Uludağ Festivali 3 Gün 2 Gece Dağ Konaklamalı...

Uludağ Festivali 3 Gün 2 Gece Dağ Konaklamalı
41
669TRL
Neden bu tura katılmalıyım? "Gökyüzünün hala eğlenebilenlere attığı beyaz konfetiler" eşliğinde, Uludağın en büyük festivali. Bizce daha fazla bir nedene gerek yok :)
EN İYİ FİYAT
 • Uludağ Festivali 3 Gün 2 Gece Dağ Konaklamalı : Neden bu tura katılmalıyım?
 • Uludağ Festivali 3 Gün 2 Gece Dağ Konaklamalı : Neden bu tura katılmalıyım?
 • Uludağ Festivali 3 Gün 2 Gece Dağ Konaklamalı : Neden bu tura katılmalıyım?
 • Uludağ Festivali 3 Gün 2 Gece Dağ Konaklamalı : Neden bu tura katılmalıyım?
 • Uludağ Festivali 3 Gün 2 Gece Dağ Konaklamalı : Neden bu tura katılmalıyım?
 • Uludağ Festivali 3 Gün 2 Gece Dağ Konaklamalı : Neden bu tura katılmalıyım?
 • Uludağ Festivali 3 Gün 2 Gece Dağ Konaklamalı : Neden bu tura katılmalıyım?
 • Uludağ Festivali 3 Gün 2 Gece Dağ Konaklamalı : Neden bu tura katılmalıyım?
 • Uludağ Festivali 3 Gün 2 Gece Dağ Konaklamalı : Neden bu tura katılmalıyım?
 • Uludağ Festivali 3 Gün 2 Gece Dağ Konaklamalı : Neden bu tura katılmalıyım?
 • Uludağ Festivali 3 Gün 2 Gece Dağ Konaklamalı : Neden bu tura katılmalıyım?
Neden bu tura katılmalıyım?
"Gökyüzünün hala eğlenebilenlere attığı beyaz konfetiler" eşliğinde, Uludağın en büyük festivali. Bizce daha fazla bir nedene gerek yok :)

ARAÇ KALKIŞ SAATLERİ:

06.00 İncirli Dilek Pastahanesi Önü
06.30 Mecidiyeköy İETT Durakları
06.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi
07.20 Kartal Köprüsü Ankara Yönü
07.30 Çayırova McDonald's

FİYATA DAHİL HİZMETLER:

- 2 Gece Her Şey Dahil Konaklama
- 2 Sabah kahvaltısı
- 2 Öğlen yemeği
- 2 Akşam yemeği
- 2 gün snack saatleri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

- Kişisel Harcamalar
- Kayak Takımı
- Kayak Kıyafetleri
- Snowboard, Skipass
- Etkinlik Paketi
-Ulaşım


 TUR PROGRAMI:

1.GÜN:

Belirtilen noktalarda buluşmamızın ardından araç içi ikramlar ve araç içi ikramlar eşliğinde Uludağ Turumuza başlıyoruz. Sabah ilk olarak Cumalıkızık'a gidip kahvaltı için kısa bir mola veriyoruz. -Kahvaltı ekstra ücretli olup, isteğe bağlıdır.- Kahvaltımızı yaptıktan sonra dileyen misafirlerimiz küçük bir Cumalıkızık gezisi yapabilir, dileyen misafirlerimiz bir yerde oturup çayını, kahvesini yudumlayabilir. Belirlenen toplanma saatinde buluştuktan sonra Uludağ'daki otelimize geçmek için yola çıkıyoruz. Saat 14:00'da otelimize giriyoruz ve dinlenmeye geçiyoruz. Otelimize giriş yaptıktan sonra misafirlerimiz 3 gün boyunca dilerlerse kayak yapabilir, festivale katılabilir, dinlebilir, otelde vakit geçirebilir. - Transferleriniz için rehber arkadaşlarımız sizinle 3 gün boyunca iletişimde olacaklardır. Biz şimdiden eğlence için sabırsızlandığınızı görür gibi olduk...

2. GÜN:

Etkinlik devam ederken, dileyen misafirlerimiz zirveye çıkıp unutulmaz zamanlar geçirebilir, kayak takımı kiralayıp kayak yapabilirler..
-Kayak takımı fiyata dahil değil, isteğe bağlıdır.-

3. GÜN:

Kahvaltımızı yaptıktan sonra saat 12:00'de otelimizden ayrılıp dönüş yolumuza başlıyoruz. İlk olarak Bursa merkezde dileyen misafirlerimizle Bursa'nın meşhur iskendercisinde iskenderimizi yiyoruz. -İskender ekstra ücretli, isteğe bağlıdır.- İskenderciden sonra Bursa da dolaşmak, alışveriş yapmak veya dinlenmek isteyen misafirlerimiz için de yaklaşık 1 saatlik serbest zamanımızın ardından İstanbul'a dönüş için yola çıkıyoruz. Dönüş yolumuzda kestane almak isteyen misafirlerimiz için bir küçük alışveriş molasının ardından rotamızı tamamen İstanbul'a çeviriyor, bir sonraki turumuzda görüşmek üzere misafirlerimize veda ediyoruz.

 OTELLERİMİZ:

ER-TA SOYAK HOTEL

KERVAN SARAY  HOTEL

3 Öğün Açık Büfe Yemek
Sınırsız Alkollü / Alkolsüz İçecekler
5 çayı / Gece Çorbası
Afterski Party Girişi
Lobby Aktiviteleri


 ÖNERİLERİMİZ:

Gezi boyunca ayağınızda rahat bir ayakkabınızın olması, yürüyüşlerinizi daha keyifli bir hale getirir. Yapacağınız spor&şık kombinler fotoğraflarınızın likelarını yükseltebilir!
Beyazın gözünüzü almaması için kışlık güneş gözlüğü,
Kendi kayak ekipman ve kıyafetlerinizi de getirebilirsiniz.
Termal içlik, kayak çorabı, eldiven gibi aksesuarlarınızı da yanınıza alabilirsiniz.Ve en önemlisi, fotoğraf makinesi, sarj aleti ve powerbanklarınızı sakın yanınıza almayı unutmayınız!

 ÖNEMLİ DETAYLAR:

> Tatilciniz Turizm Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
> Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Tatilciniz Turizm sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir. 
> 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan Muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur. 
> Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. 
> Acente zorunluluğu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan Tatilciniz Turizm sorumlu tutulamaz. 
> Her misafirin 1618 nolu kanuna göre seyahat sigortası yapılmaktadır. 
> Misafirin tura gitmeden önce yaptığı ön ödeme keyfi durumlardan dolayı iptal istemesi durumunda iade edilemez. 
> Misafirlerlerin hastalık, kaza vb. durumlarda yaptıkları ödeme rapor sunma durumunda %100 geri iade edilir. 
> Tek Kişi Konaklama Farkını Tur Fiyat Bilgileri Sekmesinden veya Rezervasyon Menüsünden inceleyebilirsiniz. 
> Çocuk İndirimi sadece 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartıyla geçerlidir. İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 0-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 3-11 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 
> Araç İçerisindeki Koltuk Düzeni Tatilciniz Turizm Operasyonu Tarafından Ayarlanmaktadır. 
> Özel koltuk seçimi yapılamamaktadır. 
> Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumunda, ödeme iadesi mümkün değildir. Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır. 
> Triple Odalarda Üçüncü Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. LÜTFEN ÜÇÜNCÜ YATAK KARARINI SATIŞ ANINDA VERİNİZ. AKSİ TAKDİRDE OTELDE DEĞİŞİKLİK YAPILMAYACAKTIR 
> Rehberimiz Programını Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir 
> Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz.Bu Durumda Tatilciniz Turizm’in Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır. 
> Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, Tatilciniz Turizm Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur. 
> Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir. 
> Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan Tatilciniz Turizm’in Sorumluluğu Yoktur. 
> Uçaklı Turlarda Tatilciniz Turizm Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. 
> Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Geçerlilik tarihi geçmiş olan Pasaportlardan kaynaklı turun gerçekleşmemesi durumlarında Sorumluluk Misafirlerimize aittir. 
> Tatilciniz Turizm Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Tatilciniz Turizm’in hiç bir sorumluluğu yoktur. Tatilciniz Turizm sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Tatilciniz Turizm’in herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır. 
> Sınır kapı geçişlerinde alınması zorunlu olan Çıkış harç pulu Tur öncesinde ilgili bankalardan alınabileceği gibi Sınır Kapılarında rahatlıkla temin edilebilir. 
> Sınır kapılarında oluşacak olan yoğunluklardan dolayı yaşanabilecek zaman kayıplarından Tatilciniz Turizm sorumlu değildir. 
> Yurtdışı turlarında kimlik ile girilen ülkelerde (GÜRCİSTAN-UKRAYNA-KIBRIS-MOLDOVA) sadece yeni kimlik ile geçiş yapılabilmektedir. 
> Seyahat edeceğiniz ülkedeki para birimine göre lütfen beraberinizde bu Ülkelere ait paralar bulundurunuz. 
> Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı Tatilciniz Turizm’de Saklıdır. Turun İptali Durumunda Tatilciniz turizm İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir. En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.

 ARAÇLARIMIZ:

Kullandığımız araçlar kişi sayısı ve yol durumuna göre değişiklik gösterebilir.
16 kişiye kadar; Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter 27 kişiye kadar; Otokar Sultan Maxi & Isuzu Novo Lux 35 kişiye kadar; Otokar Sultan Mega 46 kişiye kadar; Mercedes Travego - Tourismo & Man Fortuna & Neoplan Tourliner / Cityliner

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#169
LOKASYON:
Uludağ
YEMEK:
2 Sabah Kahvaltısı 2 Öğle Yemeği 2 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
06:00 İncirli Dilek Pastanesi Önü(İncirli Metrobüs Durağı) 06:30 Mecidiyeköy İETT Durakları Önü(Mado Önü) 07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 07:20 Kartal Köprüsü(Ankara Yönü)
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 347,88 TL 695,76 TL
3 236,38 TL 709,14 TL
4 178,96 TL 715,83 TL
6 120,42 TL 722,52 TL
9 81,77 TL 735,90 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

669TL

Başlangıç Fiyatı

3 Gün

Uludağ
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.