Küba Turu (havana,trinidad)

Küba Turu (havana,trinidad)
41
5,500TRL
KUBA TURU EKONOMİK PAKETİMİZDE ERKEN REZERVASYONDA BİR İLK EN UYGUN FIYAT
EN İYİ FİYAT
 • Küba Turu (havana,trinidad) : KUBA TURU EKONOMİK PAKETİMİZDE
ERKEN REZERVASYONDA BİR İLK
EN UYGUN FIYAT
 • Küba Turu (havana,trinidad) : KUBA TURU EKONOMİK PAKETİMİZDE
ERKEN REZERVASYONDA BİR İLK
EN UYGUN FIYAT
 • Küba Turu (havana,trinidad) : KUBA TURU EKONOMİK PAKETİMİZDE
ERKEN REZERVASYONDA BİR İLK
EN UYGUN FIYAT
 • Küba Turu (havana,trinidad) : KUBA TURU EKONOMİK PAKETİMİZDE
ERKEN REZERVASYONDA BİR İLK
EN UYGUN FIYAT
 • Küba Turu (havana,trinidad) : KUBA TURU EKONOMİK PAKETİMİZDE
ERKEN REZERVASYONDA BİR İLK
EN UYGUN FIYAT
 • Küba Turu (havana,trinidad) : KUBA TURU EKONOMİK PAKETİMİZDE
ERKEN REZERVASYONDA BİR İLK
EN UYGUN FIYAT
 • Küba Turu (havana,trinidad) : KUBA TURU EKONOMİK PAKETİMİZDE
ERKEN REZERVASYONDA BİR İLK
EN UYGUN FIYAT
KUBA TURU EKONOMİK PAKETİMİZDE
ERKEN REZERVASYONDA BİR İLK
EN UYGUN FIYAT
 • HAVANA
 • TRİNİDAD
 • PİNAR DEL RİO
 • VARADERO
 • SANTA CLARA
 • Cienfuegos

Önemli Uyarılar

Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.  

Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak + ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.  

Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.  

Ebeveynlerden herhangi birinin katılmadığı seyahatlerde 18 yaş altı çocuklar için muvafakatname alımı zorunludur.  

Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, cıkış saatleri 12:00 dır.  

Türkiye çıkışlı uçakların genelinde bagaj ağırlığı 20 Kg dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek olan ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek olan ülkede iç hat uçuşu bulunuyorsa, bu iç hat uçuşunda valiz ağırlığı 10 kg ila 15 Kg’a kadar düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlıklarında müşteriden tahsil edilecek ekstra ücret kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup Turdayim.com sorumluluğunda değildir.  

Turun satın alınması sırasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının doğru olarak bildirilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak biletlerin iptal ve değişiklik ceza bedelleri müşteriden tahsil edilmekte olup Turdayim.com un sorumluluğunda değildir.  

Turdayım vize alımlarında konsolosluk ve müşterilerimiz arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Turdayım.com’un sorumluluğunda değildir.  

Belirtilen tüm vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında belirtilmiştir. Başka ülke pasaportuna sahip müşterilerimiz vize durumlarını bağlı bulundukları ülkelerin konsolosluklarından kontrol edebilirler.  

Yurtdışı gezilerinde depar tarihi itibari ile en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.  

Yeşil pasaport sahiplerinin Shengen ülkeleri dışında kalan destinasyonlar da , gideceği ülkeden vize almaları zorunludur.  

Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 aylık geçerlilik süresine sahip olması gerekmektedir. 6 aydan az geçerlilik süresi olan bir pasaportla seyahat eden müşterilerimiz seyahat ettikleri ülkenin pasaport polisleri tarafınca ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.  

Pasaportlarında vizesi bulunan ya da yeni vize almış olan tüm müşterilerimizin seyahat başlangıcından önce mutlaka vize başlangıç tarihlerini kontrol etmeleri önerilir.  

Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını GSM operatörünüzden kontrol etmeniz tavsiye edilir.  

Promosyon ibaresi olan turlarımızda otellerimizin konumu ve içeriği diğer std tur paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda müşteri tarafından iptal veya değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz.  

Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Uçuş saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. Turdayım, Havayolları ile müşterilerımız arasında aracı konumdadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, saat yada gün değişikliği, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde satış yapılması, hizmet aksamaları vb. gibi durumlardan Turdayım sorumlu tutulamaz.  

Bazı havayollarında catering hizmetleri ve online check-in hizmetleri ücrete tabi olabilir.  

Hava şartlarına ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Turdayım sorumlu değildir.  

Kafile ile hareket eden turlarda ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 20 kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. 

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul - Paris - Havana

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde rehberimiz ve yetkililerimiz ile buluşarak check in islemlerini tamamlıyoruz. Air France/KLM Havayollarının gece uçuşu ile Paris'e hareket ediyoruz ve takiben bağlantılı uçuşumuzla Havana'ya hareket ediyoruz. Havana'ya varışımızın ardından bizi bekleyen özel aracımızla otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.Konaklama: 4* ve 5* Otellerde konaklama

2.

Gün
Havana 2 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Havana şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Kübanın başkenti, 50li ve 60li yılların Amerikan arabalarına sıkça rastlayacağınız, İspanyol mimarisinin muazzam örneklerine sahip yarın günlük Havana turumuza başlıyoruz. Gezimiz esnasında UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alan Havana Eski Kenti, Malecon Bulvarı, Devrim Meydanı, Colomb Mezarlığı, geziyoruz. Tur sonrası otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.Konaklama: 4* ve 5* Otellerde konaklama

3.

Gün
Havana - Pinar Del Rio & Vinales Vadisi - Havana 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz bölgede ekstra olarak düzenlenecek olan Pinar del Rio & Vinles Vadisi turumuza katılabilirler. 1492 yılında Cristof Colombun burayı gördüğünde "Inan gözünün görebileceği en güzel yer" dediği vadide tam gün sürecek turumuzda Küba yerlilerinin (Kızılderililerin) uzunca süre yasadığı, karstik oluşumlar sonucu ortaya çıkmış büyük bir yeraltı mağarası olan Cueva del Indioyu önce yürüyerek, ardından da küçük sandallarla gezeceğiz. Mağara çıkısında karşılaşacağınız şelale ve 100 metreden yüksek bir dağın yamacına çizilmiş olan Mural de la Prehistoria sizleri şaşırtacak UNESCO Dünya Mirası listesinde bulunan ve dünyaca ünlü Küba purolarının tütünlerinin yetiştiği Vinales Vadisine hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saat sürecek yolculuğumuzun ardından Vinales Şehir merkezini, tütün tarlalarını, yerel puro çiftliklerini ziyaret ediyoruz. Turumuzun devamında vadinin ortasında bulunan restoranda öğle yemeğimizi alıyoruz. Günün sonunda Vinales Vadisinin tamamına hâkim bir manzaraya sahip tepede içeceklerimizi yudumladıktan sonra Havanaya geri dönüyoruz. Konaklama Havanadaki otelimizde. Aksam program yapmak isteyen misafirlerimize Kübanın ünlü Casa de la Musikarlarının en iyisi olan Miramar ı deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz. Geceleme otelimizde.Konaklama: 4* ve 5* Otellerde konaklama

4.

Gün
Havana - Varadero - Havana 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltı sonrasında serbest zamanınızı dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Varadero turuna katılabilirler. Küba'nin en güzel sahillerini keşfedeceğimiz bu turumuz tam gün sürecektir. Tur sonrasında Havana'ya dönüyoruz. Geceleme otelimizde.Konaklama: 4* ve 5* Otellerde konaklama

5.

Gün
Havana - Cienfuegos - Trinidad 5 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Cienfuegos & Trinidad Turuna katılabilirler. Bu turumuz konaklamalı olup 2 tam günü kapsamaktadır. İlk gün UNESCO dünya mirası listesindeki Cienfuegos kenti, meydanı ve eski Tiyatro ziyaret edilecek. Turun ardından Trinidad'a hareket ediyoruz. Trinidad'ın tarihi sokaklarını keşfedeceğiz. Plaza Mayor ve Rom müzesini ziyaret ettikten sonra, yerel Canchánchara Bar'da özel yöresel kokteylin tadını çıkacağız. Serbest zamanınızı alış veriş yaparak veya Trinidad'ı kendi çabalarınızla keşfederek değerlendirebiliriz. Geceleme otelimizde.Konaklama: 4* ve 5* Otellerde konaklama

6.

Gün
Trinidad - Santa Clara - Havana 6 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından Küba Devrimi'nin sembol şehri Santa Clara'ya doğru yola çıkıyoruz. Kübanın İnsanlık tarihinin, devrimin ve tüm dünya devrimlerinin en romantik sembolü CHE GUEVERAnın anıtını ve hüzünlü hikâyesini yaşamak için Santa Claraya doğru yola çıkıyoruz. Santa Clarada ilk durağımız devrimin kaderini değiştiren vagonların bulunduğu yer. Çünkü Santa Clarada yaşananların canlı tanıkları buradaki vagonlar. Devrim sırasında Batistaya vurulan en büyük darbe Che Guevaranın emrindeki askerlerin silah yüklü treni ele geçirmeleri ve kendilerinden sayıca fazla olan Batista askerlerini tutsak almalarıyla yaşanmıştır. Turumuz Chenin anıtını ziyaretle devam ediyor içerde Che Guevera ve 38 arkadaşının mezarları bulunan bu anıtı görmeden ve Cheye selam vermeden Kübayı gezdim demek olur mu? Mezar odasında Castronun 1997de yaktığı ateş günümüzde hala yanmakta ve Chenin özel eşyaları bulunmaktadır. Santa Clara turumuz Comite Provincial binasının önündeki muhteşem bir işçilikle yapılmış Che Guevara heykelinin önünde hikâyesini dinleyerek sonlandırıp Havanaya hareket ediyoruz. Geceleme otelimizde.Konaklama: 4* ve 5* Otellerde konaklama

7.

Gün
Havana 7 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin organize edeceği "Ernest Hemingway Müze Turuna katılabilirler. Kübaya gidip Ernest Hemingwayin izlerini takip etmemek yazık olur. "Çanlar Kimin İçin Çalıyor" romanını yazdığı Ambos Mundos Otelinin 511 numaralı odası; Havana dışında bugün müze olan evi La Vigia Çiftliği, "Yaşlı Adam ve Denizi” yazarken esinlendiği Cojimar balıkçı köyü görülüp Küba günlük hayatının küçük bir balıkçı köyünde yansımalarını izleme imkânı. Geceleme otelimizde. Bu aksam dileyen misafirlerimiz Buena Vista Social Club üyelerinin de sahneye çıktığı, Taberna Restaurant a gidebilirler.Konaklama: 4* ve 5* Otellerde konaklama

8.

Gün
Havana - Paris/Amsterdam 8 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltı sonrası devrimin en güzel izlerini taşıyan Havana da dilediğiniz gibi serbest vakit geçirebilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transferimiz gerçekleşiyor ve Paris/Amsterdam a hareket ediyoruz.Konaklama: 4* ve 5* Otellerde konaklama

9.

Gün
Paris / Amsterdam - Istanbul

Paris / Amsterdam - Istanbul Paris / Amsterdam'da aktarmalı seferimizle İstanbul'a hareket ediyoruz. Bir önceki akşam başlayan yolculuğumuz ertesi gün İstanbul'da sona eriyor. Turdayim.com u tercih ettiğiniz için teşekkürler
Konaklama: 4* ve 5* Otellerde konaklama
YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#575
LOKASYON:
Küba
YEMEK:
7 Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
İstanbul Yeni Havalimanı
BİTİŞ:
İstanbul Yeni Havalimanı
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 2860,00 TL 5720,00 TL
3 1943,33 TL 5830,00 TL
4 1471,25 TL 5885,00 TL
6 990,00 TL 5940,00 TL
9 672,22 TL 6050,00 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

5.500TL

Başlangıç Fiyatı

9 Gün

Küba
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?

İncelemekte olduğunuz bilgiler Gidello çözüm ortakları tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.