En güzel anıları biriktirin diye, tüm dünyadaki uzmanlardan en iyi tatil, yapılacak şey ve aktivite önerileri Gidello'da.

Lütfen Bekleyin.
bu işlem biraz sürecek.

HAZIRLAYAN:
Maestro

Paris Müzeler Yürüyüş Turu

»     4 Gece, 5 Gün    Yeşil Pasaporta Vizesiz!

Louvre, d'Orsay, Picasso ve daha birçok müze kültür sanat gezginlerini zengin koleksiyonları ile kendine hayran bırakıyor. Monet, Renoir, Picasso ve Rodin'in izinden gitmek ve yerel kültürü keşfetmek ilginizi çekiyorsa bu Paris müzeleri planı tam size göre.

Paris'in mimari harikaları, ünlü parkları ve müzeleri arasında keyifli bir yürüyüş güzergahı oldu.
Şimdiden iyi tatiller


SEYAHAT PROGRAMI:


1. Gün

Gün programını görmek için tıklayınız

Bu oldukça yoğun geçecek planın ilk gününü ulaşım, otele giriş işlemleri, alışveriş ve Paris'in ünlü kafelerinde geçirmenizi tavsiye ederim zira ertesi gün erken saatlerde yola koyulacaksınız.

2. Gün

Gün programını görmek için tıklayınız

Eyfel Kulesi:
Yürüyüş ayakkabılarınız ve mevsime göre rahat giysileriniz hazırsa otelden ayrılın ve saat 09:00'da tüm yolların ona çıktığı Eyfel Kulesi'ne gelin. Fransa'nın simgesi olan yapı her daim kalabalık olacak. Paketinize ekleyeceğiniz Eyfel öncelikli giriş bileti ile hem paradan hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Champ de Mars:
Saat 09:30'da Eyfel kulesi ve École Militaire arasında uzanan Paris'in en ünlü parklarından Champ de Mars'da keyifli bir yürüyüş yapabilirsiniz.

De L'armee Müzesi:
Dünyanın en büyük askeri müzelerinden De L'armee Fransız ordularının tarihine tanıklık edebilirsiniz.

Rodin Müzesi:
Saat 11:00 gibi Rodin Müzesi'ne giriş yapın ve Fransız heykeltraş Auguste Rodin'in eserlerinin sergilendiği Fransız kültürünün bu en önemli duraklarından birini keşfedin.

Hotel des Invalides:
Fransız tarihinin önemli bir diğer durağı olan Hotel des Invalides, pek çok yapıdan oluşuyor. 

Alexander Köprüsü:
Paris'in tüm önemli turistik noktalarının yakının yer alan köprü, Eyfel meydanı ile ünlü Şanzelize'i birbirine bağlar.

Grand Palais:
Avrupa'nın en büyük cam çatısına sahip yapı, uluslararası sanatçıların sergilerine ev sahipliği yapıyor. Mimari eserlere ilgisi olanların özellikle kaçırmaması gerekiyor.

Petit Palais:
Grand Palais'in hemen yakınında olan "küçük saray"  Rembrandt, Rubens, Claude Gellée, Nicolas Poussin, Fragonard, Greuze , Hubert Robert rönesansın önemli isimleri ile 19.yy'dan Ingres, Courbet, Géricault, Delacroix, Monet, Carpeaux, Maillol, Rodin, Sisley, Pissarro, Cezanne, Modigliani gibi sanatçıların eserlerine ev sahipliği yapıyor.

Place de la Concorde:
Şanzelize Caddesinin başında olan meydan, Paris'in önemli anıtlarından biridir.

3. Gün

Gün programını görmek için tıklayınız

4. Gün

Gün programını görmek için tıklayınız

5. Gün

Gün programını görmek için tıklayınız

Paris'teki son günü uçuş saatinize göre bu listeye göre sürdürebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÜNLÜK TURLAR:

Dünyanın en önemli gösterilerinden birine davetlisiniz! Paris seyahatinize Moulin Rogue gösterisi ve akşam yemeğini ekleyerek, Moulin Rouge'un tarihi sahnesinde dünyaca ünlü "Kankan" dasçılarını izleyebilir ve unutulmaz bir akşam yaşayabilirsiniz.
Paris: Moulin Rouge Gösteri ve Yemek
216 $ / Kişi başı
4 Saat
Paris gezinize dünyaca ünlü Louvre Müzesi ziyaretini eklemek ister misiniz? O zaman kısıtlı zamanınızı sıra bekleyerek kaybetmeyin ve rehberli özel Louvre turumuza katılın
Louvre Müzesi Gezisi
114 $ / Kişi başı
2 Saat
“Dur! Ölümün imparatorluğu burası!” Şair Jacques Delille’nin bu satırları karşılar sizi bu Paris'in belki de en çarpıcı noktalarından birinin girişinde. Paris'in belki en kasvetli ve ürkütücü yerlerinden biri olan Paris Yeraltı Mezarlıkları turu ile 1700'lü yılların karanlığına tanıklık edeceksiniz
Paris Yeraltı Mezarları Turu
70 $ / Kişi başı
90 Dakika

GİDELLO GO NEDİR?

Anlaşmalı otel ve uçuş şirketlerinin en iyi fiyatlarıyla Gidello topluluğunun seyahat önerilerini bir araya getiren yeni nesil bir seyahat aracıdır. Turizm Bakanlığı onaylı bir tur operatörünün güvencesiyle bireysel olarak seyahat edebilen gezginlerimiz, kendi seyahat anlayışlarına uygun, bireysel ancak güvenli bir tur oluşturma şansı yakalarlar. Gidello GO'da sadece ihtiyaç duyduğunuz hizmetler için ödeme yapar, katılmak istediğiniz turları kendiniz belirler, katılım olmadığında turun iptal edilmesi gibi risklerle karşılaşmazsınız.

DAHİL / HARİÇ BİLGİSİ

Yukarıda detayları bulunan turda, seçilen tüm ek turlar, otel ve varsa uçuşlar fiyatlarımıza dahil olup tarafınızdan aksi seçilmediyse, rehberlik, sağlık sigortası, yurt dışı çıkış harcı ve kişisel harcamalar hariçtir.

İPTAL VE İADE

Turda yer alan otel, uçuş, ek turlar ve araç kiralama şirketleri farklı iptal protokolleri uygulamaktadır, seçim ekranında belirtilen bu iptal protokolleri geçerlidir. Sigorta, vize gibi ek hizmetler ve servis ücretleri ise iptal edilemez.

Gidello, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde havayolu ve uçuş saatleri değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir.

Gidello Hakkında | Sık Sorulanlar | İletişim
2 Taksit Aylık 1713 Toplam 3426
3 Taksit Aylık 1149 Toplam 3446
4 Taksit Aylık 871 Toplam 3482
5 Taksit Aylık 698 Toplam 3489
6 Taksit Aylık 586 Toplam 3514
9 Taksit Aylık 401 Toplam 3606
Örnek taksit tablosudur gerçek tutar ödeme sayfasında verilecektir.

FRANSA VİZE BİLGİLERİ
Bordo PasaportYeşil PasaportSiyah Pasaport
Vize Var Vize Yok
(90 gün)
Vize Yok
(90 gün)
Vize danışmanlık hizmetlerimizi ek hizmetler alanından paketinize ekleyebilir veya kendi imkanlarınızla başvurabilirsiniz.

5 Gün Paris

Teklifimizi görmek için bilgilerinizi giriniz
ODA YETİŞKİN ÇOCUK
Oda
1

Çıkış tarihinde kaç yaşında olacaklar?
1. Çocuk:
2. Çocuk:
KAYDET
1 Oda 1 Yetişkin 0 Çocuk
ODA EKLE

Çok özel paket fiyatları
Anında biletleme
Kişiye özel program
Seçtiğiniz tarihlerde kesin kalkış
Gizli ödeme, Zorunlu tur ve Tatsız sürprizler yok

EKLENEBİLENLER

Uçuşlar
Konaklama
Transfer / Araç
Sigorta / Vize

HARİÇ OLANLAR

Rehberlik
Yurtdışı çıkış harcı
Sağlık sigortası
Kişisel harcamalar
Paris Müzeler Yürüyüş Turu
41
3,285TRL


Size özel fırsatları kaçırmamak için:
Bizi Takip Edin:
Asla spam yapmıyor, her gün mesaj göndermiyoruz!