İstanbulun Sarayları Turu

İstanbulun Sarayları Turu
41
225TRL
Oksijenle Yeni Bir Maceraya Hazır Mısınız ?
İYİ SEÇİM!
  • İstanbulun Sarayları Turu : Oksijenle Yeni Bir Maceraya Hazır Mısınız ?
  • İstanbulun Sarayları Turu : Oksijenle Yeni Bir Maceraya Hazır Mısınız ?
  • İstanbulun Sarayları Turu : Oksijenle Yeni Bir Maceraya Hazır Mısınız ?
  • İstanbulun Sarayları Turu : Oksijenle Yeni Bir Maceraya Hazır Mısınız ?
Oksijenle Yeni Bir Maceraya Hazır Mısınız ?
  • Lüks Araçlarla Ulaşım
  • Saraylar Gezisi
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  • Araçta Kahvaltı Paketi

Sabah 06:00 Görükle 06:30 Kent Meydanı’nda siz değerli misafirlerimize buluşarak turumuza başlıyoruz. Araç içerisinde sizlere kahvaltı paketlerinizi ikram ediyor ve Feribot ile İstanbul’a geçiyoruz. Tarihin kendisi diyebileceğimiz, Dünya’nın gözdesi İstanbul’da ilk durağımız 1863 yılında Sultan Abdülaziz’in emriyle yaptırılan Beylerbeyi Sarayı olacak. İstanbul’un Boğazı’nı süsleyen güzel mimari yapılardan biri olan bu Saray’ın içinde de farklı zenginliklerle süslemelere şahit olacaksınız. Rehberimizin anlatımlarıyla ilk saray gezimizi tamamladıktan sonra Üsküdar ‘a varmak için aracımızla buluşuyoruz. Üsküdar’da Mimar ve mimari eserlerden bahsederken ilk akla gelen dünyaca ünlü Mimar Sinan’ın eseri Mihrimah Sultan Camii’ni görüyoruz. Kanuni Sultan Süleyman’ın kızı olan Mihrimah Sultan için 1548 yılında yaptırılmış bu Camii gezimiz sonrasında sahil boyunca önemli tarihi eserleri görerek rehberimizle birlikte yürüyüş yapıyoruz. Ardından Boğaz’ın eşsiz manzarasını izlemek ve bu manzaraya Kız Kulesi’ni de ekleyeceğimiz serbest zamana geçiyoruz. Dileyen misafirlerimiz bu vakitte öğle yemeği yiyebilir çay kahve içebilir ve tekneler ile Kız Kulesi’ne geçebilirler. ( Opsiyonel ) Molamız sonrasında Avrupa yakasına geçmek için aracımızla buluşuyoruz ve ilk durağımız İstanbul Saraylarından bahsederken ilk akla gelenlerden Dolmabahçe Saray’ı oluyor. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün de gözlerini yumduğu bu sarayı gezerken geçmiş ve bugün arasında geçişler yaşayacak Rehberimizin anlatımlarıyla tarih yolculuğu yapacağız. Saray gezimiz sonrasında Galata’ya geçiyoruz ve Galata Kulesi’ni geziyoruz. Sonrasında Taksim’de İstiklal Caddesi’nde serbest zamana geçiyoruz. Serbest zaman sonrasında son noktamız olan Eminönü’ne geçiyoruz. Dileyen misafirlerimizle Tekne Turu yapıyoruz. Tekne turuna katılmak istemeyen misafirlerimiz Eminönü sahilinde vakit geçirebilirler. Tekne Turumuzu tamamladıktan sonra Bursa’ya varmak üzere yola çıkıyoruz. Akşam saatlerinde siz değerli misafirlerimizle başka bir Oksijen Travel etkinliğinde buluşmak üzere aldığımız noktalarda vedalaşıyoruz.

EK BİLGİLER

ÖNEMLİ NOT: Turumuz Günübirlik olarak gerçekleşmektedir. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır, ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Oksijen Travel misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0-2.99 yaş ücretsiz 3 yaş ve üzeri yaş çocuklardan koltuk verme zorunluluğu olduğu için tam ücret alınmaktadır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#4749
LOKASYON:
İstanbul
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
GÖRÜKLE BATIKENT ACEMLER KENT MEYDANI
BİTİŞ:
GÖRÜKLE BATIKENT ACEMLER KENT MEYDANI
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 117,00 TL 234,00 TL
3 79,50 TL 238,50 TL
4 60,19 TL 240,75 TL
6 40,50 TL 243,00 TL
9 27,50 TL 247,50 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

225TL

Başlangıç Fiyatı

1 Gün

İstanbul
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.