En güzel anıları biriktirin diye, tüm dünyadaki uzmanlardan en iyi tatil, yapılacak şey ve aktivite önerileri Gidello'da.

Lütfen Bekleyin.
bu işlem biraz sürecek.

HAZIRLAYAN:
Sinan

Iphone 7'yi Dubai'den alalım

Iphone 7 lansmanı gerçekleşti ilk gözüme takılansa Türkiye satış fiyatı oldu. Peki Iphone'u gidip Dubai'den almaya kalksak ne olur dedim ve işte sonuç.

Iphone 7 Plus (128GB)
Türkiye Satış Fiyatı: 4,200TL
Dubai Satış Fiyatı: 2,835TL (3,499 AED)
Aradaki Fark: 1.365TL 

Sonuç:
2 ay sonrası için ekonomik bütçeyle yaptırdığım hesapta Gidello 766TL'lik bir teklif verdi. Özetle Hem Dubai'yi ziyaret etme şansını yakalıyoruz hemde 600TL cebimizde kalıyor. (Dubai yeşil pasaporta vize istemiyor)

 

Gidello'nun notu: Bu program Gidello gezginleri tarafından eklenmiştir, markalar ilgili şirketlerin tescili markalarıdır.


SEYAHAT PROGRAMI:


1. Gün

Gün programını görmek için tıklayınız

Maceramız Dubai Uluslararası Havalimanı'na ulaşmamız ile başlıyor. Ülkeye giriş işlemlerinin ardından oyalanmadan asıl geliş sebebimiz için havalimanına yaklaşık 25Km uzaklıktaki Mall of the Emirates'e gidiyoruz. Ulaşım için paketinize transfer ekleyebilir veya 70 Dirhem (yaklaşık 55TL) ödeyerek taksiyi tercih edebilirsiniz. 

Mall of the Emirates, Dubai'nin en popüler alışveriş merkezlerinden biri ve Harman House'dan Samsung'a ilgimizi çekecek pek çok markanın mağazaları burada. Elbette teknoloji dışında kuyumdan giyime sınırsız seçenek yine burada.

Apple Store ise Galleria level 2'da bizi bekliyor. Apple Store ziyaretiyle Iphone SE'ye kavuşuyor ve görevimizi tamamlıyoruz.

Dilerseniz aynı AVM'de yer alan Ski Dubai'de çölde kayak keyfi yapabilir veya Dubai'yi keşfe çıkabilirsiniz.

2. Gün

Gün programını görmek için tıklayınız

2. gün uçuş saatinize göre Dubai'en görmeden dönmek istemeyeceğiniz noktaları gezebilirsiniz.

The Burj Khalifa:
Dünyanın en yüksek binasının 450m yükseklikteki gözlem katından tüm Dubai'yi, çöl ve okyanus manzarası eşliğinde görebilirsiniz.

Waterfall Atrium:
Burj Khalifa'ya gelmişken 150m yükseklikten 80.000 litre suyun döküldüğü dünyanın en büyük yapay şelalesini görmeden dönmek istemeyebilirsiniz.

The Dubai Mall:
Ucuza iphone alalım diye bütçenizin çok üzerine çıkabileceğiniz dünyanın sayılı alışveriş merkezlerinden biri. Temel felsefeniz bak ama dokunma olursa bütçeniz yara almadan çıkabilirsiniz.

Uçuş saati geldiğinde yine taksi veya toplu ulaşımla havalimanına yeni iPhone'unuz ve Dubai hatırlarınızla evinize dönebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÜNLÜK TURLAR:

See the sights and landmark monuments of Abu Dhabi on an 8-hour sightseeing tour from Dubai. Go to the Formula 1 Race Track on Yas Island, drive along the Abu Dhabi Corniche, pass the 7-star Emirates Palace Hotel, visit the Grand Mosque, and more.
Dubai'den Tam Gün Abu Dabi Şehir Turu
65 € / Kişi başı
1 Gün
Gün batarken Dubai çölünün sihrini 5 saatlik akşam safarisinde yaşayın. Gün batımında kum tepelerinden yapacağınız heyecanlı sürüşün tadını çıkarın. Lezzetli bir akşam yemeği ve geleneksel canlı eğlenceler için geleneksel bir Bedevi kampına gidin.
Açık denizlere doğru yola çıkın ve Dubai'yi heyecan verici bir sürat teknesi turuyla gezin. Bu olağanüstü şehrin siluetini çok özel bir perspektiften izlerken Burç El Arap, Atlantis Hotel ve Palm Cumeyra gibi şehri simgeleyen manzaraları da görün.
Dubai: 75 veya 90 Dakikalık Bot Turu
52 € / Kişi başı
90 Dakika
Bu güne kadar hesaplanan en düşük kişi başı fiyatlardır.

GİDELLO GO NEDİR?

Anlaşmalı otel ve uçuş şirketlerinin en iyi fiyatlarıyla Gidello topluluğunun seyahat önerilerini bir araya getiren yeni nesil bir seyahat aracıdır. Turizm Bakanlığı onaylı bir tur operatörünün güvencesiyle bireysel olarak seyahat edebilen gezginlerimiz, kendi seyahat anlayışlarına uygun, bireysel ancak güvenli bir tur oluşturma şansı yakalarlar. Gidello GO'da sadece ihtiyaç duyduğunuz hizmetler için ödeme yapar, katılmak istediğiniz turları kendiniz belirler, katılım olmadığında turun iptal edilmesi gibi risklerle karşılaşmazsınız.

DAHİL / HARİÇ BİLGİSİ

Yukarıda detayları bulunan turda, seçilen tüm ek turlar, otel ve varsa uçuşlar fiyatlarımıza dahil olup tarafınızdan aksi seçilmediyse, rehberlik, sağlık sigortası, yurt dışı çıkış harcı ve kişisel harcamalar hariçtir.

İPTAL VE İADE

Turda yer alan otel, uçuş, ek turlar ve araç kiralama şirketleri farklı iptal protokolleri uygulamaktadır, seçim ekranında belirtilen bu iptal protokolleri geçerlidir. Sigorta, vize gibi ek hizmetler ve servis ücretleri ise iptal edilemez.

Gidello, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde havayolu ve uçuş saatleri değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir.

Gidello Hakkında | Sık Sorulanlar | İletişim
2 Taksit Aylık 7 Toplam 13
3 Taksit Aylık 4 Toplam 13
4 Taksit Aylık 3 Toplam 13
5 Taksit Aylık 3 Toplam 13
6 Taksit Aylık 2 Toplam 13
9 Taksit Aylık 2 Toplam 14
Örnek taksit tablosudur gerçek tutar ödeme sayfasında verilecektir.

BİRLESİK ARAP EMİRLİKLERİ VİZE BİLGİLERİ
Bordo PasaportYeşil PasaportSiyah Pasaport
Vize Var Vize Yok
(90 gün)
Vize Yok
(90 gün)
Vize danışmanlık hizmetlerimizi ek hizmetler alanından paketinize ekleyebilir veya kendi imkanlarınızla başvurabilirsiniz.

2 Gün Dubai

Teklifimizi görmek için bilgilerinizi giriniz
Ataturk Arpt
ODA YETİŞKİN ÇOCUK
Oda
1

Çıkış tarihinde kaç yaşında olacaklar?
1. Çocuk:
2. Çocuk:
KAYDET
1 Oda 1 Yetişkin 0 Çocuk
ODA EKLE

Çok özel paket fiyatları
Anında biletleme
Kişiye özel program
Seçtiğiniz tarihlerde kesin kalkış
Gizli ödeme, Zorunlu tur ve Tatsız sürprizler yok

EKLENEBİLENLER

Uçuşlar
Konaklama
Transfer / Araç
Sigorta / Vize

HARİÇ OLANLAR

Rehberlik
Yurtdışı çıkış harcı
Sağlık sigortası
Kişisel harcamalar
Iphone 7'yi Dubai'den alalım
41
13TRL


Size özel fırsatları kaçırmamak için:
Bizi Takip Edin:
Asla spam yapmıyor, her gün mesaj göndermiyoruz!