Günübirlik Şile Ağva Polonezköy Turu

Günübirlik Şile Ağva Polonezköy Turu
41
129TRL
Günübirlik Polonezköy Şile Ağva Turu
İYİ SEÇİM!
  • Günübirlik Şile Ağva Polonezköy Turu : Günübirlik Polonezköy Şile Ağva Turu
  • Günübirlik Şile Ağva Polonezköy Turu : Günübirlik Polonezköy Şile Ağva Turu
  • Günübirlik Şile Ağva Polonezköy Turu : Günübirlik Polonezköy Şile Ağva Turu
  • Günübirlik Şile Ağva Polonezköy Turu : Günübirlik Polonezköy Şile Ağva Turu
  • Günübirlik Şile Ağva Polonezköy Turu : Günübirlik Polonezköy Şile Ağva Turu
  • Günübirlik Şile Ağva Polonezköy Turu : Günübirlik Polonezköy Şile Ağva Turu
Günübirlik Polonezköy Şile Ağva Turu

TUR PROGRAMI

Belirtilen buluşma noktalarından hareketle Günübirlik Polonezköy Şile Ağva turumuza başlıyoruz.

Turumuzun ilk durağı 1842’de Polonyalılar tarafından kurulan Polonezköy olacaktır. İlk olarak Cumhuriyet Köyü’nde Şelale Park Restoran’ta tura dahil olan kahvaltımızı yapıyoruz.

Kahvaltımızı yaptıktan sonra yürüyüş yapmak isteyen misafirlerimiz için Polonezköy yürüyüş parkurunda (3km) serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz doğal güzellikteki parkurda yürüyüş yapabilir, dileyen misafirlerimiz ise Polonyalıların yaptığı ağaç oymacılık eserlerinin bulunduğu parkta fotoğraf çekilip dinlenebilirler. Yürüyüşün bitiş noktasında Polonezköy’de bulunan Cam Sanatları Merkezi’ni ziyaret edip Polonezköy’den ayrılıyoruz.

Polonezköy gezimizin ardından küçük bir balıkçı kasabası olan Şile’ye hareket ediyoruz. Tarih ve doğanın iç içe olduğu Şile Feneri, Şile Kalesi’ni fotoğraflıyoruz. Şile limanında vereceğimiz serbest zaman sonrası Ağva’ya hareket ediyoruz. 

Ağva’ya ulaştığımızda öğle yemeği için mola veriyoruz. (Tur ücretine dahil olmayıp isteğe bağlıdır.) Öğle yemeğinin ardından sonra ilk olarak Göksu Deresi’nde bulunan güzellikleri fotoğraflayacağınız muhteşem tekne gezimizi yapıyoruz. (Tur ücretine dahil olmayıp isteğe bağlıdır, 30 dk. sürmektedir.) Sonrasında iki dere ve Karadeniz’in oluşturduğu üçgen arasında kurulmuş olan Ağva merkezinde serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın sonrasında Günübirlik Polonezköy Şile Ağva turumuzu sonlandırıp İstanbul’a geri dönüş yolculuğuna başlıyoruz.

FİYATA DAHİL HİZMETLER

Gidiş - Dönüş Ulaşım

Rehberlik Hizmeti

Serpme Kahvaltı

Çevre Gezileri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Kişisel Harcamalar

Ağva Göksu Nehri’nde Tekne Turu (30 dk)

Öğle Yemeği (Tavuk, Köfte, Balık Izgara + İki adet meze + Salata + İçecek + Çay)

TAVSİYELER

Gezi Süresince Rahat Yürüyüş Ayakkabısı Veya Spor Ayakkabı Tercih Edilmelidir.

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

07:00 İncirli Dilek Pastahanesi Önü

07:20 Mecidiyeköy İETT Durakları

07:45 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

07:55 Yeni Sahra Otobüs Durağı(Ankara Yönü)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın



EK BİLGİLER

EK BİLGİLER

- Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

- Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

- Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.


- Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. 


- Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 25 Kişi dir. 


- Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Hadigezi.com.com kesinlikle sorumlu değildir. - Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir. 


- Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. 


- T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. 


KULLANILACAK ARAÇLAR 

Ulaşımlarımız kişi sayısına göre aşağıdaki araç modelleri ile sağlanmaktadır;


16 Kişilik: Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter 

27 Kişilik: Otokar Sultan Maxi & Isuzu Novo Lux

35 Kişilik: Otokar Sultan Mega

46 Kişilik: Mercedes Travego / Tourismo & Man Fortuna & Neoplan Tourliner / Cityliner & Mitsubishi Safir

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#837
LOKASYON:
İstanbul
YEMEK:
1 Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
07:00 İncirli Dilek Pastahanesi Önü 07:20 Mecidiyeköy İETT Durakları 07:45 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 07:55 Yeni Sahra Otobüs Durağı(Ankara Yönü)
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 67,08 TL 134,16 TL
3 45,58 TL 136,74 TL
4 34,51 TL 138,03 TL
6 23,22 TL 139,32 TL
9 15,77 TL 141,90 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

129TL

Başlangıç Fiyatı

1 Gün

İstanbul
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?

İncelemekte olduğunuz bilgiler Gidello çözüm ortakları tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.