Bayram Özel Kapadokya 2 Gece

Bayram Özel Kapadokya 2 Gece
41
649TRL
Kapadokya turu fırsatları en iyi fiyatlarla sizi bekliyor. Doğaüstü güzelliğe sahip Kapadokya'da unutulmaz bir tatile hazırlanın.
KESİN ÇIKIŞ
  • Bayram Özel Kapadokya 2 Gece : Kapadokya turu fırsatları en iyi fiyatlarla sizi bekliyor. Doğaüstü güzelliğe sahip Kapadokya'da unutulmaz bir tatile hazırlanın.
  • Bayram Özel Kapadokya 2 Gece : Kapadokya turu fırsatları en iyi fiyatlarla sizi bekliyor. Doğaüstü güzelliğe sahip Kapadokya'da unutulmaz bir tatile hazırlanın.
  • Bayram Özel Kapadokya 2 Gece : Kapadokya turu fırsatları en iyi fiyatlarla sizi bekliyor. Doğaüstü güzelliğe sahip Kapadokya'da unutulmaz bir tatile hazırlanın.
Kapadokya turu fırsatları en iyi fiyatlarla sizi bekliyor. Doğaüstü güzelliğe sahip Kapadokya'da unutulmaz bir tatile hazırlanın.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER:

2 Gece Taşsaray Otel Ürgüp Konaklaması

Otelde açık büfe 2 sabah kahvaltısı 

Otelde açık büfe veya set menü 2 akşam yemeği 

Lüks araçlar ile ulaşım 

Profesyonel rehberlik hizmeti 

Tatilco Turizm otobüs içi ikramlar 

Tatilco Turizm güvencesi 

1618 nolu Turizm Kanununa göre Zorunlu Seyahat Sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

Programda belirtilen ilk gün sabah kahvaltısı

Programda belirtilen son gün akşam yemeği 

Tüm yemeklerde alınan içecekler 

Öğle yemekleri 

Balon izleme turu (30₺) 

Balon turu (180/200€) 

Ekstra belirtilen tüm organizasyonlar 

Kişisel harcamalar 

Müze ve Ören Yeri giriş ücretleri 

Müze Kart

MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ :

Rehberimiz gerekli gördüğü taktirde programın tamamını uygulamak koşuluyla tur akışında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Özel işletme giriş ücretleri, müze ve ören yeri giriş ücretleri misafirimize aittir. 7/12 yaş arası misafirlerimiz kimlik ibraz etmek kaydıyla öğrenci ücreti ödeyeceklerdir. Tura iştirak eden müzelere girmek isteyen tüm misafirlerimiz bu ücreti ödemekle yükümlüdür.    

ÖNEMLİ BİLGİ:    

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.       

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar. 

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.       

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.  

Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.       

Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. için haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda Tatilco Turizm katılımcılara 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 25 Kişidir.       

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilco Turizm kesinlikle sorumlu değildir.       

Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.       

Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.       

En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.      

TAVSİYELER:      

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.       

REZERVASYON DETAYLARI:  

İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.      

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek aksiliklerde Tatilco Turizm sorumlu değildir.   

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı eksiksiz, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz. 

KULLANILACAK ARAÇLAR:      

Ulaşımlarımız kişi sayısına göre aşağıdaki araç modelleri ile sağlanmaktadır;      

16 Kişilik: Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter      

27 Kişilik: Otokar Sultan Maxi & Isuzu Novo Lux      

35 Kişilik: Otokar Sultan Mega      

46 Kişilik: Mercedes Travego / Tourismo & Man Fortuna & Neoplan Tourliner / Cityliner & Mitsubishi Safir

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Gece Yolculuğu

22:00 Yenibosna Airport Avm Otoparkı

22:30 Mecidiyeköy Yapı Kredi Bankası Önü

23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

23:15 Kartal Köprüsü Altı

23:30 Çayırova Mc Donald’s Önü

23:45 Gebze Center Önü 00:15 İzmit Halkevi


2.

Gün
Kapadokya 2 gün programını görmek için tıklayınız

Gece araç içi ikramlar eşliğinde devam eden yolculuğumuzun ardından sabah yolda alacağımız kahvaltı sonrası, Tuz Gölü’nü panoramik olarak görüyoruz. Ardından tekrar hareket ederek Kapadokya oluşumunun en önemli bileşenlerinden biri olan Hasan Dağı’nın manzarası eşliğinde bölgedeki ilk durağımız Ihlara Vadisi’ne varıyoruz. 14 km. uzunluğunda, doğal bir oluşum olan ve Hristiyanlığın önemli İnziva mekanlarından olan Ihlara Vadisi’ni rehberimizin anlatımlarıyla dolaşmaya başlıyoruz. Ihlara Vadisi boyunca sayıları oldukça fazla olan Kaya Oyma Kiliselerin başlıcaları, Ağaçaltı Kilisesi ve Yılanlı Kilisesi’ni rehberimizi anlatımları eşliğinde gezerken, devamında Melendiz Çayı’nın hoş akışı boyunca yürüyerek buradaki gezimizi sonlandıracağız. Turumuza devame derken bir sonraki gezi noktamız Narlı Kuyu Krater Gölü olacak. Manzara eşliğinde isteyen misafirlerimiz sıcak içeceklerle manzarayı doyasıya izleyebilir, isteyen misafirlerimiz bu manzarayı fotoğraflayarak ölümsüzleştirebilir. Sıcak içeceklerimizi içtikten ve fotoğraflarımızı çektikten sonra bir yanardağ ağzı olan ve jeotermal sulara sahip Narlıgöl olacaktır. Burada rehberimizin belirleyeceği zaman kadar fotoğraf molası veriyoruz ve ardından Derinkuyu Yeraltı Şehri’ne doğru hareket ediyoruz. (Yoğunluk durumunda Kaymaklı Yeraltı Şehri ziyaret edilecektir.). İhtiyaç oldukça yeraltına doğru kazılarak galerilerin oluşturulduğu ve çok sayıda kişinin bir arada yaşayabileceği Derinkuyu Yer Altı Şehri’ni rehberimiz eşliğinde gezeceğiz. Ayrılmamızın ardından ise öğle yemeği için restoranımıza doğru hareket edeceğiz. Öğle yemeğimizin ardından üzüm bağları ve üç başlı peri bacaları ile ünlü Paşabağ olacaktır. Burada rehberimiz eşliğinde dolaştıktan sonra herkesin farklı karakterlere benzettiği birbirinden farklı peribacalarının olduğu Dervent Vadisi göreceğimiz diğer gezi noktamız olacaktır. Dervent Vadisi’nde çekeceğimiz ilginç fotoğrafların ardından, taş evleri ile meşhur Ürgüp’e doğru hareket ediyoruz. Ürgüp şehir merkezinde yapcağımız panoramik tur sonrasında Kapadokya’nın meşhur şarap mahsenlerini ziyaret ediyoruz. Şarap mahzenlerinde şarap tadımlarımızı ve şarap alışverişlerimizi gerçekleştirdikten sonra Üç Güzeller oalrak bilinen peri bacalarını ziyaret ediyoruz. Burada rehberimizin belirleyeceği saate kadar fotoğraf molası veriyoruz. Fotoğraf molamızın ardından akşam yemeği ve konaklama için otelimize geçiyoruz  Konaklama: Taşsaray Otel Ürgüp

3.

Gün
Kapadokya 3 gün programını görmek için tıklayınız

* Balon turu için ( Ekstra 180/200 Euro ) Önceden belirlen sabah erken saatte dileyen misafirlerimizle lobi de buluşarak Balonların kalkış alanına doğru transfer ediliyoruz. Balonların hazırlanışını sırasında ikram edilen çay ve poğaça eşliğinde izliyoruz. Hazırlıkların tamamlanmasının ardından kalkışa geçiyoruz. Ortalama bir saat sürecek olan Balon gezimiz de gün doğumu eşliğinde doğanın sanatının eşsizliğini sergileyen peri bacalarını ve tüm bölgeyi izleyeceğiz. Balon turumuzun bitmesinin ardından otelimize doğru hareket ediyoruz. Balon turunun ardından otelimize varışımızla bugün yapılacak olan program için hazırlanmanıza yeterli vakit olacaktır.

* Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak balon izleme turumuza katılabilirler (Ekstra 20₺). Bu turumuzda balonların kalkış anından izlemeye başlayarak balonların havadaki muhteşem görüntülerini fotoğraflayabiliyoruz. Birbirinden güzel fotoğraflar yakalayacağımız bu tur balon uçuşları bitene kadar devam edecektir. 

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Uçhisar Kalesi’ne doğru hareket ediyoruz. Burada kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Çektiğimiz fotoğrafların ardından, Güvercinlik Vadisi’ni tepeden görüntüleyebileceğimiz ve birbirinden güzel fotoğraflar çekebileceğimiz Salkım Tepesi’ne doğru hareket ediyoruz. Burada da fotoğraflarımızı çektikten sonra Kızıl Irmaktan elde edilen çamurla cilalı taş devrinden günümüze kadar aynı teknik ve malzeme ile yapılan çanak-çömleklere dair bilgiler alıyoruz. Dileyen misafirlerimizde alışverişlerini gerçekleştirdikten sonra Göreme Açık Hava Müzesi gezimiz için hareket ediyoruz. Eski adı Korama olan şimdiki adıyla Göreme Vadisi içerisinde bulunan Göreme Açık Hava Müzesi’ni geziyoruz. Elmalı, Yılanlı ve Barbara Kiliseleri, yemekhane, mutfak, kiler ve İncil’in baştan sonra resmedildiği Tokalı Kilise’yi rehberimizin anlatımları eşliğinde geziyoruz. Daha sonra bölgeni meşhur Onyx Taş Atölyelerinden taşların özelliklerini ve nasıl işlendiğine dair bilgiler aldıktan sonra alışverişimizi gerçekleştiriyoruz. Alışverişlerimizin ardından Çavuşin Ören yerine gidiyoruz. Kayaların oyulması ile elde edilmiş evlerden oluşan Çavuşin Sit alanı ilan edildikten sonra boşaltılan bu tarihi köyde dolaşıyoruz. Rehberimiz eşliğinde gezimizi tamamlayıp, güzel fotoğraflarımızı çektikten sonra buradan ayrılıp akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği sonrası dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Türk Gecesine katılabilirler. Rehberimizin belirlediği saatte otel önünde buluşup tur aracımızla gecenin yapılacağı mekana doğru hareket edeceğiz. Bizler için rezerve edilmiş yerlerimize oturduktan sonra eğlenceli geze başlayacak. Güzel ülkemizin tüm bölgelerinden halkoyunlarının sergilendiği şov boyunca eğlenceli dakikalar geçireceksiniz ve ülkemizin kültürel zenginliğine bir kez daha hayran kalacaksınız. İsteyen misafirlerimiz belirli zamanlarda halkoyunları ekibine katılabilirler. Gecenin sonunda ise sahne size kalacak. Gecenin bitimiyle beraber hep beraber tur aracımıza binip tekrardan otelimize döneceğiz. 

Türk Gecesi: 90₺Konaklama: Taşsaray Otel Ürgüp

4.

Gün
Kapadokya 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası, bugün ki gezimizin ilk durağı eski bir Rum köyü olan Sinassos – Mustafa Paşa’ya hareket ediyoruz. Rum taş işçiliğinin en iyi örneklerini görebileceğimiz Mustafa Paşa sokaklarında keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Mustafa Paşa gezimizi tamamladıktan sonra Nevşehir’den ayrılıyoruz ve Hacı Bektaş-ı Veli’nin kurmuş olduğu dergahı ziyaret etmek için yola çıkıyoruz. Hacı Bektaş-ı Veli Dergah’ı ziyaretimizi tamamladıktan sonra dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki Tatilco Turizm etkinliğinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz. 

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Otel Konaklamalarında 3 Kişilik odalarda 3. misafirimiz genellikle ek yatakta konaklama sağlamaktadır.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#366
LOKASYON:
Kapadokya
YEMEK:
2 Sabah Kahvaltısı,2 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
22:00 Yenibosna Airport Avm Otoparkı 22:30 Mecidiyeköy Yapı Kredi Bankası Önü 23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 23:15 Kartal Köprüsü Altı 23:30 Çayırova Mc Donald’s Önü 23:45 Gebze Center Önü 00:15 İzmit Halkevi
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 337,48 TL 674,96 TL
3 229,31 TL 687,94 TL
4 173,61 TL 694,43 TL
6 116,82 TL 700,92 TL
9 79,32 TL 713,90 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

649TL

Başlangıç Fiyatı

4 Gün

Kapadokya
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?

İncelemekte olduğunuz bilgiler Gidello çözüm ortakları tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.