Ege İncileri Yüzme Turu

Ege İncileri Yüzme Turu
41
369TRL
22:00 Yenibosna Airport Avm Otoparkı 22:30 Mecidiyeköy Yapı Kredi Bankası Önü 23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü 23:15 Kartal Köprüsü Altı 23:30 Çayırova Mc Donalds Önü
SİZE ÖZEL
  • Ege İncileri Yüzme Turu : 22:00 Yenibosna Airport Avm Otoparkı
22:30 Mecidiyeköy Yapı Kredi Bankası Önü
23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
23:15 Kartal Köprüsü Altı
23:30 Çayırova Mc Donalds Önü
  • Ege İncileri Yüzme Turu : 22:00 Yenibosna Airport Avm Otoparkı
22:30 Mecidiyeköy Yapı Kredi Bankası Önü
23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
23:15 Kartal Köprüsü Altı
23:30 Çayırova Mc Donalds Önü
22:00 Yenibosna Airport Avm Otoparkı
22:30 Mecidiyeköy Yapı Kredi Bankası Önü
23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
23:15 Kartal Köprüsü Altı
23:30 Çayırova Mc Donalds Önü

EGE İNCİLERİ YÜZME TURU

2 GECE 3 GÜN 1 GECE OTEL KONAKLAMALI

URLA - ALAÇATI - ÇEŞME - ILICA PLAJI - FOÇA

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Gece Yolculuğu

22:00 Yenibosna Airport Avm Otoparkı

22:30 Mecidiyeköy Yapı Kredi Bankası Önü

23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

23:15 Kartal Köprüsü Altı

23:30 Çayırova Mc Donalds Önü


2.

Gün
İzmir 2. gün programını görmek için tıklayınız

Urla – Çeşme – Alaçatı - Ilıca Plajı – Yüzme Molası – İzmir

Belirlenen noktalardan misafirlerimizi aldıktan sonra gece araç içi ikramlar eşliğinde Urla’ya doğru hareket ediyoruz. Sabah saatlerinde yol üzerinde alacağımız ekstra kahvaltının ardından ünlü şair, oyun roman yazarı Necati Cumalı’nın Evini ziyaret ediyoruz. Evin yakınında yer alan Yorgo Seferis’in doğduğu evi panoramik olarak görüp fotoğraf molası veriyoruz. Fotoğraf molamızın ardından otantik yapısını kaybetmemiş olan bir nevi sanat sokağı haline gelen Zafer Caddesi’nde yürüyüş yapıyoruz. Daha sonra Tanju Okan anısına yapılmış ve içinde heykelini barındıran Tanju Okan Parkında fotoğraf molası veriyoruz. Buradaki zamanımızın bitimiyle Çeşme’ye doğru hareket ediyoruz. Rehberimiz eşliğinde Çeşme Kalesi gezimizi yapıyoruz ve muhteşem kale manzarasında fotoğraflarımızı çektikten sonra otobüsümüze binerek Alaçatı’ya geçiyoruz. Rüzgar Gülleri ile meşhur Alaçatı’da Arnavut kaldırımları üzerinde Eski Rum Evleri arasında yürüyüş yapıyoruz. Alaçatı’da ki gezimizin de bitmesiyle Ilıca Plajı’na doğru hareket ediyoruz. Ilıca Plajı’nda rehberimizin belirleyeceği saate kadar Yüzme Molası veriyoruz. Burada ki yüzme molamızın bitimiyle İzmir’de bulunan otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


Sabah Kahvaltısı: Yol üzerinde ekstra olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Serbest zaman olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

Konaklama: 

3.

Gün
İzmir 3. gün programını görmek için tıklayınız

İzmir – Foça – Yüzme Molası – İstanbul

Sabah otelde alacağımız kahvaltımızın ardından otobüsümüze binerek Foça’ya doğru hareket ediyoruz. Foça’ya vardığımız zaman güzellikler diyarı şirin Ege kasabasını rehberimiz eşliğinde keşfe çıkıyoruz. Küçük balıkçı kayıkları, Arnavut taş kaldırımlı sokaklar, tarihi Rum Evleri arasında gerçekleştireceğimiz Foça sokakları gezimizi tamamladıktan sonra yüzme ve öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz bu süre içinde rehberimizin düzenleyeceği ekstra tekne turuna katılabilir, dileyen misafirlerimiz ise plajda yüzebilirler. Foça’da ki zamanımızın bitmesinin ardından bu şirin Ege kasabasına veda ediyoruz ve İstanbul dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki Tatilco Turizm etkinliğinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Foça’da serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği: Dönüş yolunda tesiste ekstra olarak alınacaktır.

Konaklama: Bu gece otel konaklaması yoktur.

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Genel Detaylar

• Rezervasyon ve bilgilendirme için 0216 336 67 49 ve 0505 999 30 70 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

 • Tur ücreti; üç veya iki kişilik odada kişi başı fiyatıdır  

• Tek kişi katılmak isteyen misafirlerimiz 50 TL tek kişilik oda farkı ödemekle yükümlüdür .

• Turumuz Kesin Kalkışlıdır Herhangi Bir İptal İade Değişiklik Olmayacaktır.  

• Turumuzda 0/02 Yaş çocuklar koltuk talep edilmediği sürece ücretsizdir, koltuk talep edilirse 239TL ödemekle yükümlüdür.02/06 Yaş Çocuklar 239TL, 7-12 Yaş Çocuklar 269TL Olarak Ücretlendirilecektir 12 Yaş Üzeri Çocuklardan Tam Ücret Alınacaktır. İptal - İade Detayları

• Satın aldığınız turu iptal ettirmek yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 72 saat kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon esnasında yapılır dışında kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti bu tur için 40 TL Olmaktadır. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz gerekmektedir. İptal – İade sigortası satın almaya misafirlerimiz tura katılmadığı durumda herhangi bir ücret iadesi değişiklik talep edemeyecektir.

Rezervasyon Detayları

• A - Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

B-İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesaji veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

• B - Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt onay mesajınızı tur bitimine kadar saklamanız zorunludur.

• C - Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatilco Tur Sorumlu tutulamaz. Ulaşım Detayları

• Turlarımızda ulaşımın sağlandığı araçlar kişi sayısına göre belirlenmektedir. Araçlarımız turizm taşıma belgeli konforun en üst seviyede tutulduğu araçlardır.


• Ulaşımda ön sırada, arka sırada, cam tarafı, koridor tarafı veya kapı yakını şeklinde koltuk garantisi verilmemektedir.   


• Ulaşımda rezervasyonu birlikte alınan misafirlerimizin koltukları yan yana verilmektedir.   


Tur Programı Detayları  

• Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

• Turumuzda gezilecek yerlerde yolun kapanması, restorasyon vs. durumlarda acente sorumlu değildir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#192
LOKASYON:
İzmir
YEMEK:
1 Sabah Kahvaltısı,1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
22:00 Yenibosna Airport Avm Otoparkı 22:30 Mecidiyeköy Yapı Kredi Bankası Önü 23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü 23:15 Kartal Köprüsü Altı 23:30 Çayırova Mc Donalds Önü
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 191,88 TL 383,76 TL
3 130,38 TL 391,14 TL
4 98,71 TL 394,83 TL
6 66,42 TL 398,52 TL
9 45,10 TL 405,90 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

369TL

Başlangıç Fiyatı

3 Gün

İzmir
Tatilco tarafından sunulmaktadır
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?

İncelemekte olduğunuz bilgiler Tatilco tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.