En güzel anıları biriktirin diye, tüm dünyadaki uzmanlardan en iyi tatil, yapılacak şey ve aktivite önerileri Gidello'da.

Lütfen Bekleyin.
bu işlem biraz sürecek.

Ilıman havası, muhteşem yeşilliğini yansıtan doğası, renkli kapıları ve onlarca değişik pubları ile binlerce turiste ev sahipliği yapan İrlanda’nın başkenti Dublin, en çok ziyaret edilen şehirlerin başını çekiyor. Kozmopolitan bir yapıya sahip olan şehir, neşeli insanları, sürekli değişim gösteren ilginç havası, rengârenk kapıları ve tarihi kiliseleri ile adından söz ettiriyor.

Şehrin merkezindeki Temple Bar bölgesi hareketi gece yaşantısı ve sosyal etkinlikleri nedeniyle Dublin gezisinin ilk adımını oluşturuyor. Gece veya gündüz günün her saati mutlaka bir etkinliğe rastlanılan bölgede canlı performanslar izlenebiliyor, ilginç barlarında birkaç kadeh içki tüketilebiliyor ve sanat galerileri gezilebiliyor. İkinci el kitap dükkânlarına da yer veren bölge muhteşem yemeklere sahip restaurantları ile de ön plana çıkıyor.

Gezinin ikinci basamağını ise şehri merkezinde yer alan Kraliçe Elizabeth tarafından 1592 yılında kurulan Trinity Collage oluşturuyor. Oldukça dikkat çekici olan bu üniversitenin kampüsü şehir merkezinde olmasına rağmen sessizliğin ve huzurun yaşandığı ender yerlerden biri olarak ilgi odağı haline geliyor. Burada yer alan Book of Kells ve eski kütüphane mutlaka gezilmesi gereken yerlerin başında yer alıyor.

Ünlü yazar Oscar Wilde’in yaşadığı evin olduğu Marrion Square mistik havası ve muhteşem Oscar Wilde heykeli ile görülmesi gereken yerlerden biri olarak gezinin üçüncü basamağı olarak karşımıza çıkıyor.

Ortaçağdan kalma St. Patricks’s Cathedral’i şehrin en büyük katedrali olarak oldukça görkemli görünümüyle gezinin son ayağını oluşturuyor. Ana cadde olan Dame street üzerinde yer alan Dublin kalesi, içersinde yer alan Chester Beatty Kütüphanesi ile ilgi odağı haline geliyor ve kütüphane içersinde yer alan İslam ve Türk Koleksiyonu bölümü özellikle Türk turistlerin ilgisini çekiyor

Yapmadan Dönmeyin

  • Francis Street’deki antika dükkânlarına uğramadan
  • Dublin Bus Tour ile Dublin’i gezmeden
  • Kilmainham Gaol Historical Museum, National Museum, National History Museum ve National Gallery’i ziyaret etmeden
  • Avrupa’nın en büyük açık hava parkı olan Phoneix Parkı’nda zaman geçirmeden
  • Molly Malone heykelinin önünde resim çektirmeden
  • Rengârenk kapıları ile ünlü Merrion Square de kapıların önünde fotoğraf çekilmeden
  • Dünyaca ünlü Hard Rock Cafe’den hatıra almadan
  • Kilmainham Gaol adı verilen eski tarih hapishanenin odalarını ve avlularını gezmeden Dublin’den ayrılmak şehre haksızlık oluyor.

GİDELLO GO NEDİR?

Anlaşmalı otel ve uçuş şirketlerinin en iyi fiyatlarıyla Gidello topluluğunun seyahat önerilerini bir araya getiren yeni nesil bir seyahat aracıdır. Turizm Bakanlığı onaylı bir tur operatörünün güvencesiyle bireysel olarak seyahat edebilen gezginlerimiz, kendi seyahat anlayışlarına uygun, bireysel ancak güvenli bir tur oluşturma şansı yakalarlar. Gidello GO'da sadece ihtiyaç duyduğunuz hizmetler için ödeme yapar, katılmak istediğiniz turları kendiniz belirler, katılım olmadığında turun iptal edilmesi gibi risklerle karşılaşmazsınız.

DAHİL / HARİÇ BİLGİSİ

Yukarıda detayları bulunan turda, seçilen tüm ek turlar, otel ve varsa uçuşlar fiyatlarımıza dahil olup tarafınızdan aksi seçilmediyse, rehberlik, sağlık sigortası, yurt dışı çıkış harcı ve kişisel harcamalar hariçtir.

İPTAL VE İADE

Turda yer alan otel, uçuş, ek turlar ve araç kiralama şirketleri farklı iptal protokolleri uygulamaktadır, seçim ekranında belirtilen bu iptal protokolleri geçerlidir. Sigorta, vize gibi ek hizmetler ve servis ücretleri ise iptal edilemez.

Gidello, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde havayolu ve uçuş saatleri değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir.

Gidello Hakkında | Sık Sorulanlar | İletişim
2 Taksit Aylık 407 Toplam 814
3 Taksit Aylık 273 Toplam 818
4 Taksit Aylık 207 Toplam 827
5 Taksit Aylık 166 Toplam 828
6 Taksit Aylık 139 Toplam 834
9 Taksit Aylık 95 Toplam 856
Örnek taksit tablosudur gerçek tutar ödeme sayfasında verilecektir.

3 Gün Dublin

Teklifimizi görmek için bilgilerinizi giriniz
ODA YETİŞKİN ÇOCUK
Oda
1

Çıkış tarihinde kaç yaşında olacaklar?
1. Çocuk:
2. Çocuk:
KAYDET
1 Oda 1 Yetişkin 0 Çocuk
ODA EKLE

Çok özel paket fiyatları
Anında biletleme
Kişiye özel program
Seçtiğiniz tarihlerde kesin kalkış
Gizli ödeme, Zorunlu tur ve Tatsız sürprizler yok

EKLENEBİLENLER

Uçuşlar
Konaklama
Transfer / Araç
Sigorta / Vize

HARİÇ OLANLAR

Rehberlik
Yurtdışı çıkış harcı
Sağlık sigortası
Kişisel harcamalar
Dublin'de 3 Gün
41
780TRL


Size özel fırsatları kaçırmamak için:
Bizi Takip Edin:
Asla spam yapmıyor, her gün mesaj göndermiyoruz!