Bodrum Turu

Bodrum Turu
41
899TRL
3 Gece Otel konaklamalı bodrum turu
İYİ SEÇİM!
  • Bodrum Turu : 3 Gece Otel konaklamalı bodrum turu
  • Bodrum Turu : 3 Gece Otel konaklamalı bodrum turu
  • Bodrum Turu : 3 Gece Otel konaklamalı bodrum turu
3 Gece Otel konaklamalı bodrum turu

TUR PROGRAMI

1. Gün Tur Katılım ve Gece Yolculuğu :

22.00 Bakırköy İncirli Doğtaş Mobilya Önü

22.30 Mecidiyeköy TEB – Yapı Kredi Bankası Önü. ( Mecidiyeköy Meydan )

23.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

23.15 Kartal Köprüsü Metro İstasyonu (E-5 Ankara İstikameti)

23.30 Çayırova Mc Donald's

2. Gün Çeşme – Kervansaray – Alaçatı - Bodrum : 

01.00 Bursa Özdilek Geçit AVM yanı Total Benzin İstasyonu önü ve 07.00 İzmir Bornova Ege Üniversitesi Kampüsü Önünden katılacak misafirlerimizi aracımıza alarak seyahatimize devam ediyoruz. İkramlar eşliğinde keyifli bir gece yolculuğu yapıyoruz. İzmir Konak Meydanı’ndan panoramik olarak, Kordon, Saat Kulesi ve Hükümet Konağı’nı görüyoruz. Ardından Asansör gezimizi gerçekleştiriyor ve sonrasında Ege’nin incilerinden olan Çeşme’ye hareket ediyoruz. Çeşme’de gezimize ilk olarak Çeşme Kalesi (Panoramik) ile başlıyoruz. Kalenin muhteşem manzarası eşliğinde serbest zaman veriyoruz ve sonrasında 1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan Kervansaray’ı görüyoruz. Ardından son dönemlerin gözde, ünlülerin ise uğrak mekanı olan Alaçatı’ya hareket ediyoruz. Alaçatı’nın en güzel yerel ürünlerini ve keyifli hediyelikleri alabileceğimiz, Alaçatı Pazarı’nı ve Alaçatı’nın meşhur sokaklarını gezeceğiz. Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokaklarda gezerken, içinizi geçmişin hüznü dolduracaktır. Alaçatı’da vereceğimiz serbest zaman sonrasında Bodrum’a hareket ediyoruz. Bodrum’daki otelimize ulaşıyoruz. Tesis imkânlarından faydalanabilmek ve dinlenmek için serbest zaman ile akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

Mola Tesisleri: Susurluk Konakpark Mola Tesisi

Sabah Kahvaltısı: Otobüste Dağıtılacak Olan Kahvaltı Paketi (Sandviç, Meyve Suyu, Eti Browni, Muz, Nane Şekeri)

Öğle Yemeği: Alaçatı, Serbest Öğlen Yemeği Menü Fiyatları Geçerli. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Rota : İstanbul – Bursa (210 Km) Bursa - Susurluk (115 Km) Susurluk – İzmir (80 Km) İzmir – Asansör (17 Km) Asansör - Çeşme (85 Km) Çeşme – Alaçatı (8 Km) Alaçatı – Otel (315 Km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 830 Km

Otele Giriş Saati: 19.00

Konaklama: Türkbükü Hill Hotel

3. Gün Bodrum – Mydos Kapısı – Antik Tiyatro – Zeki Müren Müzesi – Tekne Turu :

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, bölgenin en otantik beldesi olarak bilinen Gümüşlük’e gidiyoruz. Bu küçük koyda yan yana şirin lokanta ve cafeler yer alır. Çok güzel ve berrak bir denizi vardır. Güzel manzaranın keyfini çıkarıp, sanat güneşimiz Zeki Müren’in uzun yıllar ikamet ettiği ve şu anda müze olarak kullanılan Bodrum merkezdeki evini ziyaret ediyoruz. Bodrum denince herkesin keyif aldığı ve hissettiği farklıdır. Deniz sezonu dışında da Bodrum kendine has mimarisi, ılıman iklimi ile Ege’nin en özel tatil beldesidir. Bodrum barlar sokağında ve çarşısında kısa bir yürüyüş sonrasında vereceğimiz serbest zaman sonrası Mydos Kapısı ve Antik Tiyatroyu gezip Bodrum Tekne Turumuza (1.Tekne Turu) çıkıyoruz. Tekne Turumuzda, Akvaryum Koyu, Bağla Koyu, Camel Beach başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molalarımızın ardından (hava koşulları elverdiği ölçüde) otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Arzu eden konuklarımıza Bodrum Geceleri ve Barlar Turu (Ekstra)

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir. 

Öğle Yemeği: Teknede alınacaktır. (Balık/Tavuk-Salata/Makarna-Meşrubat)(Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Otele Giriş Saati: 18.00

Konaklama: Türkbükü Hill Hotel

4. Gün Azmak Çayı – Gökova Körfezi – Gökova Mavi Yolculuk Tekne Gezisi – Sedir Adası – Yüzme Molaları – Akyaka Beldesi :

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Gökova’ya hareket ediyoruz. Azmak Çayı kenarında kısa bir molanın ardından Gökova Tekne Turumuza (2. Tekne Turu) çıkıyoruz. Tekne turumuzda Gelibolu Adası, İncekum, Sualtı Mağaraları, Lacivert Koy başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molalarının ardından Sedir Adası’na gidiyoruz. Sedir Adası’nda verilen molanın ardından Akyaka’ya geri dönüyoruz. Akyaka Beldesinden bedenen ayrılırken ruhumuzu da Gökova Körfezi’nde bırakıyor ve otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir.

Öğle Yemeği: Gökova Tekne (Köfte/Tavuk, Makarna, Salata, Karpuz) (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Rota: Otel- Akyaka Liman (139 Km) Akyaka Liman – Otel (139 Km) Otel- Akyaka Liman (139 Km) Akyaka Liman – Otel (139 Km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 278 Km

Otele Giriş Saati: 19.30

Konaklama: Türkbükü Hill Hotel

5. Gün Didim – Apollon Tapınağı – Didim Altınkum Plajı – Şirince – Eski Rum Evleri – Şirince Şarapları :

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında tesisten ayrılarak, Didim’e hareket ediyoruz. Yol üzerinde Büyük Menderes ırmağının getirdiği alüvyonlar ile denizden kopmuş bir göl olan Heraklia (Bafa) Gölü’nde çay molası veriyoruz. Ardından Didim denince ilk akla gelen; antik dönemin en büyük üç tapınağından birisi ve zamanının en önemli kehanet merkezi olan Didim Apollon Tapınağı’nı geziyoruz. Didim şehir merkezinde verilen molamızın ardından şarabı ve eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'ye hareket ediyoruz. Burada köy içindeki küçük gezintinin ardından alışveriş ve akşam yemeği için mola veriyoruz. Şirince gezimiz sonrasında İstanbul’a dönüş yolculuğu başlıyor. İzmir – Manisa - Balıkesir – Bursa güzergâhı üzerinden yolculuğumuza devam ediyoruz. Yolculuğumuz ardından geç saatlerde İstanbul’a ulaşıp, bir sonraki tur programımızda görüşmek ümidi ile sizlere veda ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir.

Öğle Yemeği: Şirince’deki Restoranda Çöp Şiş Menüsü (Ekstra)

Akşam Yemeği: Yolculuk esnasında mola tesisinde alınacaktır. ( Ekstra )

GENEL ŞARTLAR

MÜZE KART

Müzekart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar. İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Konya, Çanakkale, Muğla, Aydın ve Denizli’de bulunan ve kart makinesine sahip olan müzelerden kimlik ibrazı ile indirimli Müzekart 30 TL, tam Müzekart 70 TL ücret karşılığında alınabilir. 

İNDİRİMLİ MÜZE KART 

T.C. vatandaşı olan Öğrenciler, öğretmenler, gaziler, şehit ve gazilerin eş ve çocukları, engelliler ile bir refakatçisi, er ve erbaşlar, basın kimlik kartı sahipleri, seyahat acentesi sahibi ve sorumlu müdürleri, kokartlı turist rehberleri, Kültür Bakanlığı personeli ve emeklileri ile eş ve çocukları kimliklerini ibraz etmeleri durumunda 30 TL ücret karşılığında satın alabilirler.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI 

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır) 

ÖNEMLİ: Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez. 

Detaylar: Gezi Süresi 4 Gece 5 Gündür. Turumuz 3 Gece Otel Konaklamalıdır. Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında ve Tek Bir Çocuk İçin Uygulanabilir. Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı Ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 0–6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Triple Odalarda 3. Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. 2 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Tur İçerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilemez. Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez. Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Oturma Düzeni Birer veya ikişer Sıra Kaydırılarak Rotasyon Uygulaması Gerçekleştirilir. Afişe Edilen Fiyatlar “İNDİRİMLİ EK HİZMET BEDELİ” Baz Alınarak Hesaplanmıştır. Otobüslü Turlarda Kademeli Fiyat Uygulaması Geçerlidir. Otobüsün Doluluğu Arttıkça Tur Fiyatları da artmaktadır. Uçaklı Turlarda Turdayim.com, Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Atatürk Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen’e ya da Tersi Değişikliklerde turdayim.com, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadır. Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu DurumdaTurdayim.com'ın Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır. Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, Turdayim.com’ın Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur. Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir. Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan Turdayim.com’ın sorumluluğu yoktur. Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 48 saat Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı turdayim.com’da Saklıdır. Turun İptali Durumunda Turdayim.com  İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. FİYATLARIMIZA KDV DAHILDIR. 

OTOBÜSLER 

MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO: 46+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör. 

MAN FORTUNA: 46+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör. 

NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER: 46+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

TEMSA SAFIR / MARATON: 46+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör. 


TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#1925
LOKASYON:
Bodrum
YEMEK:
3 Akşam yemeği , 3 Sabah kahvaltısı
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 467,48 TL 934,96 TL
3 317,65 TL 952,94 TL
4 240,48 TL 961,93 TL
6 161,82 TL 970,92 TL
9 109,88 TL 988,90 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

899TL

Başlangıç Fiyatı

5 Gün

Bodrum
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?

İncelemekte olduğunuz bilgiler Gidello çözüm ortakları tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.