En güzel anıları biriktirin diye, tüm dünyadaki uzmanlardan en iyi tatil, yapılacak şey ve aktivite önerileri Gidello'da.

Lütfen Bekleyin.
bu işlem biraz sürecek.

4 Gün Prag

»     3 Gece, 4 Gün    Yeşil Pasaporta Vizesiz!

Sokaklarında yürürken kendinizi Orta Çağ Avrupa'sında bulacağınız Prag, "Masal Şehri" olarak da biliniyor. Eşsiz mimarilere sahip katedralleri, köprüleri, yapılarıyla Prag'ın Tarihi Merkezi, UNESCO'nun "Dünya Mirasları" listesinde yer almaktadır. 9.yy'dan kalma Prag Kalesi, St. Vitus Katedrali, Wenceslas Meydanı, Astronomik Saat, Prag'da mutlaka görmeniz gerekenler arasında.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÜNLÜK TURLAR:

Harika Prag Kalesini keşfedin ve Veitsdom, St.-Georgs-Basilika'sını ve altın sokağını ziyaret edin. Metro ile Prag'ın Ufak Tarafı'ndan kaleye gidin ve Prag'ın 10'dan fazla yüzyıllık tarihini keşfedin.
Prag Kalesi: Biletlerle 2,5 Saatlik Rehberli Tur
35 € / Kişi başı
2.5 Dakika
Orta Bohemya Prag'ın dışında tarihi binaları ve Kutna Hora, Çek Cumhuriyeti en popüler yerlerinden biri olan akıldan çıkmayan kemik şapeli bu 1 saatlik rehberli tur ile keşfedin.
Prag Kutna Hora ve Kemik Chapel Turu
30 € / Kişi başı
7 Saat
Eski Prag Meydanı'ndaki Astronomik Saat, Charles Köprüsü, Prag Kalesi ve St. Nicholas Kilisesi bu rehberli yürüyüş turunda göreceğiniz Prag sembollerinden yalnızca bazıları. Size bütün hikayeyi anlatacak olan tutkulu rehberinizle keşfe çıkın.

GİDELLO GO NEDİR?

Anlaşmalı otel ve uçuş şirketlerinin en iyi fiyatlarıyla Gidello topluluğunun seyahat önerilerini bir araya getiren yeni nesil bir seyahat aracıdır. Turizm Bakanlığı onaylı bir tur operatörünün güvencesiyle bireysel olarak seyahat edebilen gezginlerimiz, kendi seyahat anlayışlarına uygun, bireysel ancak güvenli bir tur oluşturma şansı yakalarlar. Gidello GO'da sadece ihtiyaç duyduğunuz hizmetler için ödeme yapar, katılmak istediğiniz turları kendiniz belirler, katılım olmadığında turun iptal edilmesi gibi risklerle karşılaşmazsınız.

DAHİL / HARİÇ BİLGİSİ

Yukarıda detayları bulunan turda, seçilen tüm ek turlar, otel ve varsa uçuşlar fiyatlarımıza dahil olup tarafınızdan aksi seçilmediyse, rehberlik, sağlık sigortası, yurt dışı çıkış harcı ve kişisel harcamalar hariçtir.

İPTAL VE İADE

Turda yer alan otel, uçuş, ek turlar ve araç kiralama şirketleri farklı iptal protokolleri uygulamaktadır, seçim ekranında belirtilen bu iptal protokolleri geçerlidir. Sigorta, vize gibi ek hizmetler ve servis ücretleri ise iptal edilemez.

Gidello, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde havayolu ve uçuş saatleri değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir.

Gidello Hakkında | Sık Sorulanlar | İletişim
2 Taksit Aylık 622 Toplam 1243
3 Taksit Aylık 417 Toplam 1250
4 Taksit Aylık 316 Toplam 1264
5 Taksit Aylık 253 Toplam 1266
6 Taksit Aylık 213 Toplam 1275
9 Taksit Aylık 145 Toplam 1308
Örnek taksit tablosudur gerçek tutar ödeme sayfasında verilecektir.

ÇEK CUMHURİYETİ VİZE BİLGİLERİ
Bordo PasaportYeşil PasaportSiyah Pasaport
Vize Var Vize Yok
(90 gün)
Vize Yok
(90 gün)
Vize danışmanlık hizmetlerimizi ek hizmetler alanından paketinize ekleyebilir veya kendi imkanlarınızla başvurabilirsiniz.

4 Gün Prag

Teklifimizi görmek için bilgilerinizi giriniz
ODA YETİŞKİN ÇOCUK
Oda
1

Çıkış tarihinde kaç yaşında olacaklar?
1. Çocuk:
2. Çocuk:
KAYDET
1 Oda 1 Yetişkin 0 Çocuk
ODA EKLE

Çok özel paket fiyatları
Anında biletleme
Kişiye özel program
Seçtiğiniz tarihlerde kesin kalkış
Gizli ödeme, Zorunlu tur ve Tatsız sürprizler yok

EKLENEBİLENLER

Uçuşlar
Konaklama
Transfer / Araç
Sigorta / Vize

HARİÇ OLANLAR

Rehberlik
Yurtdışı çıkış harcı
Sağlık sigortası
Kişisel harcamalar
4 Gün Prag
41
1,192TRL


Size özel fırsatları kaçırmamak için:
Bizi Takip Edin:
Asla spam yapmıyor, her gün mesaj göndermiyoruz!