Hacıbektaş Veli Anma Törenleri Turu

Hacıbektaş Veli Anma Törenleri Turu
41
150TRL
Otobüslü Gidiş Dönüş, 0 Gece Otel Konaklaması
EN İYİ FİYAT
 • Hacıbektaş Veli Anma Törenleri Turu : Otobüslü Gidiş Dönüş, 0 Gece Otel Konaklaması
 • Hacıbektaş Veli Anma Törenleri Turu : Otobüslü Gidiş Dönüş, 0 Gece Otel Konaklaması
 • Hacıbektaş Veli Anma Törenleri Turu : Otobüslü Gidiş Dönüş, 0 Gece Otel Konaklaması
 • Hacıbektaş Veli Anma Törenleri Turu : Otobüslü Gidiş Dönüş, 0 Gece Otel Konaklaması
 • Hacıbektaş Veli Anma Törenleri Turu : Otobüslü Gidiş Dönüş, 0 Gece Otel Konaklaması
 • Hacıbektaş Veli Anma Törenleri Turu : Otobüslü Gidiş Dönüş, 0 Gece Otel Konaklaması
 • Hacıbektaş Veli Anma Törenleri Turu : Otobüslü Gidiş Dönüş, 0 Gece Otel Konaklaması
 • Hacıbektaş Veli Anma Törenleri Turu : Otobüslü Gidiş Dönüş, 0 Gece Otel Konaklaması
 • Hacıbektaş Veli Anma Törenleri Turu : Otobüslü Gidiş Dönüş, 0 Gece Otel Konaklaması
Otobüslü Gidiş Dönüş, 0 Gece Otel Konaklaması
 • Hacıbektaş Müzesi
 • Mücerret Küpeleri
 • Kutsal Kara Kazan
 • Çilehane, Akçeşme
 • Balım Sultan Türbesi
 • Neşet Ertaş'ın Kabri

Huzur-u Pir, Kutsal Kara Kazan, Pir Avlusu, Mücerret Küpeleri, Çilehane, Neşet Ertaş Kabri

Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından düzenlemiş olduğumuz Ankara Çıkışlı Günübirlik Hacıbektaş Veli Anma Törenleri Turu yolculuğumuza başlıyoruz. Lunch Box Kahvaltı Paketi İkramı ile Kırıkkale, Kırşehir, Mucur istikametini kullanarak, Eğlenceli ve Keyifli yolculuğumuzun sonunda, 1209 yılında Horasan’da dünyaya gelen, 13.yy’dan bugüne evrensel görüşleriyle her kesimi kucaklayan, Yeniçerilerin de Piri, Hacıbektaş-ı Veli’nin Türbesi'nin bulunduğu Hacıbektaş ilçesine gidiyoruz. Hacı Bektaş-i Veli Müzesi’ni ziyaretimiz ile Turumuza başlıyoruz. Ak Kapı’yı, Nadar Avlusu’nu, Üçler Çeşmesi’ni, Dargah Avlusu’nu, Aslanlı Çeşme’yi, Kutsal Kara Kazan’ı, 12 Dilimli Teslim Taşı’nı, Derviş Kıyafetlerini, Balım Sultan Türbesi’ni, Mücerret Derviş Küpelerini görüp, Hacı Bektaş-i Veli’nin Türbesi, Huzur-u Pir’i ziyaret edip vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında, Ak Çeşme’yi, Ozanlar Anıtı’nı, 2002’de kaybettiğimiz Aşık Mahsuni Şerif’in Kabri’ni, Delikli Taş’ı ziyaret ettikten sonra Hacıbektaş’tan ayrılarak Mucur istikameti ile Dünyada robot heykeli yapılmış İlk Saz Sanatçısı, Bozkırın Tezenesi, 25 Eylül 2012 tarihinde yaşamını yitirmiş Halk Ozanımız Neşet Ertaş’ın, Babası Muharrem Ertaş’ın yanındaki, Baş Taşında ''Sakin Ol Ha İnsanoğlu İncitme Canı, Her Can Bir Kalp, Hakk'a Bağlı. İncitme Canı, İncitme'' yazılı Kabrini ziyaret ettikten sonra yorucu ama keyifli geçen günün ardından Kaman Kırıkkale istikameti ile 13 Ekim 1923'te başkentimiz olmuş Ankara'ya vardığımızda Turumuza katılan siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki Günak Turizm organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıp, Turumuzu Tamamlıyoruz.

Kahvaltı: Araç İçi Lunch Box Kahvaltı Paketi
Öğle Yemeği: Hacıbektaş - Ocakbaşı Izgara / Köfte Menü
Akşam Yemeği: Kırşehir - Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman
Konaklama: Yapılmayacaktır

DAHİL OLAN HİZMETLER
- Günak Turizm Güvencesi
- Araç İçi Lunch Box Kahvaltı Paketi
- 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
- Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
- Feribot, Otopark, Otoban ve Köprü Ücretleri
- Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
- Lüks Araçlar İle Ulaşım ve Araç İçi Su İkramı
HARİÇ OLAN HİZMETLER
- Tüm Öğle Yemekleri
- Tüm Özel Harcamalar
- Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
- Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
- İlk Gün Kahvaltı ve Son Gün Akşam Yemeği

Ankara Çıkışlı Günübirlik Hacıbektaş Veli Anma Törenleri Turu Sirküsü Yayınlandığı 08.02.2021 Tarihinde Geçerlidir. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.
EK BİLGİLER

Turumuz: Rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda GÜNAK TURİZM misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Turlarımızda kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız. 3-4 numaralı koltuklar rehberimize tahsis edilmiştir. Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından bildirilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 15 dakika önce kalkış noktasında hazır olunuz. Yol yoğunluğu, trafik vb. sebeplerden aracın gecikmesinden GÜNAK TURİZM sorumlu tutulamaz. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numarasına kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğruluğuna veya kullanılabilir olmasına dikkat ediniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir. Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Mücbir sebeplerden (olumsuz hava şartları, yol, doğal afet, bulunulan bölgedeki aşırı yoğunluk, Trafik kazası vb.) veya misafirlerimize verilen zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden GÜNAK TURİZM kesinlikle sorumlu değildir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Bölgelerde verilen serbest zamanlar, müze ve ören yerlerinde verilecek serbest zamanlar her turda farklılık göstermektedir. Tur rehberi tarafından düzenli olarak misafirlere bildirilmektedir. Profesyonel Kokartlı Tur Rehberi gezi noktalarına göre programı belirleyip, uygun saate depar verecektir. Tura katılan her misafir tur rehberinin bildireceği saate uymayı kabul ve taaahüt etmiş sayılır.

Kültür turlarımızın tamamında Erken Rezervasyon dahil olmak üzere KADEMELİ FİYAT uygulaması bulunmaktadır. Aynı tarihteki Paket Turun içindeki rezervasyon sayısı arttıkça fiyatları da kademeli olarak yükselecektir. Ödeme alınmadan fiyat sabitleme yapılamaz.

Turlarımızda sunulan Ekstra Ücretli Aktiviteler (Balon Turu, Sıra Gecesi, Atv, Teleferik Zipline, Yamaç Paraşütü, Tekne Turu, Rafting, Fayton, Kar Bisikleti vb.) özel işletmelerce hizmet verilmektedir. Hizmet sağlayıcı firmalar fiyat değişiklik hakkını saklı tutar. Ücretlerdeki değişikliklerin acentemizle ilgisi bulunmamaktadır. Bayram gibi özel günler farklı fiyat uygulayabilmektedirler. Bu tür ekstra aktivite ödemeleri GÜNAK TURİZM ve tur programı dışında ekstra ödeme olup firmamızı bağlayıcı bir uygulama değildir. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Bu sirkü 19/06/2019 tarihinde hazırlanmıştır.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#2033
LOKASYON:
Kapadokya
YEMEK:
Araçiçi Lunch Box Kahvaltı Paketi
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
06:45 Günak Tur Önü 07:00 Milli Kütüphane 07:10 Aşti Karşısı Durak 07:20 Anka Mall Avm 07:30 Fatih Köprüsü 07:45 Mamak Köprüsü 08:00 Çalışkan Petrol
BİTİŞ:
Çalışkan Petrol, Mamak Köprüsü, Fatih Köprüsü, Anka Mall Avm, Aşti Önü Berat Büfe, Milli Kütüphane, Günak Tur Önü
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 78,00 TL 156,00 TL
3 53,00 TL 159,00 TL
4 40,13 TL 160,50 TL
6 27,00 TL 162,00 TL
9 18,33 TL 165,00 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

150TL

Başlangıç Fiyatı

1 Gün

Kapadokya
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.