En güzel anıları biriktirin diye, tüm dünyadaki uzmanlardan en iyi tatil, yapılacak şey ve aktivite önerileri Gidello'da.

Lütfen Bekleyin.
bu işlem biraz sürecek.

HAZIRLAYAN:
Sinan

Kızıl Şehir Bologna Turu

»     3 Gece, 4 Gün    Yeşil Pasaporta Vizesiz!

İtalya Emilia Romagna Bölgesi'nin başkenti Bolonya, nam-ı diğer Kızıl Şehir diğer popüler İtalyan şehirleri kadar bilinmese de ortaçağın tüm izlerini taşıyan bu gizemli şehir gezginler için önemli duraklardan. 

Küçük bir alana yayılmış şehir merkezi gittiği şehri yürüyerek keşfetmeyi sevenler için tam bir nimet olan Bologna sokaklarında turlarken, gezi programına ihtiyaç duymadan kolayca keşfedebileceğinizi göreceksiniz.

İstanbul'dan 2.5 saatlik direk uçuşla ulaşabileceğiniz şehire havalimanından kalkan düzenli otobüslerle veya taksiyle kolayca ulaşabilir veya paketinize transfer hizmeti ekleyebilirsiniz.

Sanat galerileri ile sanat severleri, keyifli İtalyan lezzetleriyle de gurmeleri yakalayan Bologna'ya davetlisiniz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÜNLÜK TURLAR:

Maranello'da Ferrari, Bologna'da Ducati ve Sant’Agata'da Lamborghini müzelerini geziyor, dünyanın bu en ünlü araçlarının nasıl hayat bulduğunu ve tarihini keşfediyoruz.
Ferrari, Ducati, Lamborghini Turu
295 $ / Kişi başı
8 Saat

GİDELLO GO NEDİR?

Anlaşmalı otel ve uçuş şirketlerinin en iyi fiyatlarıyla Gidello topluluğunun seyahat önerilerini bir araya getiren yeni nesil bir seyahat aracıdır. Turizm Bakanlığı onaylı bir tur operatörünün güvencesiyle bireysel olarak seyahat edebilen gezginlerimiz, kendi seyahat anlayışlarına uygun, bireysel ancak güvenli bir tur oluşturma şansı yakalarlar. Gidello GO'da sadece ihtiyaç duyduğunuz hizmetler için ödeme yapar, katılmak istediğiniz turları kendiniz belirler, katılım olmadığında turun iptal edilmesi gibi risklerle karşılaşmazsınız.

DAHİL / HARİÇ BİLGİSİ

Yukarıda detayları bulunan turda, seçilen tüm ek turlar, otel ve varsa uçuşlar fiyatlarımıza dahil olup tarafınızdan aksi seçilmediyse, rehberlik, sağlık sigortası, yurt dışı çıkış harcı ve kişisel harcamalar hariçtir.

İPTAL VE İADE

Turda yer alan otel, uçuş, ek turlar ve araç kiralama şirketleri farklı iptal protokolleri uygulamaktadır, seçim ekranında belirtilen bu iptal protokolleri geçerlidir. Sigorta, vize gibi ek hizmetler ve servis ücretleri ise iptal edilemez.

Gidello, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde havayolu ve uçuş saatleri değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir.

Gidello Hakkında | Sık Sorulanlar | İletişim
2 Taksit Aylık 701 Toplam 1402
3 Taksit Aylık 470 Toplam 1410
4 Taksit Aylık 356 Toplam 1425
5 Taksit Aylık 285 Toplam 1427
6 Taksit Aylık 240 Toplam 1438
9 Taksit Aylık 164 Toplam 1475
Örnek taksit tablosudur gerçek tutar ödeme sayfasında verilecektir.

İTALYA VİZE BİLGİLERİ
Bordo PasaportYeşil PasaportSiyah Pasaport
Vize Var Vize Yok
(90 gün)
Vize Yok
(90 gün)
Vize danışmanlık hizmetlerimizi ek hizmetler alanından paketinize ekleyebilir veya kendi imkanlarınızla başvurabilirsiniz.

4 Gün Bologna

Teklifimizi görmek için bilgilerinizi giriniz
ODA YETİŞKİN ÇOCUK
Oda
1

Çıkış tarihinde kaç yaşında olacaklar?
1. Çocuk:
2. Çocuk:
KAYDET
1 Oda 1 Yetişkin 0 Çocuk
ODA EKLE

Çok özel paket fiyatları
Anında biletleme
Kişiye özel program
Seçtiğiniz tarihlerde kesin kalkış
Gizli ödeme, Zorunlu tur ve Tatsız sürprizler yok

EKLENEBİLENLER

Uçuşlar
Konaklama
Transfer / Araç
Sigorta / Vize

HARİÇ OLANLAR

Rehberlik
Yurtdışı çıkış harcı
Sağlık sigortası
Kişisel harcamalar
Kızıl Şehir Bologna Turu
41
1,344TRL


Size özel fırsatları kaçırmamak için:
Bizi Takip Edin:
Asla spam yapmıyor, her gün mesaj göndermiyoruz!