Likya Yolu Fethiye Salda Mavi Tur - 4 Tekne...

Likya Yolu Fethiye Salda Mavi Tur - 4 Tekne Turu Dahil - 4 Gece
41
1,399TRL
Türkiye'yi Bizimle Yeniden Keşfedin!
İYİ SEÇİM!
  • Likya Yolu Fethiye Salda Mavi Tur - 4 Tekne Turu Dahil - 4 Gece : Türkiye'yi Bizimle Yeniden Keşfedin!
  • Likya Yolu Fethiye Salda Mavi Tur - 4 Tekne Turu Dahil - 4 Gece : Türkiye'yi Bizimle Yeniden Keşfedin!
  • Likya Yolu Fethiye Salda Mavi Tur - 4 Tekne Turu Dahil - 4 Gece : Türkiye'yi Bizimle Yeniden Keşfedin!
Türkiye'yi Bizimle Yeniden Keşfedin!
  • Lüks Araçlarla Ulaşım
  • 12 Adalar Tekne Turu
  • Azmak Çayı Tekne Turu
  • Dalyan Tekne Turu
  • Kekova Tekne Turu
  • Otel'de 4 gece 5 gün yarım pansiyon konaklama

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul - Muğla Otobüs Yolculuğu

Değerli misafirimiz, kalkış noktalarından katılımınız ile yeni rota keşfetmek, tarih, kültür, yöresel tatlar ve dağanın tadını çıkarmak için sizlere özel hazırladığımız turumuza profesyonel ekibimiz eşliğinde araç içerisindeki ikramlarımız ile başlıyoruz. Keyifli otobüs yolculuğumuzun gece boyunca devam etmesi sonunda sabah saatlerinde Muğla'ya ulaşıyoruz.

        


2.

Gün
Muğla, Güzelköy, Akyaka Tekne Turu, Dalyan Tekne Turu, İztuzu Plajı 2 gün programını görmek için tıklayınız

Değerli misafirimiz, Muğla Yatağan bölgesinde yer alan dizilere de konu olmuş Güzelköy'e sabah saatlerinde ulaşıyor ve doğa içerisindeki restoranımızda köy kahvaltımızı alıyoruz. Sabah kahvaltımız ardından Batı Menteşe Dağları`nın eteklerinden Akyaka`ya inerken Gökova körfezinin güzelliğini panoramik olarak fotoğraflama imkânı buluyoruz. Daha sonrasında evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan, Akyaka beldesine geliyoruz. Buradan Akyaka tekne turumuzu yapmak için teknemize biniyoruz.(1.Tekne turu) tekne turumuz ardından ardından deniz, kumsal ve güneş üçlüsüne eşlik eden tarih ve doğa zenginliği ile Köyceğiz Gölünü denize bağlayan antik dönemde Calbis adı verilen Dalyan’a varıyoruz. Dalyan'a ulaştığımızda öğle yemeğimizi almak üzere nehir kenarında yer alan restoranımıza gidiyoruz. Öğle yemeğimiz sonrasında Dalyan kanalından bineceğimiz tekne ile Caretta - Caretta Kaplumbağaları ve Nil (Trionyx Tringulus) Kaplumbağalarının yumurta bırakma bölgesi olan İztuzu plajına doğru teknemizle keyifli bir yolculuk yapıyoruz. (2.Tekne turu) Sazlıklar ve Dünyada çok az yerde görülen Liquidamber Oriantalist (Sığla Ağacı) arasından görünen Kaunos Kral Mezarları gezimize ayrı bir keyif katacaktır. Teknemiz ile İztuzu plajında vereceğimiz yüzme molamız ardından ardından Fethiye’deki otelimize doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı Güzelköy'de - Menü serpme köy kahvaltısı olup ekstradır.

Öğle Yemeği Dalyan'da - Menü açık büfe veya set menü olup ekstradır.

Akşam Yemeği Otel'de - Menü açık büfe veya set menü olup fiyata dahildir.

Konaklama Doğa Otel, Letoon Hotel Çalış, Leytur Hotel vb.

Günün Tavsiyesi İlk gün tekne turu ile programa başladığımız için plaj çantası hazırlamak, Dalyan tekne turunda mavi yengeç yemek, İztuzu plajında yüzmek, Bol bol fotoğraf ve video çekmek.

        

3.

Gün
Kayaköy, Tam Gün On iki Adalar Tekne Turu, Göcek Adası, Yassıca Ada 3 gün programını görmek için tıklayınız

Değerli misafirimiz, otelimizde aldığımız açık büfe sabah kahvaltımız sonrası otelimizden hareketle On iki Adalar tekne turuna katılmak için otelimizden ayrılıyoruz. Fethiye Marina`dan teknemize binerek (3. Tekne turu) Fethiye Körfezi`nin birbirinden güzel adalarını gezip, Akdeniz in kokusunu içimize çekerek, koylarında gün boyu bol bol denize giriyoruz. Gezeceğimiz yerler arasında Göcek Adası, Yassıca Adası, Zeytinli Ada, Domuz adası sayılabilir. (Teknelerde verilen yüzme molaları hava ve deniz durumuna göre tekne kaptanları tarafından değiştirilebilir.) Günün sonuna doğru Fethiye Marina`ya geri dönüyoruz. Ardından Hisarönü mevkiinde bulunan eski bir Rum köyü olan ve yaklaşık 4000 e yakın nüfusu bünyesinde barındıran ve şuanda terkedilmiş hayalet köy Kayaköy`ü ziyaret ediyoruz. Burada köyün ara sokaklarında dolaşırken, eski yerleşimcilerin izleri bizleri geçmişe götürecek. Buranın temiz dağ havasını içimize çekerek günümüzü de tamamlayıp otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı Otel'de - Menü açık büfe olup fiyata dahildir.

Öğle Yemeği Tekne'de - Set menü olup ekstradır.

Akşam Yemeği Otel'de - Menü açık büfe veya set menü olup fiyata dahildir.

Konaklama Doğa Otel, Letoon Hotel Çalış, Leytur Hotel vb.

Günün Tavsiyesi Fethiye adalarında yüzmek, bol bol fotoğraf ve video çekmek.      

4.

Gün
Saklıkent Kanyonu, Kaş, Rafting, Kekova Tekne Turu, Batık Şehir, Üç 4 gün programını görmek için tıklayınız

Değerli misafirimiz, otelimizde aldığımız açık büfe sabah kahvaltımız sonrası Türkiye'nin en önemli kanyonlarından biri olan Saklıkent’e gitmek üzere yola çıkıyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz gökyüzünde olmanın zevkini Zipline (Ekstra) ile yaşayabilir veya daha fazla adrenalin için yer çekimine meydan okuyup Bungee Jumping yapabilirler (Ekstra). Saklıkent Kanyonu’na giriş yapıp, kanyon içinde kayaların altından çıkan buz gibi sularda serinleyip bu keyifli anları fotoğraflayarak Kaş'a hareket ediyoruz. Öğle yemeğimiz sonrası Kekova`nın giriş kapısı olan Üçağız Köyü`ne geliyoruz. Burada otobüsümüzden inerek Batık şehir tekne turuna başlıyoruz. (4. Tekne Turu ) Göreceğimiz yerler arasında Simena Köyü, Kekova Adası ve denizin altına bir deprem neticesinde batmış olan Batık şehir bulunacak. Aynı zamanda Akdeniz'in serin sularında yüzme molalarımız olacak. (Teknelerde verilen yüzme molaları hava ve deniz durumuna göre tekne kaptanları tarafından değiştirilebilir.) Yüzme molası vereceğimiz yerler arasında Hamidiye Koyu, Tersane Koyu gibi yerler olacak. Bu keyifli saatlerin ardından tekrar otobüsümüze binerek otelimize gidiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

Kahvaltı Otel'de - Menü açık büfe olup fiyata dahildir.

Öğle Yemeği Kaş'ta - Set menü olup ekstradır.

Akşam Yemeği Otel'de - Menü açık büfe veya set menü olup fiyata dahildir.

Konaklama Doğa Otel, Letoon Hotel Çalış, Leytur Hotel vb.

Günün Tavsiyesi Saklıkent Kanyon'u yürüyüşü yamak, Saklıkent Kanyonu'nda rafting ve zipline yapmak, koylarda yüzmek ve bol bol fotoğraf ve video çekmek.

         

5.

Gün
Ölüdeniz Serbest Zaman, Babadağ Yamaç Paraşütü, Fethiye Dalış Turu 5 gün programını görmek için tıklayınız

"Tur 1 Yamaç Paraşütü (Ekstra) Arzu eden misafirlerimiz sabahın erken saatlerinde otelden alınarak özel araçlarla muhteşem ölüdeniz manzaralı Babadağ'a çıkarak, buradan Yamaç Paraşütü yapabilirler. Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenali yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölüdeniz`e tekrar âşık olacaksınız. Fiyatlar konusunda tur esnasında rehberimiz tarafından bilgilendirileceksiniz.(Ekstra)


Otelimizde aldığımız açık büfe sabah kahvaltımız sonrası Ölüdeniz'e gidiyor ve deniz, kum, güneş üçlüsünün tadını çıkarmak için sebest zaman veriyoruz. 


Tur 2 Fethiye Dalış Aktivitesi (Ekstra) Bizi bekleyen araçla otelimizden ayrılıp dalış teknemize ulaşıyoruz. Burada CMAS,PADI,SSI sertifikalı, uluslararası konseptlerde lisanslara sahip eğitmenler tarafından verilecek bilgi sonrası, dalış noktalarına gidiyoruz. İlk defa dalış tecrübesi yaşayacak misafirlerimizin “Discovery dalış” yapma imkanı bulabilecekleri gün boyu sürecek bu aktivitede, aynı zamanda profesyonellere yönelik dalışlar da yapılacaktır. Tekne yolculuğumuz boyunca güneşlenip Akdeniz’in mavi sularında denize girme imkânı olacak. 


Programlarımız ardından otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. "

Kahvaltı Otel'de - Menü açık büfe olup fiyata dahildir.

Öğle Yemeği Fethiye'de - Menü rehber tavsiyesi olup ekstradır. (Aktiviteye katılan misafirlerde dahildir)

Akşam Yemeği Otel'de - Menü açık büfe veya set menü olup fiyata dahildir.

Konaklama Doğa Otel, Letoon Hotel Çalış, Leytur Hotel vb.

Günün Tavsiyesi Babadağ'da yamaç paraşütü yapmak, Dalış etkinliğine katılmak, Ölüdeniz'de yüzmek, bol bol fotoğraf ve video çekmek.

         

6.

Gün
Salda Gölü, Pamukkale, Denizli, İstanbul Otobüs Yolculuğu 6 gün programını görmek için tıklayınız

Değerli misafirimiz, otelimizde aldığımız açık büfe sabah kahvaltımız sonrası otobüsümüze biniyor ve günün ilk rotası Salda Gölü'ne doğru yolculuğumuza başlıyoruz.T ürkiye'nin maldivleri olarak adlandırılan ve Mars'ı merak eden Salda'ya gitsin olarak nitelendirilen Türkiye'nin en derin 3. Gölü'ne ulaşıyoruz. Bembeyaz kumlar, turkuaz rengindeki suyun büyüleyici güzelliğini rehberimizin anlatımları eşliğinde geziyoruz. Gezimiz sonrası gölde yüzmek, fotoğraf çekinmek için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımız sonrası Pamukkale'ye hareket ediyoruz. Pamukkale'ye varışımız ile restoranımıza gidiyor ve öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeğimiz ardından programımıza Hierapolis Antik Kenti ile devam ediyoruz. Roma Hamamları, Gymnasium, Kütüphane, Büyük Kilise, Antik Havuz, Apollon Tapınağı, Nimpheum (Anıt Çeşme), Antik Tiyatro, Helenistik Tiyatro, Sütunlu Cadde, Bizans Kapısını gezdikten sonra Travertenlerde ve Kleopatra Havuzunda serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımız sonrası günümüzü en iyi şekilde değerlendirmemiz ve biriktirdiğimiz harika anılarımızın da keyfi ile İstanbul'a aynı güzergah üzerinden dönüyoruz. Sizleri almış olduğumuz noktalarda bırakarak siz değerli misafirimize farklı rotalarda tekrar görüşmek üzere veda ediyoruz.

Kahvaltı Otel'de - Menü açık büfe olup fiyata dahildir.

Öğle Yemeği Pamukkale'de - Menü açık büfe olup ekstradır.

Akşam Yemeği Mola yerinde - Serbest menü olup ekstradır.

Konaklama Bugün konaklama yoktur.

Günün Tavsiyesi Travertenler'de yürümek, Salda gölünde yüzmek, bol bol fotoğraf ve video çekmek.

         

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#2968
LOKASYON:
Fethiye
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
Bakırköy - E5 Üzeri İncirli Ömür Plaza Karşısı Doğtaş Mobilya Önü 21:00 Mecidiyeköy - Ankara İstikameti - Meydan Simit Sarayı Önü 21:30 Kadıköy - Evlendirme Dairesi Önü - Yapı Kredi Karşısı 22:00 Kartal - E5 Kartal Köprüsü - Ankara İstikameti İett Durakları 22:15 Gebze - Çayırova Mc Donalds Önü 22:45 Bursa - Minteks Önü - İzmir İstikameti 23:30 Bornova - Manisa Kavşağı Altı - Muğa İstikameti 04:45
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 727,48 TL 1454,96 TL
3 494,31 TL 1482,94 TL
4 374,23 TL 1496,93 TL
6 251,82 TL 1510,92 TL
9 170,99 TL 1538,90 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

1.399TL

Başlangıç Fiyatı

6 Gün

Fethiye
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.