En güzel anıları biriktirin diye, tüm dünyadaki uzmanlardan en iyi tatil, yapılacak şey ve aktivite önerileri Gidello'da.

Lütfen Bekleyin.
bu işlem biraz sürecek.

HAZIRLAYAN:
Nihal

3 Gün Heidelberg

»     2 Gece, 3 Gün    Yeşil Pasaporta Vizesiz!

Neckar Nehri kıyısındaki Heidelberg için tam bir ortaçağ şehri diyebiliriz. Almanya'nın bu keyifli yerleşim bölgesi mimarisi ve doğal güzellikleriyle az bilinen ama görülmesi gereken yerlerden.

Lütfen Dikkat: Ulaşım kolaylığı sebebiyle bu programda Frankfurt Havalimanı tercih edilmiştir. Havalimanından Heidelberg'e en konforlu ulaşım olan tren hemen havalimanından hareket etmekte ve bir saatlik yolculuk sonunda bölgeye ulaşım sağlamakta.

Ayrıca dileyenler havalimanındaki shuttle servislerini kullanabilir veya paketlerine araç kiralama ekleyerek alanda hazır bekleyen araçları ile ulaşım sağlayabilirler. Tren ve Shuttle servisleri bedeli yaklaşık 25 Euro olup biletler binişte temin edilebilir.


SEYAHAT PROGRAMI:


1. Gün

Gün programını görmek için tıklayınız

Almanya'nın en eski şehirlerinden biri olan Heidelberg'e hoş geldiniz! Barok mimarisi, her köşesinde ortaçağ'ı doyasıya yaşayacağınız kimine göre tarih kimine göre tam bir romantizm şehri.

Şehri gezmeye başlamak için Hauptstraße meydanı doğru adreslerden biri. Sıra sıra keyifli cafeleri ve hareketli akşamlarıyla şehrin odak noktası diyebiliriz.

Heidelberg kalesi elbette uğramadan dönmemeniz gereken yerlerden biri. Kaleye çıkmak için merdivenleri tercih edebilirsiniz ama tavsiyem teleferikten faydalanıp enerjinizi saklamanız yönünde olacak.

Kale ziyaretinin ardından Heiliggeistkirche Kilisesi yine önemli noktalardan biri.

2. Gün

Gün programını görmek için tıklayınız

2. gün için ziyaret etmek isteyebileceğiniz önemli noktalar ise şöyle:

3. Gün

Gün programını görmek için tıklayınız

Eğer alışveriş niyetiniz varsa dönüş günü Heidelberg'den erken ayrılarak zamanınızı uçuş saatinize kadar Frankfurt'ta değerlendirmek iyi bir fikir olacaktır.

GİDELLO GO NEDİR?

Anlaşmalı otel ve uçuş şirketlerinin en iyi fiyatlarıyla Gidello topluluğunun seyahat önerilerini bir araya getiren yeni nesil bir seyahat aracıdır. Turizm Bakanlığı onaylı bir tur operatörünün güvencesiyle bireysel olarak seyahat edebilen gezginlerimiz, kendi seyahat anlayışlarına uygun, bireysel ancak güvenli bir tur oluşturma şansı yakalarlar. Gidello GO'da sadece ihtiyaç duyduğunuz hizmetler için ödeme yapar, katılmak istediğiniz turları kendiniz belirler, katılım olmadığında turun iptal edilmesi gibi risklerle karşılaşmazsınız.

DAHİL / HARİÇ BİLGİSİ

Yukarıda detayları bulunan turda, seçilen tüm ek turlar, otel ve varsa uçuşlar fiyatlarımıza dahil olup tarafınızdan aksi seçilmediyse, rehberlik, sağlık sigortası, yurt dışı çıkış harcı ve kişisel harcamalar hariçtir.

İPTAL VE İADE

Turda yer alan otel, uçuş, ek turlar ve araç kiralama şirketleri farklı iptal protokolleri uygulamaktadır, seçim ekranında belirtilen bu iptal protokolleri geçerlidir. Sigorta, vize gibi ek hizmetler ve servis ücretleri ise iptal edilemez.

Gidello, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde havayolu ve uçuş saatleri değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir.

Gidello Hakkında | Sık Sorulanlar | İletişim
2 Taksit Aylık 1169 Toplam 2338
3 Taksit Aylık 784 Toplam 2352
4 Taksit Aylık 594 Toplam 2377
5 Taksit Aylık 476 Toplam 2381
6 Taksit Aylık 400 Toplam 2398
9 Taksit Aylık 273 Toplam 2461
Örnek taksit tablosudur gerçek tutar ödeme sayfasında verilecektir.

ALMANYA VİZE BİLGİLERİ
Bordo PasaportYeşil PasaportSiyah Pasaport
Vize Var Vize Yok
(90 gün)
Vize Yok
(90 gün)
Vize danışmanlık hizmetlerimizi ek hizmetler alanından paketinize ekleyebilir veya kendi imkanlarınızla başvurabilirsiniz.

3 Gün Heidelberg

Teklifimizi görmek için bilgilerinizi giriniz
ODA YETİŞKİN ÇOCUK
Oda
1

Çıkış tarihinde kaç yaşında olacaklar?
1. Çocuk:
2. Çocuk:
KAYDET
1 Oda 1 Yetişkin 0 Çocuk
ODA EKLE

Çok özel paket fiyatları
Anında biletleme
Kişiye özel program
Seçtiğiniz tarihlerde kesin kalkış
Gizli ödeme, Zorunlu tur ve Tatsız sürprizler yok

EKLENEBİLENLER

Uçuşlar
Konaklama
Transfer / Araç
Sigorta / Vize

HARİÇ OLANLAR

Rehberlik
Yurtdışı çıkış harcı
Sağlık sigortası
Kişisel harcamalar
3 Gün Heidelberg
41
2,242TRL


Size özel fırsatları kaçırmamak için:
Bizi Takip Edin:
Asla spam yapmıyor, her gün mesaj göndermiyoruz!