Venedik Turu (4 Gün 3 Gece) 3* Konaklamalı...

Venedik Turu (4 Gün 3 Gece) 3* Konaklamalı
41
2,463TRL
Kuzeydoğu İtalya'da birbirinden kanallarla ayrılmış ve köprülerle bağlanan 118 adanın üzerine kurulu şehri görmeye ne dersiniz?
 • Venedik Turu (4 Gün 3 Gece)  3* Konaklamalı : Kuzeydoğu İtalya'da birbirinden kanallarla ayrılmış ve köprülerle bağlanan 118 adanın üzerine kurulu şehri görmeye ne dersiniz?
 • Venedik Turu (4 Gün 3 Gece)  3* Konaklamalı : Kuzeydoğu İtalya'da birbirinden kanallarla ayrılmış ve köprülerle bağlanan 118 adanın üzerine kurulu şehri görmeye ne dersiniz?
Kuzeydoğu İtalya'da birbirinden kanallarla ayrılmış ve köprülerle bağlanan 118 adanın üzerine kurulu şehri görmeye ne dersiniz?
 • 3* otelde 3 gece Kahvaltı Dahil Konaklama
 • Havalimanı-Otel-Havalimanı Transferleri!
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
 • Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile İstanbul - Venedik - İstanbul Arası Ekonomi Sınıfı Uçak Biletleri!
 • Panoramik Venedik Şehir Turu

Venedik, kuzeydoğu İtalya'da birbirinden kanallarla ayrılmış ve köprülerle bağlanan 118 adanın üzerine kuruludur. Şehir, kıyı şeridi boyunca uzanan Venetian Lagoon bataklığında, Po ve Piave nehirlerinin deltaları arasına kuruludur. Venedik doğal güzelliği, mimarisi ve sanat eserleri ile ün yapmıştır.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İSTANBUL - VENEDIK

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 09:00’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1871 sayılı tarifeli seferi ile saat 11:55’te Venedik’e uçuş. Yerel saat ile 13:25’te varış. Varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu için Tronchetto meydanına hareket. Tronchetto meydanına varışın ardından kısa vapur yolculuğu ile San Marco Meydanı’na varış ve panoramik şehir turu. Şehir turumuzda ünlü San Marco Meydanı ve Kilisesi, mahkumların ceza evine girmeden önce son bir kez Venedik’e baktığı Son Nefes Köprüsü, Büyük Kanal ve üzerinde bulunan Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi ve Giorgio Maggiore Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Venedik`in sembolü olan Gondol turu (25 Euro). Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

 


2.

Gün
VENEDIK 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyecek olduğu Verona-Garda Gölü turuna katılabilirler (65€). Turumuzda tarihteki en büyük aşk hikayesine konu olmuş Romeo & Julietin evi, Verona Arena’sı, değişik mimarisiye Scaligero Köprüsü ve Verona Katedrali görülecek yerler arasındadır. Verona turumuzun ardından Kuzey İtalya’nın en güzel göllerinden birisi olan Garda Gölü’nü ziyaret edeceğiz. Turumuz sonrası Venedik’e hareket. Geceleme otelimizde.

3.

Gün
VENEDIK 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Bled - Ljubljana turuna katılma imkanı (75€). Turumuzda göreceğimiz yerler arasında Ljubljana Nehri, Parlamento binası, Ljubljana Üniversitesi, Eskimeydan ve St.Nicholas Katedralini gördükten sonra Bohinj buzulunun etkisiyle oluşan Bled Gölü, 2km uzunluğunda ve 1.3 km genişliğindedir. Göl etrafındaki tepeleri, sudaki yansımalarını, geleneksel teknelerini, üzerinde kilise bulunan muhteşem adasını gölkenarındaki kuğularını fotoğraflamaya doyamayacaksınız.Göl çevresinde yürüyüş yaparak veya bisiklet kiralayarak keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

4.

Gün
VENEDIK - İSTANBUL 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından uçak saatine bağlı olarak Venedik Havalimanı’na transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Venedik Hava Yollarının TK 1872 sayılı tarifeli seferi ile saat 14.15’te İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 17.40’ta İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Öncelikle havayoluna göre aşağıdaki web adreslerinden, online check-in başladığı zaman online check-in işlemlerinin yapılması,

Havalimanı giriş, check-in, pasaport kontrollerinde yaşanacak yoğunluktan dolayı misafirlerin en az 4 saat önce havalimanında bulunması,

Online check-in işlemlerini gerçekleştiremeyen misafirlerin acentelerinden yardım alması önemle tavsiye edilir.

THY uçuşları için

Online check-in işlemleri, uçağın kalkış saatinden 24 saat önce başlar; yoğunluktan dolayı online check-in işlemi başladığı zaman yapılması önemle tavsiye edilir.

Online check-in’i https://www4.thy.com/onlinecheckin/start.tk?lang=tr adresinden yapabilirsiniz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#665
LOKASYON:
Venedik
YEMEK:
Kahvaltı
ULAŞIM
Uçak    Otobüs    Minibüs, Van    Diğer   
BULUŞMA:
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Türk Hava Yolları Kontuarı Önü
BİTİŞ:
4. Gün sonunda 17:40 da İstanbul'a varış.
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 1280,76 TL 2561,52 TL
3 870,26 TL 2610,78 TL
4 658,85 TL 2635,41 TL
6 443,34 TL 2660,04 TL
9 301,03 TL 2709,30 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

2.463TL

Başlangıç Fiyatı

4 Gün

Venedik
turpaketim.com tarafından sunulmaktadır
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?

İncelemekte olduğunuz bilgiler turpaketim.com tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.