır.

İyi seyahatler dileriz…
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#2696
LOKASYON:
Casablanca, Marrakech, Rabat, Fes, Tanca, Cebelitarık, Tarifa, Granada, Malaga, Cordoba
ULAŞIM
Deniz   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 3176,68 EUR 6353,36 EUR
3 2158,51 EUR 6475,54 EUR
4 1634,16 EUR 6536,63 EUR
6 1099,62 EUR 6597,72 EUR
9 746,66 EUR 6719,90 EUR
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

6.109

Başlangıç Fiyatı

15 Gün

Casablanca, Marrakech, Rabat, Fes, Tanca, Cebelitarık, Tarifa, Granada, Malaga, Cordoba
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.