Ağva Kilimli Koyu Deniz Ve Doğa Turu

Ağva Kilimli Koyu Deniz Ve Doğa Turu
41
129TRL
Ağva Kilimli Koyu Deniz Ve Doğa Turu
  • Ağva Kilimli Koyu Deniz Ve Doğa Turu : Ağva Kilimli Koyu Deniz Ve Doğa Turu
  • Ağva Kilimli Koyu Deniz Ve Doğa Turu : Ağva Kilimli Koyu Deniz Ve Doğa Turu
  • Ağva Kilimli Koyu Deniz Ve Doğa Turu : Ağva Kilimli Koyu Deniz Ve Doğa Turu
  • Ağva Kilimli Koyu Deniz Ve Doğa Turu : Ağva Kilimli Koyu Deniz Ve Doğa Turu
Ağva Kilimli Koyu Deniz Ve Doğa Turu

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

07.00 - İncirli Dilek Pastahanesi Önü ( Metrobüs Durağı )

07.15 - Mecidiyeköy Meydanı (Mado & Simit Sarayı)

07.30 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı önü

08.00 - Optimum Yenisahra Otobüs Durağı Önü

FİYATA DAHİL HİZMETLER

Gidiş - Dönüş Ulaşım

Araç İçi Soğuk İçecek İkramı

Çevre Gezileri

Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Serpme Kahvaltı

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Akşam Yemeği

Şezlong – Şemsiye –Duş Ücretleri

Plajdaki Kişisel Harcamalar

Öğle Yemeği

TUR PROGRAMI

Sabah belirlenen noktalardan hareket ile Ağva yolculuğumuza başlıyoruz. 2 saat sürecek yolculuğumuzun ardından ilk olarak Ağva Göksu nehrinin kenarında bulunan restaurantımızda alacağımız sabah kahvatımızı alıyoruz. ( FİYATA DAHİLDİR ) Kahvaltı molasının ardından Ağva’ya 10 km uzaklıkta bulunan Kilimli Koyuna doğru hareket ediyoruz.

Tahmini saat 11 gibi Kilimli koyuna ulaşmış oluyoruz. Burada vereceğimiz 5-6 saatlik deniz molası süresince dileyenler denizin keyfini çıkarabilir bunun yanında Kilimli koyunda bulunan yürüyüş parkurlarında doğa ile baş başa yürüyüş yapabilirler.Kilimli koyundaki molamızın ardından toplanıp yemek molası için Ağva’daki restaurantımıza uğruyoruz.(Akşam ve Öğle Yemeği EXTRA isteğe bağlıdır)

Vereceğimiz yemek molasından sonra İstanbul dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalarda bir sonraki turlarımızda görüşmek dileğiyle vedalaşıp bırakıyoruz.

KİLİMLİ KOYU HAKKINDA BİLGİ:

Kilimli Ağva merkeze 10 km uzaklıkta olup etrafında sadece bir tesis vardır. Bu sebepten dolayı kahvaltı molasının ardından market alışverişi için mola vermekteyiz.

Kilimli koyu Karadeniz’de bulunmasına rağmen genellikle sakin olması ve doğal bir güzelliği olması nedeniyle tercih edilmektedir.

Kilimli koyunda sahil ve beach için giriş ücreti misafirlerimizden alınmamaktadır. Diğer ekipmanlar ile alakalı ücretlendirme işletmeye ait olup sezon içerisinde değişiklik gösterebilir. Bu konuda firmamızın sorumluluğu yoktur.

Şezlong ve Şemsiye kiralamak isteyen misafirlerimiz var ise;

2 Şezlong 1 Adet Şemsiye 50 TL yerine 30 TL ye.

1 adet Şezlong 25 TL yerine 15 TL ye kiralayabilirler.

Duş ücreti 5 TL dir.

ÖNEMLİ BİLGİ

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 25 Kişi dir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Turlasana.com kesinlikle sorumlu değildir.

Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

TAVSİYELER

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.

Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.

REZERVASYON DETAYLARI

Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz.

İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Turlasana sorumlu değildir.

KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.

38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#178
LOKASYON:
Ağva
YEMEK:
Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
07:00 İncirli Dilek Pastahanesi Önü 07:20 Mecidiyeköy İETT Durakları 07:45 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 07:55 Kartal Köprüsü (Ankara yönü)
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 67,08 TL 134,16 TL
3 45,58 TL 136,74 TL
4 34,51 TL 138,03 TL
6 23,22 TL 139,32 TL
9 15,77 TL 141,90 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

129TL

Başlangıç Fiyatı

1 Gün

Ağva
Turlasana tarafından sunulmaktadır
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?

İncelemekte olduğunuz bilgiler Turlasana tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.