En güzel anıları biriktirin diye, tüm dünyadaki uzmanlardan en iyi tatil, yapılacak şey ve aktivite önerileri Gidello'da.

Lütfen Bekleyin.
bu işlem biraz sürecek.
Haritayı Göster
Haritayı Kapat

HAZIRLAYAN:
Memet

Milano: Alışveriş ve Sanat

»     3 Gece, 4 Gün    Yeşil Pasaporta Vizesiz!

Her ne kadar tüm İtalya'da olduğu gibi tarih Milano'da da her köşede olsa da, Milano'yu bir turizm cennetine çeviren şey alışveriş ve moda bana göre. Eğer tarih, kültür ve sanatın yanında alışveriş sizin için de keyifli bir tatilin olmazsa olmazıysa bu program sizin için.

Milano'da rotalarımız birbirine çok yakın ve genellikle metro kullanılıyor dolayısıyla paketinize araç kiralama eklemenize gerek yok ancak havalimanı - şehir merkezi transfer hizmeti almanızda fayda var zira 40km'lik bir yolculuk sizi bekliyor olacak.

Detaylar aşağıda, şimdiden iyi yolculuklar :)


SEYAHAT PROGRAMI:


1. Gün

Gün programını görmek için tıklayınız

Ülkemizden Milano'ya ulaşım genellikle en büyüğü olan Malpensa havalimanından gerçekleşiyor. Bu havalimanı şehre 40km uzaklıkta şehir merkezine kalkan otobüs ve tren seferlerini kullanabilirsiniz. Her iki ulaşım aracı için de fiyatlar 5 - 10€ civarında. Elbette konforunuz için paketinize transfer hizmeti eklemek de bir çözüm.

Otele yerleştikten sonra ilk gün için ziyaret etmek isteyebileceğiniz yerler listede

2. Gün

Gün programını görmek için tıklayınız

2. gün meşhur Como gölünde eşsiz bir tura katılmak oldukça keyifli olacaktır

3. Gün

Gün programını görmek için tıklayınız

3. günü alışveriş ve yemeğe ayrıldı.

Lüks markalardan hoşlanıyorsanız küçük Montenapoleone caddesi dev markalara ev sahipliği yapıyor. Yine lüks severler Duomo'nun yakınlarındaki La Rinascente adlı mağazayı tercih edebilir.

İtalya’nın en eski alışveriş merkezi Galleria Vittorio Emanuele uğramanız gereken noktalardan -ki sadece mimarisi yeter.

Tam bir 2. el cenneti olan Cavalli e Nastri'de mağazalardaki teşir ürünlerini bulabilir dünya markalarını düşük fiyatlarla çantanıza atabilirsiniz.

Akşama ise rotamız barlar bölgesi Navigli. Yemek ve devamında seçenek neredeyse sınırsız.

4. Gün

Gün programını görmek için tıklayınız

Milano'daki son gün otel çıkış işlemlerinden havalimanı transfer saatine göre yakın çevrede geçirebilirsiniz. İyi yolculuklar :)

GİDELLO GO NEDİR?

Anlaşmalı otel ve uçuş şirketlerinin en iyi fiyatlarıyla Gidello topluluğunun seyahat önerilerini bir araya getiren yeni nesil bir seyahat aracıdır. Turizm Bakanlığı onaylı bir tur operatörünün güvencesiyle bireysel olarak seyahat edebilen gezginlerimiz, kendi seyahat anlayışlarına uygun, bireysel ancak güvenli bir tur oluşturma şansı yakalarlar. Gidello GO'da sadece ihtiyaç duyduğunuz hizmetler için ödeme yapar, katılmak istediğiniz turları kendiniz belirler, katılım olmadığında turun iptal edilmesi gibi risklerle karşılaşmazsınız.

DAHİL / HARİÇ BİLGİSİ

Yukarıda detayları bulunan turda, seçilen tüm ek turlar, otel ve varsa uçuşlar fiyatlarımıza dahil olup tarafınızdan aksi seçilmediyse, rehberlik, sağlık sigortası, yurt dışı çıkış harcı ve kişisel harcamalar hariçtir.

İPTAL VE İADE

Turda yer alan otel, uçuş, ek turlar ve araç kiralama şirketleri farklı iptal protokolleri uygulamaktadır, seçim ekranında belirtilen bu iptal protokolleri geçerlidir. Sigorta, vize gibi ek hizmetler ve servis ücretleri ise iptal edilemez.

Gidello, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde havayolu ve uçuş saatleri değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir.

Gidello Hakkında | Sık Sorulanlar | İletişim
2 Taksit Aylık 7 Toplam 13
3 Taksit Aylık 4 Toplam 13
4 Taksit Aylık 3 Toplam 13
5 Taksit Aylık 3 Toplam 13
6 Taksit Aylık 2 Toplam 13
9 Taksit Aylık 2 Toplam 14
Örnek taksit tablosudur gerçek tutar ödeme sayfasında verilecektir.

İTALYA VİZE BİLGİLERİ
Bordo PasaportYeşil PasaportSiyah Pasaport
Vize Var Vize Yok
(90 gün)
Vize Yok
(90 gün)
Vize danışmanlık hizmetlerimizi ek hizmetler alanından paketinize ekleyebilir veya kendi imkanlarınızla başvurabilirsiniz.

4 Gün Milano

Teklifimizi görmek için bilgilerinizi giriniz
ODA YETİŞKİN ÇOCUK
Oda
1

Çıkış tarihinde kaç yaşında olacaklar?
1. Çocuk:
2. Çocuk:
KAYDET
1 Oda 1 Yetişkin 0 Çocuk
ODA EKLE

Çok özel paket fiyatları
Anında biletleme
Kişiye özel program
Seçtiğiniz tarihlerde kesin kalkış
Gizli ödeme, Zorunlu tur ve Tatsız sürprizler yok

EKLENEBİLENLER

Uçuşlar
Konaklama
Transfer / Araç
Sigorta / Vize

HARİÇ OLANLAR

Rehberlik
Yurtdışı çıkış harcı
Sağlık sigortası
Kişisel harcamalar
Milano: Alışveriş ve Sanat
41
13TRL


Size özel fırsatları kaçırmamak için:
Bizi Takip Edin:
Asla spam yapmıyor, her gün mesaj göndermiyoruz!