Ankara Çıkışlı Akdenizin İncisi Mersin Yüzme...

Ankara Çıkışlı Akdenizin İncisi Mersin Yüzme Turu (3 Gece Otel Konaklamalı)
41
899TRL
Tarsus Şelalesi, Hz. Danyal Makamı, Nusrat Mayın Gemisi, Yedi Uyurlar, Cennet ve Cehennem'i, Kız Kalesi'ni Gezeceğiz
  • Ankara Çıkışlı Akdenizin İncisi Mersin Yüzme Turu (3 Gece Otel Konaklamalı) : Tarsus Şelalesi, Hz. Danyal Makamı, Nusrat Mayın Gemisi, Yedi Uyurlar, Cennet ve Cehennem'i, Kız Kalesi'ni Gezeceğiz
  • Ankara Çıkışlı Akdenizin İncisi Mersin Yüzme Turu (3 Gece Otel Konaklamalı) : Tarsus Şelalesi, Hz. Danyal Makamı, Nusrat Mayın Gemisi, Yedi Uyurlar, Cennet ve Cehennem'i, Kız Kalesi'ni Gezeceğiz
  • Ankara Çıkışlı Akdenizin İncisi Mersin Yüzme Turu (3 Gece Otel Konaklamalı) : Tarsus Şelalesi, Hz. Danyal Makamı, Nusrat Mayın Gemisi, Yedi Uyurlar, Cennet ve Cehennem'i, Kız Kalesi'ni Gezeceğiz
Tarsus Şelalesi, Hz. Danyal Makamı, Nusrat Mayın Gemisi, Yedi Uyurlar, Cennet ve Cehennem'i, Kız Kalesi'ni Gezeceğiz
  • Kızkalesi Yüzme Molası
  • Taşucu Limanı Tekne Turu
  • Yedi Uyurlar Mağarası
  • Cennet Obruğu ve Cehennem
  • Aziz Danyal Makamı
  • Üç Güzeller Mozayiği

Yılın Tüm Stresini Akdeniz'e Bırakacağız. Hazır Gelmişken Biraz Gezelim

2021 Erken Rezervasyon Başlamıştır

%25 Peşin Ver Gerisini Otobüste Tamamla

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Yedi Uyurlar, Tarsus Şelalesi, Nusrat Mayın Gemisi, Mersin

Turdayim Araç Kalkış Noktaları

00:15 Fatih Köprüsü

00:30 Ofis Önü

00:40 Anka Mall Avm

00:50 Aşti Berat Büfe

01:00 Taurus Avm

01:15 Dikmen Kavşağı

01:30 Gölbaşı Pak Otel

02:00 Şereflikoçhisar

Tarsus Şelalesi, Hz. Danyal Makamı, Nusrat Mayın Gemisi, Yedi Uyurlar, Mersin

Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından Ankara Çıkışlı Akdenizin İncisi Mersin Yüzme Turu yolculuğumuza Gölbaşı, Aksaray, Pozantı güzergâhı ile yapacağımız Eğlenceli ve Keyifli yolculuğumuzun devamında, Tarsus'ta vereceğimiz (Ekstra) Kahvaltısı Molamız sonrasında, Toros Dağları'ndan İç Anadolu'ya geçit veren Ticaret Yolları üzerinde olması nedeni ile önemli Ticaret Merkezi Tarsus’a ulaşıyoruz. Berdan Çayı üzerinde, 4–5 m yükseklikten dökülen, Roma döneminde çevresi mezarlık olarak kullanılmış Tarsus Şelalesi, Hristiyanlıkta Yedi Kişi olarak tasvir edilen, bu yüzden Yedi Uyurlar olarak bilinen, Allah’ın Birliğine iman etmiş, öldürülmekten korkarak yaşadıkları yerin yakınlarındaki bir mağaraya sığınan ve Kehf Sûresi'ne göre Köpekleri Kıtmir ile 309 yıl uyudukları Ashâb-ı Kehf Mağarası ve Kur'an'da ismi geçmeyen ancak İslami eserlerde bahsedilen Danyal Peygamberin Kabri ziyaretlerimizin bitiminde havuç, toz şeker, ceviz ve hindistan cevizinden yapılan, adını Arapça'da havuç anlamına gelen Cezer kelimesinden almış Cezerye alış verişi yaptıktan sonra 1911 yılında Almanya'nın Kiel şehrinde yapılan ve 1913 yılında Osmanlı Donanması'na katılmış, Çanakkale Boğazı’na döşediği Mayınlar ile Bouvet, Irresistible ve Ocean zırhlılarını sulara gömmüş Nusrat Mayın Gemisi’ni göreceğiz. Vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında Helenistik dönemde kentin ismi Zephyrion olan, 1517 yılında Osmanlı’ya katılan Mersin’deki Otelimize ulaşıyoruz. Dileyen misafirlerimiz Akşam Yemeği’ne kadar Deniz’e girebilirler. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

Kahvaltı: Tarsus - Şelale Restoran / Kişiye Özel Kahvaltı Tabağı

Öğle Yemeği: Tarsus - Kent Lokantası / Usta Tabağı Menü

Akşam Yemeği: Otelde Set-Menü Olarak Alınacaktır

Konklama: Mersin - Merada Suite Hotel vb.Konaklama: Merada Suite Hotel vb.

2.

Gün
Kanlıdivane, Cennet, Cehennem, Astım Mağarası 2. gün programını görmek için tıklayınız

Kanlıdivane, Cennet Mağarası, Cehennem Obruğu, Astım Mağarası, Yüzme Molası

Ankara Çıkışlı Akdenizin İncisi Mersin Yüzme Turu’muzun 2. Gününde Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, 3. yüzyılda kurulan ve 4. yüzyılda adı Neapolis olarak değişen, Elaiussa Sebaste'nin sur dışında yer alan uzantısı olduğu tahmin edilen, doğal bir çökük olan 30 metre derinliğindeki geniş bir obruk etrafında kurulmuş, Olba Krallığı'nın kutsal yerleşim yeri, Fransız gezgin Victor Langlois tarafından keşfedilen, Roma döneminde suçluların obruğa atılıp vahşi hayvanlara yem edildiği, Kanlıdivane'yi gezeceğiz. Sonrasında, Elips biçimindeki ağız kısmının çapları 250 m. ve 110 m. olup derinliği 135 m olan, 452 basamaklı taş bir merdivenle inilen Cennet Obruğu'nda Paulus adında dindar bir kişi tarafından Meryem Ana'ya ithafen yaptırılmış Kiliseyi, yaklaşık 110 m derinliğine sahip, Zeus'un alevler kusan yüz başlı ejderha Typhon’u hapsettiği Cehennem Obruğu’nu ziyaretimizin bitiminde 600 metre yürüyerek ulaşacağımız Astım Mağarası'na giriyoruz. Sonrasında Bizans İmparatorluğu'nun Kutsal Adalar Valisi Poimenios tarafından 4. yüzyılda yöre halkına şifa olması için yaptırdığı hamamdan günümüze kadar gelen, Zeus'un Üç Güzeller olarak bilinen kızları Aglaia, Thalia ve Euphrosine'yi gördükten sonra vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında Helenistik dönemde kentin ismi Zephyrion olan, 1517 yılında Osmanlı’ya katılan Mersin’deki Otelimize ulaşıyoruz. Dileyen misafirlerimiz Akşam Yemeği’ne kadar Deniz’e girebilirler. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

Kahvaltı: Otelde Set-Menü Olarak Alınacaktır

Öğle Yemeği: Narlıkuyu - İnci Balık / Karışık Balık Menü

Akşam Yemeği: Otelde Set-Menü Olarak Alınacaktır

Konklama: Mersin - Merada Suite Hotel vb.Konaklama: Merada Suite Hotel vb.

3.

Gün
Kız Kalesi Tekne Turu 3. gün programını görmek için tıklayınız

Kız Kalesi, Akkum, Fok Mağarası, Akyar, Narlı Kuyu, Kızlar Hamamı, Yapraklı Koy, Susanaoğlu

Ankara Çıkışlı Akdenizin İncisi Mersin Yüzme Turu’muzun 3. Gününde, Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, helenistik dönemde kentin ismi Zephyrion olan, 1517 yılında Osmanlı’ya katılan Mersin istikameti ile antik dönemlerde korsanların kullandığı, I. Aleksios döneminde, anlatıya göre Korykos Kralı'nın kızını korumak maksatlı inşa edilen Kız Kalesi'nin karşısındaki iskelemize ulaşıyoruz. Hazırlıklarımızı yaptıktan sonra Saat 11:00’da Teknemize binerek, güzel ve temiz Kumsalı, boyunuza kadar gidebileceğiniz sığ ve güzel denizi ile Akkum, 40 tane kafes ve her kafeste yaklaşık 340 bin civarında yavru balığın bulunduğu Balık Yetiştirme Çifltiği ve batı köşesinden inilirse yüksekliği 3 metre uzunluğu 10 metre, dip yapısı kayalık olan Ayı Mağarası'nı görebileceğiniz Akyar’dan geçerek Ortaçağ'da Porto Calamie olarak bilinen, deniz altındaki su kaynaklarından dolayı soğuk ve tatlı suyu ile diğer koylardan farklı Narlıkuyu’da Yüzme Molası veriyoruz. Sonrasında, cam gibi berrak denizi ile bölgenin en çok tercih edilen plajlarından birisi Kızlar Hamamı’nda vereceğimiz Yüzme ve (Dahil) Öğle Yemeği Molası sonrasında dip yapısı kum ve kayalık olan yüksekliği 3 m uzunluğu 5 m olan Fok Mağarasında ve antik dönemlerde korsanların kullandığı, Korykos Kralı'nın kızını korumak maksatlı inşa edilen Kız Kalesi’nde vereceğimiz Yüzme Molası sonrasında Saat 17:00’da teknemizden inerek Mersin’deki Otelimize ulaşıyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

Kahvaltı: Otelde Set-Menü Olarak Alınacaktır

Öğle Yemeği: Kızkalesi - Tekne Turu / Balık veya Tavuk Menü

Akşam Yemeği: Otelde Set-Menü Olarak Alınacaktır

Konklama: Mersin - Merada Suite Hotel vb.Konaklama: Merada Suite Hotel vb.

4.

Gün
Mersin, Talat Göktepe Tabiat Parkı, Erdemli, Pozantı, Ankara 4. gün programını görmek için tıklayınız

Talat Göktepe Tabiat Parkı Kamp Alanı, Erdemli, Poazantı, Ankara

Ankara Çıkışlı Akdenizin İncisi Mersin Yüzme Turu’muzun 4. Gününde, Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, bilinen en eski ismi Kizzuvatna, Hitit devrinde ise Kue olarak anılan Mersin'deki otelimizde dileyen misafirlerimiz, Osmanlı döneminde Bahr-i Sefīd olarak anılan, Atlas Okyanusu'na bağlı, 2.5 milyon km² civarında alanı kaplayan Akdeniz'de yüzebilir, işletmelerde sahilin keyfini sürebilir, sahil boyunca yürüyebilir, alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Saat 11:30’da Otelimizden ayrılarak Erdemli’de vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında Talat Göktepe Tabiat Parkı Kamp Alanı’na ulaşıp vereceğimiz Yüzme Molası bitiminde saat 17:00'da aracımıza binerek Tarsus istikameti ile Teke Yarımadası'ndan Irak sınırına varan, en yüksek noktası 3767 m ile Kızılkaya zirvesi olan Toros Dağları üzerindeki Akdeniz Bölgesi ile İç Anadolu Bölgesi arasında bağlantıyı sağlayan, ortalama rakımı 1.050 metre olan Gülek Geçidi'ni aşarak ilk çağlarda adı Pendonsis olarak bilinen Pozantı'ya ulaşıyoruz. Vereceğimiz Mola sonrasında, deniz seviyesinden 3268 metre yüksek olan tepesiyle bir volkanik dağ olan Hasan Dağı'nın yanından geçip, Hititler devrinde "Garsaura" adıyla anılan, 1989’da İl olan Aksaray istikameti ile istikameti ile 13 Ekim 1923'te başkentimiz olmuş Ankara'ya vardığımızda Turumuza katılan siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki Turdayim.com organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıp, Turumuzu Tamamlıyoruz.

Kahvaltı: Otelde Set-Menü Olarak Alınacaktır

Öğle Yemeği: Erdemli - Göksel Tantuni / Tantuni Menü

Akşam Yemeği: Ulukışla - Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman

Konklama: Yapılmayacaktır

Ankara Çıkışlı Akdenizin İncisi Mersin Yüzme Tur Sirküsü Yayınlandığı 06.12.2020 Tarihinde Geçerlidir. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.Konaklama: dönüş yolculuğu
EK BİLGİLER

Tur Şartnamesi

Turumuzun süresi 4 Gece 5 Gündür. Otel konaklaması 4 Gece olarak gerçekleşmektedir.

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanabilir.

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Uçak Tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

Otobüslü turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır.

Triple odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir.

2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.

Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. Haklar iade edilemez.

Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.

4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılarak rotasyon uygulaması gerçekleştirilir.

Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça Tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.

Uçaklı turlarda TURDAYIM, yoğunluğa bağlı olarak ve programı aksatmamak kaydıyla; havalimanı, havayolu şirketi ve uçuş saati değiştirme hakkını saklı tutar. Havalimanı değişikliklerin de TURDAYIM, misafirlerine ücretsiz servis vermek zorundadır.

Ekstra turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda Turdayim.com’un bir sorumluluğu yoktur. Ekstra Tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra Tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Turdayim.com’un sorumluluğu değildir, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.

Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili Turdayim.com’un herhangi bir yaptırımı yoktur.

Karadeniz turları’nda konaklanacak yayla otelleri bungalov ve standart yayla oteli yapısına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur.

Turlar esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. Bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.

Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.

Tur öncesi ya da Tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlardan Turdayim.com’un sorumluluğu yoktur.

Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı SSC Tur’da saklıdır.

Turun iptali durumunda Turdayim.com iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

Müze ve ören yeri girişi ücretleri fiyatlara dahil değildir.

Turdayim.com yıldız kategorisi aynı kalmak şartıyla eş değer veya bir üst kategoride otel değiştirme haklını saklı tutar.

Seyahat süresince kullandığımız araçlar ve otellerden ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olun, kaybolan eşyalarınızdan TURDAYIM sorumlu değildir.

Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır.

İptal İade Güvence Paketi Ve Zorunlu Seyahat Sigortası Hakkında

İptal İade Güvence Paketi; tura çıkış gününden; 72 saat (3 gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. Konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 50 tl’dir.

Zorunlu seyahat sigortası; Acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta kapsamı detayları; acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket Tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)

Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

Otobüsler: (32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa Safir/Maraton, Man Fortuna

Midibusler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) Isuzu Turkuaz, Otokar Mega

Minibusler: (19 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#2125
LOKASYON:
Mersin
YEMEK:
3 Kahvaltı, 3 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
00:15 Fatih Köprüsü 00:30 Ofis Önü 00:40 Anka Mall Avm 00:50 Aşti Berat Büfe 01:00 Taurus Avm 01:15 Dikmen Kavşağı 01:30 Gölbaşı Pak Otel
BİTİŞ:
00:15 Fatih Köprüsü 00:30 Ofis Önü 00:40 Anka Mall Avm 00:50 Aşti Berat Büfe 01:00 Taurus Avm 01:15 Dikmen Kavşağı 01:30 Gölbaşı Pak Otel
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 467,48 TL 934,96 TL
3 317,65 TL 952,94 TL
4 240,48 TL 961,93 TL
6 161,82 TL 970,92 TL
9 109,88 TL 988,90 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur
asd

899TL

Başlangıç Fiyatı

4 Gün

Mersin
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.