Dubai Vizesi

 • Dubai Vizesi : Dubai Vizenize Nasıl Başvuru Yapabilirsiniz?
 • Dubai Vizesi : Dubai Vizenize Nasıl Başvuru Yapabilirsiniz?
 • Dubai Vizesi : Dubai Vizenize Nasıl Başvuru Yapabilirsiniz?
Dubai Vizenize Nasıl Başvuru Yapabilirsiniz?

Dubai Vize başvuru talebiniz için,formu doldurmanız ve istenilen belgeleri sistem üzerinden giriş yapmanız ardından ödeme yapılmalıdır. Gönderilen Pasaport ve Vesikalık resminizin net ve renkli taranmış olması gerekmektedir. Herhangi soru ya da talebiniz olması durumunda çağrı merkezimiz ya da online destek hattımızdan yardım alabilirsiniz.
 1. Gerekli belgeler ve ödeme tamamlandıktan sonra vize başvurusu yapılacaktır.
 2. Pasaportunuzun Dubai dönüş tarihinizden itibaren en az 6 ay geçerlilik tarihi bulunması gerekmektedir.
 3. Başvuru esnasında pasaportunuzun ve yeni vesikalık resminizin renkli ve net olarak taranması, sisteme giriş yapılması gerekmektedir.
 4. Saat 15.30’a kadar yapmış olduğunuz başvurular aynı gün işleme alınmaktadır. 15.30’dan sonraki başvurular bir sonraki iş günü işleme alınacaktır.
 5. Başvuruların değerlendirilme süresi 2-3 iş günü sürebilmektedir. Ancak vize başvuru değerlendirme süreci kişiye göre değişmektedir. Her başvuru sahibi farklı güvenlik kontrollerinden geçebilmektedir.
 6. Birleşik Arap Emirlikleri’nde Cuma, Cumartesi resmi tatil olduğu için, Cuma ve Cumartesi günleri yaptığınız başvuru Pazar günü işleme alınacaktır.
 7. Yeni Turist Vizesi ; 30 günlük tek girişli vize bedeli 125 USD, 30 günlük çok girişli vize bedeli 350 USD, 90 günlük tek girişli vize bedeli 350 USD, 90 günlük çok girişli vize bedeli 670 USD ‘dir.Vize başvuru bedellerine Covid – 19 kapsamlı sağlık sigortası dahildir.
 8. Ülke İçi Vize Yenileme ; 30 Günlük ülke içi vize yenileme bedeli 375 USD, 90 Günlük ülke içi vize yenileme ücreti 480 USD’dir. Vize başvuru bedellerine Covid – 19 kapsamlı sağlık sigortası dahildir.
 9. 21 yaşını doldurmamış bayanlar aileleriyle ya da eşleri ile ülkeye giriş yapabilmektedir.
 10. 18 yaşını doldurmamış erkekler aileleri ile ülkeye giriş yapabilmektedir.
 11. Online olarak sadece Türk misafirlerimizin vize başvuruları değerlendirilmektedir. Diğer ülke vatandaşlarının çağrı merkezimiz ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.
 12. Vizeniz sonuçlanmadan uçuşunuzu planlamanızı tavsiye etmemekteyiz.
 13. Vize başvurunuzun sonuçlanmasına istinaden tarafınıza mail ile bilgilendirme yapılacaktır.
 14. Size gönderilen e-vizenizin renkli çıktısını Havaalanına giderken yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.
 15. Tarafımızca yapılan vize başvurularının tamamının olumlu sonuçlanacağı taahhüt edilemez. Başvurunuzun olumsuz sonuçlanması durumunda yaptığınız ödeme iade edilmeyecektir.
 16. Dubaitatili.com & Fly Wing Turizm uygun görmediği vize başvurularını ücretini iade etmek koşulu ile başvuru sahibine geri iade edebilir.
 17. Belirtilen tarihlerde ülkeden çıkmamanız ve cezai süreçle karşılaşmanız durumunda, bütün sorumluluk pasaport sahibinde olmaktadır. Dubaitatili.com & Fly Wing Turizm yansıtılacak cezaları, bütün hakları saklı kalması kaydıyla pasaport sahibinden tanzim edecektir. ( Muhalif kişi başına 1500 USD )
 18. Dubaitatili.com & Fly Wing Turizm vize almakta aracı olup, yetkili acente olarak faaliyet göstermektedir.
 19. Dubaitatili.com ve Fly Wing Turizm’den Dubai Vize aracılık hizmeti alınması durumunda, pasaport sahibi yukarıda yer alan maddeleri kabul etmiş sayılır.

GCC Vatandaşları:

Bir GCC ülkesinin vatandaşıysanız, BAE’yi ziyaret etmek için vize almanız gerekmez. BAE’ye giriş noktasında GCC ülke pasaportunuzu veya kimlik kartınızı ibraz etmeniz yeterli olacaktır.

BAE Vizesine İhtiyaç Duymadan Giriş Yapabilen Pasaportlar :

Netherlands Italy United Kingdom Norway Austria Luxemburg France Greece Portugal Switzerland Belguim Germany San Marino Iceland Monaco Andorra Vatican Spain Sweden Slovenia Poland Finland Ireland Denmark Lithuania Czech Slovakia Estonia Latvia Hungary Croatia Cyprus Malta USA Bulgaria Romania Japan New Zealand Australia Brunei Hong Kong Singapore Canada South Korea Malaysia

Not: Belirtilen liste zaman zaman değişebilmektedir. Yolculuğunuz öncesinde bağlı bulunduğunuz ülkedki BAE Konsolosluğu ve havayolu firmasından bilgi almanız önerilmektedir. Yukarıda belirtilen ülke vatandaşı değilseniz BAE vizesi almanız gerekmektedir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#5008
LOKASYON:
Dubai
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 65,00 USD 130,00 USD
3 44,17 USD 132,50 USD
4 33,44 USD 133,75 USD
6 22,50 USD 135,00 USD
9 15,28 USD 137,50 USD
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.