Günübirlik Eskişehir Turu

Günübirlik Eskişehir Turu
41
129TRL
Miki Tur'dan Her Pazar Günübirlik Eskişehir Turları..
SİZE ÖZEL
  • Günübirlik Eskişehir Turu : Miki Tur'dan Her Pazar Günübirlik Eskişehir Turları..
  • Günübirlik Eskişehir Turu : Miki Tur'dan Her Pazar Günübirlik Eskişehir Turları..
  • Günübirlik Eskişehir Turu : Miki Tur'dan Her Pazar Günübirlik Eskişehir Turları..
  • Günübirlik Eskişehir Turu : Miki Tur'dan Her Pazar Günübirlik Eskişehir Turları..
  • Günübirlik Eskişehir Turu : Miki Tur'dan Her Pazar Günübirlik Eskişehir Turları..
  • Günübirlik Eskişehir Turu : Miki Tur'dan Her Pazar Günübirlik Eskişehir Turları..
  • Günübirlik Eskişehir Turu : Miki Tur'dan Her Pazar Günübirlik Eskişehir Turları..
Miki Tur'dan Her Pazar Günübirlik Eskişehir Turları..
  • Ek Bedelsiz
  • Tüm Çevre Gezileri Dahil

ARAÇ HAREKET SAATLERİ:

05:00 İncirli Alfemo Önü
05:15 Mecidiyeköy Eski Teknosa Önü (IETT Durakları Önü)
05:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
05:45 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)
06:00 Çayırova Mc Donalds Önü
06:40 İzmit Halkevi Önü
07:10 Sakarya

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER:

Lüks Araçlarla Ulaşım
Araç içi Kahvaltı Paketi (Sandviç, Kek, M.suyu, Şeker, Su)
Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmeti
Tüm Çevre Gezileri
Araç içi İkramlar

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Kişisel Harcamalar 
Öğle Yemekleri

TUR PROGRAMI:

Belirtilen noktalardan hareket ederek araç içi kahvaltı paketi ve ikramlarımız eşliğinde Adapazarı - Pamukova - Bozüyük güzergâhını takip ederek Eskişehir'e ulaşıyoruz. İlk durağımız Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı, burada masal şatosu, korsan gemisi, yapay gölet göreceğimiz yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz serbest zamanda eti sualtı dünyası, hayvanat bahçesi, sabancı uzay evi ve esminyatürk'u gezebilirler. (Ekstra: Sazova Bilim, Sanat ve Kültür parkı’nın girişi ücretsizdir. Yalnız parkın içinde yer alan çeşitli bölümler ücretlidir.). Bir sonraki durağımız Tülomsaş Fabrikası'nın bahçesinde sergilenen bej renkli olan Devrim Arabası, burada fotoğraflarımızı çektikten sonra Eskişehir'in ilk yerleşim yerini oluşturan Osmanlı Dönemi'nden kalma tarihi evlerin bulunduğu meşhur Odunpazarı`nı geziyoruz. Odunpazarı gezimizin ardından Çağdaş Cam Sanatları Müzesini ziyaret ediyoruz. Müze, Türkiye`nin ilk cam sanatları müzesidir. Büyükşehir Belediyesi, Anadolu Üniversitesi ve Cam Dostları Grubu'nun işbirliği ile kurulmuştur. Müzede 42 cam sanatçısının eserleri sergilenmektedir.

Çağdaş Cam Sanatları Müzesi gezimizin ardından porsuk çayında (adalar olarak da bilinir) meşhur Çibörek’in tadına bakmak için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra Yılmaz Büyükerşen'in Eskişehir'e kazandırdığı Balmumu Heykel Müzesi’ni ziyaret etme şansı buluyoruz. Son olarak Kurşunlu Camii ve Külliyesi, Lületaşı Müzesi, Atlıhan El Sanatları Çarşısı'nı gezip, İstanbul'a dönmek üzere yola çıkıyoruz.

MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

Rehberimiz gerekli gördüğü taktirde programın tamamını uygulamak koşuluyla tur akışında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Özel işletme giriş ücretleri, müze ve ören yeri giriş ücretleri misafirimize aittir. 7/12 yaş arası misafirlerimiz kimlik ibraz etmek kaydıyla öğrenci ücreti ödeyeceklerdir. Tura iştirak eden müzelere girmek isteyen tüm misafirlerimiz bu ücreti ödemekle yükümlüdür.

ÖNEMLİ BİLGİ:

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. için haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda Miki Travel katılımcılara 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 25 Kişidir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden www.mikitur.com kesinlikle sorumlu değildir.

Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

TAVSİYELER:

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.

Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.

REZERVASYON DETAYLARI:

İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek aksiliklerde Miki Travel sorumlu değildir.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı eksiksiz, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

KULLANILACAK ARAÇLAR:

Ulaşımlarımız kişi sayısına göre aşağıdaki araç modelleri ile sağlanmaktadır;

16 Kişilik: Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter

27 Kişilik: Otokar Sultan Maxi & Isuzu Novo Lux

35 Kişilik: Otokar Sultan Mega

46 Kişilik: Mercedes Travego / Tourismo & Man Fortuna & Neoplan Tourliner / Cityliner & Mitsubishi Safir

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#252
LOKASYON:
Eskişehir
YEMEK:
Araç içi Kahvaltı Paketi
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
05:00 İncirli Alfemo Önü, 05:15 Mecidiyeköy Eski Teknosa Önü (IETT Durakları Önü), 05:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü, 05:45 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü), 06:00 Çayırova Mc Donalds Önü, 06:40 İzmit Halkevi Önü, 07:10 Sakarya
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 67,08 TL 134,16 TL
3 45,58 TL 136,74 TL
4 34,51 TL 138,03 TL
6 23,22 TL 139,32 TL
9 15,77 TL 141,90 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

129TL

Başlangıç Fiyatı

1 Gün

Eskişehir
Miki Travel tarafından sunulmaktadır
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?

İncelemekte olduğunuz bilgiler Miki Travel tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.