En güzel anıları biriktirin diye, tüm dünyadaki uzmanlardan en iyi tatil, yapılacak şey ve aktivite önerileri Gidello'da.

Lütfen Bekleyin.
bu işlem biraz sürecek.

Gito'dan Düşler Vadisine

Dünyada koruma öncelikli 200 Ekolojik Bölge'den biri olan Fırtına Vadisi’nin en muhteşem manzaralı noktalarından birine kurulmuş olan Gito Yaylası ile başlayan turumuz, UNESCO'nun Türkiye'nin Gürcistan sınırında Biyosfer Rezerv Alanı ilan ettiği tek yer olan Maçahel'e kadar uzanıyor.


Gito'dan Düşler Vadisine
Dünyada koruma öncelikli 200 Ekolojik Bölge'den biri olan Fırtına Vadisi’nin en muhteşem manzaralı noktalarından birine kurulmuş olan Gito Yaylası ile başlayan turumuz, UNESCO'nun Türkiye'nin Gürcistan sınırında Biyosfer Rezerv Alanı ilan ettiği tek yer olan Maçahel'e kadar uzanıyor.

KARADENİZ’İN EN BÜYÜLEYİCİ TURLARINDAN

Bugüne kadar yapılan turlardan çok farklı olarak hazırlanan Gito’dan Düşler Vadisi’ne turumuz, Doğu Karadeniz’in, doğusundan en doğusuna kadar süren bir serüven. Trabzon’da havaalanında buluşma ile başlayan turumuz, Rize’nin Hemşin ve Çamlıhemşin ilçelerinin tam arasında, Fırtına Vadisi’nin en muhteşem manzaralı noktalarından birine kurulmuş olan Gito Yaylası ile devam ediyor. Verçenik’ten Kaçkarlara, Pokut’tan Laz Yaylalarına kadar geniş bir manzaraya sahip olan Gito’da bulutların üzerinde 2 muhteşem gün geçirdikten sonra Artvin’e doğru yol alıyoruz ve bir orman denizi içinde yer alan Karagöl’den başlayarak, yine bulutların üzerinde seyrederek yer yer Karçalların eteğinden, yer yer tepesinden ilerleyip UNESCO’nun Biyosfer Rezerv Alanı ilan ettiği Düşler Vadisi Maçahel’e iniyoruz. Özellikle uzun ve zorlu yürüyüşler arayan misafirlerimiz için oluşturulmuş Gito’dan Düşler Vadisi’ne turumuz Haziran – Ekim ayları arası düzenli olarak her hafta yapılmaktadır. Rezervasyon yapmak için yoğun sezonu beklemeyin, hemen yerlenizi ayırtın. Tecrübeyle sabittir, pişman olmayacaksınız.


GİDELLO GO NEDİR?

Anlaşmalı otel ve uçuş şirketlerinin en iyi fiyatlarıyla Gidello topluluğunun seyahat önerilerini bir araya getiren yeni nesil bir seyahat aracıdır. Turizm Bakanlığı onaylı bir tur operatörünün güvencesiyle bireysel olarak seyahat edebilen gezginlerimiz, kendi seyahat anlayışlarına uygun, bireysel ancak güvenli bir tur oluşturma şansı yakalarlar. Gidello GO'da sadece ihtiyaç duyduğunuz hizmetler için ödeme yapar, katılmak istediğiniz turları kendiniz belirler, katılım olmadığında turun iptal edilmesi gibi risklerle karşılaşmazsınız.

DAHİL / HARİÇ BİLGİSİ

Yukarıda detayları bulunan turda, seçilen tüm ek turlar, otel ve varsa uçuşlar fiyatlarımıza dahil olup tarafınızdan aksi seçilmediyse, rehberlik, sağlık sigortası, yurt dışı çıkış harcı ve kişisel harcamalar hariçtir.

İPTAL VE İADE

Turda yer alan otel, uçuş, ek turlar ve araç kiralama şirketleri farklı iptal protokolleri uygulamaktadır, seçim ekranında belirtilen bu iptal protokolleri geçerlidir. Sigorta, vize gibi ek hizmetler ve servis ücretleri ise iptal edilemez.

Gidello, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde havayolu ve uçuş saatleri değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir.

Gidello Hakkında | Sık Sorulanlar | İletişim
2 Taksit Aylık 81 Toplam 161
3 Taksit Aylık 54 Toplam 162
4 Taksit Aylık 41 Toplam 164
5 Taksit Aylık 33 Toplam 164
6 Taksit Aylık 28 Toplam 165
9 Taksit Aylık 19 Toplam 170
Örnek taksit tablosudur gerçek tutar ödeme sayfasında verilecektir.

8 Gün Rize

Teklifimizi görmek için bilgilerinizi giriniz
ODA YETİŞKİN ÇOCUK
Oda
1

Çıkış tarihinde kaç yaşında olacaklar?
1. Çocuk:
2. Çocuk:
KAYDET
1 Oda 1 Yetişkin 0 Çocuk
ODA EKLE

Çok özel paket fiyatları
Anında biletleme
Kişiye özel program
Seçtiğiniz tarihlerde kesin kalkış
Gizli ödeme, Zorunlu tur ve Tatsız sürprizler yok

EKLENEBİLENLER

Uçuşlar
Konaklama
Transfer / Araç
Sigorta / Vize

HARİÇ OLANLAR

Rehberlik
Yurtdışı çıkış harcı
Sağlık sigortası
Kişisel harcamalar
Gito'dan Düşler Vadisine
41
155TRL


Size özel fırsatları kaçırmamak için:
Bizi Takip Edin:
Asla spam yapmıyor, her gün mesaj göndermiyoruz!