En güzel anıları biriktirin diye, tüm dünyadaki uzmanlardan en iyi tatil, yapılacak şey ve aktivite önerileri Gidello'da.

Lütfen Bekleyin.
bu işlem biraz sürecek.

Kos Adası Hafta sonu turu

»     1 Gece, 2 Gün    Yeşil Pasaporta Vizesiz!

12 Adaların en popülerlerinden Kos Adası (İstanköy), Bodrum yarımadasının tam karşısındaki konumuyla Bodrum tatiline keyifli bir etkinlik eklemek isteyenler için geliyor. Feribot biletlerinin de dahil olduğu bu turun farklı uzunluktaki seçenekleri için tıklayınız


Feribot: Bodrum Kos
Bodrum tatilinize Yunan adaları gezisi eklemek kulağa hoş geliyorsa sadece 45 dakika içinde komşu ada Kos'a geçebilir ve aynı gün geri dönebilirsiniz.

Bodrum - Kos - Bodrum feribot biletinizi Gidello güvencesiyle alabilir, Bodrum tatilinize komşu Yunanistan turunu da ekleyebilirsiniz.

Kalkış Saatleri:
Bodrum: 09:30
Kos: 16:30 (Salı Günleri Hariç)
Kos: 17:30 (Salı Günleri)

Yolcuk Süresi:
45 Dakika

Kos Adası – Deniz, Kum Güneş ve Su Sporları
​Hipokrat’ın doğum yeri, Bodrum’un hemen yanı başındaki komşu Kos, manzara yürüyüşlerinden, kültür gezilerine, gece hayatından sınırsız denilebilecek su sporları aktivitelerine kadar geniş seçenek sunuyor ziyaretçilerine. Avrupa’nın deniz ve su altı aktivite merkezi diyebileceğimiz Kos aynı zamanda yat kiralama / charter yapanlar için de önemli bir demir yeri. Kardamena plajı, mavi bayraklı Tigkaki plajı ve Kefalos Resort civarındaki diğer plajları mutlaka deniz tutkunlarının uğraması gereken yerlerden.


GİDELLO GO NEDİR?

Anlaşmalı otel ve uçuş şirketlerinin en iyi fiyatlarıyla Gidello topluluğunun seyahat önerilerini bir araya getiren yeni nesil bir seyahat aracıdır. Turizm Bakanlığı onaylı bir tur operatörünün güvencesiyle bireysel olarak seyahat edebilen gezginlerimiz, kendi seyahat anlayışlarına uygun, bireysel ancak güvenli bir tur oluşturma şansı yakalarlar. Gidello GO'da sadece ihtiyaç duyduğunuz hizmetler için ödeme yapar, katılmak istediğiniz turları kendiniz belirler, katılım olmadığında turun iptal edilmesi gibi risklerle karşılaşmazsınız.

DAHİL / HARİÇ BİLGİSİ

Yukarıda detayları bulunan turda, seçilen tüm ek turlar, otel ve varsa uçuşlar fiyatlarımıza dahil olup tarafınızdan aksi seçilmediyse, rehberlik, sağlık sigortası, yurt dışı çıkış harcı ve kişisel harcamalar hariçtir.

İPTAL VE İADE

Turda yer alan otel, uçuş, ek turlar ve araç kiralama şirketleri farklı iptal protokolleri uygulamaktadır, seçim ekranında belirtilen bu iptal protokolleri geçerlidir. Sigorta, vize gibi ek hizmetler ve servis ücretleri ise iptal edilemez.

Gidello, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde havayolu ve uçuş saatleri değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir.

Gidello Hakkında | Sık Sorulanlar | İletişim
2 Taksit Aylık 113 Toplam 226
3 Taksit Aylık 76 Toplam 228
4 Taksit Aylık 58 Toplam 230
5 Taksit Aylık 46 Toplam 230
6 Taksit Aylık 39 Toplam 232
9 Taksit Aylık 26 Toplam 238
Örnek taksit tablosudur gerçek tutar ödeme sayfasında verilecektir.

YUNANİSTAN VİZE BİLGİLERİ
Bordo PasaportYeşil PasaportSiyah Pasaport
Vize Var Vize Yok Vize Yok
Vize danışmanlık hizmetlerimizi ek hizmetler alanından paketinize ekleyebilir veya kendi imkanlarınızla başvurabilirsiniz.

2 Gün Kos Adası

Teklifimizi görmek için bilgilerinizi giriniz
ODA YETİŞKİN ÇOCUK
Oda
1

Çıkış tarihinde kaç yaşında olacaklar?
1. Çocuk:
2. Çocuk:
KAYDET
1 Oda 1 Yetişkin 0 Çocuk
ODA EKLE

Çok özel paket fiyatları
Anında biletleme
Kişiye özel program
Seçtiğiniz tarihlerde kesin kalkış
Gizli ödeme, Zorunlu tur ve Tatsız sürprizler yok

EKLENEBİLENLER

Uçuşlar
Konaklama
Transfer / Araç
Sigorta / Vize

HARİÇ OLANLAR

Rehberlik
Yurtdışı çıkış harcı
Sağlık sigortası
Kişisel harcamalar
Kos Adası Hafta sonu turu
41
217TRL


Size özel fırsatları kaçırmamak için:
Bizi Takip Edin:
Asla spam yapmıyor, her gün mesaj göndermiyoruz!