Sunny Beach 3 Gece 4 Gün - Kurban Bayramı...

Sunny Beach 3 Gece 4 Gün - Kurban Bayramı - Gel59k
41
329TRL
Bulgaristan'ın Karadeniz kıyısına..
  • Sunny Beach 3 Gece 4 Gün - Kurban Bayramı - Gel59k : Bulgaristan'ın Karadeniz kıyısına..
  • Sunny Beach 3 Gece 4 Gün - Kurban Bayramı - Gel59k : Bulgaristan'ın Karadeniz kıyısına..
  • Sunny Beach 3 Gece 4 Gün - Kurban Bayramı - Gel59k : Bulgaristan'ın Karadeniz kıyısına..
Bulgaristan'ın Karadeniz kıyısına..
  • Lüks Otobüslerle Ulaşım
  • 3 Gece 4 Gün
  • 5* İmperial Palace Hotel
  • Ultra Her Şey Dahil Konaklama Seçeneği
  • Zorunlu Ekstra Ödeme Yok
  • Panoramik Şehir Turları Dahil

Konaklama: IMPERIAL PALACE HOTEL 5*

Bulgaristan’ın en gözde tatil merkezi Sunny Beach’te 485 odalı, 5 yıldızlı, denize sıfır özel plaj ve kumsalı, ücretsiz şemsiye ve şezlong, SPA, sauna, jakuzi, Türk Hamamı, Masaj salonu, Kuaför, Güzellik salonu, fitness merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzları mevcuttur. Odalarda banyo, klima, tv, kasa, mini bar ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Gece Sunny Beach’de barlar, diskolar, gece kulüpleri ve kumarhaneler eğlencenin her türlüsünü yaşatmaktadır.


TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul-Burgas-Sunny Beach

06.00 Kadıköy Hasanpaşa Evlendirme dairesi Otopark önü, 06.30 Harbiye (Askeri müze karşısı), 07.00 Bakırköy – İncirli Ömür Plaza önü, Belirlenen noktalardan hareket ile yaklaşık 3 saat süren yolculuk ardından Kırklareli-Dereköy Sınır Kapısına varıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerimizi bitiriyor ve Bulgaristan’a giriş yapıyoruz. Bulgaristan’a girişimizin ardından Sunny Beach’e doğru yolculuğumuza devam ediyor ve öğleye doğru varıyoruz. Otelimiz müsait ise önce otelimize girip sonra deniz keyfine başlıyoruz, değilse direk denizi keyfini çıkarmaya başlıyor ve sonrasında otele giriş yapıyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek Bulgar Meyhane turuna katılma imkanı (35€). Konaklama otelimizde.


2.

Gün
Sunny Beach & Nessebar 2 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Misafirlerimiz deniz-kum-güneşin tadını çıkarabilir. Dileyen misafirlerimiz için gece ekstra olarak düzenlenecek olan Osmanlı tarafından kurulmuş olan en eski yerleşim kasabası Nessebar Yarımadası gezisi (30 Euro). Eskiden yel değirmenleri ile ün yapmış adaya girişte tarihi değirmen bizleri karşılayacak ve hemen ardında yer alan şehir surları turumuza başlangıç noktasını oluşturacak. 1983 yılında UNESCO'nun Dünya Kültür Mirası Listesi’ne girmiş Nessebar’da, Bizans Dönemi’nden kalma Eski Metropolitan Kilisesi (İ.S.6 y.y), St. Stephan Yeni Metropoliten Kilisesi (İ.S 11 y.y) ve Pantokrator Kilisesi (13-14.y.y) adanın tarihi dokusunu oluşturmaktadır. 18-19. yy Bulgar rönesansı döneminde inşa edilen tarihi Bulgar evleri göreceğimiz başlıca yerler arasındadır. Gezimizin ardından Sunny Beach’e dönüş ve konaklama. 

3.

Gün
Sunny Beach-Varna 3 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Varna turuna katılabilirler (30 Euro). Turumuzda; Antik Odessos (M.Ö. 6.yy Roma Hamamı Arkeoloji Kompleksi), Necropolis (M.Ö. 3000 - Erken Dönem) ve Hristiyan Bazilikası (M.Ö.4.yy – Katedral) görülecek yerler arasındadır. Öğleden sonra Sunny Beach’e dönüş ve konaklama.

4.

Gün
Sunny Beach-Burgas-İstanbul 4 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından oteden çıkış işlerinin tamamlanması ve rehberimizin belirlediği buluşma saatine kadar serbest zaman. Otelden hareketle Burgas gezisi. Gezimizde St.Cyrill ve Aziz Metodly Katedrali, saat, Largo ve Alexander caddeleri, Troykata Meydanı, Pusula, Deniz Parkı ve Rus Asker Anıtı görülecek yerler arasındadır. Gezimizin ardından gümrük geçişleri ve akşam saatlerinde İstanbul’a varış. Eve hoşgeldiniz!

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

 Yurtdışı gezilerinde en az 6 (altı) ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 (on) yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir. Bu tür pasaportların tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile ülkeye giriş yapılamaz.

 Gelgidekcom, havayolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Gelgidekcom, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu, saat değişmesi riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş aralığındaki çocuklar için alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödenmez.

 Gelgidekcom, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

 Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 (kırk) kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 (yirmi bir) gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

 Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün/günlerde yapılabilir.

 Fiyatlara dahil olan ve olmayan (ekstra) turların özel durumlardan dolayı yapılamaması halinde yerine alternatif turlar düzenlenir.

 Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 (yirmi) kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir. Daha az sayıda katılım olduğu takdirde turlar rehberin insiyatifinde ve gerekli olursa fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gelgidekcom sorumlu tutulamaz.

 Üç kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup bu tip odalarda üçüncü kişiye tahsis edilen yatak, standart yataklardan küçüktür. Üç kişilik odalar bir büyük yatak ve bir ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bedolarak adlandırılan türdedir; tur katılımcısı üçüncü kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiğini beyan etmiş sayılır. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan tek çocuk için geçerlidir.

 Vize başvurusu için en az 6 (altı) ay geçerli pasaportun ve acentelerimizden temin edilebilecek “vize için gerekli evraklar listesi”nde belirtilen belgelerin tur hareket tarihinden minimum 1 (bir) ay önce yazılı onay ile eksiksiz olarak acenteye teslim edilmesi gerekmektedir.

 Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası gibi faal dönemlerde, belirtilen lokasyonlardan veya mesafelerden daha uzaktaki oteller kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 (on beş) gün önce katılımcıya acente tarafından bilgi verilecektir.

 Tur programında fiyata dâhil olan hizmetler arasında yer alan “otelde yapılan kahvaltılar”, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde “kontinental kahvaltı” denilen “tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahve”den oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

 Panoramik şehir turları maksimum 2 (iki) saat süren, otobüs içerisinden yapılan, şehrin önemli noktalarının ziyaret edildiği turlardır.

 Yemekli turlarda mönü “başlangıç tabağı, ana yemek ve tatlı” içermekte olup içecekler hariçtir.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#2032
LOKASYON:
Bulgaristan
YEMEK:
Ultra Her Şey Dahil
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
06.00 Kadıköy Hasanpaşa Evlendirme dairesi Otopark önü, 06.30 Harbiye (Askeri müze karşısı), 07.00 Bakırköy – İncirli Ömür Plaza önü
BİTİŞ:
Bakırköy – İncirli Ömür Plaza önü, Harbiye (Askeri müze karşısı), Kadıköy Hasanpaşa Evlendirme dairesi Otopark önü
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 171,08 342,16
3 116,25 348,74
4 88,01 352,03
6 59,22 355,32
9 40,21 361,90
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

329

Başlangıç Fiyatı

4 Gün

Bulgaristan
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?

İncelemekte olduğunuz bilgiler Gidello çözüm ortakları tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.