En güzel anıları biriktirin diye, tüm dünyadaki uzmanlardan en iyi tatil, yapılacak şey ve aktivite önerileri Gidello'da.

Lütfen Bekleyin.
bu işlem biraz sürecek.
Haritayı Göster
Haritayı Kapat

Geceleri ışıl ışıl parlayan Tuna nehrini birbirine bağlayan köprüleri, romantizm kokan sokakları, hamam ve kaplıcalarıyla ünlü Budapeşte'ye davetlisiniz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÜNLÜK TURLAR:

Budapeşte'nin en ünlü kaplıcası Széchenyi Banyosu'na hızlı giriş yapın. Bu seçkin spa'ya gitmek için hafta içi veya hafta sonu giriş biletlerinden birini seçin. Bünyesinde 3 açıkhava ile 15 kapalı havuz bulunan Avrupa'nın en büyük kaplıcasında rahatlayın.
Yarım günlük tur ile Macaristan'ın başkenti bu güzel şehri minibüs ve Tuna nehri üzerinden keşfedin. City Park, Parlamento Binası, Andrassy Caddes, ve tarihi Kale görülecek yerler arasında.
Canlı Macar Müziği eşliğinde, Tuna Nehri üzerinde ve eşsiz Budapeşte manzarası ile enfes yemekler... 1.5 saatlik unutulmaz nehir turu.
Budapeşte: Akşam yemeği ve Cruise
16 € / Kişi başı
1.5 Saat

GİDELLO GO NEDİR?

Anlaşmalı otel ve uçuş şirketlerinin en iyi fiyatlarıyla Gidello topluluğunun seyahat önerilerini bir araya getiren yeni nesil bir seyahat aracıdır. Turizm Bakanlığı onaylı bir tur operatörünün güvencesiyle bireysel olarak seyahat edebilen gezginlerimiz, kendi seyahat anlayışlarına uygun, bireysel ancak güvenli bir tur oluşturma şansı yakalarlar. Gidello GO'da sadece ihtiyaç duyduğunuz hizmetler için ödeme yapar, katılmak istediğiniz turları kendiniz belirler, katılım olmadığında turun iptal edilmesi gibi risklerle karşılaşmazsınız.

DAHİL / HARİÇ BİLGİSİ

Yukarıda detayları bulunan turda, seçilen tüm ek turlar, otel ve varsa uçuşlar fiyatlarımıza dahil olup tarafınızdan aksi seçilmediyse, rehberlik, sağlık sigortası, yurt dışı çıkış harcı ve kişisel harcamalar hariçtir.

İPTAL VE İADE

Turda yer alan otel, uçuş, ek turlar ve araç kiralama şirketleri farklı iptal protokolleri uygulamaktadır, seçim ekranında belirtilen bu iptal protokolleri geçerlidir. Sigorta, vize gibi ek hizmetler ve servis ücretleri ise iptal edilemez.

Gidello, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde havayolu ve uçuş saatleri değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir.

Gidello Hakkında | Sık Sorulanlar | İletişim
2 Taksit Aylık 477 Toplam 955
3 Taksit Aylık 320 Toplam 960
4 Taksit Aylık 243 Toplam 970
5 Taksit Aylık 194 Toplam 972
6 Taksit Aylık 163 Toplam 979
9 Taksit Aylık 112 Toplam 1005
Örnek taksit tablosudur gerçek tutar ödeme sayfasında verilecektir.

5 Gün Budapeşte

Teklifimizi görmek için bilgilerinizi giriniz
ODA YETİŞKİN ÇOCUK
Oda
1

Çıkış tarihinde kaç yaşında olacaklar?
1. Çocuk:
2. Çocuk:
KAYDET
1 Oda 1 Yetişkin 0 Çocuk
ODA EKLE

Çok özel paket fiyatları
Anında biletleme
Kişiye özel program
Seçtiğiniz tarihlerde kesin kalkış
Gizli ödeme, Zorunlu tur ve Tatsız sürprizler yok

EKLENEBİLENLER

Uçuşlar
Konaklama
Transfer / Araç
Sigorta / Vize

HARİÇ OLANLAR

Rehberlik
Yurtdışı çıkış harcı
Sağlık sigortası
Kişisel harcamalar
5 Gün Budapeşte
41
916TRL


Size özel fırsatları kaçırmamak için:
Bizi Takip Edin:
Asla spam yapmıyor, her gün mesaj göndermiyoruz!