Bodrum - Gökova - Bodrum

Bodrum - Gökova - Bodrum
41
330TRL
MORE WORLD TRAVEL olarak temel amacımız; misafirlerimize unutulmayacak bir Mavi Yolculuk tatili yaşatmak ve sunduğu servisler ile kaliteli hizmet vermektir.
LÜKS VE KONFOR
  • Bodrum - Gökova - Bodrum : MORE WORLD TRAVEL olarak temel amacımız; misafirlerimize unutulmayacak bir Mavi Yolculuk tatili yaşatmak ve sunduğu servisler ile kaliteli hizmet vermektir.
  • Bodrum - Gökova - Bodrum : MORE WORLD TRAVEL olarak temel amacımız; misafirlerimize unutulmayacak bir Mavi Yolculuk tatili yaşatmak ve sunduğu servisler ile kaliteli hizmet vermektir.
MORE WORLD TRAVEL olarak temel amacımız; misafirlerimize unutulmayacak bir Mavi Yolculuk tatili yaşatmak ve sunduğu servisler ile kaliteli hizmet vermektir.
  • Muhteşem Ege koylarını keşfedebileceğiniz,
  • Mavinin her tonunu yaşayacağınız,
  • Yaşam stresinden uzaklaşacağınız,

Ege ve Akdeniz’in gizli koylarını keşfetmek, turkuaz renkli sularında yüzmek, nefes kesici tarihi kalıntılar arasında geçmişe yolculuk yapmak, yörenin insanlarıyla kaynaşmak, dalmak, balık tutmak ya da yöresel lezzetleri keşfe çıkmak isterseniz  More World Travel'in  Türkiye ve Yunan Adaları’nda düzenlediği “Özel Yat Kiralama” ve “Kabin Turu” (Kesin Deparlı Broşür Turları) tam size göre... Bu renkli geziye, bireysel, çift ya da grup olarak çıkma seçenekleriniz mevcuttur.

Bugünlerde çok farklı yat standartlarda inşa edilen ahşap guletler, aileniz veya sevdiklerinizle oluşturacağınız grubunuz ile gün batımını, denizin mavisi ve doğanın yeşilinin keyfini en güzel şekilde yaşayarak Ege ve Akdeniz kıyılarının en saklı koylarında ve yanı sıra motor yatlar ile yapılan ve Mavi Yolculuk olarak adlandırılan bir deniz yolculuğu imkanı sağlayacaktır.

Özel kiralama ile birlikte oluşturulan farklı rotalarda, farklı kişilerle birlikte tekneyi paylaşabileceğiniz “Kabin Kiralama” alternatifi de seçenek olarak bulunmaktadır. Mavi Yolculuk tüm yılın çalışma yorgunluğunu atabileceğiniz, turkuaz ve yeşilin buluştuğu Ege ve Akdeniz koylarında unutulmayacak bir tatil seçeneği olacaktır.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Bodrum

Size değerli gezginlerimiz, Bodrum limanından saat 15.30’dan itibaren teknelerinize yerleşebilirsiniz. İlk gün şehrin önemli noktalarını gezmek için vaktiniz olacaktır. Bodrum’un yol boyunca restoran ve kafelerin eşlik ettiği dar ve küçük sokaklarından geçerek eski şehre doğru bir yürüyüşe çıkabilirsiniz. Akşam yemeği ve konaklama limanda teknede olacaktır.2.

Gün
Orak Adası - Çökertme 2 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltıdan sonra tur programı ve tekne hakkında temel bilgiler veriyoruz. Daha sonra Orak Adası'na hareket ediyoruz. Orak Adası'nın kristal mavisi sularında yüzme molası verilir ve öğlen yemeğinden sonra akşam yemeği ve geceleme için şirin bir balıkçı köyü olan Çökertme ’ye hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama teknede olacaktır. Arzu eden misafirler sahilde bol oksijenli bir ortamda kısa bir yürüyüş yapabilirler.


3.

Gün
Yedi Adalar (Kufre/Uzun Liman) - Ayında Koyu 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltıdan önce, erken saatlerde Yedi Adalar'a doğru hareket ediyoruz. Yedi Adalar'daki ilk durağımız Küfre Koyu ziyaret edildikten sonra Uzun Liman'a demir atıyoruz. Daha sonra akşam yemeği ve geceleme için Ayında Koyu'na doğru hareket ediyoruz.


4.

Gün
Kleopatra Adası - Karacasöğüt 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sedir (Kleopatra) Adası'na hareket edilerek güne başlanır. Eşine başka hiçbir yerde rastlayamayacağınız küçücük kumsalı ve antik kalıntılarıyla, bu ada adeta bir açık hava müzesini andırır. Öğleden sonra Karacasöğüt’e demirlenir. Akşam yemeği ve konaklama teknede olacaktır.

5.

Gün
Löngöz - Tuzla Koyu 5 gün programını görmek için tıklayınız

Yüzerek güne başladığınız sabah saatlerinin ardından öğle yemeği için çam ormanlarıyla çevrili bir cennet köşesi olan Löngöz Koyu'na demir atıyoruz. Buradan; turkuaz sularında yüzebileceğiniz Tuzla Koyu’na hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklamamızı bu güzel koyda yapıyoruz.

6.

Gün
Kargılı - Kısebükü 6 gün programını görmek için tıklayınız

Erken saatlerde Kargılı Koyu’na (Molla İbrahim Koyu) varıyoruz. Teknedeki öğle yemeğinden sonra Kisebükü’ne (Alakışla Bükü) hareket ediyoruz. Sahildeki Bizans harabeleri gezilebilir.  Akşam yemeği ve konaklamamızı bu güzel koyda yapıyoruz.


7.

Gün
Pabuçburnu - Yalıçiftlik - Bodrum 7 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltıdan sonra Pabuçburnu’na geçiyoruz. (Arzu eden misafirlerimiz bu noktadan hareketle opsiyonel köy turumuza katılabilirler.) Daha sonra teknemiz son durağımız olan Bodrum Limanı’na doğru yola çıkar. Geceleme ve akşam yemeği Bodrum Limanı’nda yapıyoruz.

8.

Gün
Bodrum

Teknede yapılan kahvaltıdan sonra 10.30'a kadar tekneden ayrılabilirsiniz.


EK BİLGİLER

“Kabin Kiralama” için Genel Prosedürler:

1. Teknelere giriş ilk gün saat 15.30’dan itibarendir ve servisimiz akşam yemeği ile başlar.Teknelerden çıkış ise son gün kahvaltıdan sonra 10.30'a kadardır.

2. İlk ve son gün transfer günleri olduğundan dolayı limanda geceleme yapılır.

3. Mavi Yolculuk esnasında ağırlıklı olarak motor gücüyle seyir yapılır ancak hava koşulları ve rüzgârın yönü elverdiğince yelkenler de kullanılır. Haftada en az iki kere teknedeki mevcut yelken açılır.

4. Kaptan, hava şartlarına ve rüzgârın durumuna göre tur programında değişiklik yapabilir. Bu, misafirlerimizin güvenliği açısından gereklidir. 6 -7 bofor rüzgâr olduğu takdirde liman yetkililerince seyir yasaklanabilir.

5. Konuklarımızın dışarıdan tekneye alkollü veya alkolsüz içecek getirmelerine müsaade edilmemektedir. İçecekler bedeli karşılığında yat barından uygun fiyatlarla temin edilir. İçecek ücretleri tur sonunda ödenir.

6. Dünyanın farklı yerlerinde faaliyet gösteren acentelerimiz tarafından yapılan satışlar sebebiyle, teknelerimize çeşitli ülkelerden misafirler gelebilir. Bu durum, dünyanın her köşesinden gelen deniz severlerle buluşmak, farklı kültürleri tanımak ve yeni arkadaşlıklar kurmak için bir fırsattır. Bu çeşitlilikten ötürü kabin turlarına iştirak edecek misafirlerimize, yatta bulunacak diğer yolcuların milliyeti veya yaş ortalaması ile ilgili taahhütlerde bulunamamaktayız. 10 yaş altı çocuklar Kabin Turlarına kabul edilmez. Çocuklu misafirlerimizin özel tekne kiralamalarını önermekteyiz. Filomuzda iki kabinliden başlayan zengin gulet seçeneklerimiz bulunmaktadır. Ailenize özel bir gulet tahsis edebiliriz. Detaylar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

7. Kabin Charter Programlarımız senelerden beri edindiğimiz tecrübeler ışığında, titizlikle planlanmıştır. Tur programı ve genel şartlar önceden broşürlerimizde ilan edildiği şekildedir. Hiçbir konuğumuzun özel durumuna veya tasarrufuna göre değişiklikler yapılamaz.

8. Teknelerde uyulması gereken kurallar misafirlerimize tekneye girişte verilir.

9. 1 ve 2 numaralı Kabin Charter Programlarımızda standart guletler kullanmaktayız. Bu teknelerde genellikle çift kişilik yataklar vardır ve bu sebeple twin ya da triple oda garantisi verilemez.

10. Her kabinde özel duş /wc, lomboz (pencere), küçük elbise dolabı bulunmaktadır. Tuvaletler ev tipi sifonlu, marina tipi pompalı, ya da elektrikli olabilir.

11. Uluslararası güvenlik şartlarına uygun olarak, teknelerimizde can yelekleri, küçük bot ve can salı gibi güvenlik donanımları ve gerekli elektronik cihazlar mevcuttur.

12. 1 ve 2 numaralı programlarda kullanılan standart teknelerde küçük elektrikli aletlerinizi, ortak kullanım alanlarında bir invertör veya jeneratör aracılığı ile şarj edebilirsiniz. 3 ila 5 numaralı programlarda kullanılan teknelerde ise, kabinlerinizin içinde 220 V elektrik prizi mevcuttur.

13. Yatlarda konukların kullanımına yönelik basit olta takımları, palet ve şnorkel bulunur.

14. Kabin Kiralama Turlarımızda; Gümrükleme ve yakıt giderleri fiyata dâhildir.

15. Tek kişi farkı ( Single Supplement ) %60’dır.

16. Hiçbir programında çocuklar için indirim uygulanmaz. Tekneye 10 yaşın altındaki çocuklar alınmamaktadır.

17. Görseller temsili olup, Gulet tipi teknelerde seyahat edilecektir. Gulet ismi gezi tarihinden önce misafirlere aktarılacaktır.

18. Turlar her hafta Cumartesi günü Bodrum limanında başlar ve biter. Tur fiyatları bu doğrultuda Cumartesi günleri olarak fiyatlandırılmıştır. 

19. 50 € Liman vergisi ilk gün teknede ödenir.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#4977
LOKASYON:
Bodrum
BULUŞMA:
Bodrum Limanı
BİTİŞ:
Bodrum Limanı
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 171,60 EUR 343,20 EUR
3 116,60 EUR 349,80 EUR
4 88,28 EUR 353,10 EUR
6 59,40 EUR 356,40 EUR
9 40,33 EUR 363,00 EUR
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

330

Başlangıç Fiyatı

8 Gün

Bodrum
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.