En güzel anıları biriktirin diye, tüm dünyadaki uzmanlardan en iyi tatil, yapılacak şey ve aktivite önerileri Gidello'da.

Lütfen Bekleyin.
bu işlem biraz sürecek.
Haritayı Göster
Haritayı Kapat

HAZIRLAYAN:
Bilge

İlk Kez Gidenler İçin Roma

»     3 Gece, 4 Gün    Yeşil Pasaporta Vizesiz!
Bilge tarafından hazırlanan 3 gece 4 günlük İlk Kez Gidenler İçin Roma adlı seyahat planını en iyi Gidello fiyatlarıyla birleştirerek kendi turunuzu oluşturmak için yandaki formu kullanabilirsiniz.

SEYAHAT PROGRAMI:


1. Gün

Gün programını görmek için tıklayınız

Dünya'nın en küçük ülkesi... Roma ve Vatikan'nın en önemli yapılarından olan Aziz Petrus Bazilikası, Sistina Şapeli’nin de yer aldığı muhteşem sanat eserleriyle dolu 10 müze ve Aziz Petrus Meydanı mutlaka görülesi gereken yerlerden. Vatikan için tam bir gün ayırmanız tavsiye edilir. Sistine Şapeli'nde dingin bir saat geçirminizi ve muhteşem sanat eserlerinin keyfine varmanızı öneririz.

2. Gün

Gün programını görmek için tıklayınız

Sırt çantanızı hazırlayın ve tüm gün yürüyerek gezebileceğiniz önerileriminiz tadını çıkarın. Konakladığınız otelden bir şehir haritası edinin. İspanyol merdivenlerinden başlayarak sırayla, Aşk çeşmesi ve Panteon'u gördükten sonra Piazza Navona 'da kendinize güzel bir yemek ya da kahve molası verebilir ve günün yorgunluğunu bu güzel meydanda atabilirsiniz.

3. Gün

Gün programını görmek için tıklayınız

Sabah saatlerinde, Kolezyumdan başayarak Antik Roma dönemine ait önemli yapıları görebileceğiniz Roma Forum turunu, öğle saatlerinde tamamlamış olursunuz. Daha sonra Villa Borghese bahçelerinde huzurlu ve sakin saatler geçirebilir ya da Borghese Gallery and Museum da muhteşem sanat eserlerinin tadını çıkarabilirsiniz. ( Borghese Gallery and Museum için önceden rezervasyon yaptırmayı unutmayın )

 

4. Gün

Gün programını görmek için tıklayınız

Son günün sabahında biraz alışveriş için zaman ayırmak isterseniz, Roma'nın en hareketli meydanlarından olan Campo de Fiori'de kurulan pazarı ( Pazar günleri hariç ) ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÜNLÜK TURLAR:

Profesyonel rehberlik hizmetimiz ile, Roma'nın en önemli ve turistik noktalarını deneyimli rehberler eşliğinde keşfedeceksiniz.
Roma Rehberlik Hizmeti
315 € / Grup
8 Saat
Profesyonel rehberlik hizmetimiz ile, Milano'nun en önemli ve turistik noktalarını deneyimli rehberler eşliğinde keşfedeceksiniz.
Milano Rehberlik Hizmeti
315 € / Grup
8 Saat
Profesyonel rehberlik hizmetimiz ile, Venedik'in en önemli ve turistik noktalarını deneyimli rehberler eşliğinde keşfedeceksiniz.
Venedik Rehberlik Hizmeti
315 € / Grup
8 Saat

GİDELLO GO NEDİR?

Anlaşmalı otel ve uçuş şirketlerinin en iyi fiyatlarıyla Gidello topluluğunun seyahat önerilerini bir araya getiren yeni nesil bir seyahat aracıdır. Turizm Bakanlığı onaylı bir tur operatörünün güvencesiyle bireysel olarak seyahat edebilen gezginlerimiz, kendi seyahat anlayışlarına uygun, bireysel ancak güvenli bir tur oluşturma şansı yakalarlar. Gidello GO'da sadece ihtiyaç duyduğunuz hizmetler için ödeme yapar, katılmak istediğiniz turları kendiniz belirler, katılım olmadığında turun iptal edilmesi gibi risklerle karşılaşmazsınız.

DAHİL / HARİÇ BİLGİSİ

Yukarıda detayları bulunan turda, seçilen tüm ek turlar, otel ve varsa uçuşlar fiyatlarımıza dahil olup tarafınızdan aksi seçilmediyse, rehberlik, sağlık sigortası, yurt dışı çıkış harcı ve kişisel harcamalar hariçtir.

İPTAL VE İADE

Turda yer alan otel, uçuş, ek turlar ve araç kiralama şirketleri farklı iptal protokolleri uygulamaktadır, seçim ekranında belirtilen bu iptal protokolleri geçerlidir. Sigorta, vize gibi ek hizmetler ve servis ücretleri ise iptal edilemez.

Gidello, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde havayolu ve uçuş saatleri değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir.

Gidello Hakkında | Sık Sorulanlar | İletişim
2 Taksit Aylık 196 Toplam 392
3 Taksit Aylık 131 Toplam 394
4 Taksit Aylık 100 Toplam 398
5 Taksit Aylık 80 Toplam 399
6 Taksit Aylık 67 Toplam 402
9 Taksit Aylık 46 Toplam 412
Örnek taksit tablosudur gerçek tutar ödeme sayfasında verilecektir.

İTALYA VİZE BİLGİLERİ
Bordo PasaportYeşil PasaportSiyah Pasaport
Vize Var Vize Yok
(90 gün)
Vize Yok
(90 gün)
Vize danışmanlık hizmetlerimizi ek hizmetler alanından paketinize ekleyebilir veya kendi imkanlarınızla başvurabilirsiniz.

4 Gün Roma

Teklifimizi görmek için bilgilerinizi giriniz
ODA YETİŞKİN ÇOCUK
Oda
1

Çıkış tarihinde kaç yaşında olacaklar?
1. Çocuk:
2. Çocuk:
KAYDET
1 Oda 1 Yetişkin 0 Çocuk
ODA EKLE

Çok özel paket fiyatları
Anında biletleme
Kişiye özel program
Seçtiğiniz tarihlerde kesin kalkış
Gizli ödeme, Zorunlu tur ve Tatsız sürprizler yok

EKLENEBİLENLER

Uçuşlar
Konaklama
Transfer / Araç
Sigorta / Vize

HARİÇ OLANLAR

Rehberlik
Yurtdışı çıkış harcı
Sağlık sigortası
Kişisel harcamalar
İlk Kez Gidenler İçin Roma
41
376TRL


Size özel fırsatları kaçırmamak için:
Bizi Takip Edin:
Asla spam yapmıyor, her gün mesaj göndermiyoruz!